Davutoğlu’nun ‘Kalemini cesurca kullandı’ dediği Karakaya: ‘Tekmelerine sağlık Yusuf’

Cocuk kavrami senin tekelin altinda mi? Sen kim oluyorsun ki birine cocuk, digerine degil demeyi hakki buluyorsun? Zaten sen bu cocuk icin özülsen neye yarar. Vicdansizligin apacik ortadayken!
Niye benim telelimde olsun...18 yaş altı resmen çocuktur...bu net
Ama BENCE değil....
Bu kadar basit...

Yasaksa da reisimin fotosuyla gideyim
Son bir sigara da içeyim...
Öyle gideyim gideceksem

ve biz bu zihniyetle konuşuyoruz şu an. çocuk gelini savunan. erkek midir nedir

Yoo, böyle düsünen kadinlarda var. Tipki o kirbaclanan kadini videosunu ceken kadinlar gibi. Tipki bdv'de konu acip "ben esimin 15 yasindaki kuzenini kiskaniyorum" diyip "artik o yasta esini yoldan cikarar o kiz, dikkatli ol" yorumlar yazanlar gibi.

ve biz bu zihniyetle konuşuyoruz şu an. çocuk gelini savunan.çocukların evlenmesini normalleştiren..
erkek midir nedir
Yok yok değildir. Bunu gayette savunan kadınlar var. Secenegi sasirtmadi.
Tabi sokakta kalmis cocuga eğitimi için barınma problemi için çare aranilacagina evlendirilsin gitsin yav... Ne olacak?

Cumhurbaşkanı herhangi bir SİYASİ partiyi temsil ediyor mu

Bu adam kim yahu. 20 sayfa konusulacak kadar unlu muymus? Yoksa bi ben mi tanimiyorum

Yok yok değildir. Bunu gayette savunan kadınlar var. Secenegi sasirtmadi.
Tabi sokakta kalmis cocuga eğitimi için barınma problemi için çare aranilacagina evlendirilsin gitsin yav... Ne olacak?

Namus kurtarilmis oluyor. Hele 50 yasindaki adam ile evlenip, kanli carsafi assalar, mis olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…