Davina'nın günlüğü

araştırmalarım sonunda sabah aç karnına spor yapmaya karar verdim , bu konuda bir bilgin ve ya fikrin varmı:KK48:

Benim sabah aç karnına direncim olmuyor hiç denedim ama yapamadım daha çok acıktım. Dene bir bakalım direncin nasıl olacak. Spor salonuna gittiğim zaman yemekten 1,5 saat sonra spor yapın diyorlardı. Genelde kahvaltımı yapıp 1-2 saat bekleyip öyle spora başlıyorum.

Benim sabah aç karnına direncim olmuyor hiç denedim ama yapamadım daha çok acıktım. Dene bir bakalım direncin nasıl olacak. Spor salonuna gittiğim zaman yemekten 1,5 saat sonra spor yapın diyorlardı. Genelde kahvaltımı yapıp 1-2 saat bekleyip öyle spora başlıyorum.
bölgesel hareketler ve ip atlama yaptım bugün sabah kahvemi içip , bunun sonucunda kahvaltımı yapamadım hiç açlık hissetmedim.. sabah aç karnına yapılan spor gün içerisinde yapılan spora göre 2 kat fazlaya yakın yağ yaktırıyomuş bu ay bunu deneyeceğim:halay:

bölgesel hareketler ve ip atlama yaptım bugün sabah kahvemi içip , bunun sonucunda kahvaltımı yapamadım hiç açlık hissetmedim.. sabah aç karnına yapılan spor gün içerisinde yapılan spora göre 2 kat fazlaya yakın yağ yaktırıyomuş bu ay bunu deneyeceğim:halay:
Ben niye acıkıyorum yaa :)) erken uyanırsam deneyeyim bende bir ara tekrardan:))

Bugünkü menüm,

Kahvaltı
Omlet
4-5zeytin
2 dilim t.b.ekmeği
Domates salatalık
Çay

Öğle
Sebzeli tavuk
1 sb yogurt
1 dilim t.b.ekmeği

Ara: üzüm

Akşam
Kabak yemegi
1 sb yogurt
2 dilim t.b. ekmeği

Ara sütlü kahve
2 ceviz

İçilen su: 2,5 lt
Egzersiz 110 dk. ( aşka geldim coştum bugün :) inşallah böyle devam eder)

Bu arada üç gündür bio oil kullanıyorum çabucak bitti ya ufak şişesi. Ne bereketsizmiş :KK43:

Bugünkü menüm,

Kahvaltı
Omlet
4-5zeytin
2 dilim t.b.ekmeği
Domates salatalık
Çay

Öğle
Sebzeli tavuk
1 sb yogurt
1 dilim t.b.ekmeği

Ara: üzüm

Akşam
Kabak yemegi
1 sb yogurt
2 dilim t.b. ekmeği

Ara sütlü kahve
2 ceviz

İçilen su: 2,5 lt
Egzersiz 110 dk. ( aşka geldim coştum bugün :) inşallah böyle devam eder)

Bu arada üç gündür bio oil kullanıyorum çabucak bitti ya ufak şişesi. Ne bereketsizmiş :KK43:
:KK9::KK9::KK9::KK9:

Canım sen neler yapıyorsun? Diyet spor kilo yaş vs nedir? İş güç filan. ? :-)
hemen anlatayım :)
yaş 23 kilo 88 den 68 e indi hedef 58 inşallah 173 te boyum mevcut :KK48:

diyet olarak öyle mucizelerim sırlarım yok hepimiz gibi sağlıklı beslenme ve sporla gitti kilolar şimdi baya yavaşladı ama azmediyorum..

iş güçe gelirsek taze mezun öğretmenim az önce sınav sonucumu öğrendim artık mülakatı bekliyorum :KK14:

hemen anlatayım :)
yaş 23 kilo 88 den 68 e indi hedef 58 inşallah 173 te boyum mevcut :KK48:

diyet olarak öyle mucizelerim sırlarım yok hepimiz gibi sağlıklı beslenme ve sporla gitti kilolar şimdi baya yavaşladı ama azmediyorum..

iş güçe gelirsek taze mezun öğretmenim az önce sınav sonucumu öğrendim artık mülakatı bekliyorum :KK14:

Vaay 20 kilooo gözlerim belerdiii :-)
Ayy bende başarabilecek miyim acaba, görecek miyim 20-30 ların gittiği günleri.
Öğretmen hanım hayırlı olsun. Şansın bol olsun. Atamalar kasımda değil mi? İnşallah gönlünce güzel iyi bir yere atanırsın. Branş nedir?

Vaay 20 kilooo gözlerim belerdiii :-)
Ayy bende başarabilecek miyim acaba, görecek miyim 20-30 ların gittiği günleri.
Öğretmen hanım hayırlı olsun. Şansın bol olsun. Atamalar kasımda değil mi? İnşallah gönlünce güzel iyi bir yere atanırsın. Branş nedir?
teşekkür ederimmm:KK200:
tabi görürsün niye olmasın azmin elinden ne kurtulur
biz başlayana kadar ekim ortası olacak 10 ekimde belli oluyor yerler , branş fen ve teknoloji :kahve:

teşekkür ederimmm:KK200:
tabi görürsün niye olmasın azmin elinden ne kurtulur
biz başlayana kadar ekim ortası olacak 10 ekimde belli oluyor yerler , branş fen ve teknoloji :kahve:
Branşın güzel. İmkan olaydı biyolog olasım vardı ama sonra 2 yıllık gıda okudum. sonra erteledim 4 yıllıgı öyle kaldı. Şimdide imkan yok, hayırlısı artık.

Şu atama işlerine kafam basmıyor işte. :) Bende kpssye hazırlanıyorum bir ay kaldı. Stres yapa yapa sogudum valla. Nerden bulaştım diyorum.

Branşın güzel. İmkan olaydı biyolog olasım vardı ama sonra 2 yıllık gıda okudum. sonra erteledim 4 yıllıgı öyle kaldı. Şimdide imkan yok, hayırlısı artık.

Şu atama işlerine kafam basmıyor işte. :) Bende kpssye hazırlanıyorum bir ay kaldı. Stres yapa yapa sogudum valla. Nerden bulaştım diyorum.
rahat olmak çok önemli ben bunu bilir bunu söylerim , liseden mezun olduktan sonra girdim ön lisans kpss ye kendimi deneyeyim diye hiç takmıyorum 83 aldım çıktım , sen bide hazırlandın emin ol yaparsın:KK5:

rahat olmak çok önemli ben bunu bilir bunu söylerim , liseden mezun olduktan sonra girdim ön lisans kpss ye kendimi deneyeyim diye hiç takmıyorum 83 aldım çıktım , sen bide hazırlandın emin ol yaparsın:KK5:
Matematik korkutuyor gözümü sadece. Çok basit hatalar yapıyorum çözerken. Kendimde bunu görüyorum üzülüyorum. Ne olacak bilmiyorum. Bakalım artık. 83 alsam tamam ya ben kendi kendimin atamasını yaparım o derece :-)

Matematik korkutuyor gözümü sadece. Çok basit hatalar yapıyorum çözerken. Kendimde bunu görüyorum üzülüyorum. Ne olacak bilmiyorum. Bakalım artık. 83 alsam tamam ya ben kendi kendimin atamasını yaparım o derece :-)
inşallah emeğinin karşılığını alırsın:nazar:
bu son 10 kiloyu nasıl verecem bana onu bi söyleyiversen:KK14:

inşallah emeğinin karşılığını alırsın:nazar:
bu son 10 kiloyu nasıl verecem bana onu bi söyleyiversen:KK14:

20 kiloyu vermişsin olaganüstü bir insansın 10 kilo mu durduracak seni pehhh! Spora agırlık ver zaten menülerin çok ufak az yiyorsun. Gider 1-2 aya.

20 kiloyu vermişsin olaganüstü bir insansın 10 kilo mu durduracak seni pehhh! Spora agırlık ver zaten menülerin çok ufak az yiyorsun. Gider 1-2 aya.

olağanüstü insan lafı beni baya bi yükseltti:KK48::KK48:
menüler ufakta mesela ben hiç kısmıyorum yiyecek çeşitinde kızartma olsa yemek onuda yerim:kızgın:

Selam
Menüm,
Kahvaltı

2 dilim peynir
5 zeytin
1 ceviz
Salatalık/domates
2 dilim ekmek
Çay+ 1 çk bal

Öğle
Yumurtalı peynirli salata
Yogurt