Davina'nın günlüğü

Tebrikler canim, iyi gidiyosun :KK66:
Catlak yaglarini bende denedim, maalesef hiç bir ise yaramiyo hiç biri... Hangisini kullaniyosun ?
Ben en son bioil almistim. Hatta çöpe gitmesin diye hala kullaniyorum, kokusu çok guzel ama sürmesi çok zahmetli vicik vicik oluyo.
Umarim bir sonuç alabilirsin, ama çatlaklari tamamen geçiricek birsey yok biliyosun dimi, en fazla hafifletilebiliyo :KK42:

Bio oil var bende de. Özenip merak edip aldım. Anladıgım kadarıyla rengini açıyormuş cildin. Ben beyaz tenliyim, düşündümki rengi açarsa beyazlar silik durur tenimde az belli eder kendini. :KK48:
Çakallık peşindeyim işte böyle.

Keşke bir mucize olsa kurtulsak şu çatlaklardan. Forumdaki bütün konuları okumuşumdur sanırım ama herkes umutsuz bu konuda. kahve limon peelingi deneyeceğim birde. o aklımda var.

Bio oil var bende de. Özenip merak edip aldım. Anladıgım kadarıyla rengini açıyormuş cildin. Ben beyaz tenliyim, düşündümki rengi açarsa beyazlar silik durur tenimde az belli eder kendini. :KK48:
Çakallık peşindeyim işte böyle.

Keşke bir mucize olsa kurtulsak şu çatlaklardan. Forumdaki bütün konuları okumuşumdur sanırım ama herkes umutsuz bu konuda. kahve limon peelingi deneyeceğim birde. o aklımda var.
O da ise yaramiyo kuzum ya. Dedim ya herseyi denedim : ))))
Mikrodermabrasion sadece bir nebze kabul edilebilir sonuçlar verdigini okumustum ama oda pahali.
Ya bir de bu oncesi sonrasi fotolar koyuyolar ya ise yaradigini gostermek için, oncesi fotografinda hep kirmizi çatlaklar oluyo, sonrasinda beyazlasmis halini koyup "aha iste ise yariyo" demeye getiriyolar. Iyide, çatlaklar zaten kendi kendine beyazlasiyo bir süre sonra bunun için bisey yapmaya gerek yok ki.
Sanirsam tek çare... kabullenmek

O da ise yaramiyo kuzum ya. Dedim ya herseyi denedim : ))))
Mikrodermabrasion sadece bir nebze kabul edilebilir sonuçlar verdigini okumustum ama oda pahali.
Ya bir de bu oncesi sonrasi fotolar koyuyolar ya ise yaradigini gostermek için, oncesi fotografinda hep kirmizi çatlaklar oluyo, sonrasinda beyazlasmis halini koyup "aha iste ise yariyo" demeye getiriyolar. Iyide, çatlaklar zaten kendi kendine beyazlasiyo bir süre sonra bunun için bisey yapmaya gerek yok ki.
Sanirsam tek çare... kabullenmek
Ahaha evet ya o fotograflara denk geldim bende. Sedefli sedefli yapıştım ben bıraya diye bagırıyor resmen insanlarda rengi açtı diye seviniyor. :KK48: İşe yarayacagından çok umudum yokta heves ettim.
Kullanıp hevesimi alırım bende :21:nemlendirici krem yerine şimdilik bunu kullanmış olayım. Sahi kokusunu bende sevdim hiç rahatsız etmiyor.
Kahve peelinginden umutluydum ama yaaa üzüldüm şimdi :KK43: bakım niyetine yaparım artık. Belki çatlamayı önler o da olmadı ölü deriyi atar filan. Boşa uğraşmayayım bir şeye yarasınlar bari :KK48:

Merhabaa,

Bugünkü menüm:

Sabah:
Omlet
2 dilim ekmek
Domates salatalık
Çay + 1 çk bal

Öğlen
2 adet tavuk
1 dilim ekmek
1kase cacık

Günlük 2,5 lt su içtim.
30 dk bisiklet+ 30 dk tempoluyürüyüş.

Akşam ve aralarım yok bugün. Dışardaydım arkadaşlarım sosisli diye tutturdular bende yemedim. zaten normalde de sevmem. Daha sonra yerim dedim ama zaman akıp geçti geç oldu. Bu saatte de yenmez daha :)

Tünaydın,

Oyy ben nerelere gideeeemm! Sabah bir kalktım saat 11:30. sabah denmez ona öğlen olmuş aslında. Nasıl uyuduysam çılgınca! kahvaltı öğünümü kaçırdım kahvaltıyı hazırlamam 12 yi buldu tabi. Düzenim karıstı bir anda. Alıştırmıştım kendimi sabah 10da kahvaltı, öğlen 13 ögle yemeği diye. Kafam karıştı şimdi öğle ile kahvaltı bir oldu. Bir omlet ile iki dilim ekmek yedim. İnşallah akşama kadar çokacıkmam.

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim. :KK48: Şu an kardeşim ile arkadaşları önümde alenen kral kahvaltısı yapıyorlar. Sucuklu yumurtalar hellim peynirler nutellalar simitler poğacalar... Sıcak sıcak almış birde. Kedi ciğer muhabbeti gibi bakıyorum. Ama yemedim yemeyeceğim.. Cısssss.... :rapci:

O laf diyenler ah ahh! Sen hiiiç moralini bozma. Birbirimizi destekleriz. Önemli olan kafada evet yapacagım ben demek söylediğin gibi.
Spor olayına gelirsek, yürümeyi seviyorum ama tek başıma değil
Evden çıkıp spor yapmayı sevmiyorum evde bisiklete biniyorum, leslie egzersizi yaparım birazda sanırım. Pilates seti benimde var evde doktora söyledim şimdilik sadece yürüyüş yap, kol bacak için ayrı çalışma ben zamanını söyleyeceğim dedi. O yüzden şimdilik yürüyüş var benim.
Bu arada babadan yana şanslıyız demek ailede destek olması güzel olur.

kimin ne dediğini takmıyorum artık,sana ne ? lafı yapıştı dilime hiç içime atmıyorum:KK45:giremedim,girdim yazamadım internet sıkıntılıydı:110:daha düzenli yazacağım artık buraya:eğlence:

uyanır uyanmaz su içtim :rapci:sabah bir salatalık,bir rafadan yumurta,ufacık haşlanmış patates yedim,şeker yok tabi:deli:patates yediğim için ekmekte yemedim..evi dip bucak temizleyeceğim sonra 40 dk yürüyüşümü yapıp geleceğim:KK49:birde şu gece limonlu biberli yoğurt kürüne başlayacağım bu gece bakalım bende işe yarıyor mu:dua:

Nickine bayildim :)
Hemen hemen ayni kilodayiz, ustelik ben vahim bir vakaydim geçen seneye kadar. Ben verebiliyosam sen hayli hayli verirsin, yasin daha genç :KK66:
Kolay gelsin

Allah razı olsun:eek: olumlu insanların sayısı artsın:nazar:

Merhaba,
Yeni haftanız güzel geçsin.

Dünkü menümü paylaşamadım vakitsizlikten,

Sabah ögle bir: omlet ile 2 dilim ekmek
Ara: elma
Akşam:
bezelye yemeği
1 sb yogurt
2 dilim ekmek

Günlük içilen su: 3lt
Egzersiz: 20 dk bisiklet+ 30 dk leslie toplam 50 dk

Bugünde sabah ile ögle bir oldu. havalar serin ya galiba rahat uyuyorum aylardır ilk kez. efil efil özlemişim yahu :KK48:

kimin ne dediğini takmıyorum artık,sana ne ? lafı yapıştı dilime hiç içime atmıyorum:KK45:giremedim,girdim yazamadım internet sıkıntılıydı:110:daha düzenli yazacağım artık buraya:eğlence:

uyanır uyanmaz su içtim :rapci:sabah bir salatalık,bir rafadan yumurta,ufacık haşlanmış patates yedim,şeker yok tabi:deli:patates yediğim için ekmekte yemedim..evi dip bucak temizleyeceğim sonra 40 dk yürüyüşümü yapıp geleceğim:KK49:birde şu gece limonlu biberli yoğurt kürüne başlayacağım bu gece bakalım bende işe yarıyor mu:dua:

Allah razı olsun:eek: olumlu insanların sayısı artsın:nazar:

Canım hoşgeldin.kayboldun gittin merak ettim. Hadi bakalım şimdiden başarılar. Süper olacak her şey :halay:

Dünkü menüm,

Kahvaltı öğle bir:

İki yumurta ile menemen.
Ara: 1 nektari + 1 küçük salkım üzüm
Akşam: peynirli tost

İçilen su:2,5lt
Egzersiz: 30 dk

P puflamaa canım nasılsın?

Bugünkü menüm
Kahvaltı:
2 dilim peynir
10 zeytin
Salatalık
2 dilim tb ekmeği
Çay

Ögle: sebzeli tavuk
Salata
1 dilim tb ekmeği
1 sb yogurt

Akşam
Kinoa köfteli salata+ ayran

Bugünkü menüm
Kahvaltı
Menemen
1 dilim peynir
2 dilim tb ekmeği
Domates salatalık
1çk bal+ çay

Öğle:
Sebzeli tavuk
Salata
1 sb yogurt
1 dilim tb ekmeği

Ara: üzüm

Akşam:
Kabak yemeği
1 sb yogurt
2 dilim tb ekmeği

Ara: 2 ceviz + 1 bardak süt

İçilen su 2,5 lt
Spor yok bugün temizlik yaptım bol bol :) perde astım hem, yarım koşuya eşdeğer olması lazım:)))

Akşamda kendime bakım yaptım.
Rutin cilt bakımı+ selülit jeli

limomlu yoğurt tok mu tutuyor acaba:rapci:çok tok uyanıyorum,suyumu içiyorum :KK49: kahvaltı domates,peynir,salatalık
öğlene sebze yemeği yağ koymadım hiç, arada bir bardak süt ve iki hurma,akşam yemiycem:halay:yarının araöğününü senden çalıyorum mehtabb(çeviz ve süt):KK16:

limomlu yoğurt tok mu tutuyor acaba:rapci:çok tok uyanıyorum,suyumu içiyorum :KK49: kahvaltı domates,peynir,salatalık
öğlene sebze yemeği yağ koymadım hiç, arada bir bardak süt ve iki hurma,akşam yemiycem:halay:yarının araöğününü senden çalıyorum mehtabb(çeviz ve süt):KK16:

Çal canım senindir :) Ceviz süt iyi oluyor ya genelde kahve ekleyip sütlü kahve olarak yapıyorum ama sade sütte sevdiğim için çifte mutluluk :)

Günaydın ,

Dünkü menüm,
Kahvaltı
Omlet
Zeytin
Çay
Domates salatalık
2 dilim ekmek

Öğle
Sebzeli tavuk
1 dilim ekmek
Salata
Yogurt

Ara: nektari

Akşam:
Tavuk dünyasında kekiklim yedim salatasıyla beraber makarnaya dokunmadım.

Ara: sütlü kahve 2 ceviz
Spor: 60 dk
İçilen su: 2 lt

Merhabalar , 1 ayın sonunda ne kadar kilo verdiğinizi merak ettim açıkçası:oops:

Konuyu açalı bir ay olmuş şimdi farkettim bende :))

İlk zamanlar tartımın pili yoktu o yüzden tartılamamıştım. Aldıgımı sanmıyorum 105 filan görmüştüm çünkü önceden. 15 gün sonra tartıldığımda yine 105 ti. Motivem düştü. Bende 23 agustosta diyetisyenden randevu aldım. 104tü kilom şu anda 102.7. Bol Suyun ve bitki çaylarının işe yaradıgını düşünüyorum.

Konuyu açalı bir ay olmuş şimdi farkettim bende :))

İlk zamanlar tartımın pili yoktu o yüzden tartılamamıştım. Aldıgımı sanmıyorum 105 filan görmüştüm çünkü önceden. 15 gün sonra tartıldığımda yine 105 ti. Motivem düştü. Bende 23 agustosta diyetisyenden randevu aldım. 104tü kilom şu anda 102.7. Bol Suyun ve bitki çaylarının işe yaradıgını düşünüyorum.
gizliden gizliden takip ediyorum seni:KK48: kesinlikle haklısın su ve yeşil çayın etkisini bende çok gördüm şimdi tavsiye üzerine açlık otu içiyorum oda bağırsakları çalıştırmada oldukça etkili

gizliden gizliden takip ediyorum seni:KK48: kesinlikle haklısın su ve yeşil çayın etkisini bende çok gördüm şimdi tavsiye üzerine açlık otu içiyorum oda bağırsakları çalıştırmada oldukça etkili
O neymiş nasıl bir otmuş öyle:) diyetisyen belli başlı çaylar önerdi. Beyaz çay yeşil çay gibi. Meyve çaylarınında içinde yeşil çay olursa olur dedi. Aromalı yeşil çay içiyorum genelde ancak öyle tadına katlanıyorum:) sinamekiden uzak durmamı söyledi birde. Bende uslu bir çocuk gibi onu dinliyorum :) salı günü randevum var bakalım ne diyecek.

Gizliden gizliye takipçim var demek :)) heyecan yaptım :))

O neymiş nasıl bir otmuş öyle:) diyetisyen belli başlı çaylar önerdi. Beyaz çay yeşil çay gibi. Meyve çaylarınında içinde yeşil çay olursa olur dedi. Aromalı yeşil çay içiyorum genelde ancak öyle tadına katlanıyorum:) sinamekiden uzak durmamı söyledi birde. Bende uslu bir çocuk gibi onu dinliyorum :) salı günü randevum var bakalım ne diyecek.

Gizliden gizliye takipçim var demek :)) heyecan yaptım :))
sinemaki gibi vücudu tembelleştirmiyor bu bildiğim kadarıyla ama tabiki diyetisyenini dinlemekte fayda var :)

ayrıca gözüm üstünde:KK48:

X