Darmaduman haldeyim..

Buradan herkese laf giydirmeye çalışan insanlara sesleniyorum. İticisiniz. Kız korkmuş soru soruyor cevaplamayacaksanız neden agresif yorumlar yapıyorsunuz. Kötü giden hayatınız yüzünden deşarj olacak bir kurban mı arıyorsunuz kendinize?

Arkadaşım hamile değilsindir. Stres çok geciktirir. Korkma. Doktora da git için rahat etsin.
Ama konuda gerçekten çok saçma değil mi ?
Kıyafetleri varmış üstlerin de hamile olması mümkün mü?
2 kere test yapmış negatif çıkmış hala korkuyor, bu kadar mı bilgisiz olurnur .
Gerçekten bunu bilmemesi trajikomik bir durum değil mi ?
Laf sokmak değil ama bu kadar saçma bir konu üzerinden geyik yapıyorlar sadece .
Buraya bu şekild bu konuyu açanda bunu göze alsin .

Buradan herkese laf giydirmeye çalışan insanlara sesleniyorum. İticisiniz. Kız korkmuş soru soruyor cevaplamayacaksanız neden agresif yorumlar yapıyorsunuz. Kötü giden hayatınız yüzünden deşarj olacak bir kurban mı arıyorsunuz kendinize?

Arkadaşım hamile değilsindir. Stres çok geciktirir. Korkma. Doktora da git için rahat etsin.

ya ben bu ülkenin vatandaşıyım, cinsel eğitimin verilmesini istemek, bilmeyenlerin öğrenmesini istemek, en basitinden doğum kontrolünün sağlanmasını istemek benim hakkım değil mi?

kaç yaşında insan, sevgilisi var, sürtünme yoluyla ilişki nedir biliyor, hamilelik için "içine bir şey girmesi gerektiğini" biliyor ama gerçekten sağlık ocağına gidip kan testi veremiyor mu? veya kıyafetlerle hamile kalınmayacağını? yapmayın lütfen ya, cahilliği normalleştirmeyin. konu sahibinin umrunda bile değil kimseye bir tek cevabı yok.

ha bu arada doğru tespit hayatım kötü gidiyor.

Geçen baska konu icindede yazdınız test yapmışsiniz çıkmamış, hemde iki kat giysiyle hamile kalınmaz ama gidin doktora

Sürtünmeyi filan bırakın da nasıl hamile kalınır,regl neden gecikir bunları öğrenin.

Bu konuların samimiyetine asla inanmıyorum.
Çocuğun nasıl olduğunu biliyorsunki sürtünmüşsün,direkt münasebete girmemişsin.
Şimdi neyin telaşı?
Ya da neyin kafası?

Gerçekten dalga geçtiğini anlamıyor musunuz.? Üstümde çamaşır şalvar vardı onda çamaşır şort vardı. İçime birşey girmedi diyor. İki kez test yapacak bilinci var. Son adet tarihi falan yazması cahil olmadığını gösteriyor

Son adet tarihim 31 Temmuz, 4 Ağustos da üstümüzde kıyafetler varken sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık. İkimiz de ıslanmıştık fakat bir şeylerin içime girmediğinden eminim. Reglim 1 hafta gecikince test yaptım negatif çıktı. Bugün 15 gün oldu yine test yaptım negatif çıktı. Neden regl olamıyorum? Yarın doktora gideceğim çok korkuyorum Tarkusal kullandım o da biteli 4 gün oldu ama hala daha regl olamıyorum. Hamile miyim acaba? Lütfen yardım edin nolursunuz.
stresten gecikmiştir...

X