Daha iki haftalık evliyim eşim ve benim mizacımızda inatlık var

Sıcak başına vurmuştur boşver
Aklını kacırmıs olmalı .. o sıcakta sahılde ne işi varmıs

Ben sizi hakli buldum. Sicak havayi hic sevmem. Gerçekten biraz daha ikindi vakti ciksaniz ne olavakti sanki beklemeden gitmesi ayip olmus
Benim anladığım zaten ikindi vakti çıkmak istemiş adam hanım ağa da gün batmadan çıkmam demiş. Enişte haklı gayet ya yeni evli çift şimdiden böyle olursa ilerde nolur allah bilir. Ayrıca yeni evlenmişsiniz eşinle çıkıp bi dondurma yese biraz gezse nolur sanki :)

Bir daha böyle şeyleri danışmam lazım yoksa ne doğru ne yanlış bazen ayırt edemiyorum
27 yaşındasın ve hala doğru yanlış ayırt edemiyorsan sorunu kendinde ara bence. Her şeyde buraya konu mu açacaksın? 'Ay denize girelim dedi giriyim mi girmeyim miii?' 'Pikniğe gidelim dedi gidiyim mi gitmeyim mi ? ' 'Sanırım yemek yapmamız gerekiyor yapsak mı ne diyorsunuz ?' vs vs

Allah razı olsun

Ay Muğladan sesleniyorum belki daha beterini yaşıyoruzdur ancak sallıyorum iç anadoluda bir kafeye gitse klima olmayabilir ama mersin izmir muğla antalya da klimasız yer yok arkadaşlar. İnsanlar buranın iklimini bildiği için ve havale geçirmek istemediği için ona göre hareket ediyorlar. İkindi vakti gayette bu şekilde bir yere çıkılabilir zaten 5 ten sonra anca hava rahatlamaya başlıyor. Hatta hava çok sıcak diye evdeki klimadan çıkıp koylara denize atladığımızı biliyorum ben. İkindi vakti neden çıkılmasın.

Ben zaten konu sahibini takibe almak istiyorum, her şeyi sormaya karar verdiği için belki yardımımız dokunur.

konu sahibi uyumaya devam mı?

Öyle ama ınan sabah ıkı cocukla kafe kafe gezdım kahvaltı yapıcaz coguda kapatmıs kapıları acmıs( orta segment yerler)..
Adam sahile gidelim demiş
Bizim burda oyle sahılde gezersın oturursun
Ben o mantıkla anladım
Yoksa avmde var klımalı en guzel cafelerde var
Geldım sımdı klıma actım aksam 6 7 ya kadar çıkılmaz

İkinizde normal degilsiniz

Valla hiç normal havalar yaşamıyoruz orası kesin. Ofisten çıkıp arabaya binip klima çalışana kadar terliyor insan. Ama nedense ben bu memleketi çok seviyorum, sıcağa çare var dediğim gibi sahil direkt evimizin karşısı hemen hop denizdesin serinledin hem spor yaptın hem aktivite mis gibi. Biraz arabayla gidiyim desen her yer koy masmavi sular. Mersine de çok gittim eğer susanoğlu vb gibi bir ilçeye gitmediyse konu sahibi dediğim türde mekan çok rahat bulur. Önemli olan geçinmek istemek birlikte bir şeyler yapmak istemek. Yoksa hepimiz yorgunuz hepimiz bunaldık sıcaktan hiçbirimizde adam akıllı para yok her şey çok pahalı vs vs

Konudan bağımsız siz ama şimdilik çıkmayın :)) Belki biraz araştırırsanız yarın pazar kahvaltısı için dediğiniz gibi mekanlar bulabilirsiniz hem çocuklarınızla güzel bir pazar olur. Biz burda araştırmadan bir yere adım atamıyoruz ne ne değil fiyatlar nasıl gittiğimizde şok olmayalım diyip menüsünden fiyatlarına klima durumuna kadar bakıp öyle gidiyoruz. Malum muğla antalya gibi yerler çok şaşırtıcı fiyatlara sahip olabiliyor. 2021 de yol kenarında el ile gözleme yazılmış bir yerde durduk plastik masa sandalye olan bir yer iki gözleme bir dilim domatese o zamanın parasıyla 300 tl ödedik. O zamandan kaldı bu alışkanlık

İkiniz de çok ponçiksiniz. Gözüme tatlı göründünüz.

Sorun edilecek bir konu değil bence. Senin uyuma numarası yapman çok komik olmuş. Eşin de seni rahatsız etmemek için pek üstelememiştir.

İki haftalık evlilikte sizin numara yapmanız doğru mu sizce? Mizacda ne olursa olsun. Karşınızdaki insan eşiniz. Gitmek istemiyorsanız bence açıkca söyleyebilirdiniz. Ayrıca evliliğin ilk yıllarında fikir ayrılıkları daha fazla olabilir. Zamanla tanıdıkça herkes birbirine göre hareket etmeye başlar. Numara falan yapmayın bence basit şeyler bunlar.

Valla ıkı uc aydır kahvaltı konseptınede gıtmıyorum
Ikı cocukla 800 den asagı kahvaltı yok
Ikı lokma yıyolar zaten

Baktım heryer cok sıcak
Guzel cafelerede kahvaltıya gereksız para
Yanı gunluk kahve pasta yemeye ok gıderım ama kahvaltı ıcın sacma paralar
Bizim burdada kadın pazarları var oturma yerlerı ucretsız
Gozlemeler yapıyolar
3 ıspanaklı kaşarlı gozleme birde sıkma derler ıcı boş
Ikı lımonta(ev yapımı)
1 kupa çay ,bir su 150 lira bedavaya yedik

Ordanda guzel bır cafeye gıttık ordada trılece yedıler serınledık evımıze geldık klımayı actık miss

Biz merkezdeyız susanogluna fılan 1.5 saat yol gıtmek gerekıyor trafık oluyor
Sizinki gibi biraz aşagı ındıkmı deniz kenarı ama gırılmeyecek tarzda
Surıyelıler ve ruslar gırıyor ..
Evımızın Kocaman havuzu var cocuklar girmiyor
Ben hıc sevmıyorum bu memleketı
Sızın otaraflarda hem yeşil alan cok hemde bukadar nemlı degıl
Nefret edilecek kadar nem ve sıcak var ..

Ay ben bunları nıye anlattım şimdi

Yahu siz de bir ailemsiniz fıtı fıtı gezip tozacağınız yerde kendinize aksiyon yaratıyorsunuz. Adam otursa dışarı çıkmadı dersiniz
Taklit yapana kadar konuşup orta yolu bulsaydınız iyiydi

Dert etme konuşasımız varmış konuştuk Kaçabiliyorsanız gelin bu taraflara.

Ya ahahhahhahah valla hiç de öyle biri değilimdir ya hep burcumu duyunca hmmm yaparlar da aksine baya empat biriyimdir kendimi severim o ayrı da ajjdksksl
Ben de aslanım. Yükselenim de aslan. Çok empatım ben de, alakam yok aslanla. Biz mi tuhafız yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…