Daha iki haftalık evliyim eşim ve benim mizacımızda inatlık var

Seher Hanım kişisel gelişim ve evlilik üzerine okumalar yapabilirsiniz. Doğan Cüceloğlu tavsiye ederim. Evlenmeden Önce isimli bir kitabı var. İletişim kurun eşinizle. Konuşun. Uyuma taklidi ile bir ömür geçiremezsiniz.

Daha iki haftalık evlilikte gel !!!gelmiyorsan diye çıkıp gidiliyorsa inattan daha başka şeyler vardır.. ...
Hava gerçekten sıcak İstanbul da kafamızı cikaramiyoruz, insanın enerjisini emiyor gerçekten,Ama deniz varsa işin ucunda gidilebilir,suyun içine atarsın kendini ohhh mis

Ay çok güldüm ilk zamanlar bizde öyleydik eşim çıkardı ben trip yapardim çık git keyfine baksana ne adami uğraştırıyorsun onlar hep aynilar canım hiç değişmiyor sen keyfine bakacaksın triple uğraşıp gereksiz canını sıkma derim

Canim inan balayinda da olsak o sicakta cikip kendimi yoramam bence de aksam cikilmali

Mersin'de iş amaçlı bulunmuştum. Sıcak bir yana, yapış yapış oluyor insan. Toplantı öğlen vaktiydi, klimalı ortamdan çıkıp otoparkta arabaya varana kadar nefes alamadım ve kollarım, yüzüm, ensem vs. Yapış yapış oldu.

Çıkış vakti ikindi oldu ama belki klimalı ortamdan, tekrar arabaya biniş 7-10 dk olmasına rağmen tövbeler ettim

Ordan Adana'ya geçmiştik havaalanı için ve ertesi gündü uçak. Adana aşırı sıcaktı ama, Mersin daha bir tuhaf ve yapış yapıştı.

Güneydoğu çok daha sıcak ama yapış yapış değil. O yapışkanlı hissi midemi kaldırmıştı o zaman. Sanırım akşam olmadan ben de çıkmazdım Mersin'de.

Sizi haksız bulduğum taraf ise artık evlisiniz ve konuşarak, iletişim kurarak, çıkmama gerekçenizi daha sakin ve güzel konuşarak eşinize anlatmamanız. Erkekler çoğu kez ince düşünemiyor. Siz söyleyince, sizi haklı bulup orta yolu bulabilirdiniz.

Tirp atmak, taklit yapmak bunlar sevgililikte yolu geçene kadar çekilir erkek tarafında ama artık evlisiniz. Oyun oynama devri geçti, bir zaman sonra adam iyice tınlamaz sizi. Evlilik en başta nasıl oturursa öyle gidiyor. Sınırlarınızı çizin ve kendinizi ezdirmeden, karşı tarafın sınırlarınada saygı duyun.

Evlilik oyunla, taktikle olmaz. Beraber ödün verip, düzgün iletişimle olur.

Bence evliliğin ilk zamanları biraz birbirini aynı evin içerisinde tanıma , bazen anlaşamama , yeni bir ortama uyum şeklinde geçiyor. Başta bazı şeyleri oturtursanız, ilerleyen zamanda daha oturmuş bir evliliğe doğru gidiyor.
Bir şeyden hoşlanmadıysanız paylaşın konuşun söyleyin. Durup anlamasını beklemeyin. O da aynı şekilde konuşsun.

Boşan

Sıcağa dayanamıyorsanız eşiniz ısrarı yanlış olmuş.
Bende aşırı beyaz tenliyim ve güneşe hiç gelemem hastalanırım.
Ama bunu bile bile mersine tatile gitmekte saçma çünkü sıcak olduğu baştan belli olan bi yer.
Daha iki haftalık evlilikte çok gereksiz inatlaşmalar ve çocukça hareketler.
İletişim kurup ortak yol bulunmazsa fazla sürmeyecek bi evlilik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…