CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

bende adetimin 5.günü itibariyle kullanmaya başladım ve hala kullanıorum şu an kırmızı olanları içiorum.. ama gögüslerimde acaip şişkinlik yaptı....başağrırı falan olmuo bende ama ..vücüdumda heryerim şişti, yawww:nazar:

bende adetimin 5.günü itibariyle kullanmaya başladım ve hala kullanıorum şu an kırmızı olanları içiorum.. ama gögüslerimde acaip şişkinlik yaptı....başağrırı falan olmuo bende ama ..vücüdumda heryerim şişti, yawww:nazar:

benimde gögüslerim şişti cok .

merhaba kizlar bende bugün bu ilaca basliyorum..
pcos var bendede..adetlerim düzensiz..yumurtlama takibinden sonra 1 defa adet gördüm ve 2 aydir olamiyorum yine...
1 kutu kullanicam simdilik..sonraki ay zaten türkiyedeyim ve bu sürede kullan falan demedi..
8.aydada asilamaya gecilcek büyük ihtimalle...
benimde estradiol hormonum cok düsüktü,oda gebelige engel oluyordu ve ayrica kistlerim vardi..alindi ama sanirim yine olustular...
off kafam cok karisik yaa...

birdee ben zaten 3 aya yakin kortizonlar igneler epey kilo aldim..tamda vermeye baslamistim,simdi yinemi alicam yasenağlama
ilacin iceriginde laktoz,glukoz ve sükroz var..yani sekerr:KK43:
of offfff...
Rabbimm saglikla versin bebislerimizi ve kurtulalim su ilaclardan insallah

Son düzenleme:
banada bugun doktor verdı bu ılacı adetın 1. gunu başla dedı hormon tedavisi rahım yenılensın dıye düşük ve kürtaj sonrası rahımde bozulma var dedı allah butun kadınlara yardım etsın cok zor

kizlar bu ilaca baslayali 6 gün oldu...
ama dün kahverengi akinti bugünde adet oldum..
ne yapicam ben?ilaci birakicakmiyim bilmiyorum...
doktorum yurtdisinda ulasamiyorum:KK43:(

herkese selam bende ilacın adını yazdım direk bu sayfa açıldı.hayıt otu sayfasına yazıyordum hep gerçi. benim fsh 125 dr kemik erimesi için verdi adet olamıyorum başka türlü 2 yıllık evliyiz bakalım allah nasip ederse olur bebek dr olmaz diyor ama kök hücre gelişrse umutlarımız yeşerir.bebişlerimiz gelir. eğer olursa 5tane yapıcım

senin sorunun nedi canım ilacı kullandın

cnm benim adet düzensizliği yaşıyordum.ve şuanda cok şaşkınım.haz 1 mayısın 5 i ve nisanın9 u adet günlerimdi.önceki adetimde netten hesapladım olmam gerekn günden 2 gün önce adet olmuşdum .gene nette yaptım dün adet olmam gerekiyodu hala tık yok.ilacımda 5 gün önce flan bitti.5,6 gün önce 2 gün belim agrıdı gecdi.şimdide 2 gündür gögüs ucum cıkdı sag özellikle vede elleyince acıyor ama sagda daha cok.solda pek yok.ya kararsız kaldım acaba hamilemiyim.bu ilacı kullanırken hamile kalınırmıki

cnm benim adet düzensizliği yaşıyordum.ve şuanda cok şaşkınım.haz 1 mayısın 5 i ve nisanın9 u adet günlerimdi.önceki adetimde netten hesapladım olmam gerekn günden 2 gün önce adet olmuşdum .gene nette yaptım dün adet olmam gerekiyodu hala tık yok.ilacımda 5 gün önce flan bitti.5,6 gün önce 2 gün belim agrıdı gecdi.şimdide 2 gündür gögüs ucum cıkdı sag özellikle vede elleyince acıyor ama sagda daha cok.solda pek yok.ya kararsız kaldım acaba hamilemiyim.bu ilacı kullanırken hamile kalınırmıki

bu ilaci kullanirken hamile kalma ihtimali varmis canim. bir test yap istersen, Allah gonlune gore versin.

ya kizlar
biriniz bana yardimci olun
doktor asiri regl agrilari icin bana agnucaston beraberinde cyclo pregynova yi verdi
ama simdi burda yazilanlari gorunce acikcasi korktum
herkes kist bisiler felan demis
benim sadece dismenore tanisindan dolayi bu kadar agir ilac almam bana mantikli gelmiyor?
doktora yeniden birsey demek de istemiyorum acikcasi ama bu ilaci kullanmak da icime sinmicek
ne yapayim bilemedim ya.. tecrube edinenler bana yardimci olsun lutfen..

ya kizlar
biriniz bana yardimci olun
doktor asiri regl agrilari icin bana agnucaston beraberinde cyclo pregynova yi verdi
ama simdi burda yazilanlari gorunce acikcasi korktum
herkes kist bisiler felan demis
benim sadece dismenore tanisindan dolayi bu kadar agir ilac almam bana mantikli gelmiyor?
doktora yeniden birsey demek de istemiyorum acikcasi ama bu ilaci kullanmak da icime sinmicek
ne yapayim bilemedim ya.. tecrube edinenler bana yardimci olsun lutfen..

bu ilaç hormon ilacı bence bi başka doktora danış..

wannababy sen hamile misin?? bu ilaçlamı hamile kaldın??

evet canim hamileyim ama bu ilacla hamile kalmadim. bu ilaci gecen sene sadece bir ay kullandim. adet duzenlemek icin vermisti dr. hormonal bir ilac diye vucuduma cok yuklemek istemedim. onun yerine dogal bitkiler kullandim.

Merhabalar..ben bu ilacı rahimde septum (perde) dan dolayı geçirmiş olduğum histeroskopi ile laparoskopi operasyonları sonrasında 2 ay kullanmıştım..yani bu ameliyatlardan sonra verilen bir ilaç..benim sadece göğüslerde nasıl adet olcağımız zaman şişme ve hassasiyet olur ya aynen o şekilde bi etkisi oldu bende..başka da bi yan etki yaşamadım..ilacın bitimindede zaten adet oluyordum yani bir sıkıntı yaşamadım..:enbuyukkk:

X