CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

prt kullanıcısından alıntı
anladım canım çok teşekkür ederim umarım bendede seninki gibi olur...[/QUOTE

umarım öyle olur cnm..

buarada benim sormak istediğim birşey var..geçmiş sayfaları okudum ama kafam karıştı.ben bu ilacı hem adetim hem de yumurtlamam düzene girsin diye kullanmaya başladım.4 ay kullan dedi bana doktorum ve bırakmama izin vermedi yumurtlamanı düzenliyor diye..ama kullandığım süre içinde korunmuyorum ve gerçekten bebek için deliriyorum ama maalesef şuana kadar pek bi sonuç alamadık...ilaç açıkçası şüphelendirdi beni onun bi etkisi olabilir mi diye düşünmeden duramıyorum..çünkü ben 2 kez gebe kaldım hem de hiç uğraşmadan,istediğim ay kalabildim..allah kucağıma almayı nasip etmedi ama olsun diyorum şimdi tekrar istiyorum ama olmuyor..yani kafam çok karışık anlayacağınız ilacın mı kötü etkisi oldu yoksa çok mu stres yapıorum çözemedim.....
canım bu ilaç kimi doktorlar demesede hamile kalmayı kolaylaştırıyo çünkü hormon dengeliyo ama hamile kaldığın an kesilmesi gerekiyo zararlı çünkü

merhaba kızlar. bende cyclo progynova kullanıyorum . ayımdayım. ve son kutum. biteli 6gun oldu ve hala adet olmadım. evliyim bebiş istiyoruz. gebelik testi yapmaktan korkar oldum ya negatif cıkarsa diye. daha beklemelimiyim. ne yapmalıyım... halile kalanlar varmıki bu ilaçla ?:44:

cnm bende bu ilacı az kanamadan dolayı kullanıyorum ve kullandıgım sürece çok güzel adet oluyorum.kullanmadıgım zaman çok az oluyorum bende az adet olma şikayeti ile gitmiştim.ilk ay yanlış anladıgım için yanlış kullandım ve adetim çok uzun sürdü...ama düzenli içince faydasını gördüm.

Cnm sende her ay düzenli olarak adet oluyor musun? Tek şikayetin benim gibi az mı olması? Bir'de senin hangi hormonlarında sorun çıktı onu merak ettim :44:

kızlar banada yardım edin evli değilim bekarım adet düzensizliğim var cyclo-progynova doktor bu ilacı verdi 3 kutu kullan dedi 2.kutusundayım ama ilaç yüzünnden galiba 1 ayda 5 kilo aldım normalde tatlı sevmeen ben tatlıdan kilo aldım yardım edin moralim bozuk sizde ne gibi etkileri var eczacı kilo yapmaz dedi ama bilmiorum işte

merhaba arkadaşlar ben evlendikten sonra adet düzensizliğim oldu adet olduğum gün olmuyordum 6 gün gecikiyordu 2 ay bunla karşılaştım evlenmeden önce günü gününe oluyordumm . doktora gittim doktor bana cyvlo progynova ilacını verdi testler yapıldı ilk önce bana hormonlarında birşey yok gayet iyi sıkıntıdan oldun dedi ama sanaa bu ilacı vereyim dedi adetin düzene girsin daha kolay hamile kalırsın dedi. bu adet düzenleyicidir dedi... benim merak ettiğim şöyle birşey var yardımcı olursanız sevinirim bana bu ilacı 3 ay tedavi verdi yanlız ben bu ilacı kullanırken çocuk istersem çocuğa zararı oluyormu bu ilaç tedavisi bittikten sonra mı çocuk düşünülmeli ben endikasyonlarında okudum gebelik oldumu hemen kesilmeli diyo ama doktor bu doğum kontrol hapı değil adet düzenleyici dedi ben şimdi korktumm başlarsam ya osırada hamiel kalırsam çocuğa zarar verirse diyee lütfen yardım......

selam arkdslar benım adetım olmuo bır aydır doktor tarlusal dıye bır ılac verdı adetım gelmesı ıcın sonrada 5 gun sonra cyclo-progynova ılacını verdı ılıskı oncesı hergun kullanacakmısım bunu hamıle kalmam ıcın verdı sanırım bunu kullanıp ta hamıle kalan varmı bana yardımcı olurmusunuz :KK43:(( esım cok uzuluyor bende onu oyle gordukce dayanamıyorum

merhaba arkadaşlar
bende pcos var.vve bebek istiyoruz.iki ay klomen kullandım ama yumurtalarım tam büyümedi.sonra başka bir doktora gittim yar. doç. ve doktor bana kafana takmazsan olur dedi.cyclo progynova verdi 4-5 ay kullan dedi.bu ay kullandım,kutu dün bitti ve bugün adet oldum galiba.:KK43:hamile kalamadım yani....acaba bu hapın hamile kalma şansını artırmak gibi bi özelliği varmı,yoksa sadece adet düzeni içinmi

arkadaşm mrb ben adetin 5.günü başladm on beş gün sonra kanamam oldu ve on gündür aralıklarla sürüyo ne yapmam lazm

mrb bende yıllardır bu ilacı iiçiyorum aynı sorun bendede olmuştu 13 gün neredeyse sürüyordu ilk 5 gün yoğun geliyordu ama sonra azalıyordu doktorum ilaca adetimin 5, gününden sonra başlayabilirsin demişti kanama oluyorSA BIRAK İLACI DEMİŞTİ tabiki sende bir doktoruna danışmalısın...

Son düzenleme:
çocuk isteyen arkadaşlar normal kadın doğum doktoruna gitmemenizi öneririm gidin en yakın bir ünv hastanesine tam olarak sorun nedir ona göre tedavi başlasın boşu boşuna ilaç içipte umutsuzluğa sürüklenmeyin ben normal doktora gittim sorunumu bile bile bana ilaç verip gönderdi ilaçla hamile kalmam mumkun değildi resmen postaladı beni aynı doktorun özeline gittim sizi gataya sevk etmem gerek orada tüp bebek merkezi var dedii öyle diyince biz orayada gitmedik ege ünv gittik orada araştırıldı asıl sorun ne eşimle ilgilide çıktı ona göre tedavi uygulandı iki taraflı zaman ve para harcamayın derim...

bu ilaci 6 ay kullandim.düzenli adet oldum.ama birakinca tekarr eski halime döndüm ben.ayricada inanilmaz kilo aldim ve bir türlü veremiyorum.genede tekrar baslasam hamile kalabilir miyim diyede düsünmüyor degilim.

kızlar dr bana bugun bu ilaçtan verdi yalnız şöyle bi sorun var ben hap yutamıyorum kırsam içsem olurmu böyle içen varmıydı aranızda

Adet düzensizliğinden dolayı doktorum bana bu ilacı verdi, ilk kutuyu bitirdikten sonra bi kaç gün adet olamadım, 6. günü adetim geldi.
İlacın herhangi bi yan etkisini görmedim ben. Baş ağrısı, kıllanma, gögüslerde hassasiyet vs...

Doktorum tek bi konuda uyardı, eğer 21 günlük ilaç kullanımından sonra adet gelmediyse mutlaka bana haber ver, gebelik testi yapalım dedi...

ben de kullanıyorum bu ilacı bu ay basladım.bitmesine son 1 tane kaldı.bende bas ağrısı,göğüste hassasiyet,baş dönmesi,şişkinlik hepsini yaptı maşallahh...

kızlar doktor bana bu ilacı verdi fakat 3 ay kullan dedi 3 ayda kaç kutu kullanmam lazım bilmiyorum şimdi ikincisi bitiyor yardım :KK43:

Ben kullandim bir ay bitti simdi adet olmami bekliyorum tabi olursam, goguslerim cok fena sisti ve aciyor birde 2 gundur hala gecmedi kuyruk sokumum batiyor falan..

bu forumda yeniyim.11 aylık evliyim ve son bir aydır çocuk istiyoruz son 3 aydır adetlerim düzensizdi ve ara kanamalarım oluyordu bu ay 7 gün gecikince şüphelendim hamile miyim diye ama adet oldum ve hormon testi için dr.a gittim ultrasonla baktı yumurtamın çatlamadığını kist oluştuğunu söledi.küçük bi kist kendiliğinden erir dedi bana bu ilaçtan verdi 21 gün kullanılıyormuş.inşallah işe yarar da adet düzensizliğim geçer.

Son düzenleme:
selam pazartesi doktordaydım adetlerim düzensiz ve bebek istiyorum kızıma gonopheneyle hamile kaldığımı söyledim
doktor bana bu ilacı verdi adet olunca gel gonopheneyi yazalım dedi şimdi benim kafam karıştı adet söktürücü neden vermdi adet olunca gonpheneye başlıyacaksam 21 gün daha beklememin anlamı ne ayrıca marttan bu yana adet görmedim zaten
bana bir fikir verebilirmisiniz

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve acil bi cevap istiyorum sizden çünkü tecrübesizim :) konu şu eşimle yaklaşık 1 ay önce korunmasız ilişkiye girdik ben sonra ertesi gün hapı kullandım ve kanamam oldu adetime çok varken sonra yine ilişki oldu ve ben yine hap kullandım yine kanamam oldu tabi bu yüzden korkup doktora gittim bana cyclo progynova adlı ilacı verdi ve sadece 4 gün kullandım bıraktım yan etkilerini fazlasıyla yaşadığım için ama şöyle birşey var o ilacı kullanırken korunmasız ilişkide bulunduk acaba hamile kaldım mı diye düşünüyorum ilacı bırakalı 6 gün oldu kanamam yok yani hafif kasık ağrım var test yapmak istiyorum ama erken diye düşünüyorum bi yardım etseniz bana içim rahatlasa bi bebis çok istiyorum ama hayırlısı :) sevgiler herkese

bu forumda yeniyim.11 aylık evliyim ve son bir aydır çocuk istiyoruz son 3 aydır adetlerim düzensizdi ve ara kanamalarım oluyordu bu ay 7 gün gecikince şüphelendim hamile miyim diye ama adet oldum ve hormon testi için dr.a gittim ultrasonla baktı yumurtamın çatlamadığını kist oluştuğunu söledi.küçük bi kist kendiliğinden erir dedi bana bu ilaçtan verdi 21 gün kullanılıyormuş.inşallah işe yarar da adet düzensizliğim geçer.

Merhaba bende de aynı sorun var ve bugün ilacı alacagım 3.gün olacak ama evli falan değilim.Genelde genç kızlarda olurmus bu tür kistler.Ve benimde kafam çok karıştı kimse bu ilacın kisti tedavi ettiğini söylemiyor.senin son durumun nedir.Marrta yazmısıssın

X