CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

Merhaba bende de aynı sorun var ve bugün ilacı alacagım 3.gün olacak ama evli falan değilim.Genelde genç kızlarda olurmus bu tür kistler.Ve benimde kafam çok karıştı kimse bu ilacın kisti tedavi ettiğini söylemiyor.senin son durumun nedir.Marrta yazmısıssın

canım bu kistin korkulacak bir yanı yokmuş dr ilaç kullanmasan bile erir dedi sadece adet düzensizliği içn verdi ilacı ve bir dahaki ay kist yok olmuştu.bu kez de hormon düzensizliğim çıktı :KK43:( süt hormonum yüksekti 3 ay aydır da hayıt otundan yapılan bir ilaç var onu kullanıyorum.

bugün doktorum bu ilacı verdi adet düzensizliği için
inşallah iyi gelir...
:KK31:
bu ilacı google da araştırırken ekşi sözlükte birinin yorumuna takıldım çok komik geldi :KK9:ayrıca endişelendirdi inşallah kilo yapmaz:KK53:

işte o yorum :

kullanmaya başlamamla beraber kendimi totoro gibi hissetmeme yol açan ilaç. her geçen saat ve gün biraz daha şişerek, yirmi bir gün sonunda havalanmak suretiyle işe istanbul semalarından ulaşmayı planlıyorum.
yalnız böyle giderse, doktorun muayenehanesine acil iniş yapıp hesap sorabilirim. totoro'dan hulk'a dönüşebilirim. bir gece ansızın gelebilirim. vb.

ben 1 aydır bitmeyenadetim yüzünden dr gittim ve bana bu ilacı verdi . sadece bir kutu kullanmamı söyledi . burdaki yorumları okuyunca bir garip oldummm yaaaaa . kesinlikle çok iyi korunmalıyım :KK70: birde inşallah bu düzenszlik geçer çok iğrenç birşey sürekli ped ile dolaşmak :/

Merhabalar siteye yeni üye oldum lütfenn yardım edin ben cyclo progynova kullanmaya başladım adet düzensizliği için ama sadece beyazlarını içtim kahverengileri almadım 25 gün oldu bırakalı ama hala adet olmadım hepsini bitirmediğim içinmi hala adet olmadım acaba benim gibi yarıda bırakıp sonra hemen adet olan varmı arkadaşlar

evet 6 cm kistim 3 cm olmuş bu ay bu ilacı verdi :KK5: neden kaybolmadı bu koca şey. bide bu ilacı mı kullanıcaz :KK4:

merhaba canım
o bahsettiğin ilaç ve türevlerini 17 yıldır kullanıyorum. Bendeki problem doğuştan beynim uyarmadığı için adet göremiyorum çok uzun süre onu kullandım evet yan etkileri çok fazla, ama ben hamile kaldım ikiz doğurdum. Hala düzenleyici kullanıyorum ama şimdi yasmin kullanıyorum yan etkisi şu anda en az olan o imiş. Sürekli sende kullanmak zorunda isen smar tahlili yaptırmak zorundasın rahim ağzı kanseri çin kendini kontrol edeceksin. Sigara ama daha tehlikeli hormon ilaçlarının yan etkisi kanser riski çevresel faktörlerden arınmaya bak adetlerini düzenlemek için kullanmak zorundasın.
Merhaba canm bu ilacı nasıl kullanılır

Hemen hemen tüm sayfaları okudum. Ne kadar çok yazı var. Ben bu ilacı bekarken kullandım arkadaşlar 4 yıl kadar ne kilo aldım ne tüylenme oldu ne de sivilce aksine hayatımı daha da düzene soktu.yüzümde hiç sivilce kalmadı adetlerin düzenli geldi ve miktarı da normaldi.ben bir PCO hastasıyım ve su an 2 tane oğlum var arkadaşlar tedavisiz. Haa eğer tedavi kabul ederseniz ben sadece bu ilacı kullandım. 6 ay kullanıp bir kaç ay araveriyordum. Bu gün tekrar aldım ilacı ve 5. Gün başlıcam içmeye çünkü yine düzensizleştiği cok adetim. Bence stresyyapmayın doktorların var bi bildiği. Kilo konusuna gelince iştah acar ama yiyip yememek sizin elinizde. Biraz iradeli olursanız bence kilo alamazsınız. Zaten pko varsa eğer kilo vermek ve almamak şart arkadaşlar.

Slm arkadaşlar bende bütün sayfaları okudum.tüp bebek tedavisine başlayacağımız için verdi doktor ama ilaç biteli 5 gün oldu 2 gündür az az kanamam var ama sokulmedi agrilarimda geçti böyle az kanama yaşayan oldumu ne olur acil cvp verir misiniz kafayı yedim

kızlar bu ilacı ilkkez içiyorum bu ay yorumları okuyunca korktum korunmadımda bu ilaç zara verirmi hamile kalırsam bebege.bu ilacı kullanıp hamile kalan varmı.bidaha içmem bu ilacı.devam mı edeyim keseyimmi ilacı .kahve rengi olana geldim bugün.yumurtlamayı baqskılıyormu yoksa arttırıyormu.doktorum niye bu ilacı içtin gebe kalmak isteyenlere önermiyoruz dedi.napsam sasırdım.pkoluyum bu arada:KK14:

Son düzenleme:
Hemen hemen tüm sayfaları okudum. Ne kadar çok yazı var. Ben bu ilacı bekarken kullandım arkadaşlar 4 yıl kadar ne kilo aldım ne tüylenme oldu ne de sivilce aksine hayatımı daha da düzene soktu.yüzümde hiç sivilce kalmadı adetlerin düzenli geldi ve miktarı da normaldi.ben bir PCO hastasıyım ve su an 2 tane oğlum var arkadaşlar tedavisiz. Haa eğer tedavi kabul ederseniz ben sadece bu ilacı kullandım. 6 ay kullanıp bir kaç ay araveriyordum. Bu gün tekrar aldım ilacı ve 5. Gün başlıcam içmeye çünkü yine düzensizleştiği cok adetim. Bence stresyyapmayın doktorların var bi bildiği. Kilo konusuna gelince iştah acar ama yiyip yememek sizin elinizde. Biraz iradeli olursanız bence kilo alamazsınız. Zaten pko varsa eğer kilo vermek ve almamak şart arkadaşlar.

Slm ilaci kullanirken korundunuzmu ...

Hamile kalmama tabi ki yararı vardır çünkü bu doğum kontrol hapı değil o haplar yumurtlamaya baskilayip adet görmenizi sağlar. Bu hap düzenleyici sadece yumurtlamaya da yardımcı oluyor. EE tabiki yumurtlama varsa hamilelikte olur. Çok şükür Allah' ima 2 tane sağlıklı evladım var. Allah' im onlara uzun sağlıklı ömürler versin

Hamile kalmama tabi ki yararı vardır çünkü bu doğum kontrol hapı değil o haplar yumurtlamaya baskilayip adet görmenizi sağlar. Bu hap düzenleyici sadece yumurtlamaya da yardımcı oluyor. EE tabiki yumurtlama varsa hamilelikte olur. Çok şükür Allah' ima 2 tane sağlıklı evladım var. Allah' im onlara uzun sağlıklı ömürler versin

Anladim cok tesekkur ederim amin:-)

Slm arkadaşlar bende asilamaya tedavisinde yim... Adet olmadim doktorun verdi bu ilaci. Uzun sure kullanan var sayfada. Benim beyaz akintim çok oldu acaba ilaci kullanırken bu oluyomu. Yumurtlamis olabilir miyim. Bide kaç gün sonra adet olunuyo

arkadaşlar 21 günlük ilaç bittikten sonra en geç 6 gün içinde adet görüyorsunuz sakın sıkıntı yapmayınn
arkadaşlar 21 günlük ilaç bittikten sonra en geç 6 gün içinde adet görüyorsunuz sakın sıkıntı yapmayınn
iyi günler acaba bu ilacı sabah akşam mı kullandınız?yoksa günde 1 tanemi?bana doktor sabah akşam 1 er tane yazmış ama eczacı günde 1 dedi kafam karıştı doktoruma da ulaşamadım .beyazlar bitmek üzere günde 2 tane alıyorum .kahverengileride öylemi aldınız acaba .şimdiden teşekkürler.

doktor bu ilacı kullanırken korunmamaı söyledi ama korunmasanda östrojen bu değerdeyken olmaz dedi korunmuyorum bende ya hamile kalırsam bi zararı olurmu :S

X