Cyclo - progynova kullanan var m?

ben 5 aydır bu ilacı kullanıyorum kullanmaya başladığımda 55 kiloydum şimdi ise 51-52 arası değişiyorum yani aldırmıyo tabi iştahına sahip çıkarsnn:dance::dance::dance:

bende kullanıyorum ve ilaç bitince genelde 6. günü adet oluyorum.fsh ım yüksek adet olamadığım için doktor verdi.hamile kalmaya engel değil bu ilaç ama ben kalamadım.yumurtam da yok bakalım allah büyük artık

bu ay yine regl olamadım doktorum cyclo ya başla dedi.bakalım inş. en kısa zamanda allahım dularımızı kabul ederde bebeklerimize e eski sağlığımıza kavuşuruz

benim regl dönemlerim düzene girdi kızlar..ama belirtmeliyim evet bu ilaçtan sonra düzene girdi ama hayatımda çok büyük bir sorunu geride bıraktığım ay düzene girdi...eğer tedavinin etkili olmasını istiyorsanız gerçekten sıkıntılarınızı bir kenara atmalısınız...

çamaşır suyu canım kaç ay kullandın peki cyclo yu canım nasıl düzene girdi.önceden olamıyor muydun adet ilaçsız.fsh hormonun kaç çıkıyordu? yaşın kaç peki?

inş. bizimkide düzelir yarabbim dualarımızı kabul etsin

herkese hayırlı hafta sonları ben bekarım 25 yaşındayım adetlerimden bıkmıştım keşke adet olmasaydım yaz kış çekilmiyo bilirsiniz işde allah da beni öle bir cezalandırdı ki adet olamıyorum . olacağım zaman şiddetli bir ağrı mide bulantısı kasıklarımda bir canavar var içimi parçalıyormuş gibi. neyse bunu 3 ay önce yaşadım ve doktora gittim. doktor çikolata kistim olduğunu ve yasmin ilacını kullanmam gerektiğini söledi kullandım 2 kutu iyi hoştu güzeldi ama adetlerim az ve kokulu oldu internetten araştırdım. bi iksir gördüm aldım kullandım ağrılarım iyiydi adetim yine hatta eylül 5 inde adet oldum bu ay 30 unda koyu katran gibi lekelerle ben geliyorum dedi amaa bişi olmadı sadece o ağrı ve bulantılar nüksetti. doktorumu değiştirip tabi önce acilin yolunu tuttum çünkü dayanılcak gibi deildi ölmek istiyordum o an. neyse ertesi gün yani adetin (görünmeyen adetin) 3. günü hormon testler için doktora gittim. hormonlarım normal çıktı sorun yok sol yumurtalığımda kist var birde hariç günler akıntı yoğunluğum vardı bana ornisid fort akıntı için ve kist içinde cyclo progynova verdi. bugün kullanmaya başladım. bana kullanan arkadaşlarım varsa bu ilaçlar hakkında bilgi verebilirler mi ağrılarım geçip adetim normal olcak mı karnım şiş patlıcak gibi acıyor artık şişlikten el değmiyor affedersiniz ama wc ye gitmeye korkar oldum nasıl bir hastalıktır bu ki düşmanımın başına vermesin .. ve bu kist için alternatif tıp herşeyi denemek istiyorum. nolur kullanan çözüm bulan varsa yazsın lütfen. nişanlıyım yaza nasip olursa evlencem. bebeğim olsunda istiyorum ama bu kist ilerlerse olmıcak biliyorum. yan etkileri nedir bu ilaçların. tüylenmekten bahsediyorlar. yeterince tüylüyüm zaten kilo deseniz. su içsem yarar cinste şuanda normalim evet ama dikkatlerim sonucunda öle başağrısı diyorlar migren mevcut birde bu eklenirse ben yataktan kalkamam heralde kasıklarda ağrılar söz konusu zaten bu ilacı almamdaki sebep o bu ne ki şimdi... offf çok konuştum biliyorum ama bekar olduğum için doktorlarda tam tedavi uygulayamıyor. neden kanama olmuyor ya? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

CANIM BENıM HORMONLARDA SORUN VAR.BEN ADET OLAMIYORUM O YÜZDEN CYCLO KULLANIYORUM.CYCLO 21 GÜN KULLANIYON 1 HAFTA ıÇıNDE ADET OLUYON.BEN MESELA ıLÇ BıTTıKTEN 6 GÜN SONRA ADET OLUYORM.3-4 GÜN SÜRÜYOR NORMAL YANı ADETıM.

ama kist için sende saraçoğlunun soğan kürünü yapabilirsin canım.incele saraçoğlu sitesini orda yazıyor kürler hastalıklar.senin hastalığın farklı çünkü ilaçı bir tek doktorun verebilir.google yaz saraçoğlu incele siteyi.kistler için soğan çok iyi

merhaba ben kuze daha önce msjıma cvap yazmıştınız ben de sizinle aynı sorunu yaşıyorum cylo progynova adlı ilacı kullanıyorum bir kutu bitirdim bugün 4. gün ama hala adet olamadım. :sinifsinif: bunun yanında hayıt tohumu içiyorum ikinci aydayım yinede adet olamıyorum.mafoldumben lütfen beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. hayatımın normale girmesini o kadar çok istiyorum ki inşallah bütün bu dertten muzdarip olanlar da sağlıklarına kavuşurlar.

kuze canım bende cyclo içiyorum bugün son ilacı alıcam ben de genelde 6. günü regl oluyorum ilaç bittikten sonra.

şu an bende hayıt tohumu içiyorum
birde aslanpençesi civanperçemi yeşilçay ve hayıtı karıştırarak içiyorum canım.sabah ve öğle yemeklerimde içiyorum bu çaylarımı.
yürüyüş yapıyorum benim fsh yüksek canım.
saraçoğlundan bitki çayı aldım.oda sanırım bu ay sonunda biter.
bana dediki saraçoğlu bu bitkiyi bitri sonra 10 gün soğan kürü yapıcan sonrada incir ve havuç kürünü yapacaksın.

biliyor ben bebek isitiyırum fsh yüksek adet olamıyorum.bekliyorum bakalım.inş. düzelir bu yaptıklarımız.balık yağı içiyorum.haftada 1 kere balık tüketiyorum.dhea içiyorum 3 tane gece yatmadan
.
senin srorunun ne kuze şimdi hatırlayamadım tam seni.fsh yüksekmi seninde kaç yaşındasın.bakalım inş allah şifamızı verir.

biz elimizden geleni yapalımda gerisi allaha kalmış bence.stres yapma ve üzülme sakın.sağlıklı olmak en önemlisi

çamaşır suyu canım nerelerdesin sana soru sordum da cevabını bekliyorum

çamaşır suyu herhalde fazla foruma girmiyorsun.cevabını bekliyorum bende canım

evet cyclo ile adetleri düzene girenler buraya nerelerdesiniz arkadaşlar çamaşır suyu bekliyoruz

kızlar neden kimse yok.

2 tane kaldı ilacımın bitmesine.bakalım ne zaman regl olucam

selam..evet foruma fazla girmiyorum....öncelikle bu kadar beklettiğim için özür dilerim...üç kutu bitirdim, evet ilaçsız hasta olamıyordum....yaşım 27...fsh hormonumun kaç çıktığını bilmiyorum....nasıl düzene girdi ben de bilmiyorum ama doktorum 3. kutu bittiğinde eğer düzene girmezse farklı bir tedavi uygulayacağız demişti...ve son kutunun bittiği ay eşimle ayrı evlerde yaşamaya başladık...ve o ayın sonu hasta oldum nisanından beri de düzene girdi maşallah...büyük ihtimal psikolojikti benim ki...düzensizlik evlilikte sorunların başladığı zamana denk geliyor zaten..yaklaşık 1 yıl...

benim fsh105 cnm cylo bittikten sonra 5. günde adet oldum bu birinci kutu sonra 2. kutuyu bitireceğim doktora gidicem ama hayıtın bir faydası yok gibi. şifa ALLAH tan tabi. stres yok diyosun ama benim annemin sayılı günleri kaldımafoldumben o kadar üzgünüm ki kelimeler yetmiyor psikkolojim bozuldu. sorunumu eşimden başkası bilmiyor birde sizler biliyorsunuz ilgine teşekkürler:sinifsinif:

KUZE canım annene çok üzüldüm bende.allah şifasını versin.inş. daha iyi olur.allah ne yazdıysa onu yaşıyoruz bitanem.

ne olur güçlü ol ki annene destek olabilesin.ah annelerimiz her üzüntümüzdebizimle üzülen ağlayan,sevindiğimizde onlarda gülen annelerimiz.sizi çok seviyoruz
canım anneni benim için öp olurmu.çok tatlılar bbek gibi.
dualarım sizinle.bol bol dua et canım .bende ne diyeceğimi bilemiyorum ki

kızlar teşekkür ederim inanın fazla giremiyorum bugünlerde sadece moralim çok bozuk bütün dengem altüst oluyor ve kendime bile faydam dokunmuyor herşey bu kadar mı üst üste gelir bunu da anlamıyorum inşallah bir gün ben de bu sayfada mutlu haberler veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…