Cyclo - progynova kullanan var m?

sağol canım, benim şu anda bebek düşüncem yok sadece hasta olmadığım şikayetiyle gittim doktora....sonuçta hamile kalmamı da engelleyecek bir durum....
ÖYLEMI SENDEMI HASTA OLMUYORSUN::pEKI DRLAR NE DIYOR hani cocuk olur olmaz...birde senindemi yumurtaliklar hareketsiz ve kücük canim..benm öyle...insallah iyi oluruz canim..bnde hapi kullaniom adet olyom bakalim ne olck crsambaya az kaldi...:ecrin_bebek::çok üzgünüm:

ÖYLEMI SENDEMI HASTA OLMUYORSUN::pEKI DRLAR NE DIYOR hani cocuk olur olmaz...birde senindemi yumurtaliklar hareketsiz ve kücük canim..benm öyle...insallah iyi oluruz canim..bnde hapi kullaniom adet olyom bakalim ne olck crsambaya az kaldi...:ecrin_bebek::çok üzgünüm:

açıkcası canım ben doktora bebekle ilgili birşey sormadım, ısrarla kist var mı diye sordum o da yok dedi...yumurtalar hakkında da birşey söylemedi....sadece 3 ay boyunca bu hapı kullanmam gerektiğini, eğer hala düzensizlik yaşarsam kan değerlerime bakacağını söyledi...

anladim canim sen cocuk düsünmüyorsun ama sana tavsiyem druna sor cocuk olurmu adet düzensizligim var de..cünkü inanki bende senin gbi umursamiyordum ama yaklasik 1 yildr cocuk istiyoruz olmuyorr drlarin kimi hic olmaz dedi kimide olur dioo yumurtaligin kücük ve hareketsiz heray kendiliginden catlamiyor dedi..oyuzden cycloyu verdi onunlada her ay düzenli adet gryorum..dün dr gittim yaklasik 2 aydr cycloyu kullaniyordum..birde yaninda keciboynuzu pekmezi bal+tarcin+cörekotu yaptimm onlarda yumurtalik büyütüo söylim canim dr dün cokk iyi gördü yumurtaligimi bende ikinci asamaya gecildi egerki cyclodan büyümesydi yapilcak bisi yoktu ama büyümüs tabi dgr bitkisel ilcalrinda etkisi olmustr bana smdi bska hap verdi 10 tane var icinde günde 2 tane alcm 5 günde bitcek ayin 9nda tekrar gtcem bakalim ne olck dr dedi egerki yumurtan olusmussa hemn cocuk olur ay insallah yüce rabbim nasip eder insallah hepimize.,.sende düzenli kullan dr sor canimm ilerde cocuk istersek sorun olurmu de tamam canim hadi allah sifa versin grsryz yine oki..

anladim canim sen cocuk düsünmüyorsun ama sana tavsiyem druna sor cocuk olurmu adet düzensizligim var de..cünkü inanki bende senin gbi umursamiyordum ama yaklasik 1 yildr cocuk istiyoruz olmuyorr drlarin kimi hic olmaz dedi kimide olur dioo yumurtaligin kücük ve hareketsiz heray kendiliginden catlamiyor dedi..oyuzden cycloyu verdi onunlada her ay düzenli adet gryorum..dün dr gittim yaklasik 2 aydr cycloyu kullaniyordum..birde yaninda keciboynuzu pekmezi bal+tarcin+cörekotu yaptimm onlarda yumurtalik büyütüo söylim canim dr dün cokk iyi gördü yumurtaligimi bende ikinci asamaya gecildi egerki cyclodan büyümesydi yapilcak bisi yoktu ama büyümüs tabi dgr bitkisel ilcalrinda etkisi olmustr bana smdi bska hap verdi 10 tane var icinde günde 2 tane alcm 5 günde bitcek ayin 9nda tekrar gtcem bakalim ne olck dr dedi egerki yumurtan olusmussa hemn cocuk olur ay insallah yüce rabbim nasip eder insallah hepimize.,.sende düzenli kullan dr sor canimm ilerde cocuk istersek sorun olurmu de tamam canim hadi allah sifa versin grsryz yine oki..

kontrole gidince soracağım ya da doktorumu değiştireceğim zaten....sağol canım....

canım ben 1yıl kullandım bıraktım yine adet olamıyorum yani faydasını göremedim inşallah sen görürsün tatlım

slm kızlar bende cycla prognova içiyorum ama ben 24 yaşındayım ve erken menopoza girdim çok üzgünüm.fshım 100 lerdeydi 2 ay önce .15 gün soğan suyu içtim sonra sonra tekrar tahlil yaptırdım şimdi 50 lerde yarı yarıya düştü.bence hem soğanın hem illacın etkisi oldu....ama ben bebek istiyorum :)ne olur allahım bizede verrrr....

slm kızlar bende cycla prognova içiyorum ama ben 24 yaşındayım ve erken menopoza girdim çok üzgünüm.fshım 100 lerdeydi 2 ay önce .15 gün soğan suyu içtim sonra sonra tekrar tahlil yaptırdım şimdi 50 lerde yarı yarıya düştü.bence hem soğanın hem illacın etkisi oldu....ama ben bebek istiyorum :)ne olur allahım bizede verrrr....
canm benım ya bend e24 yasındayım bende cycloyu kullandım ve yanında tarcın bal cörekotu karısımı yedım ınankı dr gttım yumurtalrım büyümüsdü smdı bask hap verdıelr cocuk ıcın bdne cok ıstıyorum kullanıom ayın 9nda tekrar gtcem canm bakalm ne olck send etedavını yap:::tamam cnm ınsallah olurr

doktor bu ilacı verdi ama kullanıp kullanmama arasında kararsız kaldım, önce kan değerlerime ve hormonlarıma baktırmak istiyorum....ne yapsam ki acaba 4 gün sonra başlamam gerek..kilo almak istemiyorum daha fazla...

canm gittinmi dra..
kiss bu hap kilomu aldryor...ana bende oyuzden davull gbi oldum iki ay icinde bnd ediom nasil kilo aldim almnca oldugu icin yan etkilerini okumadm ..canim dr kullan dedise kullan ya napicksin bak kan degerine hormanlarina bakcakmiss tamam kullan sen...

canm gittinmi dra..
kiss bu hap kilomu aldryor...ana bende oyuzden davull gbi oldum iki ay icinde bnd ediom nasil kilo aldim almnca oldugu icin yan etkilerini okumadm ..canim dr kullan dedise kullan ya napicksin bak kan degerine hormanlarina bakcakmiss tamam kullan sen...

ilaçta yan etki diye kilo aldırıyor diye yazı görmedim gerçi ama hormonla ilgili olduğu için ben aldırır diye düşündüm. ayrıca bu konu daha önce açılmış ve orda da bir çok arkadaş görüşlerini yazmış....konuyu tekrar açtığım için özür dilerim, biz de ordan devam edelim...

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/140929-cyclo-progynova-kullananlar-yardim-lutfennn.html

çamaşır suyu bende bu adet dğzenliyiciyi kullandım adetlerım 35 günde bır olurken 27 günde oluyorum 2 aydır ama benimde sorum var bu ilaçla bilgisi olan fütfen versın ilaç adet miktarı azlıgı yapıyomu yada bu tip ilaçlar yapıyomuş bilen duyanlardan yazsın

canm gittinmi dra..

camaşır suyu bana bi yan etkisi olmadı normaldi.

çamaşır suyu bende bu adet dğzenliyiciyi kullandım adetlerım 35 günde bır olurken 27 günde oluyorum 2 aydır ama benimde sorum var bu ilaçla bilgisi olan fütfen versın ilaç adet miktarı azlıgı yapıyomu yada bu tip ilaçlar yapıyomuş bilen duyanlardan yazsın

ben kullanınca yazarım sana yanıtını...ben de yan etkilerini yazayım..evet iştahım arttı...keskin bir başağrısı bazen de kasık ağrısı yaptı...

kızlar bişi sorucam..adetime yakın bnm göğüslerimde ağrı olmazdı..3 aydır cylo kullanıyorum...gecen aylarda olmamıştı bu ay göğüzlerimde çok hasasasiyet var...ilaç sizlerdede böyle etki yaptımı....

kızlar bişi sorucam..adetime yakın bnm göğüslerimde ağrı olmazdı..3 aydır cylo kullanıyorum...gecen aylarda olmamıştı bu ay göğüzlerimde çok hasasasiyet var...ilaç sizlerdede böyle etki yaptımı....

ağrı yapmadı ama hassaslaştı daha ilk günden....

ben de birşey soracağım...ilk hapı adetimin 5. gününde aldım...3 ay kullanmam gerekiyor, diğer kutuya siz ne zaman başladınız..merak ettim...doktora da soracağım

Merhaba,
Ben de 23 gündür süren kanama var.Adetimi normal ayın 11,inde oldum.ama damla damla.sonra 1 hafta bu şekilde geçti.Şimdi de artarak devam eidyor.
Daha önce de olmuştu 2 sene ve 4 sene önce.Dr um stresten olduğunu söylemişti.Cyclo ile bir ilaç vermişti ama şimdi hatırlamıyorum ismini.Acaba kesmek için sadece cyclo yu içsem olur mu ? Bilgiis olan varsa çok memnun olurum .Ya da ilacın ismini hatırlayan

X