Cumartesi tüp bebek tedavisine başladım yaptıranlar bakabilir mi

Kilzar cumartesi günü adetin 2. Günü doktora gittim 1kistimin olduğunu söyleyip aldı 300mg gonalf f ile başladı 5 gün kullanıcam başka ilaç vermedi amh çok düşük 0.07 5 yumurta gördü sizce iyi mi tüp Bebek yaptıranlar sürec nasıl işliyor çok korkuyorum biseyler ters gidecek diye
Çok iyi cnm inşallah herşey yolunda gider. Benim amh 0,03 ile gittim ben mart nisan ayında 4 yumurtam görünüyordu biri kist olmak üzere demişti doktor. Tedaviye maddi sebeplerden o zamanda başlayamadık malesef haziran da gitmedim doğal denedim tabi ki olmadı. Geçen ay yani haziran da gittiğimde fsh hormonum yükselmiş ve yumurta görünmüyordu. Zaten ovulasyon testi ile de teyit etmiştim ben bu durumu. Bu ay yumurtlama gördüm testte ve adet oldum normal de adet sıkıntım da var kan pıhtılaşma riski taşıdığın ortaya çıktı o yüzden doktor adet içinde ilaç veremiyor. Bu gittiğimde geçen haftalarda 1 yumurta varmış o da kist olmuş öyle söyledi. Yani ben 4 yumurta gördüğüm ayı malesef kaçırdım ve hala ona üzülüyorum inşallah diğer ay gittiğimde daha iyi olur durumum ve bende başlayabilirim artık şu an başlayamadım hala çok üzülüyorum ama durum bu. Demek istediğim yumurta sayın gayet güzel inşallah kaliteleri de iyidir ve embriyo oluşur da tutar. Bu arada havuz mu yapılacak cnm acaba? Prp vs yapacaklar mi ? Doktor bana bu ay prp yapacak muhtemelen ve havuz yapacağını söyledi

Teşekkür ederim cnm benzer durumdayız sanırım seninle aşağı yukarı benimde 53 cıktı en son ama sürekli değişiyor bu zaten bi yükseliyor bi iniyor umarım kaliteli yumurtalarımız çıkar da bizde transfer olup hayırlı haberleri alabiliriz. Benimde seninde biraz uzun sürecek sanırım bu süreç
Canim zaten amh düşük olduğu için yumurtam çok çıkmıyor o yüzden doktorum havuz yapacak 2.tedavim başlayacak adet olunca

Aynı cnm benimde kist oldu bu ay başlayamadık bizde nisanda 4 yumurta vardı toplayamadık eşim kaynaklı kaçırdık neyse o geçti artık umarım yine öyle çıkar çünkü şu an 1 yumurta o da kist olmuş dedi diğer ay ne olcak bakalım adet olamama durumu bende de okuyor ilaçlar vs kullanamıyorum çünkü kan pıhtılaşma genetik risk taşıyormuşum o cıktı bi de hayirlsii olsun insallah hakkımızda
Bu ay yine olamadım cumartesi gittim 25 ml kist var dedi 12.5 ml yumurta var dedi çok geç yumurtliyorum galiba

Çok iyi cnm inşallah herşey yolunda gider. Benim amh 0,03 ile gittim ben mart nisan ayında 4 yumurtam görünüyordu biri kist olmak üzere demişti doktor. Tedaviye maddi sebeplerden o zamanda başlayamadık malesef haziran da gitmedim doğal denedim tabi ki olmadı. Geçen ay yani haziran da gittiğimde fsh hormonum yükselmiş ve yumurta görünmüyordu. Zaten ovulasyon testi ile de teyit etmiştim ben bu durumu. Bu ay yumurtlama gördüm testte ve adet oldum normal de adet sıkıntım da var kan pıhtılaşma riski taşıdığın ortaya çıktı o yüzden doktor adet içinde ilaç veremiyor. Bu gittiğimde geçen haftalarda 1 yumurta varmış o da kist olmuş öyle söyledi. Yani ben 4 yumurta gördüğüm ayı malesef kaçırdım ve hala ona üzülüyorum inşallah diğer ay gittiğimde daha iyi olur durumum ve bende başlayabilirim artık şu an başlayamadım hala çok üzülüyorum ama durum bu. Demek istediğim yumurta sayın gayet güzel inşallah kaliteleri de iyidir ve embriyo oluşur da tutar. Bu arada havuz mu yapılacak cnm acaba? Prp vs yapacaklar mi ? Doktor bana bu ay prp yapacak muhtemelen ve havuz yapacağını söyledi
Doktorum havuz yapacak canım adet olunca 2.tedavi başlayacak diğer embriyolar için sana da dua edicem ben akışına bıraktım kendimi kasıp üzmuyorum sadece kavuşacağım günü bekliyorum

X