Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ellssa kaptanım nidah 306. etapta ayrılmış gerekli düzeltme eksik kaldı sanırım sadece hedef kg sunu yazmışsınız
490. ETAP

2. TAKIM:
490. etapta listeye aldığınız halde yanına açıklama yapmadığınız bir üye var:
nidah
bendeki bilgi: 4/2/11 de 70,2 kilo ile girmiş ve 306. etapta ayrılmış.
Aynı üye midir? Hedef kilosu vs nedir?

eğer üye izinli ayrıldıysa ona göre düzenleme yapıp liste düzeltmesi gerekiyor

Son düzenleme:
E tamam dimi canım.
Aynı üye ve hedef kilosu 59.
Canım üyenin izin süresi 6 ayı geçince yeni üye gibi giriş yapmıyomuydu? Yanlış mı hatırlıyorum. Hemen karar defterine bakıyorum.

2) 6 aydan daha uzun süreli izin döneminden, kısa sürede verilemeyecek bir kilo (yarışmacının kilosunun %5 ve üstü) alarak dönen üyenin aldığı kiloyu vermesi beklenmeden listeye alınır.
Yukarıdaki iki ekstem durum kapsamına giren üyenin izin döneminde aldığı kilo b maddesindeki gibi hesaplanır.

b- İzinden kilo vererek dönen üye için aşağıdaki işlem uygulanır.
Dönüş yapılan etabın başlangıç kilosu : İzne ayrıldığı kilo
Dönüş yapılan etabın bitiş kilosu : Güncel kilo
Yarışmadan ayrıldığı kilo ile güncel kilo arasındaki fark, üyenin yarışmadan ayrı kaldığı etap sayısına(*) bölünecektir..
(*) İzinli üyenin, yarışmadan ayrı kaldığı "etap sayısı" nasıl hesaplanır?
Örneğin 260.etapta ayrıldı 265.etapta döndü:260. etap listesinde verdiği/aldığı kiloyu bildirmeden "izinli"olarak yazdıysam, 265.etap'ın listesini paylaşırken takımda bulunuyorsa---- 265-260=5etap+1(izinli yazılan etap)=6'ya bölüyorum. Çünkü 260.etapta herhangi bir kilo bildirimi yapmadık.

Karar defterinde durum bu canım. Yanlış hatırlamışım. Hemen bakıyorum düzeltme işlemine.
Aslında şu an dışardayım. Yapamazsam pc me döndüğümde artık.

Listede gereken düzenlemeyi yaptım ve genel listede güncellemeyi yaptım canım. Sonuçları etkilemiyormuş zaten.

Listede gereken düzenlemeyi yaptım ve genel listede güncellemeyi yaptım canım. Sonuçları etkilemiyormuş zaten.
kaptanım mesajlarını yeni gördüm ben halledeyim diyecektim sen dışardayım yazınca ama sen zaten halletmişsin eline sağlık

sevgili @seaBahAR ilgili kaptanlarımız tarafından bütün güncellemeler yapılarak listeler düzeltildi

Bilgilendirme için teşekkürler.
499. etap 2017 yılının ilk etabı. Bu nedenle uygulamayı 499. etap itibariyle başlatıyorum.
toplight kaptanım, 500. etap itibariyle uygulama güncellemesi senindir. Bir sorun olduğunda haberleşiriz. Sadece şuna dikkat etmelisin. Ben etap raporunu hazırladığımda, eğer raporda sıralamayı etkileyecek bir hata varsa diye, hatalı takımın cevap vermesini beklemelisin. Her şey yoluna girdiğinde performans uygumasını güncellersin.
Başlangıç mesajını ben hazırlarım bugün.

Canım ihtiyaç olursa seve seve yardım ederim.
Teşekkürler, sen de aklımda ol.

Benim üzerimdeki külfeti toplight kaptanım bu işi üstleneceğini bildirerek almıştı, mesaj paylaşım alanında. Gözünden kaçmış olmalı.
Oylamaya katılan bütün kaptanlarım, hayır oyuna tepki verince sağlıklı olduğunu düşündüğüm "oyçokluğu" kararını alan benim.
Uygulamanın işe yaradığını bir çok takım geçmiş dönemde dile getirdi. Bunun önemsenmesini ve altının çizilmesini sağlamak kaptanın yükümlülüğü. %0,30 hedefini tutturmak, bırak bütün alt detayları ve süslemeyi, üyeyi kilo vermeye teşvik etmektir ki yarışmanın amacı da budur.
Ve son olarak, bir takımın uygulama dışı kalması mümkün değil. Neredeyse başından beri omuz omuzayız burada Ellssa kaptanım.. hiç oldu mu böyle bir şey? aşk olsun.

sevgili seaBahAR ilgili kaptanlarımız tarafından bütün güncellemeler yapılarak listeler düzeltildi
Sevgili yardımcım nasıl da ellerine sağlık, bilemezsin.
Teşekkürler..
O halde 1. ve 2. takımın analizlerini hafta sonuna yetiştirmeye bakayım ben.

500. etaptan itibaren performans uygulaması bende sevgili seaBahAR
sana da analizlerde kolaylık gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…