Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

toplight toplight kaptanım cevap vermemişsin.. hayır, demek zor geldiği için ses çıkartmamazlık etme. Gönül işi bunlar, kimse kimseye zorla bir iş yaptıramaz.. rahatlıkla hayır diyebilmelisin.
ha eğer yok ben naz yapıyorum diyosan bana sökmez, hemen kapatırım konuyu. :KK200:

-----

Kızlar.. eğer hayır cevabı gelirse gönüllü yardımcı arıyorum. İş veren biri değilim kolay kolay, gözünüz korkmasın. Bilin ki sadece çok sıkışmışsam (şu anda olduğu gibi) ancak o zaman.. Zaten dosyalar bende olduğu için mecburen işler tek elden yürüyor.
Unutmadan.. bu yardımcının neyi nasıl yapacağını sormayacak kadar yarışma kurallarına hakim olması gerekliliğini belirtmeme gerek yoktur sanırım.

toplight toplight kaptanım cevap vermemişsin.. hayır, demek zor geldiği için ses çıkartmamazlık etme. Gönül işi bunlar, kimse kimseye zorla bir iş yaptıramaz.. rahatlıkla hayır diyebilmelisin.
ha eğer yok ben naz yapıyorum diyosan bana sökmez, hemen kapatırım konuyu. :KK200:

-----

Kızlar.. eğer hayır cevabı gelirse gönüllü yardımcı arıyorum. İş veren biri değilim kolay kolay, gözünüz korkmasın. Bilin ki sadece çok sıkışmışsam (şu anda olduğu gibi) ancak o zaman.. Zaten dosyalar bende olduğu için mecburen işler tek elden yürüyor.
sevgili @seabahar ben beğenerek cevabı verdiğimi düşünmüştüm oylama bittikten sonra yazarım seni tekrar tekrar yormayayım diye düşünmüştüm elimden geleni yapmaya çalışırım tabiiki
tek endişem sana mahçup olmamak senin bu konularda ne kadar özverili olduğunu bildiğim için

-----

Unutmadan.. bu yardımcının neyi nasıl yapacağını sormayacak kadar yarışma kurallarına hakim olması gerekliliğini belirtmeme gerek yoktur sanırım.

sevgili @seabahar ben beğenerek cevabı verdiğimi düşünmüştüm oylama bittikten sonra yazarım seni tekrar tekrar yormayayım diye düşünmüştüm elimden geleni yapmaya çalışırım tabiiki
tek endişem sana mahçup olmamak senin bu konularda ne kadar özverili olduğunu bildiğim için

2.yardımcı olabilirim . Elimden geldiğince sizlere destek olurum arkadaşlar....

Takım Kaptanlarının Dikkatine !

2016 Eylül'de yapılan oylama ile Performans Uygulaması kaldırılmış , sonuç listeleri programı , takımlar arasında rutin sıralama ile yapılmaya başlanmıştır .

Performans Uygulamasının yeniden başlatılması , sonuç listelerini hazırlama görevinin ceza alan takım tarafından yapılması ; Oyçokluğu sağlanma şartı ile oylamaya sunulmuştur .

Not: Performans Uygulaması Nedir?

://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/performans-uygulamasi-cuma-zayiflama-yarismasi.638656/

Not2 : Performans Uygulaması sonucu ceza alan takımın , takip eden haftalarda sonuç listesi hazırlama cezası ; takım kaptanın değil ... ilgili ceza haftasında o takımdan kaptan tarafından seçilecek 4 en düşük performanslı yarışmacının sorumluluğunda olacaktır .

Performans Uygulaması Yeniden Başlasın mı ?

1.Takım Evet

2.Takım ( Evet / Hayır )

3.Takım (Evet /Hayır )

4.Takım Evet

5.Takım Evet

6.Takım Evet

7.Takım Evet

8.Takım Evet

9.Takım Evet

10.Takım Evet

14.Takım Evet

Takım Kaptanlarının Dikkatine !

2016 Eylül'de yapılan oylama ile Performans Uygulaması kaldırılmış , sonuç listeleri programı , takımlar arasında rutin sıralama ile yapılmaya başlanmıştır .

Performans Uygulamasının yeniden başlatılması , sonuç listelerini hazırlama görevinin ceza alan takım tarafından yapılması ; Oyçokluğu sağlanma şartı ile oylamaya sunulmuştur .

Not: Performans Uygulaması Nedir?

://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/performans-uygulamasi-cuma-zayiflama-yarismasi.638656/

Not2 : Performans Uygulaması sonucu ceza alan takımın , takip eden haftalarda sonuç listesi hazırlama cezası ; takım kaptanın değil ... ilgili ceza haftasında o takımdan kaptan tarafından seçilecek 4 en düşük performanslı yarışmacının sorumluluğunda olacaktır .

Performans Uygulaması Yeniden Başlasın mı ?

1.Takım Evet

2.Takım ( Evet / Hayır )

3.Takım Evet

4.Takım Evet

5.Takım Evet

6.Takım Evet

7.Takım Evet

8.Takım Evet

9.Takım Evet

10.Takım Evet

14.Takım Evet

Tatlım mezun üyelere yeni üye gibi işlem yapılsada
Listeye aldığında
Not olarak
....etapta mezun olan üye geri döndü şeklinde yazılması gerekiyor
Aklında bulunsun

Evet abla biliyorum da mezun olduğunu bilmiyordum yarıştım daha önce demişti ama bakmadım benim hatam :KK43:

Nasıl düzeltebilirim o haftanın listesine tekrar öyle mi yazmam gerek

Evet abla biliyorum da mezun olduğunu bilmiyordum yarıştım daha önce demişti ama bakmadım benim hatam :KK43:

Nasıl düzeltebilirim o haftanın listesine tekrar öyle mi yazmam gerek
canım 2etap geride kalmış ortalamayı değiştirmiyor yukarıda yazdığın not yeterli bence
497. etap
3.takımdaki chentiq 307. etapta mezun olan üye olarak yeterli seaBahAR seaBahAR (3.takım 497. etap)

sevgili seaBahAR seaBahAR ben beğenerek cevabı verdiğimi düşünmüştüm oylama bittikten sonra yazarım seni tekrar tekrar yormayayım diye düşünmüştüm elimden geleni yapmaya çalışırım tabiiki
Mahcubiyet yok canım.. çıkart aklından öyle şeyleri..
Şimdi senden ricam şu: geçmiş dönem sorunları ile ilgili çözümleri denetlemen. Sorunları çözmesi gereken takım kaptanlarını uyarman ve özellikle de sonuç listelerinde gereken hataların düzeltilip düzeltilmediğine bakman.
Ben bir yandan geri dönük düzeltmeler yapıyor bir yandan da analizleri toparlamaya çalışıyorum.
Bu nedenle sonuç listelerinde "izinli dönüşü" yapılmamış üyelerin sıralamayı etkileme riski önemli, buna dikkat etsen yeter. Yazmış olduğum listeye cevap veren kaptanlarımız oldu. Onlara ait bölümleri çıkartıp az sonra yeniden yayımlayacağım, sen de bu listeden sonra takip edersin.
Şimdiden zaman ayırdığın için teşekkürler..:KK200:
2.yardımcı olabilirim . Elimden geldiğince sizlere destek olurum arkadaşlar....
Teşekkürler, bir istedim iki oldu ne güzel..
Zaten dedim ya şu anda esktrem bir dönem bu nedenle de her şey karman çorman.
Normalde yardıma çok gereksinim duymuyorum.
Şimdi senden ricam da şu;
Sonuç listeleri topiğinde yapabilirsin bu işi.
482. etap dahil olmak üzere, günümüze kadar tartı değişimi yapan üyelerin yer aldığı satırları kopyalaman ve bana etap numarası ile birlikte tek bir liste hazırlaman. Paylaşım alanında yayımlayabilirsin.
Sana da ayıracağın zaman için şimdiden teşekkürler. :KK200:

Şimdi baktım evet aynı kişi
Tamam bilgilendirme için teşekkürler, başka bir işlem yapmana gerek yok.

seaBahAR seaBahAR 490. Etapta burcak41 ile ilgili hata duzeltildi.
Eline sağlık.

Son düzenleme:
GÜNCELLEME

Merhaba arkadaşlar,
Geçmiş dönem yanlış yeni üye kayıtlarını toparladım.

Sizden ricam, aynı etapta hata yapan takımların paylaşım alanında koordine sağlayarak, "tek bir sonuç listesini" hazırlamaları. İlgili listeyi, sonuç listelerine eklerken de üzerine büyük punto ile "geçmiş dönem liste düzeltmesi" notunu düşmeleri. Lütfen buna çok dikkat ediniz.

Analizlere başlayacağım için takım sıralamaları önemli olacak.

İşinizi bir ölçüde kolaylaştırmak için hataları etap bazında veriyorum:

490. ETAP

2. TAKIM:
490. etapta listeye aldığınız halde yanına açıklama yapmadığınız bir üye var:
nidah
bendeki bilgi: 4/2/11 de 70,2 kilo ile girmiş ve 306. etapta ayrılmış.
Aynı üye midir? Hedef kilosu vs nedir?

492. ETAP

2. Takım
pembedussler
492. etapta yeni üye olarak listeye almışsınız.
bendeki bilgi: 31/7/2016 ve 82.9 ile girmiş. 484. etaptayken ve 10. takımdayken
başka bir takıma transfer olmak istiyor notu yazılmış. Sonra kendisinden haber alınamamış. Bu durumda izinli olarak kabul edin ve izinden dönen üyeye göre takm listenizi ve 492. etap listesini yeniden düzenleyin.

6. Takım
lypsa
492. etapta yeni üye olarak listeye almışsınız.
bendeki bilgi: 4/1/13 de 95,7 kilo ile girmiş. 311. etapta izne ayrılmış.
Eğer öyle ise izinden dönen üyeye göre takm listenizi ve 492. etap listesini yeniden düzenlemelisiniz.

493. Etap

2. Takım
Etap listesine dahil olan myprincesses kimdir? Hiçbir bilgiye rastlayamadım.

Elinizi biraz çabuk tutun, analizler için bu işleri halletmenizi bekliyor olacağım. Kolay gelsin.

Mahcubiyet yok canım.. çıkart aklından öyle şeyleri..
Şimdi senden ricam şu: geçmiş dönem sorunları ile ilgili çözümleri denetlemen. Sorunları çözmesi gereken takım kaptanlarını uyarman ve özellikle de sonuç listelerinde gereken hataların düzeltilip düzeltilmediğine bakman.
Ben bir yandan geri dönük düzeltmeler yapıyor bir yandan da analizleri toparlamaya çalışıyorum.
Bu nedenle sonuç listelerinde "izinli dönüşü" yapılmamış üyelerin sıralamayı etkileme riski önemli, buna dikkat etsen yeter. Yazmış olduğum listeye cevap veren kaptanlarımız oldu. Onlara ait bölümleri çıkartıp az sonra yeniden yayımlayacağım, sen de bu listeden sonra takip edersin.
Şimdiden zaman ayırdığın için teşekkürler..:KK200:

Teşekkürler, bir istedim iki oldu ne güzel..
Zaten dedim ya şu anda esktrem bir dönem bu nedenle de her şey karman çorman.
Normalde yardıma çok gereksinim duymuyorum.
Şimdi senden ricam da şu;
Sonuç listeleri topiğinde yapabilirsin bu işi.
490. etap dahil olmak üzere, günümüze kadar tartı değişimi yapan üyelerin yer aldığı satırları kopyalaman ve bana etap numarası ile birlikte tek bir liste hazırlaman. Paylaşım alanında yayımlayabilirsin.
Sana da ayıracağın zaman için şimdiden teşekkürler. :KK200:

Tamam bilgilendirme için teşekkürler, başka bir işlem yapmana gerek yok.

Eline sağlık.
tamam canım hallediyorum senin mesajından sonra kontrol bende

Analizlere dair genel açıklama:

499. etap itibariyle başladım. Yine eskiden olduğu gibi her hafta iki takım olmak üzere ve sırayla hazırlıyor olacağım.
Tabii başlayabilmem için geçmiş dönem aksamalarının bitirilmiş olması gerekiyor. Geç de başlasam start etabı 499. etaptır. Ve her takımın son analizi hangi etapta kaldı ise o etaptan itibaren geçerli hareketlere yer verilecektir.

Bireysel sıralama listesine ait açıklama:
Tartı değişimi yapan üyelerin giriş kilolarını güncellediğimde listeyi hazrılayacağım. Ocak ayında. Hangi etaba yetişirse artık.

Performans uygulamasına dair açıklama:
Oylama sonucunu bana iletiniz. Takip edemiyorum.
Devam etmesi yönünde bir açıklama yaparsanız, konuyu toparlayacağım. Zaten başlangıcı 2017 itibari ile yaparız.

merhaba, açıklama ğ regi duydum. Hala gelmemiş olursa 492. Etap düzeltmesi için 2. Takım adına da dueltme yapabilirim bir kere de olması açısından .. bugün 6. Takım düzeltmesini yapmış olurum ...
Tatlım bence sen kendi takımınızın düzenlemesini yap
Zaten 2.takımın cevap vermesi gereken bikaç sorusu var

Performans uygulamasına dair açıklama:
Oylama sonucunu bana iletiniz. Takip edemiyorum.
Devam etmesi yönünde bir açıklama yaparsanız, konuyu toparlayacağım. Zaten başlangıcı 2017 itibari ile yaparız.

Performans uygulaması oylaması ; 10 EVET ile sonuçlanmıştır . Oylamaya 2. takım müspet / menfi cevap vermedi henüz.

Oy çokluğu yeterli olduğundan , Performans Uygulaması 2017 itibarıyla başlayabilir seaBahAR seaBahAR

X