Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ellerine sağlık
499. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-132#post-49612774
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

ETAP NOTLARI

3. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 3 takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

6. TAKIM
Mrv2855 ile ilgili olarak;
Bu isimde bir üyemiz yok. Bahsi geçen etapta 3. takımdan izne ayrılan üyemiz Mrv5534
Üyenin nicki mi değişti, siz mi yanlış yazdınız?

ETAP MEZUNLARI :KK9: :nazar:
7. Takımdan @Ausencia mezun oldu, tebrikler.
Mezuniyet sonrası dönüş yaptığından, ikinci kez karne hazırlanmamaktadır, bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 499. Etap birincisi; 9. Takımdan @dagyolu arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.
Ellerine sağlık canım.

Merhaba arkadaşlar,
Geçmiş dönem yanlış yeni üye kayıtlarını toparladım.

Sizden ricam, aynı etapta hata yapan takımların paylaşım alanında koordine sağlayarak, "tek bir sonuç listesini" hazırlamaları. İlgili listeyi, sonuç listelerine eklerken de üzerine büyük punto ile "geçmiş dönem liste düzeltmesi" notunu düşmeleri. Lütfen buna çok dikkat ediniz.

Analizlere başlayacağım için takım sıralamaları önemli olacak.

İşinizi bir ölçüde kolaylaştırmak için hataları etap bazında veriyorum:

490. ETAP

2. TAKIM:
490. etapta listeye aldığınız halde yanına açıklama yapmadığınız bir üye var:
nidah
bendeki bilgi: 4/2/11 de 70,2 kilo ile girmiş ve 306. etapta ayrılmış.
Aynı üye midir? Hedef kilosu vs nedir?

4. Takım
Burçak41
490. etapta yeni üye olarak listeye almışsınız.
bendeki bilgi: 16/1/16 da 53 kilo ile girmiş ve 455. etapta 51.4 ile izne ayrılmış.
Aynı üye midir?
Eğer öyle ise izinden dönen üyeye göre takm listenizi ve 490. etap listesini yeniden düzenlemelisiniz.

492. ETAP

2. Takım
pembedussler
492. etapta yeni üye olarak listeye almışsınız.
bendeki bilgi: 31/7/2016 ve 82.9 ile girmiş. 484. etaptayken ve 10. takımdayken
başka bir takıma transfer olmak istiyor notu yazılmış. Sonra kendisinden haber alınamamış. Bu durumda izinli olarak kabul edin ve izinden dönen üyeye göre takm listenizi ve 492. etap listesini yeniden düzenleyin.

6. Takım
lypsa
bendeki bilgi: 4/1/13 de 95,7 kilo ile girmiş. 311. etapta izne ayrılmış.
Eğer öyle ise izinden dönen üyeye göre takm listenizi ve 492. etap listesini yeniden düzenlemelisiniz.

493. Etap

1. Takım
jun_misugi
493. etapta listenize yeni giriş yapmış. Ama hiçbir açıklama yok.

494. Etap

14. Takım
hedef52
494. etapta listenizde yeni üye olarak göstermişsiniz.
bendeki bilgi: 12/7/2013 de 68,50 ile giriş yapmış. 449. etapta izne ayrılmış.
Eğer öyle ise izinden dönen üyeye göre takm listenizi ve 494. etap listesini yeniden düzenlemelisiniz.

497. Etap
3. Takım
chentiq
497. etapta listenizde yeni üye olarak göstermişsiniz.
bendeki bilgi: 27/5/2011 de 64,8 ile giriş yapmış ve 307. etapta mezun olmuş.
Aynı üye midir?

Elinizi biraz çabuk tutun, analizler için bu işleri halletmenizi bekliyor olacağım. Kolay gelsin.
Söz konusu arkadaşlara ve yardımcıma tekrar sorup hemen ilgileniyorum canım.

toplight toplight kaptanım cevap vermemişsin.. hayır, demek zor geldiği için ses çıkartmamazlık etme. Gönül işi bunlar, kimse kimseye zorla bir iş yaptıramaz.. rahatlıkla hayır diyebilmelisin.
ha eğer yok ben naz yapıyorum diyosan bana sökmez, hemen kapatırım konuyu. :KK200:

-----

Kızlar.. eğer hayır cevabı gelirse gönüllü yardımcı arıyorum. İş veren biri değilim kolay kolay, gözünüz korkmasın. Bilin ki sadece çok sıkışmışsam (şu anda olduğu gibi) ancak o zaman.. Zaten dosyalar bende olduğu için mecburen işler tek elden yürüyor.
Unutmadan.. bu yardımcının neyi nasıl yapacağını sormayacak kadar yarışma kurallarına hakim olması gerekliliğini belirtmeme gerek yoktur sanırım.
Canım ihtiyaç olursa seve seve yardım ederim.

Performans uygulaması oylaması ; 10 EVET ile sonuçlanmıştır . Oylamaya 2. takım müspet / menfi cevap vermedi henüz.

Oy çokluğu yeterli olduğundan , Performans Uygulaması 2017 itibarıyla başlayabilir seaBahAR seaBahAR
Sevgili arkadaşım, ben cevabımı vermiştim. Kaldı ki cevabım menfi oldu diye oy birliği durumunun oy çokluğuna çevrilmesini de anlamış değilim..
Arkadaşlar lütfen gerçekçi olalım.. Performans uygulamasının sonuncu olan takımı etkilemediğini hepimiz biliyoruz, zaten etkilese 4 defa üst üste sonuncu olmaz ceza almazdı..
Geçmişte iyi sonuç alınamamış bir uygulamanın tekrar gündeme gelmesi için ısrar yerine, daha faydalı olabilecek seçenekler sunmak gerekirdi diye düşünüyorum.
Bu uygulama seaBahAR seaBahAR ın üzerine fazladan bir külfet, ceza uygulamasının da takım üyelerinin değil sadece kaptanlara has bir durum olduğunu hatırlatırım...

Özel Rica: Ben bu uygulamada bulunmak istemiyorum. 2. takımın muaf tutulmasını rica ediyorum...

Sevgili arkadaşım, ben cevabımı vermiştim. Kaldı ki cevabım menfi oldu diye oy birliği durumunun oy çokluğuna çevrilmesini de anlamış değilim..
Arkadaşlar lütfen gerçekçi olalım.. Performans uygulamasının sonuncu olan takımı etkilemediğini hepimiz biliyoruz, zaten etkilese 4 defa üst üste sonuncu olmaz ceza almazdı..
Geçmişte iyi sonuç alınamamış bir uygulamanın tekrar gündeme gelmesi için ısrar yerine, daha faydalı olabilecek seçenekler sunmak gerekirdi diye düşünüyorum.
Bu uygulama seaBahAR seaBahAR ın üzerine fazladan bir külfet, ceza uygulamasının da takım üyelerinin değil sadece kaptanlara has bir durum olduğunu hatırlatırım...

Özel Rica: Ben bu uygulamada bulunmak istemiyorum. 2. takımın muaf tutulmasını rica ediyorum...

4 defa üst üste ceza alan takım hakkında bilgim yok .
Eğer bu takım 2. takımsa , yaşanmış tecrübelerden dolayı bu itirazın var ise ; bu ayrı bir konu akrep.

2.si oylamayı oy çokluğuna çevirme teklifi de ; Bahar'dan gelmiştir .

Eğer Bahar bunu bu kadar külfet görse , takdir edersin ki ; oylama 1 ret ile kapanmış , oy birliği sağlanamamış der ..konuyu kapatırdı .

3.sü kaptanlara külfet olması tamamen kuralın tam çerçevesinde uygulanmamasından . Takım ceza aldı ise , bunu biz değil ... takımın %0.30 altında kalmasına sebep olmuş en zayıf 4 yarışmacısı telafi edecek der kural .
Ben daha şimdiden takımımda ki tüm arkadaşları uyarıyorum .
Ya kaçamaklara son verin ... ya tüm takımların sonuç listelerini hazırlamaya hazır olun diye .

4.sü ve sanırım son :) şahsım ve takımım adına herhangi bir takımın uygulamadan muaf tutulmasını kabul etmiyorum .

Sevgiler.....

Eğer bu takım 2. takımsa , yaşanmış tecrübelerden dolayı bu itirazın var ise ; bu ayrı bir konu akrep.

Eğer Bahar bunu bu kadar külfet görse , takdir edersin ki ; oylama 1 ret ile kapanmış , oy birliği sağlanamamış der ..konuyu kapatırdı .

3.sü kaptanlara külfet olması tamamen kuralın tam çerçevesinde uygulanmamasından . Takım ceza aldı ise , bunu biz değil ... takımın %0.30 altında kalmasına sebep olmuş en zayıf 4 yarışmacısı telafi edecek der kural .
Ya kaçamaklara son verin ... ya tüm takımların sonuç listelerini hazırlamaya hazır olun diye .

4.sü ve sanırım son :) şahsım ve takımım adına herhangi bir takımın uygulamadan muaf tutulmasını kabul etmiyorum .

Sevgiler.....
4 defa üst üste ceza almak değil, 4 defa sonuncu olup ceza almak dedim. Bakınız: performans kuralları.
E ben de performans uygulamasını seaBahAR seaBahAR gereksiz külfet, takımlara da faydasız buluyorum.
Düşünceme yapılan saygısızlıktan dolayı da kabul etmiyorum.
Şimdi n'olacak!?
Gönderderdiğimiz sevgilerin yanına saygı da eklersek hiç fena olmicak kanımcaEn Büyük KK

Sevgiler.....
Aynen katılıyorum cnm

Ayrıca eğer bir takım 8 haftalık dönem içinde 4 defa sonuncu olup sonrasında dereceye girip kartlarını sildiremediyse zaten başarısız demektir.
Takımın motivasyonunda ve başarısında en önemli etken olan kaptanın kendini,disiplinini sorgulaması gerekirki takımına yaptırımlar uygulasın
Bu durum bütün takımlar için geçerli

4 defa üst üste ceza almak değil, 4 defa sonuncu olup ceza almak dedim. Bakınız: performans kuralları.
E ben de performans uygulamasını seaBahAR seaBahAR gereksiz külfet, takımlara da faydasız buluyorum.
Düşünceme yapılan saygısızlıktan dolayı da kabul etmiyorum.
Şimdi n'olacak!?
Gönderderdiğimiz sevgilerin yanına saygı da eklersek hiç fena olmicak kanımcaEn Büyük KK

11 takımın bulunduğu bir ortamda , hem fikir olabilmek için bu kadar uğraşıyorken ; tamam performans uygulaması geri gelmesin demek ...diğer 10 kişiye saygısızlık olur .

Ortak fikir bulma konusunda , bekledikte üstelik ...

-Fikir bulalım ....

-Peki bulalım ...

-Fikir ???

-Eeee fikrim , fikir bulalımı teklif etmek .........

Burada tıkanırız işte hep .

O sebeple ortada bir saygısızlık görmüyorum sevgili akrep .

Tekrar ve daima sevgiler ....

11 takımın bulunduğu bir ortamda , hem fikir olabilmek için bu kadar uğraşıyorken ; tamam performans uygulaması geri gelmesin demek ...diğer 10 kişiye saygısızlık olur .

Ortak fikir bulma konusunda , bekledikte üstelik ...

-Fikir bulalım ....

-Peki bulalım ...

-Fikir ???

-Eeee fikrim , fikir bulalımı teklif etmek .........

Burada tıkanırız işte hep .

O sebeple ortada bir saygısızlık görmüyorum sevgili akrep .

Tekrar ve daima sevgiler ....
Benim bir fikrim var yanlis anlasilmassa paylasayim,
Bu kurallar bütün takimlar icin eger 2. takim muaf olmak istiyorsa -ki bu durumda takim bütünlügü bozulur-takiminda bu kurali isteyen arkadaslari diger takimlara dagitilsin takim kapansin
Yok bütün kizlar kaptanimiz gibi düsünüyorsa o zaman el birligiyle bir diyet günlügü acsinlar ordan devam etsinler cünkü sonuncu olmayalim diye bir kilo verme yarisi yoksa yarismaninda bir anlami yok
Yada akrep kaptanin siz ceza alirsaniz sizin cezayi ben üstleneyim ama bunca kisinin istedigi kurali getirelim

Benim bir fikrim var yanlis anlasilmassa paylasayim,
Bu kurallar bütün takimlar icin eger 2. takim muaf olmak istiyorsa -ki bu durumda takim bütünlügü bozulur-takiminda bu kurali isteyen arkadaslari diger takimlara dagitilsin takim kapansin
Yok bütün kizlar kaptanimiz gibi düsünüyorsa o zaman el birligiyle bir diyet günlügü acsinlar ordan devam etsinler cünkü sonuncu olmayalim diye bir kilo verme yarisi yoksa yarismaninda bir anlami yok
Yada akrep kaptanin siz ceza alirsaniz sizin cezayi ben üstleneyim ama bunca kisinin istedigi kurali getirelim

Bence hiç bir takımın kapanmasına gerek yok .

Performans uygulaması işe yaramıyorsa yaramıyordur , 11 takımdan 5 inde yarasa ..bu müthiş bir motive .

Uygulamayı yapan Bahar , devam ettirmek isteyen Bahar , kalktığında emeklerim çöpe gitmiş gibi hissettim diyen Bahar ...

Eeee o zaman ortadan öncelikle ''külfet'' sözü kalkmalı . Beni ve takımımı motive edecek bir uygulama bu , sizi de öyledir , bir çoğumuzu da .

Ellssa Ellssa de ya da müsait ise yardımcısı da ...takımlarında bu kuralı paylaşsın . Eminim 2. takım üyeleri de bu sorumlulukla diyetlerine sarılacaktır

Son düzenleme:

Performans uygulaması işe yaramıyorsa yaramıyordur , 11 takımdan 5 inde yarasa ..bu müthiş bir motive .

Uygulamayı yapan Bahar , devam ettirmek isteyen Bahar , kalktığında emeklerim çöpe gitmiş gibi hissettim diyen Bahar ...

Eeee o zaman ortadan öncelikle ''külfet'' sözü kalkmalı . Beni ve takımımı motive edecek bir uygulama bu , sizi de öyledir , bir çoğumuzu da .

Ellssa Ellssa de ya da müsait ise yardımcısı da ...takımlarında bu kuralı paylaşsın . Eminim 2. takım üyeleri de bu sorumlulukla ditetlerine sarılacaktır
Ben kapatalim demedim sadece kurali istemiyorlarsa secenek sundum
Kapatilmamasi icin cok takimda emegim oldugunu dusunuyorum

Ellssa Ellssa de ya da müsait ise yardımcısı da ...takımlarında bu kuralı paylaşsın . Eminim 2. takım üyeleri de bu sorumlulukla ditetlerine sarılacaktır
Külfet olarak görsek büyük mesailer harcanmaz burda amac belli beraberce zayiflayabilmek kendimize Motive edecek yollar bulmak

GÜNCELLEME

Merhaba arkadaşlar,
Geçmiş dönem yanlış yeni üye kayıtlarını toparladım.

Sizden ricam, aynı etapta hata yapan takımların paylaşım alanında koordine sağlayarak, "tek bir sonuç listesini" hazırlamaları. İlgili listeyi, sonuç listelerine eklerken de üzerine büyük punto ile "geçmiş dönem liste düzeltmesi" notunu düşmeleri. Lütfen buna çok dikkat ediniz.

Analizlere başlayacağım için takım sıralamaları önemli olacak.

İşinizi bir ölçüde kolaylaştırmak için hataları etap bazında veriyorum:

490. ETAP

2. TAKIM:
490. etapta listeye aldığınız halde yanına açıklama yapmadığınız bir üye var:
nidah
bendeki bilgi: 4/2/11 de 70,2 kilo ile girmiş ve 306. etapta ayrılmış.
Aynı üye midir? Hedef kilosu vs nedir?

492. ETAP

2. Takım
pembedussler
bendeki bilgi: 31/7/2016 ve 82.9 ile girmiş. 484. etaptayken ve 10. takımdayken
başka bir takıma transfer olmak istiyor notu yazılmış. Sonra kendisinden haber alınamamış. Bu durumda izinli olarak kabul edin ve izinden dönen üyeye göre takm listenizi ve 492. etap listesini yeniden düzenleyin.

6. Takım
lypsa
bendeki bilgi: 4/1/13 de 95,7 kilo ile girmiş. 311. etapta izne ayrılmış.
Eğer öyle ise izinden dönen üyeye göre takm listenizi ve 492. etap listesini yeniden düzenlemelisiniz.

493. Etap

2. Takım
Etap listesine dahil olan myprincesses kimdir? Hiçbir bilgiye rastlayamadım.

Elinizi biraz çabuk tutun, analizler için bu işleri halletmenizi bekliyor olacağım. Kolay gelsin.
Canım, pembedussler daha sonra ismini @Myprincesses olarak değiştirmiş ve biz de yanına açıklama yapmamışız evet:KK23:
Şimdi liste düzeltiyorum..

arkadaşlar daha önce yanlış hatırlamıyorsam gogo2405 gogo2405 kaptanımın paylaştığı bir ceza değişikliği vardı ceza sonucu kaptanlara külfet olmasın diye eğer ceza konusu değiştirilirse bütün kaptanlarım tarafından kabul edilebilir mi
Toplight Selam önce
Kaptanlik gonul isi külfet Gelen devretsemi acaba
Hä bunca isi bahar külfet olarak gormeyip yaparken 5-10 dakikalil liste isini cok mu abartiyoruz diye dusunuyorum
Lütfen kimse alinmasin ama gercekten 10 dakika külfet defigimiz is
Külfet olmasin diyosak zayifliyacaz baska yolu yok
Seviyorum sizi üzdüyse yazdiklarim kocaman özür

X