Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ellerine sağlık
Ellerine sağlık canım.

Söz konusu arkadaşlara ve yardımcıma tekrar sorup hemen ilgileniyorum canım.

Canım ihtiyaç olursa seve seve yardım ederim.

Sevgili arkadaşım, ben cevabımı vermiştim. Kaldı ki cevabım menfi oldu diye oy birliği durumunun oy çokluğuna çevrilmesini de anlamış değilim..
Arkadaşlar lütfen gerçekçi olalım.. Performans uygulamasının sonuncu olan takımı etkilemediğini hepimiz biliyoruz, zaten etkilese 4 defa üst üste sonuncu olmaz ceza almazdı..
Geçmişte iyi sonuç alınamamış bir uygulamanın tekrar gündeme gelmesi için ısrar yerine, daha faydalı olabilecek seçenekler sunmak gerekirdi diye düşünüyorum.
Bu uygulama seaBahAR ın üzerine fazladan bir külfet, ceza uygulamasının da takım üyelerinin değil sadece kaptanlara has bir durum olduğunu hatırlatırım...

Özel Rica: Ben bu uygulamada bulunmak istemiyorum. 2. takımın muaf tutulmasını rica ediyorum...

4 defa üst üste ceza alan takım hakkında bilgim yok .
Eğer bu takım 2. takımsa , yaşanmış tecrübelerden dolayı bu itirazın var ise ; bu ayrı bir konu akrep.

2.si oylamayı oy çokluğuna çevirme teklifi de ; Bahar'dan gelmiştir .

Eğer Bahar bunu bu kadar külfet görse , takdir edersin ki ; oylama 1 ret ile kapanmış , oy birliği sağlanamamış der ..konuyu kapatırdı .

3.sü kaptanlara külfet olması tamamen kuralın tam çerçevesinde uygulanmamasından . Takım ceza aldı ise , bunu biz değil ... takımın %0.30 altında kalmasına sebep olmuş en zayıf 4 yarışmacısı telafi edecek der kural .
Ben daha şimdiden takımımda ki tüm arkadaşları uyarıyorum .
Ya kaçamaklara son verin ... ya tüm takımların sonuç listelerini hazırlamaya hazır olun diye .

4.sü ve sanırım son :) şahsım ve takımım adına herhangi bir takımın uygulamadan muaf tutulmasını kabul etmiyorum .

Sevgiler.....

4 defa üst üste ceza almak değil, 4 defa sonuncu olup ceza almak dedim. Bakınız: performans kuralları.
E ben de performans uygulamasını seaBahAR gereksiz külfet, takımlara da faydasız buluyorum.
Düşünceme yapılan saygısızlıktan dolayı da kabul etmiyorum.
Şimdi n'olacak!?
Gönderderdiğimiz sevgilerin yanına saygı da eklersek hiç fena olmicak kanımca

Aynen katılıyorum cnm

Ayrıca eğer bir takım 8 haftalık dönem içinde 4 defa sonuncu olup sonrasında dereceye girip kartlarını sildiremediyse zaten başarısız demektir.
Takımın motivasyonunda ve başarısında en önemli etken olan kaptanın kendini,disiplinini sorgulaması gerekirki takımına yaptırımlar uygulasın
Bu durum bütün takımlar için geçerli

11 takımın bulunduğu bir ortamda , hem fikir olabilmek için bu kadar uğraşıyorken ; tamam performans uygulaması geri gelmesin demek ...diğer 10 kişiye saygısızlık olur .

Ortak fikir bulma konusunda , bekledikte üstelik ...

-Fikir bulalım ....

-Peki bulalım ...

-Fikir ???

-Eeee fikrim , fikir bulalımı teklif etmek .........

Burada tıkanırız işte hep .

O sebeple ortada bir saygısızlık görmüyorum sevgili akrep .

Tekrar ve daima sevgiler ....

Benim bir fikrim var yanlis anlasilmassa paylasayim,
Bu kurallar bütün takimlar icin eger 2. takim muaf olmak istiyorsa -ki bu durumda takim bütünlügü bozulur-takiminda bu kurali isteyen arkadaslari diger takimlara dagitilsin takim kapansin
Yok bütün kizlar kaptanimiz gibi düsünüyorsa o zaman el birligiyle bir diyet günlügü acsinlar ordan devam etsinler cünkü sonuncu olmayalim diye bir kilo verme yarisi yoksa yarismaninda bir anlami yok
Yada akrep kaptanin siz ceza alirsaniz sizin cezayi ben üstleneyim ama bunca kisinin istedigi kurali getirelim

Bence hiç bir takımın kapanmasına gerek yok .

Performans uygulaması işe yaramıyorsa yaramıyordur , 11 takımdan 5 inde yarasa ..bu müthiş bir motive .

Uygulamayı yapan Bahar , devam ettirmek isteyen Bahar , kalktığında emeklerim çöpe gitmiş gibi hissettim diyen Bahar ...

Eeee o zaman ortadan öncelikle ''külfet'' sözü kalkmalı . Beni ve takımımı motive edecek bir uygulama bu , sizi de öyledir , bir çoğumuzu da .

Ellssa de ya da müsait ise yardımcısı da ...takımlarında bu kuralı paylaşsın . Eminim 2. takım üyeleri de bu sorumlulukla diyetlerine sarılacaktır

Son düzenleme:
Ben kapatalim demedim sadece kurali istemiyorlarsa secenek sundum
Kapatilmamasi icin cok takimda emegim oldugunu dusunuyorum

Külfet olarak görsek büyük mesailer harcanmaz burda amac belli beraberce zayiflayabilmek kendimize Motive edecek yollar bulmak

Canım, pembedussler daha sonra ismini @Myprincesses olarak değiştirmiş ve biz de yanına açıklama yapmamışız evet
Şimdi liste düzeltiyorum..

Toplight Selam önce
Kaptanlik gonul isi külfet Gelen devretsemi acaba
Hä bunca isi bahar külfet olarak gormeyip yaparken 5-10 dakikalil liste isini cok mu abartiyoruz diye dusunuyorum
Lütfen kimse alinmasin ama gercekten 10 dakika külfet defigimiz is
Külfet olmasin diyosak zayifliyacaz baska yolu yok
Seviyorum sizi üzdüyse yazdiklarim kocaman özür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…