Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

187. Etapla İlgili Olarak:

Dereceye giren bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. :nazar::KK71:
Akrebim ellerine sağlık.. :KK69:

2. Takım
lightlife a sağlıklı bir hamilelik dönemi dilerim.
3. Takım
Yarışmanın en az üye sayısına sahipsiniz. Hatırlatmak istediğim bir şey var.. Bu baskıyla 1-2 hafta sonra diskalifiye edeceğiniz üyeyi almayın. Lütfen yeni üyeler için deneme süresi uygulayın.
Bu hatırlatma bütün takımlar içindir.
Birileri geliyor, birileri gidiyor. Mezun olana bakıyorsunuz. Yok denecek kadar az.
5. Takım
elakeremin yayımlanmış son kilosu 72.2 ve 184. etaba ait.
Dolayısı ile verdiği kiloyu 187-184 : 3 haftaya bölmeniz gerekmeydi.
Rakam küçük olduğu için sunucu etkilemez ve bu nedenle herhangi bir değişiklik yapılmasının gerekmediğini düşünüyorum.
Sonuç olarak; bu mesajı kuralları hatırlatmak adına yazıyorum.

Aralık ayı bireysel derece listesi linkte:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-4.html#post16917675

Son düzenleme:

2. Takım
3. Takım
Yarışmanın en az üye sayısına sahipsiniz. Hatırlatmak istediğim bir şey var.. Bu baskıyla 1-2 hafta sonra diskalifiye edeceğiniz üyeyi almayın. Lütfen yeni üyeler için deneme süresi uygulayın.
Birileri geliyor, birileri gidiyor. Mezun olana bakıyorsunuz. Yok denecek kadar az.
5. Takım
Rakam küçük olduğu için sunucu etkilemez ve bu nedenle herhangi bir değişiklik yapılmasının gerekmediğini düşünüyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-4.html#post16917675

bilmiyordum püskütcüm bikaç arkadaşa sordum onlarda bişi demediler ilk defa başka takımdan transfer aldık o yüzden böyle bi hata oldu

3 ay önce doğum yaptım.bebeğim cennette olsada,kilolar kalmıştı ve emzirme gibi bir durumum yoktu.(olsaydı keşke) bir yerlerden başlamam lazımdı.doğum sonrası 96 kiloydum.bundan 6 yıl kadar önce 15 kilo vermiştim 3 ayda.neden bir daha yapmayayım.yapmalıydım.
işin en zoru inanınki BAŞLAMAK....
bu hafta moral bozukluğunun etkiside vardı.yediklerim azaldı o yüzden. çalışan bir bayanım,iş yerine yayan gidip geliyorum.öğle yemeklerinede eve gidip geliyorum.yürüyüşün etkisinin büyük olduğu kanısındayım. 4 saat aralıklarla 20 dk lık yürüyüşlerim oldu.akşam eve dönerken yolumu uzattım 30-40 dk yürüdüm.
yeşilçayı öneririm,hergün içiyorum.gündüz kaçamaklarım olsada akşam yediklerime dikkat ettim.bu hafta çikolata bile yedim yani.ilk başlarda diyet yapmak aç kalmak gibi birşeydi ama vücut alışıyor zamanla.ekmek yemek istemiyorum artık.yemeden duramazdım aslında.
bir yazıda okumuştum, ZAYIF İNSANLARIN İSKELETİYLE BENİMKİ AYNI.benimkinde sadece fazla yağ var.onlar gibi olabilirim.neden olmasın?? bunu benimsedim.
kk da paylaşım yapmanında etkisi çok büyük.bunu içtenlikle söylüyorum.hergün yediklerimi yürüyüşlerimi yazıyorum.sırf buraya yazmaktan utandığım için yemediklerim bile oldu.baklavaya hayır dedim. 2 dilimden fazla ekmek yememeye gayret ettim. hergün işten geldikten sonra hemen yazdım.yazdım diye de akşam abartmamaya gayret ettim. birileri beni izliyor gibiydi. kandırmak da aklımın ucundan geçmedi..
yeni yılı birincilikle kapatmak bana nasip oldu. inşallah yıl boyu kalan kilolarımı da veririm. bu gruba girmek bir umuttu benim için. umutlu mutlu sağlıklı azimli bir yıl diliyorum hepinize..
:KK71:
tebrik ediyorum şekercim..:KK71:

2. Takım
3. Takım
5. Takım

rica ederim tatlışım..ya bişii sorucam şekercim..hani bizim bir listemiz vardı..hangi takım kaç defa 1. oldu ve kaç mezun verdi diye..acaba benmi bulamıyoırum.yoksa yapılmıyomu artık:26:

merhaba kizlar benimde size bir sorum olacak..

malesef Zalimi arkadasimis bilgisayar sorunundan dolayi aramizdan ayrilmak zorunda kaldi..ve kizlarin istegiyle ben kaptan oldum grubumuzun...birkac kisi aramiza aldik grubumuz biraz canlansin diye..ama enfazla kac kisi olma hakkimiz var grubta? suan biz 12 kisiyiz

merhaba kizlar benimde size bir sorum olacak..

malesef Zalimi arkadasimis bilgisayar sorunundan dolayi aramizdan ayrilmak zorunda kaldi..ve kizlarin istegiyle ben kaptan oldum grubumuzun...birkac kisi aramiza aldik grubumuz biraz canlansin diye..ama enfazla kac kisi olma hakkimiz var grubta? suan biz 12 kisiyiz

canım en fazla 12 kişi olabiliyorsunuz,şuan yeterli sayıdasınız tebrik ederim.:))

yeni yilniz kutlu olsun bayanlar.

birseyden emin olamadim geri dönmek üzere ayrilan üyenin kilosu toplama dahil olduguna,daha önceki bildirimlere baktim dahil edilmemis gibi geldi bana

şimdi canım ben soruyu tam anlayamadım:26: ama sana açıklamaya çalışıcam..
eğer ayrıldığı haftadan bahsediyosan tabiki toplama dahil ediyosun..ama ayrıldıktan sonraki haftalarsa kasdettiğin toplama dahil etmiyosun hatta listeye de dahil etmiyosun canım..
anlatabildim umarım:KK17:

şimdi canım ben soruyu tam anlayamadım:26: ama sana açıklamaya çalışıcam..
eğer ayrıldığı haftadan bahsediyosan tabiki toplama dahil ediyosun..ama ayrıldıktan sonraki haftalarsa kasdettiğin toplama dahil etmiyosun hatta listeye de dahil etmiyosun canım..
anlatabildim umarım:KK17:

canim ayrildigi haftadan bahsediyorum,diyer bildirimlere bakarsan diger takimlarda toplama dahil etmemis,sadece ayrildigi kilosunu yazmislar

canim ayrildigi haftadan bahsediyorum,diyer bildirimlere bakarsan diger takimlarda toplama dahil etmemis,sadece ayrildigi kilosunu yazmislar

merhaba arkadaslar..

4. takımın cuma kilo bildriminde kaptanımız özel bi işi olduğu için listeyi bize bırakmıstı. kaptan yardımcısı olduğum için ben ilgilendim benimde saat 10 civarı internetim gitti listeyi paylasıma ekledim ama kontrol edemedim tabi onayada sunamadım..
konuya geleyim ..
pandonim arkadasımız 186. etapta ayrılmıstı son kilo bildrirmiydi gecen hafta listeden cıkarttık ve belirttik..
kontrol edilmesinide paylasıma listeyi eklerken belirtmiştim saolsun akreb ablacım kontrol etmiş ama pandonimide listeye eklemiş bizim sonuc bu yüzden yanlıs oldu ..

şimdi napıcaz dereceleri etkilemiyor sanırım ama değişmesi gerekicekmi....

Son düzenleme:

merhaba arkadaslar..

4. takımın cuma kilo bildriminde kaptanımız özel bi işi olduğu için listeyi bize bırakmıstı. kaptan yardımcısı olduğum için ben ilgilendim benimde saat 10 civarı internetim gitti listeyi paylasıma ekledim ama kontrol edemedim tabi onayada sunamadım..
konuya geleyim ..
pandonim arkadasımız 186. etapta ayrılmıstı son kilo bildrirmiydi gecen hafta listeden cıkarttık ve belirttik..
kontrol edilmesinide paylasıma listeyi eklerken belirtmiştim saolsun akreb ablacım kontrol etmiş ama pandonimide listeye eklemiş bizim sonuc bu yüzden yanlıs oldu ..

şimdi napıcaz dereceleri etkilemiyor sanırım ama değişmesi gerekicekmi....
iyide ayrılan arkadaşın da kilosu dahil diye biliyorum ben.ve kendi takımımda da dahil ediyorum..
şimdi benim de aklım karıştı:26:

merhabalar herkese,

13. takım kaptan yardımcılığı görevi bana verildi. takım kaptanımız, ad1, bana ilerleyen zamanlarda öğrenmem gereken şeyler konusunda yardımcı olacak inşallah. listeler vs hakkında çok bilgim yok ama öğrenirim artık inşallah sizlerin de desteğiyle. umarım herkes için hayırlı olur.

merhabalar herkese,

13. takım kaptan yardımcılığı görevi bana verildi. takım kaptanımız, ad1, bana ilerleyen zamanlarda öğrenmem gereken şeyler konusunda yardımcı olacak inşallah. listeler vs hakkında çok bilgim yok ama öğrenirim artık inşallah sizlerin de desteğiyle. umarım herkes için hayırlı olur.

canım arkadaşım hayırlı olsun kutlarım seni

X