Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Karar defteri her hafta bir kaptan mi değiştirse ne
Öyle yapalım eskisi gibi herkes yaptırmak istediği değişikliği en geç ptesi gününe kadar yazsın sırasını gelen takım da karar defterini güncellesin İşteee sanki öyle daha iyi olacak. Şimdi benim işim var oylama başlatalım bence en kısa zamanda nananais

Sen başlat istersen ben kaptanimiza iletirim

Kaptan yardımcısından biri çıkarıldı sanırım kaptanım
canım özellikle kaptan ve yardımları değişikliği burdan paylaşım yapılmalı ki diğer kaptanlar ve yardımcıları da öğrensin haberdar olsun
Canım ben bir arkadaşımızı takımdan Kaptan yardımcı olarak eklemek istersem artık kendimi karar defterine ekliyorum doğru mu anladım tabi burayada ne yaptığımı yazarak
bence nanais yazmış herkes değil sırası ile yspılmalı değilse karışıklık çıkar
evet kaptanım hatta sonuç listelerini düzenleyen takım yapsın kafa karışıklığında olmaz ancak eskiden biz değişiklikleri sevgili seabaharı etiketliyorduk o yapıyordu bu sefer kimi etiketliyeceğiz elsiklik atlama olmaması konusunda
bu konudaki düşünceleriniz nedir

Bencede listeleri düzenleyenin yapması karışıklığı önler
Cuma bildirimleri kapandıktan hemen sonra yada önce bildirilirse arada kaynama durumuda olmaz

kusura bakma tatlim.. yazsaydim daha iyi olurdu haklisin...kaptan yardimcimin birisini sildim baska takimda ve yavas yavas baska bir yardimci edinirim diye düsünüyorum...öyle karar defterin güncel olsun yanlis yazili olmasin diye düzelttim

haklisin artik cogu seyi kaptan ve yardimcilarina kaldi...söyle yapsak 11 takimiz... her takimin kaptani+ yardimcilari 1 er ay böyle seyler icin etiketlenmeyi kabul etse.. mesela: 1 ayda 7 Takimin kaptani veya yardimcilarini etiketleyip 11 ay 1-10 ve 14 takimin kaptan ve yardimcilarina dagitilmis olur kalir bir 12 ci ay onuda en düsük performas göstermis olan takima veriririz benimki nacizane bir fikir...sacmada gelmis olabilir kizlar

Bu kaptanlarimizi çok zorlar yalnız

canım özellikle yukardada belirtmiştim daha önce kaptan yardımcıları burada belirtilsin diye seabahar söylemişti o yüzden bu drğişikliklerin diğer takımlarcada bilinmesi gerekli diğer kınuda da nananais e katılıyorum aylık çok zor olur
Bu kaptanlarimizi çok zorlar yalnız
katılıyorum sana canım

Hanımlar Kaptan yardımcısı muhabbeti açılmışken ;

Malum benim Yardımcım yoktu ve benim yoğun olduğumda yerime idare edecek biri lazımdı
Bende bizim Takımdan Diademe arkadaşımı Yardımcı olarak eklensin istiyorum tabi sıkıntı yoksa o konuyla ilgili ( kendisi çok azimli bir hatun ve eminim bana çok faydası olacaktır )
Acaba benmi yazayım yoksa başkası yaparmı ( hani kim yapacak diye karar verilirse diye bekleyebiliriz tabiki )

ben ne kaçırdım ya bir süre burallara uğramayınca kafam karıştı seabahar nerde karar defterini artık biz mi güncelliyoruz kaptanım ApriL_2007 ay çok şey kaçırmışım gündemi takip etmem lazım yinede bir geçmişe bakayım yapabileceğim bişeyse talip olurum

Tüm takımların dikkatine!

Bilindiği üzere SeaBahAR artık karar defterini düzenlemeyecektir. Bu süre zarfında yaşanacak aksiliklere mahal vermemek için her hafta 1 takıma o görevi vermek istiyoruz. Bu takımda sonuç listeleri hazırlama görevini alan takım olacaktır. Yani sırası geldiğinde hem karar defterini düzenleyecek hemde sonuç listelerini hazırlayacaktır.

Değişiklik yaptırmak istediğiniz haftalarda,sıra hangi takımda ise lütfen o takımın kaptan ve yardımcılarını etiketleyiniz

1.TAKIM EVET
2.TAKIM EVET/HAYIR
3.TAKIM EVET/ HAYIR
4.TAKIM EVET/ HAYIR
5.TAKIM EVET/ HAYIR
6.TAKIM EVET/ HAYIR
7.TAKIM EVET/HAYIR
8.TAKIM EVET/HAYIR
9.TAKIM EVET/HAYIR
10.TAKIM EVET/ HAYIR
14.TAKIM EVET/HAYIR

Daha öncelerde de konuşulmuştu bu şekilde oylama yapmaya gerek yok diye 3 gün içinde itiraz edilmemiş olursa kabul edilecekti kaptanım yine böyle devam edecekse tabi oylama yapayım

Bilindiği üzere SeaBahAR artık karar defterini düzenlemeyecektir. Bu süre zarfında yaşanacak aksiliklere mahal vermemek için her hafta 1 takıma o görevi vermek istiyoruz. Bu takımda sonuç listeleri hazırlama görevini alan takım olacaktır. Yani sırası geldiğinde hem karar defterini düzenleyecek hemde sonuç listelerini hazırlayacaktır.

Değişiklik yaptırmak istediğiniz haftalarda,sıra hangi takımda ise lütfen o takımın kaptan ve yardımcılarını etiketleyiniz

1.TAKIM EVET
2.TAKIM EVET/HAYIR
3.TAKIM EVET/ HAYIR
4.TAKIM EVET/ HAYIR
5.TAKIM EVET
6.TAKIM EVET/ HAYIR
7.TAKIM EVET/HAYIR
8.TAKIM EVET/HAYIR
9.TAKIM EVET/HAYIR
10.TAKIM EVET/ HAYIR
14.TAKIM EVET/HAYIR

1.TAKIM EVET
2.TAKIM EVET/HAYIR
3.TAKIM EVET
4.TAKIM EVET/ HAYIR
5.TAKIM EVET
6.TAKIM EVET/ HAYIR
7.TAKIM EVET/HAYIR
8.TAKIM EVET/HAYIR
9.TAKIM EVET/HAYIR
10.TAKIM EVET/ HAYIR
14.TAKIM EVET/HAYIR

tüm takımların dikkatine!

1.TAKIM EVET
2.TAKIM EVET/HAYIR
3.TAKIM EVET
4.TAKIM EVET/ HAYIR
5.TAKIM EVET
6.TAKIM EVET/ HAYIR
7.TAKIM EVET/HAYIR
8.TAKIM EVET/HAYIR
9.TAKIM HAYIR
10.TAKIM EVET/ HAYIR
14.TAKIM EVET/HAYIR

Bugunlerde fazla duygusal anlar yaşıyorum
Bahar'ın bırgun gelecegıne daır bır umut beslıyorum çünkü bız onsuz yapamıyorsak oda bızı özler dıye düşünüyorum
Ama tek kışının bu yetkıye sahip olmasından yanagım
Lütfen yanlış anlamayın mutlak takımların yararına alınıyor bu kararlar ama suan tom ve jery e bıle ağlayan sulugözlü bır kadınım
Bu kararım bırseyı degıstırmek ıcın degıl sadece ruh halımın geregı hayır

Herhafta bır takım kaptanının bu gorevı ustlenmesı konusunda haklısınız ama yınede bır kısıde yoğunlaşmayı bır düşünün derım
Toplıght uzun zamandır burda cok ınce bır kısılık
Gogo naiftir
April canstur sos gıbı herseye yetısır
Nanaıs delı dolu candır o can
Aben baharın yol arkadaşıdır her konuya hakımdır
Akrep keza yılları devırdık burda

Bır kez daha dusunelımm

berilce kaptanım sana sonuna kadar katılıyorum seabaharsız buraların hep bi tarafı eksik biz onu nasıl özlüyorsak o da bizi özlüyordur ama o gelene kadar (eminim bigün gelecektir bizi boynu bükük bırakmaz) burada işlerin yürümesi için bir düzene koymamız gerekiyor
ben şu ara raporlu evde olduğum için çok rahat kk yı yürütüyorum ama işe başlayınca çok sık uğrayamazsam kendimi kötü hissederim böyle bir sorumluluğun altından kalkamam mahçup olurum diye düşünüyorum

Bende geri geleceğini dusunuyorum, bir sure kafasını dinlemek istiyor sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…