Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Arkadaşlar, yaptığınız diskalifiyeleri eğer isterseniz diskalifiye topiğine ekleyebilirsiniz. Topik mesaja açık.

Karar defteri topiğindeki kilidi de kaldırdım. Kadro, kural değişimi veya sonuç listeleri programı için topiğe mesaj yazabilirsiniz.

Karne dışında bir şey yapmıyorum artık, biliyorsunuz.

Bu hafta 3 karne var. Az önce birini ekledim. Cumaya kadar biter. Kalın sağlıcakla.

Not: Paylaşım alanını okumuyorum, bilginize.

Kızlar bizde bu işe bi el mi atsak, seabahar kaptanımızda biraz dinlenmiş olur. Aramızdan yardımcı seçelim ne dersiniz?
Bencede iyi olur cnm
Bunun içinde seni öneriyorum
Hem zaman problemin yok hemde kurallara hakimsin
Tabi diğer arkadaşlar ne düşünür bilemiyorum

Kızlar bizde bu işe bi el mi atsak, seabahar kaptanımızda biraz dinlenmiş olur. Aramızdan yardımcı seçelim ne dersiniz?
cok iyi fikir canim
Bencede iyi olur cnm
eger nanais icin uygunsa cok iyi olur

Bencede iyi olur cnm
Canım karar defterini biliyorum ama daha önce nasil oluyordu bilmiyorum maalesef. Birde benim pc yok telefonla bakıyorum ben

Sevgili Kaptan Arkadaslarim,
Uzun suredir sizlerle birlikte cuma zayiflama yarismamizda, 4. takima once kaptan yardimciligi ve sonrasinda da kaptanlik yapmaya calistim elimden geldigince, hatalarim olduysa affola.
Hepiniz bu sure icerisinde, her zaman destekleyici ve yardimci oldunuz.
Sizlerle tanismak, uyelerimizin kilo vermesine yardimda bulunmak beni cok mutlu ve tatmin etti.
Basta seaBahAR editorumuz ve siz tum kaptan arkadaslarima tesekkurlerimi bir borc bilirim.
Karni burnunda, 2. bebegini dogurdu doguracak bir anne adayi olarak, artik malesef kaptanlik gorevini layikiyla yerine getiremeyecegim.
Bu sebeple, 4. takimin kaptanlik gorevini, benden kat be kat tecrubeli olan, 4. takima uzun yillardir emek veren, gogo2405 Gonca ablama, gozum hic arkada kalmayarak devrediyorum.
Ayni zamanda 4. takim kaptan yardimcilarimiz da @AKovser ve Mavibocuk arkadaslarimizdir.
Iki takim kaptanimizin referansina biliyorsunuz ki ihtiyacimiz var, bu konuda desteklerinizi bekliyoruz.
Tum cuma zayiflama yarismasi ailemize, kilolardan uzak, mutlu, saglikli gunler diliyorum, hepinize kucak dolusu sevgiler.

Ben kefılım
Goncamın tıtız bır kaptan olduguna

Canımmm seni özleyeceğiz ama güzel sebeplerden ayrıldığın içinde ayrıca çok sevindim .Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin arkadaşım. Seviliyorsun yinede ziyarete gel sık sık kardeş takımını unutma beybiiiii

bende kefilim sevgili gogo ya sana da hayirli dogumlar tatlim

Bende hepinizi cok ozleyecegim canim, tesekkur ederim.
Hic unutur muyum kardes takimimizi , sizin yeriniz ayri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…