Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

484. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-128#post-48174153
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

PERFORMANS UYGULAMASI
Uygulamanın devam edip etmemesi oylamaya sunulduğu için şimdilik yapmamayı uygun görüyorum. Olur da oylama sonucunda devam etmesi yönünde bir karar çıkacak olursa; haftaya iki etabı birden hazırlarım.

ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI
14. TAKIM : Karne notu 40 olduğu için sınıfı geçemedi, bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Analiz raporu:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...analiz-raporlari.267230/page-37#post-48059381
Ağustos-Eylül 2016 dönemi analizlerini tamamladım. Genel değerlendirme bilgisi için linki tıklayınız:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...analiz-raporlari.267230/page-37#post-48079425

BİREYSEL SIRALAMA
Son iki aylık dönemi kapsayan ve 482. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...m-kac-kilo-verdi.246132/page-11#post-48146042
İlk ona 3 üyesini yerleştiren 1. takıma tebrikler!

Bir önceki listeye göre kilon alan yarışmacıların durumunu, listede yanlarına :KK20: sembolü koyarak belirttim.
474-482 etaplar arasında kilo alan yarışmacılarımız:
1. Takım: @Merops
4. Takım: @gogo2405
8. Takım: @07rukiye07

Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.

ETAP NOTLARI

7. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 7. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

9. TAKIM
nanekekik ile ilgili olarak;
Bildirim açıklamanız bilmeceyi andırmış biraz. Yanlışlık yapmamak adına bilgiyi toparlıyorum. Hatam varsa uyarınız.
Üyenin giriş kilosu : 72,8 ancak tartı değiştiği için 0,8 farkı ekliyoruz ve bu durumda giriş kilosu 73,6 oluyor.
Etap başı kilosu, eski tartıya göre 72, ancak tart değiştiğinden 72,8

14. TAKIM
Migim ile ilgili olarak;
Yarışma üye listemizde, bu isimde bir üye yok. Kontrol eder misiniz lütfen?

ETAP MEZUNLARI :KK9: :nazar:

1. Takımdan @keten prenses mezun oldu, tebrikler.
5. Takımdan @tugce1325 prenses mezun oldu, tebrikler.
7. Takımdan @asfarovski mezun oldu, tebrikler.
7. Takımdan @HIRSIZI mezun oldu, tebrikler.
10. Takımdan @yolcukardelen mezun oldu, tebrikler.

Mezunların karnelerini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, mezunlar topiğinden takip edebilirsiniz.
Arzu eden başarı hikayesini linkten paylaşabilir:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 484. Etap birincisi; 9. Takımdan @berilceee arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/
Doğrudur sevgılı Seabahar
Gırıs kılosu 73.6 dır

Sevgili takım kaptanlarımızın dikkatine!!!

Bilindiği üzere performans uygulaması sonucunda ceza alınması doğru bir karardır. Fakat ceza alınan takımın zaten son günleri iyi geçmediği için buna uygun görülmüştür. Yine toparlama sürecindeki olan takıma iş düşmektedir. Veee bu malesef ki sadece sanki kaptanlara verilmiş bir cezaya dönmüştür. Yaşanan aksiliklerin önüne geçilmesi için performans uygulamasının kaldırılmasının daha doğru olacağının kanaatindeyim. Sonuç listeleri programını rutin sıra ile hazırlayalım...

1.TAKIM EVET
2.TAKIM EVET
3.TAKIM EVET/HAYIR
4.TAKIM EVET
5.TAKIM EVET/HAYIR
6.TAKIM EVET
7.TAKIM EVET
8.TAKIM EVET/HAYIR
9.TAKIM EVET
10.TAKIM EVET/HAYIR
14.TAKIM EVET/HAYIR

kardeş takım kim bilmiyorum açıkçası ,ama ben ağustosda geldim ve ilk iki hafta dışında bizim takım hep öyleydi bayramdan önce o duruma gelmiştik zaten .takım kaptanı bayadır uğraştı toparlanması içi kaç haftadır
Tatlım kardeş takım biziz yani 9.takım
Hatta sen geldiğin dönemlerde destek olmaya çalışmıştık size bayada toparlanmıştınız
Bayram ve tatil dönemi her takımda olduğu gibi Bizim takımda sakindi daha yeni yeni toparlanıyoruz
Bencede en iyisi yeni üyelerin size yönlendirilmesi
Bende görürsem öyle yaparım

İstediğiniz zamanda Bizim takıma sohbete gelebilirsiniz vakit bulunca bende uğrarım

Son raporlarda, mezunlar bölümündeki etiketlemeler başarısız oluyor, nedeni konusunda fikri olan var mı? Nerede hata yapıyorum acaba?:işsiz:
acaba belli bir etiketleme sayısı mı geldi çünkü yukarda birkaç kişi etiketlenmiş genel bişey olsa onlarda etiketlenmezdi arada oluyor ama böyle siteden kaynaklı bir durum olabilir :KK64:

Tatlım kardeş takım biziz yani 9.takım
Hatta sen geldiğin dönemlerde destek olmaya çalışmıştık size bayada toparlanmıştınız
Bayram ve tatil dönemi her takımda olduğu gibi Bizim takımda sakindi daha yeni yeni toparlanıyoruz
Bencede en iyisi yeni üyelerin size yönlendirilmesi
Bende görürsem öyle yaparım

İstediğiniz zamanda Bizim takıma sohbete gelebilirsiniz vakit bulunca bende uğrarım

hatırladım şimdi çok teşekkürler :)

Son raporlarda, mezunlar bölümündeki etiketlemeler başarısız oluyor, nedeni konusunda fikri olan var mı? Nerede hata yapıyorum acaba?:işsiz:
Kaptanım alt satıra geçerken arada satır bırakınca sorun kalkıyor.

1. Takımdan keten prenses keten prenses mezun oldu, tebrikler.

Bu şekilde Hoppa

Bilindiği üzere performans uygulaması sonucunda ceza alınması doğru bir karardır. Fakat ceza alınan takımın zaten son günleri iyi geçmediği için buna uygun görülmüştür. Yine toparlama sürecindeki olan takıma iş düşmektedir. Veee bu malesef ki sadece sanki kaptanlara verilmiş bir cezaya dönmüştür. Yaşanan aksiliklerin önüne geçilmesi için performans uygulamasının kaldırılmasının daha doğru olacağının kanaatindeyim. Sonuç listeleri programını rutin sıra ile hazırlayalım...

1.TAKIM EVET
2.TAKIM EVET
3.TAKIM EVET/HAYIR
4.TAKIM EVET
5.TAKIM EVET
6.TAKIM EVET
7.TAKIM EVET
8.TAKIM EVET/HAYIR
9.TAKIM EVET
10.TAKIM EVET/HAYIR
14.TAKIM EVET/HAYIR

1.TAKIM EVET
2.TAKIM EVET
3.TAKIM EVET/HAYIR
4.TAKIM EVET
5.TAKIM EVET
6.TAKIM EVET
7.TAKIM EVET
8.TAKIM EVET
9.TAKIM EVET
10.TAKIM EVET/HAYIR
14.TAKIM EVET/HAYIR

Karnelerin bir başına bir de yorum bölümüne yarışmacı ismi yazıyordum. Etiketlemeyi yorum bölümündekine yapıyordum normalde.
Son karnede ne denediysem olmadı.
Başlık bölümündeki ismi etiketledim oldu.
Mantık var mıdır. Yoktur.
Zaten mantık sadece bir sözcüktür, hayatta yoktur.

484. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-128#post-48174153
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

PERFORMANS UYGULAMASI
Uygulamanın devam edip etmemesi oylamaya sunulduğu için şimdilik yapmamayı uygun görüyorum. Olur da oylama sonucunda devam etmesi yönünde bir karar çıkacak olursa; haftaya iki etabı birden hazırlarım.

ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI
14. TAKIM : Karne notu 40 olduğu için sınıfı geçemedi, bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Analiz raporu:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...analiz-raporlari.267230/page-37#post-48059381
Ağustos-Eylül 2016 dönemi analizlerini tamamladım. Genel değerlendirme bilgisi için linki tıklayınız:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...analiz-raporlari.267230/page-37#post-48079425

BİREYSEL SIRALAMA
Son iki aylık dönemi kapsayan ve 482. etap verilerine göre hazırlamış olduğum Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...m-kac-kilo-verdi.246132/page-11#post-48146042
İlk ona 3 üyesini yerleştiren 1. takıma tebrikler!

Bir önceki listeye göre kilon alan yarışmacıların durumunu, listede yanlarına :KK20: sembolü koyarak belirttim.
474-482 etaplar arasında kilo alan yarışmacılarımız:
1. Takım: @Merops
4. Takım: @gogo2405
8. Takım: @07rukiye07

Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.

ETAP NOTLARI

7. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 7. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

9. TAKIM
nanekekik ile ilgili olarak;
Bildirim açıklamanız bilmeceyi andırmış biraz. Yanlışlık yapmamak adına bilgiyi toparlıyorum. Hatam varsa uyarınız.
Üyenin giriş kilosu : 72,8 ancak tartı değiştiği için 0,8 farkı ekliyoruz ve bu durumda giriş kilosu 73,6 oluyor.
Etap başı kilosu, eski tartıya göre 72, ancak tart değiştiğinden 72,8

14. TAKIM
Migim ile ilgili olarak;
Yarışma üye listemizde, bu isimde bir üye yok. Kontrol eder misiniz lütfen?

1. Takımdan @keten prenses mezun oldu, tebrikler.

Mezunların karnelerini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, mezunlar topiğinden takip edebilirsiniz.
Arzu eden başarı hikayesini linkten paylaşabilir:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 484. Etap birincisi; 9. Takımdan @berilceee arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

Ellerine ve emeğine sağlık :KK200: bireysel listemize bayıldım...

1.TAKIM EVET
2.TAKIM EVET
3.TAKIM EVET
4.TAKIM EVET
5.TAKIM EVET
6.TAKIM EVET
7.TAKIM EVET
8.TAKIM EVET
9.TAKIM EVET
10.TAKIM EVET/HAYIR
14.TAKIM EVET/HAYIR

Karnelerin bir başına bir de yorum bölümüne yarışmacı ismi yazıyordum. Etiketlemeyi yorum bölümündekine yapıyordum normalde.
Son karnede ne denediysem olmadı.
Başlık bölümündeki ismi etiketledim oldu.
Mantık var mıdır. Yoktur.
Zaten mantık sadece bir sözcüktür, hayatta yoktur.
şu son cümleni çok beğendim gerçekten söylemeden geçmeyeyim kesinlikle öyle:KK48:

Selamin aleyküm kizlar :)

Cok şükür 1 haftadir yasadigim sıkıntı geçti de bende rahatladim :KK66:
Yarin malum liste düzeni bende :KK66: unutmadim :)
Şimdi en geç saat kaçta yapilmis olmasi gerek liste :KK66:

Yarin öğleden sonra Gorumcemde olacağım ona göre geç kalmadan dönerim :KK66: cepten ugrasmaktansa evdeki takozda olsa laptobumla yaparim :KK66:

Yalnız ben sahiden bahtsızım arkadaş.. Tam dedim analiz gibi problemli iş bitti (dile kolay 1.5 ay sürüyor) Aynı hafta bireysel sıralama denk geldi, o da bitti. Artık bi nefes alır, buranın çaldığı zamanın bir kısmını geri alabilirim dedim.. ki aynı hafta sözleşmiş gibi beş kişi birden mezun.. Pazartesinden beri karne hazırlıyorum. Hala bitmedi. O bitecek, etap raporu başlayacak.
Benim sınandığım yer burası.. anladım. :spor:

X