Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

deadline canım bireyselde ikinci ile üçüncünün yeri yanlıştı değiştirdim canım bilgine
Teşekkürler canım misafirim geldi de gece şehir dışından birdaha giremedim kontrol ediyorum o kadar ama nedense bir yeri karıştırıyorum yine

evet ben biraz gec gormus oldum

Merhaba kızlar, tahmin ettiğiniz gibi hafta sonu yoktum. Pazar akşamı döndüm dönmesine ama Pazartesi günü aileye yeni bir can katıldı. Onunla debeleniyorum şimdi..
Buradaki işleri yavaş yavaş hallederim. Aslında hiç halledemeyecek durumdayım ama yine de elimden geleni yapacağım.
Yeri gelmişken, bütün annelerin elinden öpüyorum. İki gecedir uyumuyorum desem pek de abartmış olmam..
Aşağıda gördüğünüz velet yüzünden:
Tanıştırayım: Adı Odin

Eklentiler

• 20160801_194104.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 46
  • jp.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 53
Hosgeldin canim, evinizin yeni uyeside dilerim size mutluluk, enerji,sevgi getirsin

476. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-126#post-47452744
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

TAKIM ANALİZLERİ
Takım analizlerini, 477. etap listeleri itibariyle, her hafta iki takım olmak üzere yapmaya başlayacağım.

PERFORMANS UYGULAMASI
Performans uygulaması 20. tur / 3. hafta sonuçları için linki tıklayınız:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-17#post-47488453

ETAP NOTLARI
4. TAKIM
Bildiriminize dayanarak; haeshin adlı üyenin kilosunda meydana gelen tartı değişimi kaynaklı 2 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 76,1 kilodan 78,1 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

6. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 1. takıma isabet etti.
Hata yok, tebrikler.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 476. Etap birincisi; 10. Takımdan R RoseAnge arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

Ellerine ve emeğine sağlık canımm

Hoşgelmiş Odin, pek de bir tatlı MuSmutlu günleriniz olsun beraber neşeli ve sağlıklı...

püsküütüm hoşgeldin
oy oy çok şirinnn
Odin, sana iyi gelecek

yeni üyeye pek tatliymis tam yemelik

ailenin yeni üyesi hoşgelmiş çok tatlı inşallah seni üzmeyen hayırlı bir can olur eminim sana çok iyi gelecek odin

Ellerine saglik canim :)

oyyyy ne şeker kuzum benimmm o bakışları yerimmm... hoşgelmiş odin

Takimimi birakmak istemiyorum her seferinde deniyorum vakit ayırmaya çalışıyorum ama olmuyor çok özür diliyorum takim arkadaslarimdan 14. Takima kaptan ariyoruz lütfen kaptanlıkda bilgili takimi idare edecek biri gelsin takimda kimse kalmadi nerdeyse zatenn yenileri çağırarak kendine bi takim oluşturabilir ben vakit ve güç bulamıyorum artik kendimde

bende aynı stresler içerisindeyim canımm... ikilemde gidip geliyorum...

bende aynı stresler içerisindeyim canımm... ikilemde gidip geliyorum...

Her seferinde deniyorumm takimimi sevdigim için devam ettirmeye çalışıyorum ama olmuyor maalesef
vazgecmeyin kızlar daha geçen gün sizler vazgecirdiniz bu karardan yeni üyeler bulalım lütfen
Ayrıca malesef gelen kaptanlarda durmuyor sanırım o bağ başta oluşuyor

vazgecmeyin kızlar daha geçen gün sizler vazgecirdiniz bu karardan yeni üyeler bulalım lütfen
Ayrıca malesef gelen kaptanlarda durmuyor sanırım o bağ başta oluşuyor
Öyle galiba canim bide bu aralar biraz yogunum misafirler falan sanirim devam edicem takim arkadaslarim da çok ısrar ediyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…