Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

ay bu neyın acıklaması akrepcım hem dıyosun kendı aralarında halletsın hemde boyle boyle butun gece arkadasların alınganlıklarını duzeltmeye calıstıkca gelıp sayfamızı ısgal eden sonrada arkadasların alıntılarını alıp altına lakayıt paylasımlar yapan 1 takım degıl artık bu sorunu kalıste cozsun ama yanı bu olay sarpa sarıyooo benım yazdıklarımı bıde zalımı nın yazdıklarını tek tek ınceleyın yok ben sukadar 1 cı oldum yok 89 uncu bılmem kızım kuzum gıbı paylasımları ben yapmadım takım arkadaslarımda yapmadıı sakız gıbı uzadı bu mesel mumkunse akrepcım benım takımım adına karar verme sayet konu ıle alakan varsa kı takımından mınnosuda hedef gosterdıler onunla ılgılı kararlar ver ama bızımle ılgılı degıl
ne ben burda bırının psıkolojısını yada ıcınde bulundugu sartaları anlamk zorundayım nede baskası bız kımse ye yalan soyluyo bu kadar kılo verılmemıstır demedıkk nede buna benzer bısey sadce gecen hafatnın aksaklıgı yuzunden takım arkadasım bılgı almak ıstemıs kı bununda zaten acıklamasını hem ben hemde jnaz ( kaptan ve kaptan yrd cı olarak )yapmısız ne zalımın ne rana nın gelıp bıze o sekılde paylasımlarda buulunması baslı basına yanlıs

ama asıl vahım olanı bunu buraya paylasıma tasımak yanlıs cocuk gıbı kımse kımseyı pıspıslamak zorunda degıl bu konuyu kalısteye tasımak en ıyısı cunku ortada bı haksızlık yapıldıysa bu 1 takıma ıthamlarda bulunan 7 takım dır olay budur

ben sadece yazdığım msj ı paylaştığımı düşünüyorum
ve durup dururkende alınganlık yapmıyorum lütfen yorum yaparken 2 tarafında yazdıklarını okuyun
dünden takımıma gelinmiş yazdığım msj alıntı yapılarak sanki benim işim gücüm yok elalem ne kadar kilo vermiş onun peşine düşmüşüm ve kesin bunda bir hile olduğunu kastedmişim gibi yorum yapılmış
şunuda söyleyeyim listede bilmem kaçıncı sırada olduğum hiç önemli değil ve ben bunun hesabını yapmıyorum
öyle olsa püsküüte msj atıp yanlış yerde olduğumu söylemezdim
sinirlenmeyeceğim yorum yapmayacağım diyorum ama bu kadarıda fazla artık

Son düzenleme:
üstteki msj ı yazdım sonrada kendime kızdım
ne gerek var diye
ben kendimi biliyorum ve kimseye açıklama yapmak zorunda değilim
o msj ı editleyecektim ama içini boşaltmakta istemedim
lütfen daha fazla benim adımı kullanmayın

o zaman 7. takım mı birinci oluyor...
ee ozaman bu haksızlık olmuyor mu...

neyse canım yaa zaten püsküt baya hassas atlamamıştır sasnırım bu konuyu da...

aynen oyle tatlim

canım ben senı anladım ama yapıcak bıseyyok bı bakım bakım gecen haftakı kılolarınasılmı sbu hafta nasılmıs

yok canım zaten rana able açıklamış... ben ortalık karıştıran olmak istemem... sadece aklıma geleni sormak istedim...

ne yazdın neeen

yok make sadece senin için deil birkaç bir iki kişi daha aynı şeyi yazmışlarda ondan

jnaz 1 takım kaptan yrdımcısıı ben ne dusunduysem oda aynısını dusunmustur off valla sıkıldımm

daha sonuclara bakamdım yaaa

hah buydu işte aman bışver kızım biz hallettik artık onu

89uncu demedim ki ben 89 arkadaş içinde minnoşta bir hataı var diye düşünüyor jnazada br dediğim yok neyse boşverin yanlış anlaşılmalar çok oluyor gitgide uzuyor

şu kadar birinci oldum diye söylememde alınmışsın onuda açıklamıştım ama ben derece umrumda deil benim diye

ayyy nerelere gedi konu... makecim sen de sakin ol canım... benim hatam yüzünden üzmeyin birbirinizi... belli ki o da kırılmış... gereksiz yere uzadı konu...

bu 1 takımda yapılan paylasımlarrr dahasıda var tabeee onlarıda cıkarımkı herkes ugrasmasın konun ne oldugunu

yani 1. takımdan değil direk kastim en son kayıtlara göre 89 olan arkadaşlarımızın içinde başka böyle düşüncesi olan varsa açıklamasını yapmak istemiştim en başındada söyledim zaten...

konunun jnazla hiç bir alakası yok... o sadece bana açıklama yapmaya çalışıyodu...
zalimicim haklısın ama bu sen ve benim aramda istersen jnaz ı ve make i daha fazla üzmeyelim canım...

jnazım harıkasın umarım bu sorunu bu kadar buyuten arkadaslar hatalarını anlayıp telafı ederler:92:

buda paylasım alanında yapılan konusma sımdı takdırı butun takımdakı arkadaslara puskute ve kalısteye bırakıyorum 7 takımda yazılanları ıse kaptanı zalımıye bırakıyorum

teşekkür ederiz makeup hanımefendi

dışarıdan bakan anlıyacağını anlıyor zaten hata benim her yazdığınızı kaale alıp cevap yazdım akrep ne güzelde açıklamış demekki benim yazdıklarımı doğru anlayanlayanlarda var yazmiim diyorum ama 89uncu diye bir yol tutturmuşsunuz gidiyorsunuz ben o sırada juliet arkadaş var zannediyordum nerden yazdım şunu hey allahım 89 arkadaş yarışmada diyorum 89uncu sırada diyorsunuz püsküütte kallistede diğer arkadaşlarda anlıyorlardır merak etme ne güzel toparlamışsın bütün mesajlarıda alt alta okuyalım bi tabi herkes okusun yani

teşekkürler akrepciğim kardeş takım kaptanım....:103::92:

bu 1 takımda yapılan paylasımlarrr dahasıda var tabeee onlarıda cıkarımkı herkes ugrasmasın konun ne oldugunu

buda paylasım alanında yapılan konusma sımdı takdırı butun takımdakı arkadaslara puskute ve kalısteye bırakıyorum 7 takımda yazılanları ıse kaptanı zalımıye bırakıyorum

hepsini almamışsın ama daha sonra yazdıklarınızı niye alıntılamadın madem yapıyorsun tam yap

hepsini almamışsın ama daha sonra yazdıklarınızı niye alıntılamadın madem yapıyorsun tam yap

valla okadar takıntılı degılım zalımmıı ortada bı sıkıntı varda neyse ben soylemıcem

ayrıca sanada zahmet olmus zalımı hanımefendıı ( boyle demıstın bana dımı )

Son düzenleme:

j naz ısımını nıye kullandınn hadı bununda cvbını verr

takımca karar aldık artık 1.takıma ve hanımefendilerinin yaptıklarına cevap vermeyeceğiz nasılsa son bulur böylece yaşananlar bir iki daha yazar sonra yazacak bişey bulamazsınız nasılsa makeup hanımefendi

Arkadaşlar şu an şehir dışındayım bu gün darülaceze ziyaretindeydik, geceden beri ayaktayım şu an kardeşime geldim eski mesajlara bakacak durumda değilim ama tartışma yaşadığınıza dair esaj aldım lütfen bu mesajımdan sonra mesaj yazmayın, yazdığımı uyarı sayın halen devam ederseniz ceza alabilirsiniz, ben gece

canım benım ne kadar guzel bı aktıvıde yapmıssınız gonlumuz sızınle

tesekkur ederımm gorusmek uzeeere

Selam herkese
Arkadaşlar tartışmalar için üzüldüm Hiç gerek yok böyle şeylere Bakın bize hiç birinci olamadık ama idare ediyoruz
Takımların 12 kişi olması gerekiyor ya yeni üye gelsin diye mesaj yazıyorum ama kimsecikler gelmiyo Sanırım yeni arkadaşlar bizim takımın pek iyi olmadığını düşünüyorlar Onurumuzu kurtarmamız gerek
Tavsiyelere açığım kızlar

oyy kıyamammm
canımın ıcı hangı takım 1 takıma gel orda konusalım bı hal caresıne bakarız canım beklıyorum

Mesajım bile yarım kalmış şimdi farkettim:82:

Arkadaşlar hiç yoktan yere tartışma ortamına girmişsiniz, anlatmaya çalıştığınız mesajları ve tüm yanıtlarını okudum gereksiz yere gerginlik yaşamak buna denir sanırım.. Yanlış anlamalar olmuş ve bu yarışmada bu yanlış anlaşılmalar kaç yıldır devam ediyor ilk kez değil bu konu..
Eğer hoşunuza gitmeyen bir mesaj görürseniz onu buraya taşımaktansa kötü içerik butonuna basarak nedenini açıklayarak bildirebilirsiniz illa ki her şeye cevap vermemiz gerekmiyor değil mi..Bana bu yazılmış ben de cevap yazıp daha çok moral bozmalıyım modundan artık çıkalım lütfen, illa ki tartışacaksanız lütfen başka bir platform seçip oradan devam ediniz...
Adı geçen ve geçmeyen bir çok kişi dahil olmuş bu konuya, bulunduğumuz konu yani paylaşım alanına çok gerekli bir şey yazsak cevap beklesek günlerce bekleyip yanıt alamadığımız oluyor ama bir takımda şu yazılmış bize cevap hakkı doğmuş denince o takımda ki herkes hem paylaşıma hem adı geçen diğer takıma gidip ardı arkası gelmeyen mesajlaşma moduna giriyor sizce bu nedir...
Bu tür sorunlar yaşamak yanlış anlaşılmak ve yanlış anlamak istemiyor iseniz herkes kendi takımına yoğunlaşır kimse gidip bir başka takımın mesajlarını okumaz ve bu tatsızlıklar da yaşanmaz bu kadar basit....Lütfen gereksiz yere gerginlik yaratma havasından artık çıkıp yarışmanın amacına uygun devam etmesini sağlayalım...

Saat 9'u 5 dakika 3 saniye geçe!
Matem günü değildir...
Doğru.

Yeniden doğduğu gündür...
Her sene yeniden.............

1 takım adına ATAMIZI nacızanede olsa sayfamızda anıyoruzz

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar ben yeniyim daha listeye bile alınmadım size bugüün gittiğim diyetisyenin önerisini paylaşmak isterim gerçi biilmiyorum yasakmı ama önümüzdeki hafta bayram siz arkadaşlarımıın bundan ötürü gram kilo almanızı istemem bugün diyetisyene gittim bana verdiği liste bu

slmlar öncelikle listemimi vereyim acaba tahlillerimdeki garipliklerimi

idrarda protein yüksek çıkıt kanım düşük çıktı ,kanda şeker azcık yüksek çıktı klor yüksek çıktı

diyet listem ayda 2-4 kilo verirsem kontrole gerek yok eğğer değilse arıcam konuşcaz

boy:159 , kilo :84.7 , hedef :50-60 kg. ,

bir günde alınması gerekn besin miktarları

süt değişimi :3
et değişimi:4
ekmek değişimi :7
meyve değişmi:4
pişmiş sebze :2
yağ değişimi:4

örnek yemek listesi

kahvaltı (09:00):2kk(yy)peynir, 5 adet zeytin, bol çiğ sebze, 3 ince dilim ekmek(çavdar, tambuğday), çay,ıhlamur

ara öğün(11:00): 1 porsiyon meyve

öğle(13:00-13:30): 4yk. sebze yemeği, 1 su bardağı yoğurt veya bu kadardan ayran, yağsız salata, 2 ince dilim ekmek,1 porsiyon meyve

ara öğün(15:00-15:20):1 porsiyon meyve

akşam(18:00-19:30): 2köfte kadar et baklık tavuk veya peynir, 4yk.sebze yemeği ,1kase çorba veya 2yk.pilav makanrna bulgur, 1 bardak yoğurt veya ondan ayran,saysız salata, 1 ince dilim ekmek

ara(21:00-21:30): 1 meyve , 1 bardak süt

ve sizlerinde benimde bayramda kilo almaması için tavsiyem şekerim yüksek çıktı kontrol altındayım yasak tatlı şeker çikolata demek şahsen ben bu yöntemi %100 kullanacağım

eğer buraya yazmak yazaksa en azından öğrenmiş olurum

Listeniz de başarılar

Paylaşmanız da hoş olmuş arkadaşlarımız yararlanırlar, ayrıca tereddüt etmenize gerek yok başlığa bakınız adı üstünde; cuma yarışmacılarının paylaşım alanı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…