Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Benim yanıldığım bir nokta var..
Burada zamanla şekillenen bir doku var, yaşanmış tecrübelerle şekillenen kararlar var.
Bunların bazıları (tıpkı bu haftaki konu gibi) karar defterine geçmiyor bile.. Sadece biz (ben ve eski üyeler) biliyor. Neyin karar defterinde olup olmadığını da böyle arıza anlarında fark ediyoruz.

Sonuç:
1) 4. takımın 400. etapta aldığı cezayı kaldırıyorum.
2) 401. etap itibariyle hem raporda hem de bireysel kutlama yapmak için girdiğim takım topiğinde, ilgili haftanın etap birincisinin sırrını paylaşmasının zorunlu olduğunu yazacağım.
Etap birincileri genelde yeni üyeler olduğundan, bir sebeple atlanma olasılığını da bu şekilde bertaraf etmiş olurum.

Bilginize.

Tesekkür ederiz

Baharım çok üzür dileyerek bi şey söğlemek istiyorum,ama 4.takımın 400.etapda aldığı ceza 1.sırrını paylaşmadı diye deyil ki listelerini paylaşmadılar diye...

Baharım çok üzür dileyerek bi şey söğlemek istiyorum,ama 4.takımın 400.etapda aldığı ceza 1.sırrını paylaşmadı diye deyil ki listelerini paylaşmadılar diye...

Canim 399. Etapta 1. Cimiz sirrini paylasmadi ve bizde bununla ilgili bi cevap vermedigimiz icin ceza aldik.
400. Etapta listeyi paylasamadik ancak cevap yazdigimiz icin ceza almadik.
ve silinen ceza 399. Etaba ait.
Eger bende yanlis biliyorsam düzeltilmesi rica olunur.

Hassasiyetin için teşekkür ederim.
Aynurcum aldığımız ceza 399 . Etapta etap raporuna cevap yazmadigim icin ve akovser hikayesini yazmadigi için di.400.etapla ilgili açıklama yazdığım için ceza almiycaz. Etap raporuna cevap yazmassak ceza alıyoruz.

Ha evet şimdi anladım. ..zey zey sağolsun özelden aydınlattı beni...ben bu kuralı bilmiyordum...

Merhaba ben Zerrin. Hayatımın uzun bir kısmında kilo problemini yaşadım. Boyum 1,60, 74 kiloyum. Masa başında çalışmak zorunda olduğumdan dolayı hareketsiz bir yaşamım var. Ayrıca dışarıdan ve düzensiz besleniyorum. 1-2 sene önce diyetisyen kontrolünde diyet yapmıştım 10 kilo vermiştim. Aylık en az 2.5 kilo veriyordum. Fakat diyeti bırakınca daha fazlasını aldım. Tam diyetisyene gitmeye tekrar niyet etmiştim ki bu siteye önerdiler. Umarım güzel sonuçlar verme şansını sizlerinde desteğiyle başarırız... Takımınıza beni de kabul ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:

4. Takima bekleriz canim

bende zayıflamak istiyorumm arkadaşlar hangi gruba girmem gerek yardımcı olurmusunuz
4. Takima bekleriz canim
4. Takima bekleriz canim
Kızlar burası paylaşım alanı, katılmak isteyen üyelerin yazması ve kabul etmemiz için yazdığımız topik farklı..
Dünden bu yana yeni bi şeymi var diye geliyorum bakıyorum paylaşımla alakası olmayan bir durum..
En azında bilmeden buraya yazan üyeleri o topiğe yönlendirirsek devamı da gelmez hem bizlerde boşuna vakit kaybetmemiş oluruz

Tatlim bilgilendirme icin tesekkur ederim inan farkinda degilim.
telefondan girdigim icin dikkat etmemisim dogru söylüyorsun zaten buranin paylasim amaci farkli.
tekrar sagol canim

selam kızlar bir sorunumuz var şimdi 7 şubatta takıma gelen arkadaşı bu hafta listeye alabiliyormuyuz haftaya mı alıyoruz cumartesiye denk geliyorya şimdi bilemedik sweetdimple a sordum aslında ama yoğun sanırım birde yeni bir üyemiz var dalin26 12. takım kaptanıymış ondan sonra takım kapanmış sonra yine birkaç hafta yarışmış takımlarda en son 350. etapta izne ayrılmış yani 1 yıla yakın süre geçmiş şimdi 6 ayı geçen üyeye nasıl bir yol izliyoruz yeni üye gibi mi davranıyoruz yoksa izinden dönen üye gibi listeye alabiliyormuyuz acaba

valla deadline cım benim de bir üyem var 1 seneyi geçmiş yeni üye gibi değil eski üye gibi düşündüm ve eski kg suna gelmesini bekliyorum bu konu açıklığa kavuşursa benim içinde iyi olur
ilk sorun içinde hep 3. cuma bildiriminde listeye girecek diye konuşmuştuk sanırım haftaya girer ama inan tam bilmiyorum

teşekkür ederim aslında 73 kiloyla izne ayrılmış şu an 78 kilo sağlık problemleri falan varmış listeye almayayım desem motivasyonu düşsünde istemiyoruz eski kilosuna dönmeside zaman alır gibi ne yapsak bilemedik biz size soralım dedik eğer seabahar ve diğer kızlarda gelirse bir açıklığa kavuşturabilirz kafam karıştı yeni üyeler içinde teşekkürler bizim 3 hafta olcak diyorlar bizde garanti olsun diye soralım dedik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…