Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

sonuç listeleri hazır kızlar dereceye giren 2. 3. ve 9. takımı tebrik ederim ayrıca bireysel derece yapan arkadaşlarıda tebrik ederim burdan
not 6. takım yüzdesi 0,37600 ve 8. takım 0,37636 çıktığı için ona göre sıraladım iki takım aynı sıralamada oluyor mu bilemedim yanlışlık olduysa kusura bakmayın haber verin düzelteyim

Ellerine emeğine sağlık canımmm.Dereceye giren takımlarımızı ve bireyselde derece yapan arkadaşalrımızı tebrik ederimm. Biz 10,
tatlımmm 8, takım bir tık farkla 9,, bu durumda

Canlar tekrar tekrar tesekkur ederiz takima gelip bilgilendirdiginiz icin.
Aslinda listemiz sabahtan beri hazirdi ama baya sayfalar oncede kaldigindan gorememis olabilirsiniz.
neyse saglik olsun dusunmeniz yeter. Goncaninda dedigi gibi mezun olan arkadas icin üzülduķ

18,00 den sonra bildirim olmuyor canım minik istisnalar hariç liste hazır olmuş olsaydı aynuracım ve sen paylaşırdınız eminim sağlık olsun listeleri hazırlayabilirsin cnmm

canim benim ya aksilik iste
henuz listeler duzenlenmedi acaba hastalik sebebi onemli bir sebep bir tolerans yapilamazmiki.
fatmisse kocaman tebrikler
Saol canım artık böyle olsun napalım.
Evet sweet cim fatmiss hedefine ulaştı hepimiz mutlu olduk.
Yok canım 6 yi baya geçmişti saat .ellerine sağlık sonuç listeleri için.

Ellerine emeğine sağlık canımmm.Dereceye giren takımlarımızı ve bireyselde derece yapan arkadaşalrımızı tebrik ederimm. Biz 10,
tatlımmm 8, takım bir tık farkla 9,, bu durumda
tamam canım şu an liste o şekilde

evet canım sağlık olsun mezun olacak arkadaşa bende üzüldüm o zaman artık haftaya mezun olacak şimdiden de tebrik ederim ben onu listeyi görmedim canım bakındım ama bu hafta böyle olacağı varmış diyelim üzüldüm çok

Gecen haftanın bırıncısı sırrını yazmamıs
Hayret kımsede merak edıp sormamıs

Ellerine sağlık..

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-102#post-39424949
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
Performans uygulaması 11. tur / 3. hafta sonuçlarını linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-10#post-39433803

2. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2.takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

4. TAKIM
1) 399. etap raporu nedeniyle var olan ceza puanı sayınız 2 oldu. Üst limit 3 olduğunu hatırlatmak istedim.
2) 400. etapta bildirim yapmamış olmanız sebebiyle, 401. etap bildiriminizde kilo farklarını ikiye bölmeniz gerekmektedir.
Bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 400. Etap birincisi; 9.Takımdan zordegil arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:

4. Takım : 2 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu ve 399. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Moni kaptanım, 4. takım ceza aldığı için bugüne kadar senin ricanla gizlediğim geçmiş cezaları yeniden rapora eklemek durumunda kaldım. Bilgin olsun.

Arkadaşlar bir ricam var..

Biliyorsunuz bir dönem, izin süresi 6 ayı geçince üyeyi diskalifiye ediyorduk.
Bu uygulamaya 276. etapta başlamışız. Sonraları ben her hafta 6 ayı dolan üyeleri listemden kontrol dip, diskalifiye listesini buna göre güncelliyordum.
O hafta kimleri diskalifiye ettiğimi de etap raporunda yazıyordum, hatırlarsınız.

Sonra bu kuralı kaldırdık.

Ancak, güncel diskalifiye listemizde bu kural nedeniyle diskalifiye edilmiş olan üyeler hala bulunmaktalar. Bunları güncellersek iyi olacak.

Hiç acelesi yok ama birinin ya da birilernin, 276. etaptan sonra (hangi etapta rapora yazmaya başladığımı hatırlamıyorum), tek tek bütün etap raporlarına girip, diskalifiye edilmiş olan üyelerin isimlerini listelemesi lazım.
Raporun "genel" bölümüne yazıyordum.

Ne kadar sürdü ilgili kural onu hatırlamıyorum ama neticede iptal ettiğimizde etap raporunda o bölümü kaldırmıştım.

Sonuç: Önemli değil diyorsanız şimdiki haliyle de kalabilir diskalifiye listesi..

399. Etap raporu nedeniyle neden ceza aldığımızı anlayamadım az önce tekrar baktım amancevap vermemiz gereken bir soru göremedim mümkünse sebebini ogrenebilirmiyim.

399. Etap raporu nedeniyle neden ceza aldığımızı anlayamadım az önce tekrar baktım amancevap vermemiz gereken bir soru göremedim mümkünse sebebini ogrenebilirmiyim.

Düzenleme süresi dolduğu için tekrar cevap yazıyorum
399. Etapta birinci olan arkadaşımız mecburi olmadığını düşünerek birinciler sırlarını paylaşıyor başlığına mesaj yazmamis hem onun hemde takimim adına ozurdilerim Baharcım.
400 . etapta bildirim yapmamış olmamızın sebebini yazmıştım ama tekrar açıklayayım. Cuma günü hem nöbetten çıkmış olmam hemde hasta olmam sebebiyle takıma uzun süre giremedim zeyzey le aramızda iletişim kopuklugu yaşandı ve saat çok geç olduğu için paylasmadik. 6 yı 5 / 10 dak.gecse ozurdileyerek paylasirdim ama saat 7 ye geliyordu bu yüzden paylasmadik diğer takimlara saygısızlık olmaması adına. Bu durumdan dolayida tekrar Özür diliyorum herkesten.

gogo kaptanım öncelikle geçmiş olsun, dilerim iyileşmişsindir..
diğer konuya gelince de mezun olan arkadaşlarımızın başarı hikayeleri keyfe keder ama haftanın birincisi mutlaka paylaşım yapıyor.. yeni üyeler kuralları bilemeyebiliyorlar, bu nedenle de hatırlatmak gerekiyor.. Aslında üyeler gerek karar defterini, gerekse paylaşım alanını takip etmeleri gerektiğini bilseler bir çok sorun kalkar ortadan..
Bu konuyu hemen çözelim o halde... Yani en azından ben taşın altına elimi koyayım.. (Arkadaş palet gibi el var herhalde, altına koyduğum taş 1 tonu geçti)
Ben zaten her hafta kim birinci olduysa kişiye özel bir kutlama yazıyorum takımına girip.. O mesajıma bu konuyu da ekleyeyim.
Bir de bazı şeyler var ki aynen bu örnekte olduğu gibi ince ince karar defterine yazmamış oluyoruz ama rutine binip gelenek halini alabiliyor.
Özür dilemene gerek yok kendi adıma.. Kimse üstüne alınmasın, kişilerle problemim yok. Ancak her ne düzeltme olursa olsun eğer saat 18:00 i geçtiyse yapılmamalı. Sen ince düşünmüş ve ekleme yapmamışsın.. Yine kendi adıma hassasiyetin için teşekkür ederim.
Burada da devreye o haftaki sonuç listesini hazırlayan takım giriyor. Saat 18:00 i geçmiş hiçbir düzeltmeyi baz almamaı gerekir. Çok ufak bir şey bile olsa yapılmamalı, bazen bu kural deliniyor, kendi adıma doğru bulmuyorum.
Neyse işte.. yeri gelmişken döktürmüşüm..

Teşekkür ederim kötü geçen 2 günden sonra bugün iyiyim. Yine sana yeni bir iş çıkardım Üzgünüm bunun için.
Bildiğim kadarıyla akovser hikayesini yazmadigi için değil ben etap raporuna cevap yazmadigim icin ceza aldık yaniliyorsam duzelt lütfen. Ve takım arkadaşlarım için sormam gerek 3. Cezayı alirsak ne olacak ben hatırlamıyorum da onlara cevap veremedim.

Yine çok büyük bir dikkatsizlik örneği daha ve ofsayt tabiki yine ozurdileyerek sorumu geri alıyorum. Etp raporunun sonunda yazıyo zaten.

Sevindim iyi olmana..
Akovser hikayesini paylaşsaydı ceza almazdınız.
Ancak daha önce başka takımlarda da oldu üye izinde, ya da kayıp vs.. bu durumda da kaptanları etap raporuna bu hafta yazamayacak diyerek cevap veriyorlardı. Yoksa, üye buralardaysa kaptanın cevap vermesi gereken bir durum yok.
gogo kaptanım etap raporunda yer alan "ceza puanı" başlığının altında açıklama yazıyor. Sorunun cevabı orada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…