Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

teşekkür ederim aslında 73 kiloyla izne ayrılmış şu an 78 kilo sağlık problemleri falan varmış listeye almayayım desem motivasyonu düşsünde istemiyoruz eski kilosuna dönmeside zaman alır gibi ne yapsak bilemedik biz size soralım dedik eğer seabahar ve diğer kızlarda gelirse bir açıklığa kavuşturabilirz kafam karıştı :KK17: yeni üyeler içinde teşekkürler bizim 3 hafta olcak diyorlar bizde garanti olsun diye soralım dedik:KK52:
Merhaba canım...üye hangi gün gelirse gelsin 3.cuma listeye alınıyor yeni kurallara göre. Diyer üye için de izne ayrıldıysa eski üye gibi hesaplanmalı...yok mezun olduysa o zaman yenu üye gibi...

Merhaba canım...üye hangi gün gelirse gelsin 3.cuma listeye alınıyor yeni kurallara göre. Diyer üye için de izne ayrıldıysa eski üye gibi hesaplanmalı...yok mezun olduysa o zaman yenu üye gibi...
tamam canım yeni üyeyi anladım cuma gelse alıyorduk ama cumartesi olduğundan 1 haftaları var:KK51: hani en son izinden döne üyeyle ilgili bir anket yaptık ya kilo alan üyeyi listeye almayalım diye şimdi üye kilo lamış eski kilosuna dönene kadar bekletecekmiyiz peki yoksa alabilirmiyiz ne zaman istersek o oylamanın sonucunu bulamadım tam ne karar bağladınız en son o yüzden kafam karıştı orda:KK51:

tamam canım yeni üyeyi anladım cuma gelse alıyorduk ama cumartesi olduğundan 1 haftaları var:KK51: hani en son izinden döne üyeyle ilgili bir anket yaptık ya kilo alan üyeyi listeye almayalım diye şimdi üye kilo lamış eski kilosuna dönene kadar bekletecekmiyiz peki yoksa alabilirmiyiz ne zaman istersek o oylamanın sonucunu bulamadım tam ne karar bağladınız en son o yüzden kafam karıştı orda:KK51:
Bitanem bahar karar defterine eklediyini söğlemişdi.kilosuni vermeden listeye almıyoruz benim bilbildiyim.yine de bi karar defterine bak...

Bitanem bahar karar defterine eklediyini söğlemişdi.kilosuni vermeden listeye almıyoruz benim bilbildiyim.yine de bi karar defterine bak...
aynura kaptanım kilo almasıyla ilgili bişey bulamadım karar defterinde bize gerekli şu açıklama var 8 şubatta eklenen son kısımdan aldım:KK51:
1) İzinli Üyenin Dönüşü
Dönüş yapılan etabın başlangıç kilosu : Yarışmadan ayrıldığı kilo
Dönüş yapılan etabın bitiş kilosu : Güncel kilo (kilo almıştır veya vermiştir)
Yarışmadan ayrıldığı kilo ile güncel kilo arasındaki fark, üyenin yarışmadan ayrı kaldığı etap sayısına(*) bölünecektir..
Ekstrem durum: Üyenin izin döneminde hamilelik veya sağlık koşulları nedeniyle kilo aldıysa, bu formül uygulanmaz. "Yeni üye" gibi işlem yapılır.
(*) Geri dönmek üzere ayrılan yarışmacının yarışmadan ayrı kaldığı "etap sayısı" nasıl hesaplanır?
Örneğin 260.etapta ayrıldı 266.etapta döndü:260. etap listesinde verdiği/aldığı kiloyu bildirmeden "izinli"olarak yazdıysam, 266.etap'ın listesini paylaşırken takımda bulunuyorsa---- 265-260=5etap+1(izinli yazılan etap)=6'ya bölüyorum. Çünkü 260.etapta herhangi bir kilo bildirimi yapmadık.

images

aynura kaptanım kilo almasıyla ilgili bişey bulamadım karar defterinde bize gerekli şu açıklama var 8 şubatta eklenen son kısımdan aldım:KK51:
1) İzinli Üyenin Dönüşü
Dönüş yapılan etabın başlangıç kilosu : Yarışmadan ayrıldığı kilo
Dönüş yapılan etabın bitiş kilosu : Güncel kilo (kilo almıştır veya vermiştir)
Yarışmadan ayrıldığı kilo ile güncel kilo arasındaki fark, üyenin yarışmadan ayrı kaldığı etap sayısına(*) bölünecektir..
Ekstrem durum: Üyenin izin döneminde hamilelik veya sağlık koşulları nedeniyle kilo aldıysa, bu formül uygulanmaz. "Yeni üye" gibi işlem yapılır.
(*) Geri dönmek üzere ayrılan yarışmacının yarışmadan ayrı kaldığı "etap sayısı" nasıl hesaplanır?
Örneğin 260.etapta ayrıldı 266.etapta döndü:260. etap listesinde verdiği/aldığı kiloyu bildirmeden "izinli"olarak yazdıysam, 266.etap'ın listesini paylaşırken takımda bulunuyorsa---- 265-260=5etap+1(izinli yazılan etap)=6'ya bölüyorum. Çünkü 260.etapta herhangi bir kilo bildirimi yapmadık.
Tamam işte...benim de söğlediyim bu işte tatlım...oo üye hastalık nedeniyle mi izne ayrılmış?bbelirtilmiş mi bu listede?

selam kızlar bir sorunumuz var şimdi 7 şubatta takıma gelen arkadaşı bu hafta listeye alabiliyormuyuz haftaya mı alıyoruz cumartesiye denk geliyorya şimdi bilemedik sweetdimple a sordum aslında ama yoğun sanırım :KK19: birde yeni bir üyemiz var dalin26 12. takım kaptanıymış ondan sonra takım kapanmış sonra yine birkaç hafta yarışmış takımlarda en son 350. etapta izne ayrılmış yani 1 yıla yakın süre geçmiş şimdi 6 ayı geçen üyeye nasıl bir yol izliyoruz yeni üye gibi mi davranıyoruz yoksa izinden dönen üye gibi listeye alabiliyormuyuz acaba:KK64:
Aynı 2 yıl önce izne ayrılmış bir üye geldi bize ,hafta içi bahara sormuştum izinden dönen üye gibi işlem yapılacak dedi bizde o şekilde listeye aldık.

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 401. ETAP SONUÇ LİSTELERİEn Büyük TÜRKİYE
13-20 ŞUBAT 2015

***14.TAKIM 401. ETAP ***
Se_zen ( 54,6 / 54.2 / 0.4 /%0.73)
Gulsum462 (66.8 /65,1 /1,7/%1,27 ) gecen hafta bildirim yapmadı yüzdesi 2'ye bölündü
Nurgul_85 (53 /53/0 /%0 )
Akrepimm (70,70/69,7 /1,0/ %1,41 ) Yeni üye başlangıç kilosu 71 / 2.şubat.2015 / hedef 55
Minikiminannesi (60/59.6/0.4/%0.33) izinli üye geri döndü yüzdesi 2'ye bölündü.

14. TAKIM ORTALAMASI % 0,75

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 401. ETAP SONUÇ LİSTELERİEn Büyük TÜRKİYE
13-20 ŞUBAT 2015
***1.TAKIM 401. ETAP***

ApriL_2007 (86.0/86.0/0/%0)kilosu sabit
jasmine53 (74,6/74,6/0/%0) kilosu sabit
ispanyol (75///%) kilosu sabit
dagatesi(62.7///%) kilosu sabit
deadline(63,4/63,7/ -0,3/-%0,47)
michi (60,7/60.7/0/%0) kilosu sabit
gunessel (85,6/84.3/1.3/%1.52)
Pridee(58,9///%) kilosu sabit
delidivaneoldum (72,7/72,0/%0,96)

1. takım ortalaması:% 0,22

***14.TAKIM 401. ETAP ***
Se_zen ( 54,6 / 54.2 / 0.4 /%0.73)
Gulsum462 (66.8 /65,1 /1,7/%1,27 ) gecen hafta bildirim yapmadı yüzdesi 2'ye bölündü
Nurgul_85 (53 /53/0 /%0 )
Akrepimm (70,70/69,7 /1,0/ %1,41 ) Yeni üye başlangıç kilosu 71 / 2.şubat.2015 / hedef 55
Minikiminannesi (60/59.6/0.4/%0.33) izinli üye geri döndü yüzdesi 2'ye bölündü.

14. TAKIM ORTALAMASI % 0,75

Son düzenleme:
Selam kizlar dalin en son 9. Takimdaydi ben izinli yazmistim diye hatirliyorum..listeye aldigimin ertesi haftasında bildirimde bulunmamisti bende izinli yazmistim.daha sonrasinda mazeretini bildirmisti..ardından başka takimda yarismadi diye biliyorum ama çok uzun bir sure geçti zaten..

seaBahAR seaBahAR Baharcım, senin işin çokkkk zormuş.. ben bizim takımın üyelerini tek seferde rahat rahat göreyim diye excel'de bi toparlayım dedim. yeni üyeler, izindekiler, gelenler, sonra bir anda yok olanlar falan derken 30 kişinin mesajlarını toparladım. kilolar, tarihler falan.. amannnn kafam beynim çorba oldu vallahi.. Allah sana kolaylık versin.. :nazar::nazar::KK66:

X