Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

akrep cim ne demek istedin ben anlamadım eğer gecen haftaki sonuc listesini diyorsan aktarayım ben
Evet evet canım.
Ben de anlamadım toplightcım..
akrep üstün açık mı kaldı yavrum dün gece.. :KK19:
Bu sıcakta Üstüm hep açık yatıyorum zaten:KK45:
püsküüt cüm ben 2. takıma gittim akrep cepten girdiği için gecen haftaki sonuc listesini istemiş ama takımdakiler halletmişler
Aaa halletmişler mi. Ilgın için çok teşekkür ler canım. Ilk buraya geldim hemen takıma gidiyorum:KK55:

Merhaba arkadaşlar.ben şubat ayında 4.takımla birlikde 75kiloyla kilo vermeye başladım ve temmuz ayinda 60kiloluk hedefime ulaşarak mezun oldum.şimdiye kadar da kilomu koruyorum çok şükür.buradan edindiyim bilgilerle çevremdeki pek çok arkadaşıma da yardımcı oldum.şimdi yeni bir takıma kaptan olarak aranıza bomba gibi geri dönmek istiyorum.sizler için bir sakıncası yoksa püsküütcüğümün izniyle yeni bir takım 15. Takımı kurmak isterim.hem 15rakamı önemlidir benim için.:KK5:

Merhaba arkadaşlar.ben şubat ayında 4.takımla birlikde 75kiloyla kilo vermeye başladım ve temmuz ayinda 60kiloluk hedefime ulaşarak mezun oldum.şimdiye kadar da kilomu koruyorum çok şükür.buradan edindiyim bilgilerle çevremdeki pek çok arkadaşıma da yardımcı oldum.şimdi yeni bir takıma kaptan olarak aranıza bomba gibi geri dönmek istiyorum.sizler için bir sakıncası yoksa püsküütcüğümün izniyle yeni bir takım 15. Takımı kurmak isterim.hem 15rakamı önemlidir benim için.:KK5:
15 mi?? Takım açıp kaptanlık yapman güzel hatta süper ama arada boşluklar varken 15 e ne gerek varki. Tabii son söz komtanimizin :KK68:

15 mi?? Takım açıp kaptanlık yapman güzel hatta süper ama arada boşluklar varken 15 e ne gerek varki. Tabii son söz komtanimizin :KK68:
Evet tatlım ya haklısın.ben onu hiç düşünmedim:KK48:Ben de en son 14.takım e bem de 15i kurarım.çok haklısın.ya takım olsun da sayının önemi yok ki..

Evet tatlım ya haklısın.ben onu hiç düşünmedim:KK48:Ben de en son 14.takım e bem de 15i kurarım.çok haklısın.ya takım olsun da sayının önemi yok ki..
Tabiiki canım. . 1 den 14 e kadar takım var. Arada olmayanlar dan seç beğen al hem sıralama güzel olur.
Sen de çok güzel vermissin kiloyu bende kısa zamanda verip hedefine ulasmis bir kaptan olarak devam edicem inş

Birilerine duyurulur:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Tabiiki canım. . 1 den 14 e kadar takım var. Arada olmayanlar dan seç beğen al hem sıralama güzel olur.
Sen de çok güzel vermissin kiloyu bende kısa zamanda verip hedefine ulasmis bir kaptan olarak devam edicem inş

Birilerine duyurulur:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
İnşallah canım benim.çok sevinirim.keşke herkes böyle yapa bilse de birilerine yardımcı ola bilsek...

Kızlar gönüllü bir melek arıyorum. Bizim liste hazır. Sadece ortalama hesaplanacak geçen hafta İzinli olan arkadaşımız listeden çıkarılacak. Paylaşım a getirilecek.

En Büyük TÜRKİYE CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 377. ETAP SONUÇ LİSTELERİ En Büyük TÜRKİYE
29 AĞUSTOS-5 EYLÜL 2014

***2. TAKIM 377. ETAP***

Akrep33 ( 69 /68,8 /0,2 / %0,28)
Ambuyanbu ( 74/73,4/0,6 / %0,81)
uhs ( 65,6 /65,0 /0,6 / %0,91 )
nurceng ( 59,7/ 59,1/ 0,6/ %1,01)
aygun01 ( 77 / 76,5/ 0,5 /%0,65)
rh_ayaz ( 65.4/ 66 /-0,6 / %-0,92)

2. TAKIM ORTALAMASI: %0,46

Arkadaşlar,
Konuya açıklık getireyim. Sevgili damlanur sağ olsun öncelikle özel mesajla benim fikrimi sordu. Sonuç olarak ben de bu talebini paylaşımda yazmasını ve sizlerden onay almasını söyledim.
Daha önce de mezun üyelerimiz takım kaptanı olup sonra da bırakıp gittiler ve ortada kalan takımları sizler üstlenmek zorunda kaldınız.
Bu nedenle de yeni bir takım / yeni bir kaptan konusunda tek söz sahibi sizlersiniz.
Yukarıdaki talebi bir oylama gibi düşünelim.

Öneri:
damlanur10 : Merhaba arkadaşlar.ben şubat ayında 4.takımla birlikde 75kiloyla kilo vermeye başladım ve temmuz ayinda 60kiloluk hedefime ulaşarak mezun oldum.şimdiye kadar da kilomu koruyorum çok şükür.buradan edindiyim bilgilerle çevremdeki pek çok arkadaşıma da yardımcı oldum.şimdi yeni bir takıma kaptan olarak aranıza bomba gibi geri dönmek istiyorum.sizler için bir sakıncası yoksa püsküütcüğümün izniyle yeni bir takım 15. Takımı kurmak isterim.hem 15rakamı önemlidir benim için.:KK5:

1. Takım Evet / Hayır
2. Takım Evet
3. Takım Evet / Hayır
4. Takım Evet / Hayır
5. Takım Evet / Hayır
6. Takım Evet / Hayır
7. Takım Evet / Hayır
8. Takım Evet / Hayır
9. Takım Evet / Hayır
13. Takım Evet / Hayır
14. Takım Evet / Hayır

Bütün takımlardan EVET oyu alınması kaydıyla, atıl olan 10. veya 12. takımlardan birini seçerek sevgili damlanur arkadaşımız aramıza katılabilir.

Arkadaşlar,
Konuya açıklık getireyim. Sevgili damlanur sağ olsun öncelikle özel mesajla benim fikrimi sordu. Sonuç olarak ben de bu talebini paylaşımda yazmasını ve sizlerden onay almasını söyledim.
Daha önce de mezun üyelerimiz takım kaptanı olup sonra da bırakıp gittiler ve ortada kalan takımları sizler üstlenmek zorunda kaldınız.
Bu nedenle de yeni bir takım / yeni bir kaptan konusunda tek söz sahibi sizlersiniz.
Yukarıdaki talebi bir oylama gibi düşünelim. .

Öneri:
damlanur10 : Merhaba arkadaşlar.ben şubat ayında 4.takımla birlikde 75kiloyla kilo vermeye başladım ve temmuz ayinda 60kiloluk hedefime ulaşarak mezun oldum.şimdiye kadar da kilomu koruyorum çok şükür.buradan edindiyim bilgilerle çevremdeki pek çok arkadaşıma da yardımcı oldum.şimdi yeni bir takıma kaptan olarak aranıza bomba gibi geri dönmek istiyorum.sizler için bir sakıncası yoksa püsküütcüğümün izniyle yeni bir takım 15. Takımı kurmak isterim.hem 15rakamı önemlidir benim için.:KK5:

1. Takım Evet / Hayır
2. Takım Evet
3. Takım Evet / Hayır
4. Takım Evet / Hayır
5. Takım Hayır
6. Takım Evet / Hayır
7. Takım Evet / Hayır
8. Takım Evet / Hayır
9. Takım Evet / Hayır
13. Takım Evet / Hayır
14. Takım Evet / Hayır

Bütün takımlardan EVET oyu alınması kaydıyla, atıl olan 10. veya 12. takımlardan birini seçerek sevgili damlanur arkadaşımız aramıza katılabilir

Valla sevgili püsküüt damlanur arkadaşımız kesinlikle üzerine alınmasın ama bence ihtiyacı olan takımlara yardımcı olsun diye düşünüyorum çünkü daha önce maalesef seninde yazdığın gibi mezun arkadaşlarımız kilo problemi olmayınca takımı yarıda bıraktılar sweet cim sen üstüne alınma lütfen o yüzden ben ihtiyacı olan takım varsa bi ara kaptan sorunu olan takımlar vardı onlara yardımcı olması öncelikli dileğim

Arkadaşlar,

Öneri:

1. Takım Evet / Hayır
2. Takım Evet
3. Takım Evet / Hayır
4. Takım Evet / Hayır
5. Takım Evet / Hayır
6. Takım Evet / Hayır
7. Takım Evet / Hayır
8. Takım Evet / Hayır
9. Takım Evet / Hayır
13. Takım Evet / Hayır
14. Takım Evet / Hayır

Bütün takımlardan EVET oyu alınması kaydıyla, atıl olan 10. veya 12. takımlardan birini seçerek sevgili damlanur arkadaşımız aramıza katılabilir.
Canim ben olumlu karsiladim ama iki hafta deneme den sonra tam onay veririm. Takımları n birinde deneme yapsın hepimizin gözü üstünde olsun.

En Büyük TÜRKİYE CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 377. ETAP SONUÇ LİSTELERİ En Büyük TÜRKİYE
29 AĞUSTOS-5 EYLÜL 2014

***2. TAKIM 377. ETAP***

Akrep33 ( 69 /68,8 /0,2 / %0,28)
Ambuyanbu ( 74/73,4/0,6 / %0,81)
uhs ( 65,6 /65,0 /0,6 / %0,91 )
nurceng ( 59,7/ 59,1/ 0,6/ %1,01)
aygun01 ( 77 / 76,5/ 0,5 /%0,65)
rh_ayaz ( 65.4/ 66 /-0,6 / %-0,92)

2. TAKIM ORTALAMASI: %0,46

***4.TAKIM 377. ETAP***

uzmanvet ( /66.5/ 65.9/0.6 /%0.90 )

selinmehmethamza( / 81.2/ 80.5/0.7 /%0.86 )

sudem34 ( /75.7/74.8 /0.9 /%1.19 )

yakalandimyine (/71.0/ 70.7/ 0.3/%0. 42 )

seyfo (/ 97/ 94.8/2.2 /% 2.27) Yeni üye hedef kilosu 85

zeynepsudee (/65.4/ 64.2/ 1.2/%1.83 )

TAKIM ORTALAMASI % 1.25

Arkadaşlar,

Öneri:

1. Takım Evet / Hayır
2. Takım Evet
3. Takım Evet / Hayır
4. Takım Evet / Hayır
5. Takım Evet / Hayır
6. Takım Evet / Hayır
7. Takım Evet / Hayır
8. Takım Evet / Hayır
9. Takım Evet / Hayır
13. Takım Hayır
14. Takım Evet / Hayır

Ben yeni bir takım açılması taraftarı değilim sebebi şuan zor durumda olan takımların olması. Son durum nasıl bilmiyorum ama 8. ve 14. takımlar kısa bir süre önce zor durumdaydı. Eğer o takımlardan bir istek çıkarsa arkadaşımızın onlara yardımcı olmasını isterim. Çünkü daha önce böyle bir hevesle takım açılıp kısa bir süre sonra o takımın zor duruma düştüğünü çok gördüm. O nedenle benim fikrim yeni bir takım yerine mevcut takımların iyileştirilmesi.

X