Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

13. takımcım, performans uygulaması cezanız bu hafta başlıyor.
4 haftadır 2. takım hazırlıyordu listeleri, gözünüzden kaçmasın, bu hafta itibariyle sıra size geçiyor.

13. takımcım, performans uygulaması cezanız bu hafta başlıyor.
4 haftadır 2. takım hazırlıyordu listeleri, gözünüzden kaçmasın, bu hafta itibariyle sıra size geçiyor.

Kaçar mı hiç canım sürekli takipteyim merak etme sen. Hatırlatma içinde teşekkürler :KK68:

Yalnız ceza işe yaradı. Kendimize geldik çok şükür :KK70::KK70:

Teşekkürler canım benim.
Teşekkürler puskutum. .
Yaa dün bilgisayar çöktü tüm yeni alalim ısrar larıma rağmen bizimkinin gicikligi tuttu çok elzem değil mis efendim:KK67: telden idare edicem artık. Liste zaman i düzelmezse sorun burdan yardım isterim telden liste olmayabilir. Kızlar şimdiden kusura bakmayın umarım düzelir pc size yük olmam:KK23:

Kütahya geçen haftada bireysel derece aldı sanki. Bravo valla hemen takibe alayım neler yapıyormuş :KK55:

İnşallah düzelir ama düzelmezse de biz her zaman yardıma hazırız canım :KK68:
Ben senin üzerine üçüncü kez mezun olcam akrepcim :KK70::KK70: Hadi artık gaza gel biraz, biliyorum mezun olup takımı bırakmak istemiyorsun ama artık hedefe ulaşmak lazım. :KK66:

sen emeklilik nedir bilmezmisin ey sabır ve düzen abidesi bayan .:-):KK60::KK52:
Ah şekerim aaahhh..
Maaş bağlayacaksanız olayım hemen.. Böyle çalış çalış maaş yok belki emekli olunca olur.. :-)

Kaçar mı hiç canım sürekli takipteyim merak etme sen. Hatırlatma içinde teşekkürler :KK68:

Yalnız ceza işe yaradı. Kendimize geldik çok şükür :KK70::KK70:
Senden bişi kaçması teknik olarak mümkün değil ki zaten..
Cezanın işe yaramasına sevindim.. Böyle "ceza" deyince tuhaf oluyor ama olayın amacı bu.. Cezanın kilo verme sürecine olumlu etki yapması..

Ben senin üzerine üçüncü kez mezun olcam akrepcim :KK70::KK70: Hadi artık gaza gel biraz, biliyorum mezun olup takımı bırakmak istemiyorsun ama artık hedefe ulaşmak lazım. :KK66:
leydim bak bunu tuttum hep yazayım diyorum ama elim gitmiyordu akrebim meZun ol artık bacım kaptanlıktan emekli olcan artık ...

Hoff bu ne simdiEn Büyük KK bi kere puskutum onaylamiyo gitmemi taaammii:KK47::KK47: gaz maz viz geliyor o yüzden baş komtan torpillisiyim ben :KK53::KK16: ne torpil be ya sisko patates kalmak için bile torpil :KK57: kendimden tiksindim simdi:KK67::-)

leydim bak bunu tuttum hep yazayım diyorum ama elim gitmiyordu akrebim meZun ol artık bacım kaptanlıktan emekli olcan artık ...
Sen de SGK gibisin güzelim ya. Puskuut le ben de çalışma aşkı ile emekliliği düşünmeyen işçileri. Hem biz emekli olursak diyet grupları ne olacak? Her ayrılma aşamasında takımdaki kızları düşünüp vazgeçtim. Puskuut un gidisini hiiic düşünemiyorum bile..

selam arkadaşlar bende kilo vermek istiyorum daha öncede katılmıştım cuma zayıflama takımlarına.. nereden başvurmam gerekiyor..

selam arkadaşlar bende kilo vermek istiyorum daha öncede katılmıştım cuma zayıflama takımlarına.. nereden başvurmam gerekiyor..
Daha once katıldıysan bilmen lazım canım katılmak isteyen lerin topigine ama 14. Takımın kapısını çal derim ben..

selam arkadaşlar bende kilo vermek istiyorum daha öncede katılmıştım cuma zayıflamtakımlarına.. neredenbaşvurma
gerekiyor..

Nurom canim benim Hos geldin . Bebeleri büyüyüp geliyorsunuz :)...
Arkadaslar seni davet etmiş , simdi bizim
takıma gel demek olmaz. Ama
bekleriz her zaman
eski arkadaslar olarak . Kuto ,Nazlı daha bir cok eski arkadaslar var .. Gorusuruz canim 7. Takimdayiz .

Akrebim seni gormek her daim guzel Bacim emekli olma ama artik incecik ol İnsallah . Babacinada gecmis olsun , acil sifalar dilerim ...

Nurom canim benim Hos geldin . Bebeleri büyüyüp geliyorsunuz :)...
Arkadaslar seni davet etmiş , simdi bizim
takıma gel demek olmaz. Ama
bekleriz her zaman
eski arkadaslar olarak . Kuto ,Nazlı daha bir cok eski arkadaslar var .. Gorusuruz canim 7. Takimdayiz .

Akrebim seni gormek her daim guzel Bacim emekli olma ama artik incecik ol İnsallah . Babacinada gecmis olsun , acil sifalar dilerim ...
Sağol canım benim..

Bu mesajı ilk gören arkadaş bizim listeyi bizim takıma tasirmisin lütfen .

X