Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun akrebim babacığına acil şifalar düşünme sen kuzum hallederiz biz dualarımız seninle

çok geçmiş olsun akrebim önemli bir sorun yoktur umarım,rabbim babacığına acil şifalar versin aminn

Geç

Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.
Geçmiş olsun canım baban iyi olsunda liste önemli değil.
çok geçmiş olsun akrebim önemli bir sorun yoktur umarım,rabbim babacığına acil şifalar versin aminn
Çok teşekkür ederim kızlar..Şimdi geldim listeye koştum, yardımcı meleklerden biri olan sweetcim yapmış bile.. Ellerine sağlık..

Serum taktılar babama, tahlil sonuçlarını bekledik, pazartesi dahiliyeye yönlendirdi doktor..İştahsızlıkla alakalı halsizlikden dolayı gitmişler acile..Hayırlısı olsun, kaç gündür farklı birşikayeti yüzüne koşturduk durduk bugün tam iyi oldu babam derken, neyse hayırlısı diyelim..Rabbim şifa versin tüm hastalarımıza amin..

Geçmiş olsun canım umarım önemli bişey yoktur. Allah yardımcınız olsun ve hemen şifa versin inşallah.

Geçmiş olsun akrebim.. İyi haberlerini bekliyoruz..
Senin de sweetciğimin de ellerine sağlık bu arada..

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/cuma-zayıflama-yarışması-Üyelerinin-paylaşım-alanı.37798/page-1181#post-36686252
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL

1) Ayda bir hazırladığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz. Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
İlk 10'a 3 üyesini yerleştiren 3.takıma tebrikler!
Bir önceki listeye göre kilo alan üyelerin durumunu ile işaretledim. Bilginize.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/cuma-yarışmasında-bugüne-kadar-kim-kaç-kilo-verdi.246132/page-9#post-36695110

2) Performans uygulaması 8. tur / 4. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/performans-uygulaması-cuma-zayıflama-yarışması.638656/page-7#post-36691794

4. TAKIM

Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 4. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

ETAP BİRİNCİSİ

Yarışmamız 376. Etap birincisi; 7.Takımdan kutahya arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI

Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Son düzenleme:
Sweetcim, bireyselde birinci olan arkadaşımız kutahya 4. takımdan değil, 7. takımdan..
Ben de tebrik mesajını 4. takıma yazmıştım.. Sağ olsun selinmehmethamza arkadaşımız uyardı..

Ellerine sağlık püsküütümm liseler raporlar yoğun bu hafta sanırım kolay gelsin cnm yüreğine sağlık

rica ederim cnm

Çok şükür gelmiş geçmiş olsun akrebim rabbim şifa versin cnm est birşey yapmadımki

gecmis olsun akrebim insallah birsey cikmaz eline saglik bu arada
Teşekkürler canım benim.
Teşekkürler puskutum. .
Yaa dün bilgisayar çöktü tüm yeni alalim ısrar larıma rağmen bizimkinin gicikligi tuttu çok elzem değil mis efendim telden idare edicem artık. Liste zaman i düzelmezse sorun burdan yardım isterim telden liste olmayabilir. Kızlar şimdiden kusura bakmayın umarım düzelir pc size yük olmam
Sweetcim, bireyselde birinci olan arkadaşımız kutahya 4. takımdan değil, 7. takımdan..
Ben de tebrik mesajını 4. takıma yazmıştım.. Sağ olsun selinmehmethamza arkadaşımız uyardı..
Kütahya geçen haftada bireysel derece aldı sanki. Bravo valla hemen takibe alayım neler yapıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…