Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kizlar selamlar,

Biraz once dikkatli bakinca gordum ki, 371. Etapta takim ortalamalari yazilirken bizim takimin adi silinmis. ( 14.takim ) Haliyle biz listede yokuz. Ben mi yanlis baktim yoksa bir hata mi var yada bilmedigim bir ceza mi aldik kontrol edebilir misiniz? Biz 4.olmusuz gibi duruyor. Ama biz atlandigimiz icin 4.'den sonraki her takim 1'da sira asagi kayacak sanirim :) aksam aksam zahmet olacak :KK70:

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar selamlar,

Biraz once dikkatli bakinca gordum ki, 371. Etapta takim ortalamalari yazilirken bizim takimin adi silinmis. ( 14.takim ) Haliyle biz listede yokuz. Ben mi yanlis baktim yoksa bir hata mi var yada bilmedigim bir ceza mi aldik kontrol edebilir misiniz? Biz 4.olmusuz gibi duruyor. Ama biz atlandigimiz icin 4.'den sonraki her takim 1'da sira asagi kayacak sanirim :) aksam aksam zahmet olacak :KK70:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=153328&p=36304459#post36304459

Slm bitanemmm inan ne demek istediğini anlayamadım :44::44: sonuç listelerini ben hazırlamıştım 14. takımın adı da ortalaması da var listelerde:26::26:

ayrıca dördüncüsünüz hatamı anlayabilirsem düzeltmeye çalışırım canım ne zahmeti:KK42::KK42::KK16::KK16:

Son düzenleme:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=153328&p=36304459#post36304459

Slm bitanemmm inan ne demek istediğini anlayamadım :44::44: sonuç listelerini ben hazırlamıştım 14. takımın adı da ortalaması da var listelerde:26::26:

ayrıca dördüncüsünüz hatamı anlayabilirsem düzeltmeye çalışırım canım ne zahmeti:KK42::KK42::KK16::KK16:

Selam cnm benmi goremiyorum diye tekrar yolladigin linkten baktim ama bizim 4. Oldugumuz yazmiyor. :KK70:

Hani her takimin yanina yaziyorsunuz ya, mesela 5. Takim birinci, 1. Takim altinci gibi. Bizim dorduncu oldugumuzu yazdidiginda siralama kayiyor. 7. Takim besinci, 4. Takim altinci , 1. Ve 3. Takim yedinci , 9. Takim sekizinci, 2. Takim dokuzuncu ve 13. Takim onuncu oluyor. :)

Selam cnm benmi goremiyorum diye tekrar yolladigin linkten baktim ama bizim 4. Oldugumuz yazmiyor. :KK70:

Hani her takimin yanina yaziyorsunuz ya, mesela 5. Takim birinci, 1. Takim altinci gibi. Bizim dorduncu oldugumuzu yazdidiginda siralama kayiyor. 7. Takim besinci, 4. Takim altinci , 1. Ve 3. Takim yedinci , 9. Takim sekizinci, 2. Takim dokuzuncu ve 13. Takim onuncu oluyor. :)

*** 13. TAKIM 371. ETAP ***DOKUZUNCUSU VE SONUNCUSU

jessie_j(62.2/62.2/0/%0) Bildirim yapmadı.
LAydLiNe (64.6/65.5/-0.9/%-1.39)
mavera87(67.5/67.3/0.2/%0.30)

13.TAKIM ORTALAMASI : % -0.36

***14.TAKIM 371.ETAP ***DÖRDÜNCÜSÜ

Sozen 86,1 / 87,1 / 1,0 / %-0,38 (3'e bolundu)
Dayko 93.4 / 92.4 / 1,0 / % 1.07
Absolut123 90,8 / 90,4 / 0,4 / % 0,44
Ebune 61,0 / 60,5 / 0,5 / % 0,82

14.Takım ortalaması %0,48

bitanem yazıyor yine anlamadımmmm:KK14::KK14::44::44:

*** 13. TAKIM 371. ETAP ***DOKUZUNCUSU VE SONUNCUSU

jessie_j(62.2/62.2/0/%0) Bildirim yapmadı.
LAydLiNe (64.6/65.5/-0.9/%-1.39)
mavera87(67.5/67.3/0.2/%0.30)

13.TAKIM ORTALAMASI : % -0.36

***14.TAKIM 371.ETAP ***DÖRDÜNCÜSÜ

Sozen 86,1 / 87,1 / 1,0 / %-0,38 (3'e bolundu)
Dayko 93.4 / 92.4 / 1,0 / % 1.07
Absolut123 90,8 / 90,4 / 0,4 / % 0,44
Ebune 61,0 / 60,5 / 0,5 / % 0,82

14.Takım ortalaması %0,48

bitanem yazıyor yine anlamadımmmm:KK14::KK14::44::44:

:KK70: :KK70: vallahi bende yazmiyor.. Simdi bilgisayari acip bakicam :)))

yemin etmene gerek yok bitanem doğrudur ama bende yazıyor:114::114:

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406837539.687482.jpg

Herhalde benim uygulamada bir sorun var.. :)))

Ekran goruntusunu yolladim. Biz altta ezik kalmisiz :KK70:

Ama bilgisayardan bakinca kocaman yaziyor hakikaten.. Bende bir sorun varmis o zaman :) kusura bakma canim aksam aksam ugrastirdim seni 😘

Eki Görüntüle 1205136

Herhalde benim uygulamada bir sorun var.. :)))

Ekran goruntusunu yolladim. Biz altta ezik kalmisiz :KK70:

Ama bilgisayardan bakinca kocaman yaziyor hakikaten.. Bende bir sorun varmis o zaman :) kusura bakma canim aksam aksam ugrastirdim seni 😘

ne kusuru canımcımmmm :KK19::KK19: sanırım uygulamandan dolayı :KK19::KK19: est ne ezikliği bundan sonra daha çokmu boşluk bırakalım olmazsa:KK34::KK34:

Tatlım valla anlamadım ki neden böyle mızıkladın.. :KK19: Ateşlendin mi sanrı mı görüyon.. Soğuk havlu koyayım mı alnına.. Valla bak bilmem kaç yüz defa değil.. Dört haftacık..
O bilmem kaç yüz defa dediğin benim hazırladığım etap raporları, performans uygulamaları, bireysel sıralamalar, diskalifiye listeleri ve karneler için geçerli.. :KK51:
Bak ne dicem.. 13. takımla anlaşın o zaman.. Önce onlar başlasın..
Ben düzeltirim karar defterini.. :126:

Yok canım, senin hazırladığın listeleri görünce, gerek yok canım :KK9: bak şimdi daha iyiyimm :KK54::KK54:

Püsküütümmm bir ricamız var :KK17::KK17: baktımki 7, takımın kardeşi yok 6, takım ve 7, takımı kardeş takım yapmamız mümkünmü acaba 7, takım da kabul etti nikahımızı kıyıversen diyorum:KK17::21::21::KK54::KK54::KK54:
Yaptım gitti.. :126:
Hayırlı olsun her ikinize de.. :nazar:

Yok canım, senin hazırladığın listeleri görünce, gerek yok canım :KK9: bak şimdi daha iyiyimm :KK54::KK54:

:KK60: :KK60: :KK16:

Araya karışmasın diye ayrıca mesaj yazmak istedim konuya dair..

Hatırlarsanız moninin talebi ve Laydline'nın da katılımı ile etap değerlendirme raporunda cezalı takımları kaldırmaya karar vermiştik.. Ben de geçici olarak kaldırdığımı, herhangi bir takım ceza alırsa mevcut cezalı takımları yeniden listeye ekleyeceğimi söylemiştim.

370. etapta bir takım daha ceza aldığı için rapora eski cezalı takımları yeniden dahil ediyorum.

Görünce, bu Püsküüt insanı da söylediği sözü tutmuyo, gibi bir sanrıya kapılmayınız lütfen.. :KK16:

Öncelikle ellerine sağlık çukulatam püskütüümm ..

Takımımdan ziyade başta ben suçluyum hakim bey, pardon hakime hanım :KK17:

Takım olarak güzel bir uygulama başlattık aslında, iki aylık sürede 100 gr veremeyen yarışmacı diskalifiye olucak diye, tabi iki ay öncesi kilodan 100 gr düşecek kural bu..

Bakalım önümüzdeki ay belkide veda ederim sahalara, hayırlısı olsun..

Bir de sorum olucak şekercim..Şimdi biz ceza aldık ya, bizimle birlikte 13. takım da aldı cezayı..4 hafta boyunca kim hazırlicak listeyi.. Hani biz daha önce hazırlamıştık ya, hani diyorum :KK53: anladın sen onu :KK53::KK23::KK23::KK53:

Tam her iki olaya da elimi atacaktım ki ikisi de halledilmiş :KK60::KK60::KK60:

Püsküüt' cüm ellerine sağlık şekerim.:KK16:

iyi akşamlar şekerler:KK16:
361. Etapta diskalifiye olan üyem (izin süresi 6 aydan fazla sürdüğü için)adayaren38 tekrar yarışmak istiyor,değerli takım kptanlarım sizce bir mahsuru vrmıdır acep:26:
Kocaman öpüldünüz:KK54:

Akrebim çok geçmiş olsun canım umarım daha iyisindir:KK16:

Püsküütüm arada leylekleri beslemeyi unutma malum havada karşılaşıyorsun ha bire :KK1::KK54:

Yaptım gitti.. :126:
Hayırlı olsun her ikinize de.. :nazar:

:KK60: :KK60: :KK16:

tşkler bitanemmmm:KK16::KK16::KK16:

361. Etapta diskalifiye olan üyem (izin süresi 6 aydan fazla sürdüğü için)adayaren38 tekrar yarışmak istiyor,değerli takım kptanlarım sizce bir mahsuru vrmıdır acep:26:

Püsküütüm arada leylekleri beslemeyi unutma malum havada karşılaşıyorsun ha bire :KK1::KK54:

6, takım açısından bir sorun yok arkadaşımız tekrar yarışabilir kendisine başarılar dileriz Monicimmm:KK16::KK16:

7. Takım adına sorun yok ...yarışmaya devam edebilir...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

1 takim adina da sorun yoktur zayiflamak herkesin hakki canim😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

1. TAKIM HAYIR
2. TAKIM EVET/HAYIR
3. TAKIM HAYIR
4. TAKIM EVET/HAYIR
5. TAKIM EVET/HAYIR
6. TAKIM HAYIR
7. TAKIM HAYIR
8. TAKIM HAYIR
9. TAKIM EVET / HAYIR
13. TAKIM EVET/HAYIR
14. TAKIM EVET/HAYIR
moniciğim adayaren38 in yarışmasında bizce bir mahsur yok .Bol kilo vermeler :21:

Şştt.. kızlar bakın ne dicem..
Daha önce de yazdım bunu ama şimdi oylamaya sunmak istiyorum.

Konumuz diskalifiye olayı ya da geyiği.. Şimi ben her hafta etap hesaplıyorum, 6 ayı geçince diskalifiye yazıyorum, excelde onları taşıyorum, sonra geliyorum buradaki listeyi güncelliyorum vs.
Sonra da ne oluyo.. sizin de bildiğiniz üzere burada kaptan oylama yapıyo, herkes tek tek mesaj yazıyo ki daha bugüne kadar bir kere hayır dendiğini görmedim (bi kere dendi ama geri alındı).. sonuç olarak tekrar o kişi diskalifiye listesinden çıkarılıyor vs. vs..

Sonu belli olan bir iş için başından sonuna herkese bi sürü gereksiz iş..
Bütün bu efor bana çok saçma geliyo arkadaşlar kimse kusura bakmasın lütfen..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÖNERİ:
İzin süresinin 6 ayı geçmesine ilişkin diskalifiye sistemi devreden çıkarılsın.

1. TAKIM: EVET / HAYIR
2. TAKIM: EVET / HAYIR
3. TAKIM: EVET / HAYIR
4. TAKIM: EVET / HAYIR
5. TAKIM: EVET / HAYIR
6. TAKIM: EVET / HAYIR
7. TAKIM: EVET / HAYIR
8. TAKIM: EVET / HAYIR
9. TAKIM: EVET / HAYIR
13. TAKIM: EVET / HAYIR
14. TAKIM: EVET / HAYIR

UYGULAMA:
Eğer oylama sonrası "evet" oyu çıkarsa; bundan sonraki işleyişte sadece kaptanların diskalifiye kararları listeye eklenecektir.
Takıma alacağınız yeni bir üyeyi diskalifiye listesinde görmeniz durumunda; paylaşım alanından bana sormanız yeterli. Ben de size hangi sebeple diskalifiye olduğunu bildiririm.
Kaptan kararı ile olan diskalifiyeler için yine gerekiyorsa oylama yaparsınız, ama izin zamanaşamı ile ilgiliyse diskalifiyesini iptal ederiz.

Konumuz diskalifiye olayı ya da geyiği.. Şimi ben her hafta etap hesaplıyorum, 6 ayı geçince diskalifiye yazıyorum, excelde onları taşıyorum, sonra geliyorum buradaki listeyi güncelliyorum vs.
Sonra da ne oluyo.. sizin de bildiğiniz üzere burada kaptan oylama yapıyo, herkes tek tek mesaj yazıyo ki daha bugüne kadar bir kere hayır dendiğini görmedim (bi kere dendi ama geri alındı).. sonuç olarak tekrar o kişi diskalifiye listesinden çıkarılıyor vs. vs..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÖNERİ:

UYGULAMA:
Eğer oylama sonrası "evet" oyu çıkarsa; bundan sonraki işleyişte sadece kaptanların diskalifiye kararları listeye eklenecektir.
Takıma alacağınız yeni bir üyeyi diskalifiye listesinde görmeniz durumunda; paylaşım alanından bana sormanız yeterli. Ben de size hangi sebeple diskalifiye olduğunu bildiririm.
Kaptan kararı ile olan diskalifiyeler için yine gerekiyorsa oylama yaparsınız, ama izin zamanaşamı ile ilgiliyse diskalifiyesini iptal ederiz.

cok mantıklı ve hatta diskalifiye olayınıda kaldırırsak daha iyi olur çünki geri dönmek isteyene zaten hayır diyemiyoruz

bakın aklıma ne geldı yazmadan edemıycem :KK1:

üyeni özgür bırak ,

Geri gelirse o takımındır

Geri gelmezse, zaten hiç takımda olmamıştır…zayıflamak istememiştir:KK1:

Son düzenleme:
1. Takım: Evet / hayır
2. Takım: Evet / hayır
3. Takım: Evet / hayır
4. Takım: Evet / hayır
5. Takım: Evet / hayır
6. Takım: Evet / hayır
7. Takım: Evet / hayır
8. Takım: Evet / hayır
9. Takım: Evet
13. Takım: Evet / hayır
14. Takım: Evet / hayır

4. Takım adına sakıncası yok canım.

ÖNERİ:

UYGULAMA:

Kesinlikle mantıklı. Kimse yorulmasin artık. Bildirimde bulunmayanlarada izinli yazalım mı dönerse bizimledir donmezse kendisi bilir.

X