Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

maşallah canım çok güzel gtimiş kilolar birdaha gelmesin inşallah

bizim için sakıncası yok canım gizemli arkadaşımız yarışabilir 3. takım olarak sıkıntı yoktur

Alakasız değil aslında.. Gerçek yaşamımda soğuk ve mesafeli bi'halim vardır.. Malum oldu belki de..
Bu arada karlar kraliçesini, buzlar kraliçesine bağladım tabii ben..
Ayh yaşasın.. Doktordan alacağımız iskonto oranı büyüyoooooo

Ama ama ama cidden beni çözmüşsün sen :103:
Akrebim.. bu benim yeteneğimden mi... yoksa omuz omuza 88 yıldır burada olmamızdan mı bilemedim..

damlanurcum maşallah!
Ben şimdi bu mesajını da karne topiğimizin ilk mesajına "başarı öyküsü" olarak ekliyorum canım.. Ellerine sağlık..

4.Takim adına sakıncası yok canım yarisabilir.

1 takim adina da sorun yoktur canim tesekkurler mutlu zayiflamalar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Oruç ve bayram sonrası full donanımlı devam ediyoruz hemde korkun benden/bizden

tamamdır akrebim ramazan sonrası tatlı rekabete devam o zamann:13::13:

kendine haksızlık etme lütfen canımcımmm ameliyat masasında bile takımını düşündün sen

Gizemli arkadaşımızın yarışmasında 6, takım adına bir sorun yok cnm allah bağışlasın bebişini kendisine başarılar dileriz

tbrk ederim canımm fıstık gibi olmuşsunn ideal kilonda sağlıklı mutlu bir yaşam dilerimmm

ellerine sağlık bitanemmm sen böyle diyince lisede takdir tşk almak için öğretmenlerimizden minik notlar isterdik o geldi aklıma nedense

ayrıca profil resmin çok tatlı içim burkuldu yine mutluluğunuz daim olsun

Sağ ol püsküütcüm.sana teşekkür ederim böyle bir şeyi akıl edip binlerce kadını sağlıklı bir beslenmeye,güzel 1görünüme kavuşturduğun için.ben baştan beri söylüyordum zaten güzel 1yazı paylaşacağımı,çünki çok çok memnun kaldım buradan,arkadaşlardan.çok şey öyrendim çok şey.şimdi ben de whatsapp da 1 qrup yarattım,8kadınız ve çatır çatır veriyorlar kiloları...aslında böyle vücuduma bakınca memnun deyilim daha 2kilo versem çok iyi olacak...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tatlım,gizemli1105 arkadaşımızın tekrar tarışmasında 8.takım adına bir problem yok,yarışabilir

Üyenin yeniden yarışmasında 13. takım için bir sakınca yok canım. Tepe tepe yarışabilir yeniden

Canım, gizemli arkadaşımızın yarışmasında, 2. takım ve 14. takım adına sorun yok, yarışabilir..

maşallah canım çok güzel gtimiş kilolar birdaha gelmesin inşallah

bizim için sakıncası yok canım gizemli arkadaşımız yarışabilir 3. takım olarak sıkıntı yoktur

4.Takim adına sakıncası yok canım yarisabilir.

1 takim adina da sorun yoktur canim tesekkurler mutlu zayiflamalar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

teşekkürler arkadaşlar sonuç olarak

1. TAKIM EVET
2. TAKIM EVET
3. TAKIM EVET
4. TAKIM EVET
5. TAKIM EVET
6. TAKIM EVET
7. TAKIM EVET/HAYIR
8. TAKIM EVET
9. TAKIM EVET/HAYIR
13. TAKIM EVET/HAYIR
14. TAKIM EVET

3 takım kaldı cevap vermeyen sanırım cumaya kadar onlarda verirler
sweet cim takımın performansına baksana gayet iyi hep kilo veriyor bir ben kilo alıyorum yaa

bitanem o senin suçun değilki püsküütüm büyü yapıyorum demişti ya

1. TAKIM EVET
2. TAKIM EVET
3. TAKIM EVET
4. TAKIM EVET
5. TAKIM EVET
6. TAKIM EVET
7. TAKIM EVET/HAYIR
8. TAKIM EVET
9. TAKIM EVET
13. TAKIM EVET/HAYIR
14. TAKIM EVET

9. takım olarak evet diyoruz canım arkadaşa saglıklı kilo vermeler dilerim ...

Alıntı uzun olunca bana yazdığın kısmı koyulaştırdım..
Rica ederim tatlım.. Sorma, ben de kendimi öğretmen gibi hissettim.. Bu sene kutlamayı unutmayın öğretmenler günümü..
İçin hiç burkulmasın.. Bulut bugün var, yarın olmayacak.. Ben de öyle.. sen de.. gelip geçtiğimiz bi'şey hayat.. Sırası gelen, sırasını savıyo.. Ne mutlu bize ki tanıştık bu kuyruklu meleklerle.. Birlikte geçirmiş olduğun her günü kar say, gerisi yalan..

Güzel sözlerin için teşekkürler damlanurcum..
Bak ne güzel sen de başkalarına ilham olmuşsun..
Sen şimdilik o iki kiloyu takma kafana, tabii rahatlama da.. Verdiğin kiloyu oturtma işine öncelik ver bana kalırsa..

bitanem o senin suçun değilki püsküütüm büyü yapıyorum demişti ya
Ayh, nasıl da biliyo büyüyü kimlere yaptığımı..

Moni kaptanım ve diğer kaptanlarımın dikkatine,

Analiz sırası 8.takımda.. Ancak yeterli veri olmadığından analizi yapamıyorum..
Başlangıç ve bitiş olarak iki ayrı etap bildirim listesini alıyor ve listelerdeki üyelerin durumuna bakıyorum..

8. takımın başlangıç listesi:
ameliaa ( 68,1 / / / % ).yenı uyeydı ve ard arda 3. kez bıldırımde bulunmadı(dıskalıfıye)
burukcay (63,2 / / /% )izine ayrıldı
efsax ( 81,9 /80,7 / 1,2/%1,47 ).
hatioz(62 / / / % )izine ayrıldı
seval1349( 85 / / / % ).izine ayrıldı

8. takımın bitiş listesi:
hayatttnur(69,5/ 0 /0 /% 0)izinli.
Moni (105,2 /105,2 /0 /%0)kilosu sabit.
Pj_Muguet (84,2/0 / 0/%0).izinli.

Farka bakabileceğim üye yok.. herkes izinde..

Bu nedenle analiz sırası 9.takıma geçiyor.. Bilginize bonibonlar..

1. TAKIM EVET
2. TAKIM EVET
3. TAKIM EVET
4. TAKIM EVET
5. TAKIM EVET
6. TAKIM EVET
7. TAKIM EVET/HAYIR
8. TAKIM EVET
9. TAKIM EVET
13. TAKIM EVET
14. TAKIM EVET

teşekkür ederiz bir 7. takım kaldı dün telden nasıl baktıysam lady ilk onay verenlerden ama sanki vermemiş gibi görmüşüm kusura bakmasın

Kutlamazmıyız kuzummm elbette kutlarız haklısın hayatımın en güzel anılarında yerini aldı kuyruklu meleğim

EVET diyoruz biz de 7. takim olarak.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
analizi yapılabilecek durumda bile değilizzzz

Ellerine sağlık püsküüt' cüm Sana zahmet verdik çok kötü bir analiz sonucuyla. Sanırım bu analiz döneminin sonuncusu bizim takım. :26: İnşallah en kısa zamanda düzeltiriz takım olarak kendimizi :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…