Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Canım inceliğin için çok teşekkür ediyorum..
Dilerim huzur içindedir.. :KK31:

Haydi hep beraber dinleyelim o halde.. :KK34:

gogocum özel mesajla da bildir istersen ya da akrebe iletiver.. Slim yerine cevap verebilir, diye düşünüyorum.. Neticede 14. takımı toparlayıp slime devreden o..

Hemen veriyorum linki tatlım..
http://www.youtube.com/watch?v=pVfKS_OWUDg
hm22 cim bu konuyu defalarca konuştuk, ben de hep nedenleri izah etmeye çalıştım.. Bir kere daha uzun uzun yazmayayım ama özetle sebep şu.. Birden çok ara vermiş olabilir yarışmacı.. ve hiçbirinde karne alamamış olabilir.. derken son katılımında hedefine ulaşır ve karne alır.. o zaman ilk kilosunu bilmemiz lazım ki toplamda kaç kilo verdiğini hesaplayabileyim.. Bir de kendini görsün.. ne durumda, kaç yıl geçti, aşama kaydetti mi..
Bu hafta 2 kilo verdim heyyo diyip geçmişe bakıp da ilk güne göre 10 kilo fazla olduğumuzu bilmek disipline edecektir diye düşündüğüm için, dönem dönem bu konuda fikir alışverişi yapıyor olsak da aksine ikna olamadım.. :44:

Slime özel mesajda yazdım püsküüt cüm 2 gün once ama donmedi akrepcim kendi takimi adina cevaplamisti ama slime ayıp olmasin diye düşünüyo olabilir.
İnşallah senin annecigin benim babacığım ve herkesin kaybettiği yakınları huzur içinde uyusunlar :KK43:

Yeni formata göre hazırlamış olduğum 4. takımın analizi tamamdır..

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=267230&page=27&p=36087338#post36087338

:118: :118: :118:

Şimdi geriye dönüp önceki takımların analizlerini formata uygun hale getireceğim ki bu sil baştan yapmam demek.. Çünkü silmiştim onları.. :KK14:

Ve geliyorum haberime..

Analiz sırası 4. takımdaydı ya.. Şimdi detay yazmayayım beş saat.. Sonuç olarak; yaptığım analizlerde sıralamada mantık hatası olduğunu fark ettim..
158 yıl sonra fark ettim evet.. Hem geç oldu hem güç oldu.. :KK60:

Neyse.. şimdi 4. takımı yeni mantığa göre (aslında yeni de değil bireysel sıralama listemizdeki mantığın aynısı) hazırlıyorum.. Sonra geri dönüp ilk üç takımın analizlerini yeni mantığa göre hazırlıcam.. Bi'de karne notu eklicem 100 üzerinden..

Hmm.. başka başka..

Hepsi bu kadar.. Kendi kendime oyun oynuyorum sanki.. Öyle bi'his..:KK55:

Ya şu hani İstanbulla ilgili bi şarkı söyleyen cırtlak sesli bi adam vardı neydi onun adı.. Ama o şarkıyı çok süper söylüyodu.. zamansız sarı fırtına falan sözleri.. ayhhh nasıl dinlemek istedim şimdi.. ama şarkıyı bi hatırlasaydım.. Allah rızası için hatırlayan varsa bi yazsın.. :KK60: :KK60:

oyyy bide yeni formata görmei düzenleyeceksinnn:18::18::18: elleirine sağlık kolay gelsin bitanemmm keşke anladığımzı bişey olsada yardımcı olabilsekkk:KK17::KK17::KK16::KK16::KK16:

CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 369. ETAP SONUÇ LİSTELERİ.
4 TEMMUZ-11 TEMMUZ 2014
*** 1. TAKIM 369.ETAP***

Sosyestetik:KK43: 61.4/60.6/0.8/%1.30)
crystallife: (64.2/ / %) Bildirimde bulunmadı
_leila_: (56.9/56.9 / 0 / %0) kilosu sabit
Sinayropen: (64/ 63,9 / 0,1 /%0.16)
ApriL_2007: (101 / 99.5/1.5/%1,49)
Michi: (60.8/59,5 /1,3 / %2,13)
elifdefnem: (77.2/75.6 /1.6/ 2.07%)

1. Takım Ortalaması: % %1,02

kızlar merhaba yarın sonuc duzenleme sırası bizim grupta ve ben il kez yapacagım bu yuzden sızlerden ve kardeş takımımdan yardım bekliyorum kontrol amaclı da olsa şimdiden ben listeyi paylastım bizim grubumuz hazır erken paylasmak umarım sorun olmaz(neden erken paylastıgımı da belirteyim ben biraz tatil modu cok uyuyorum o yuzden gec gelebilirim kimse zor durumda kalsın istemediim için) herkese teşekkür ediyorum simdiden sevgiler:KK16:

Son düzenleme:
Kullanıcı panelinden hesabım / seçenekleri düzenle
Aşağıya in kullanıcı font/size vs orada..
Hangi fontu istiyorsan ama adından emin değilsen, önce herhangi bi yerde deneme mesaj yazıp fontlara bakarsın önizlemeden sonra da aynısını ayarlardan seçerek düzeltirsin..

Allah binmilyon kere razı olsun.. :KK9: :KK16:

gogocum.. şaka yaptım kız.. yok öyle bi laf.. anlamışındır sen gerçi.. rahmetli anneciğimi huzursuz etmeyeyim..
Ayyy bayılıyorum o şarkıya.. bugün ofis günüm.. kulaklığı takıyorum hemen.. :KK24:

ay allah senden razı olsun benim tek yaptığım bi 30 sn düşünmekti bende çok dinlerim bu şarkıyı.. bu düzenlemeyi o kadar uzun suredir yapmaya çalışıyorum ki:KK1:( forum özürlüsü ben)... henüz istediğim gibi ayarlayamasam da enazından nasıl yapacağımı öğrendim sayende:KK52: ben sürekli forum ayarlarıyla uğrasıyormuşum meğerse bu kadar zaman..

kızlar merhaba yarın sonuc duzenleme sırası bizim grupta ve ben il kez yapacagım bu yuzden sızlerden ve kardeş takımımdan yardım bekliyorum kontrol amaclı da olsa şimdiden ben listeyi paylastım bizim grubumuz hazır erken paylasmak umarım sorun olmaz(neden erken paylastıgımı da belirteyim ben biraz tatil modu cok uyuyorum o yuzden gec gelebilirim kimse zor durumda kalsın istemediim için) herkese teşekkür ediyorum simdiden sevgiler:KK16:

tabi ki canım elimizden geldiğince :KK19:

monicim yapma bir takım ne zorluklarla kuruluyor senin bu dediğini bazen bende düşünüyorum ama takıma biraz canlılık gelince vazgeçiyorum eski üyelerimin hepsi mezun oldu ben hariç ben bile çoğu zaman ilgilenemiyorum ama saolsun hm22 hiç yalnız bırakmıyor elimizden geldiğince sana yardımcı olmaya çalışırız

ben mabel matiz sultan süleyman diyecektim ki ddanes söylemiş bayılırım bende bu şarkıya

bilgi yarışmasında gibi hisettim kendimi şimdi :KK52:

İyi geceler herkese..
Öncelikle yazılmış olan son mesajlara bakacak takatim yok, yarın okurum..

Analizleri yeni formata göre güncelledim.

1. Takım:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=267230&page=26&p=36038439#post36038439

2. Takım:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=267230&page=27&p=36049459#post36049459

3.Takım:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=267230&page=27&p=36064997#post36064997

4. takımı zaten son formata göre hazırlamıştım.

Yarın yeni etap.. Etap işleri girer araya.. Analizlere Pazartesi günü itibariyle devam ederim.. İlgilenen bilgilensin..

E ben kaçayım mümkünse artık.. :KK55:

canım biz kardeştik değil mi :KK1: bende buralardayım bu ara bakarım ihtiyacın olduğu anda..

sevgili püsküütüm ve arkadaşlarım merhaba,
8.takım olarak pes ediyorum artık uğraşamıcam.günlerdir ne gelen var ne giden ,herkesin kendine göre dertleri işleri sorunları var bunu anlıyorum fakat bir haber bile vermeden ortadan kaybolmak ,işte bunu anlayamıyorum anlamak ta istemiyorum artık.

ben izne çıkarım yada bir takımda yarışmacı olurum hiç farketmez.üye zaten yok olanlarda ortada yok sadece bir tane henüz listeye girmemiş yeni üyem var,onuda sevgili takım kaptanlarımdan birinin takımına kabul edeceğini düşünüyorum.

püsküütüm ve arkadaşlarım çok güzel bir şey yapıp insanları mutsuz kabuklarından çıkarıyorsunuz,bu takımlar her daim var olsun inşallah ,daha bir çok kelebek sizlerle Ve burayla tanışıp kozalarından çıkmayı bekliyor.

elimden geleni yapmaya çalıştım ama olmadı.takımımın zor zamanlarında ve benim yokluğumda takımla ilgilenen Başta akrebim olmak üzere daha bir çok arkadaşıma çok çok teşekkür ediyorum hepinizden Allah razı olsun,haklarınızı helal ediniz
:KK16::KK54:

aynen arkadaşaların dediklerine katılıyorum canım öyle pes etmek yok dur bakalım nereye
bir ara bende kafasına göre izin alıp gidenlere sinir olmaya başlamıştım ve püsküütcüm dedi ki sen çürük elmalarla uğraşma
takım idare etmek zor banucugum dediği gibi gelen her yeni üyede malesef hevesle gelip hevesle kayığ gidiyor önemli olan kalıcıları bulmak buda zaman alıyor bizler bi süre yeni üye almayız ve 8. takımı toparlarız canım

İyi geceler herkese..
Öncelikle yazılmış olan son mesajlara bakacak takatim yok, yarın okurum..

Analizleri yeni formata göre güncelledim.

1. Takım:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=267230&page=26&p=36038439#post36038439

2. Takım:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=267230&page=27&p=36049459#post36049459

3.Takım:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=267230&page=27&p=36064997#post36064997

4. takımı zaten son formata göre hazırlamıştım.

Yarın yeni etap.. Etap işleri girer araya.. Analizlere Pazartesi günü itibariyle devam ederim.. İlgilenen bilgilensin..

E ben kaçayım mümkünse artık.. :KK70:

Ellerine sağlık canım iyi dinlenmeler Allah rahatlık versin :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:

Tabiki yardimci oluruz canım mesajlasiriz.

Bunu duyduğuma üzüldüm Monicimm :KK14: bir hafta daha dayansan 8, takım kapanmasa olmazmı cnmm :26: Mervenin neti yeni bağlandı muhtemelen dönecektir zamanla yeni üyeler de gelir bazen tek bir üye bile vazgeçmemek için yeterlidir ne olur pes etme monicimm :KK19: :KK16:

Kapatmasan canım yeni üyeleri yonlendirsek destek olsak olmazmi.

Evet katılıyorum canım bende biraz çaba gösterelim kapanmasin takım.

8. takım için ben de yardımcı olabilirim fırsat buldukça monicim, haklısın kolay değil sen uğraşırken takıma katılacağım deyip uğramayan kişilerle uğraşmak, moral bozucu. Benim fikrim yeni üyeleri 8. takıma yönlendirelim ve takımda kurallar sıkı bir şekilde uygulansın. 5. mesaj altında yazan üye listeye alınmasın, listedeyse gerekirse bir süre izinli yazılarak uyarılsın. Böylelikle yoğunluğun artacağına inanıyorum ben.

Tatlım zor bir durum ama pes etme derim ben..

Ay güya bi'haber vermeye geldim.. bi sürü mesaj birikmiş cevap verecek..
Öncelikle cevaplarımı yazayım

Hayır hayır hayır..
Ben okumadım böyle bi mesaj, di mi albayım..
Monicim uzun bir süredir gel-gitler yaşadığını biliyorum canım..
Basitçe konuyu toparlayayım kendi bakış açıma göre, elbette karar senindir..
Öncelikle duygusal olmuyoruz. Takım motivasyonun düşürdüğüne inandığın üyeyi önce ihtar edersin, sonra da diskalifiye edersin..
Giden gider, yeni üyeler gelir, takım yenilenir. Arkadaşlara rica edersin, 1-2 hafta kimse alım yapmaz..
Takım yenilendikçe yine aralarında takım disiplinine uymayanlar illaki çıkacaktır. Onları da elersin.. Sonra bi gün bi bakmışsın 3-5 tane disiplinli üyen olmuş.. Bitti gitti işte..
Rahat bak olaya, biz burada insanlara disiplinli kurallı bir ortam sunmak için elimizden geleni yapıyoruz..
İsteyen değerlendirir, isteyen değerlendirmez.. Mesele bu kadar basit..

monicim yapma bir takım ne zorluklarla kuruluyor senin bu dediğini bazen bende düşünüyorum ama takıma biraz canlılık gelince vazgeçiyorum eski üyelerimin hepsi mezun oldu ben hariç ben bile çoğu zaman ilgilenemiyorum ama saolsun hm22 hiç yalnız bırakmıyor elimizden geldiğince sana yardımcı olmaya çalışırız

ben mabel matiz sultan süleyman diyecektim ki ddanes söylemiş bayılırım bende bu şarkıya

aynen arkadaşaların dediklerine katılıyorum canım öyle pes etmek yok dur bakalım nereye
bir ara bende kafasına göre izin alıp gidenlere sinir olmaya başlamıştım ve püsküütcüm dedi ki sen çürük elmalarla uğraşma
takım idare etmek zor banucugum dediği gibi gelen her yeni üyede malesef hevesle gelip hevesle kayığ gidiyor önemli olan kalıcıları bulmak buda zaman alıyor bizler bi süre yeni üye almayız ve 8. takımı toparlarız canım
hepinize destekleriniz için tek tek teşekkür ediyorum sağolun iyiki varsınız:KK16::KK54:
Söylenecek tek bir şey kalıyor...devam..:KK55:

turkbayragi.gif
CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 369. ETAP SONUÇ LİSTELERİ.
turkbayragi.gif

4 TEMMUZ -11 TEMMUZ 2014​

***8.TAKIM 369.ETAP***

Moni (105,2 /105,2 /0 /%0)kilosu sabit
hayatttnur(69,5/ 0 /0 /% 0)izinli
Pj_Muguet (84,2/0 / 0/%0) izinli

8.TAKIM ORTALAMASI % 0

X