Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

2.TAKIM:EVET
3.TAKIM:EVET
4.TAKIM:EVET
5.TAKIM:EVET
6.TAKIM:EVET
7.TAKIM:EVET/HAYIR
8.TAKIM:EVET/HAYIR
9.TAKIM:EVET
13.TAKIM:EVET
14.TAKIM:EVET/HAYIR

sanırım durum bu şekilde. Teşekkür ederim akrepcim.

selamlar :KK71:
hafta sonu malum, buralarda değildim. şimdi gördüm mesajları... 7.takım EVET diyor..
bu vesileyle sorayım ben de diskalifiye olmuş ve geri dönmüş bir üyeyim fakat ismim hala diskalifiye listesinde. hep orada mı kalacağım?

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=37798&page=1122&p=35904959#post35904959
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL
1) Performans uygulaması 7. tur / 4. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=638656&page=7&p=35992193#post35992193

2) 343. etapta izne ayrılan üyeler kural gereği diskalifiye edilmiştir: glmscs
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=318217&page=13&p=35999266#post35999266

5. TAKIM :126:
toplight arkadaşımızın izne ayrılma kilosu bendeki kayıtlarda (356. etap ve 74 kilo görünüyor. Siz bildirim listenizde 354. etap ve 73,3 kilo olarak göstermişsiniz. Bir önceki etap olduğu için kontrolü ben yaptım. Doğru hesaplama ile takım ortalamanız %1,02 den %1,03 e yükseliyor. Bu da ikinciliğinizi etkilemiyor, geçmişe yönelik herhangi bir işlem yapmamıza da bu durumda gerek kalmıyor.

6. TAKIM :KK9: :nazar:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 6. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

14. TAKIM :KK19: :KK9: :nazar:
14.Takım üyelerinden makbule007 mezun oldu.
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=126756&page=43&p=35999339#post35999339

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 367. Etap birincisi; 5.Takımdan hm22 arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

gelir gelmez ayağının tozuyla bi sürü iş halletmişsin ellerine sağlık bu arada bende sana iş çıkarmışım kusura bakma

sevgili takım kaptanı arkadaşlarım biliyorsunuz geçen aylarda 1.takımı açmıştım. 1.takımda naneli_sekerim isimli uye 6 haziranda izne ayrılmak istediğini yazmış ben tamam deyip sonraki liatede izinli yerine bildirimde bulunmadı yazmışım tabii sonrada diskalifiye etmişim :KK17: yani benim hatam yüzünden diskalifiye listesine girmiş oldu. Şimdi geri döndü haklı olarak tekrar devam etmek istiyor.kurallar gereği sizlerden olur almamız gerekiyor biliyosunuz. Şimdiden teşekkürler ve naneli şekerim den özür diliyorum.

2.takım:evet
3.takım:evet
4.takım:evet
5.takım:evet
6.takım:evet
7.takım:evet
8.takım:evet
9.takım:evet
13.takım:evet
14.takım:evet/hayır

ellerine saglık püskütcüm ayagının tozuyla çok yorduk seni emegin cok geçıyor bizlere hakkını helal et :KK54:
Helal olsun busecim.. Ne demek.. :KK71:

selamlar :KK71:
hafta sonu malum, buralarda değildim. şimdi gördüm mesajları... 7.takım EVET diyor..
bu vesileyle sorayım ben de diskalifiye olmuş ve geri dönmüş bir üyeyim fakat ismim hala diskalifiye listesinde. hep orada mı kalacağım?
bijouxcum çok özür diliyorum, atlamışım.. Hemen düzeltiyorum..

gelir gelmez ayağının tozuyla bi sürü iş halletmişsin ellerine sağlık bu arada bende sana iş çıkarmışım kusura bakma
Rica ederim toplightcım.. Hiç kusura falan bakmadım, olur böyle şeyler.. :KK34:

Ellerine sağlık Püsküüt' cüm. :KK16: Bu analiz olayında 13. takımda olmak hiç hoşuma gitmiyor. Bizim analiz en sona kalıyor. Allahtan 14. takım açıldı da sonunculuktan kurtulduk. Şimdi bekle bekle 13 e sıra gelmez :KK60::KK60:60::KK60:
Rica ederim..
Ay bilmem mi senin merak huyunu.. :KK1: :KK16:

Bizler için sürekli emek veriyosun ellerine yüreğine sağlık ♥♥♥

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Canım benim.. teşekkürler..
Sağlık hepimiz için olsun.. :nazar:

sevgili püsküütüm ve arkadaşlarım merhaba,
8.takım olarak pes ediyorum artık uğraşamıcam.günlerdir ne gelen var ne giden ,herkesin kendine göre dertleri işleri sorunları var bunu anlıyorum fakat bir haber bile vermeden ortadan kaybolmak ,işte bunu anlayamıyorum anlamak ta istemiyorum artık.

ben izne çıkarım yada bir takımda yarışmacı olurum hiç farketmez.üye zaten yok olanlarda ortada yok sadece bir tane henüz listeye girmemiş yeni üyem var,onuda sevgili takım kaptanlarımdan birinin takımına kabul edeceğini düşünüyorum.

püsküütüm ve arkadaşlarım çok güzel bir şey yapıp insanları mutsuz kabuklarından çıkarıyorsunuz,bu takımlar her daim var olsun inşallah ,daha bir çok kelebek sizlerle Ve burayla tanışıp kozalarından çıkmayı bekliyor.

elimden geleni yapmaya çalıştım ama olmadı.takımımın zor zamanlarında ve benim yokluğumda takımla ilgilenen Başta akrebim olmak üzere daha bir çok arkadaşıma çok çok teşekkür ediyorum hepinizden Allah razı olsun,haklarınızı helal ediniz
:KK16::KK54:

püsküüt üm 4.takımda uzmanvet arkadaşımın hedef kilosunu 64 olarak degistirebilirmisin rica etsem. :KK54:

sevgili püsküütüm ve arkadaşlarım merhaba,
8.takım olarak pes ediyorum artık uğraşamıcam.günlerdir ne gelen var ne giden ,herkesin kendine göre dertleri işleri sorunları var bunu anlıyorum fakat bir haber bile vermeden ortadan kaybolmak ,işte bunu anlayamıyorum anlamak ta istemiyorum artık.

ben izne çıkarım yada bir takımda yarışmacı olurum hiç farketmez.üye zaten yok olanlarda ortada yok sadece bir tane henüz listeye girmemiş yeni üyem var,onuda sevgili takım kaptanlarımdan birinin takımına kabul edeceğini düşünüyorum.

püsküütüm ve arkadaşlarım çok güzel bir şey yapıp insanları mutsuz kabuklarından çıkarıyorsunuz,bu takımlar her daim var olsun inşallah ,daha bir çok kelebek sizlerle Ve burayla tanışıp kozalarından çıkmayı bekliyor.

elimden geleni yapmaya çalıştım ama olmadı.takımımın zor zamanlarında ve benim yokluğumda takımla ilgilenen Başta akrebim olmak üzere daha bir çok arkadaşıma çok çok teşekkür ediyorum hepinizden Allah razı olsun,haklarınızı helal ediniz
:KK16::KK54:

Bunu duyduğuma üzüldüm Monicimm :KK14: bir hafta daha dayansan 8, takım kapanmasa olmazmı cnmm :26: Mervenin neti yeni bağlandı muhtemelen dönecektir zamanla yeni üyeler de gelir bazen tek bir üye bile vazgeçmemek için yeterlidir ne olur pes etme monicimm :KK19: :KK16:

X