Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

püsküüt merhabalar
bu hafta bildirim olmaması ile ilgili bir sorum olacak..

biz bu hafta listemizi teslim edecektik. hepimizi eski üye oldugumuzdan eksi kilolarla başlayacağımız için haftaya yeni bir başlangıc yaaprız diyorduk. fakat etaplar birleştirilirse bu durumu nasıl hallederiz? hem artılar hem eksiler böyle bir ortalama mı almıs olacağız?

Duydum gözlerim yerinden fırladı püsküütüm :))

Takımda değerlendirme yapalım arkadaşlarımıza ulaşır bilgi veririz..ilgi için teşekkür ediyoruz...
Tahmin edebiliyorum fırlamayı.. Eski günler işte.. :KK31:

5 mi? benimki de fırladı açıkcası..bakalım konuşalım..

o zaman bu konuda diğer arkadaşlara danışıp haber verelim sizlere..

ben de kısaca tanıtayım kendimi.. yarışma ilk kuruldugunda burdaydım.. yarışmayla yaklaşık 20 kg verdim incecik oldum hatta sitede basarı hikayem bile var. hamile kalınca mezun oldum. hamilelikte 35 kg aldım 25 ini veridm 10 unu bir türlü veremiyorum ve ta ta burdayım :KK17:
Kalan 10 kiloyu da vereceğinden hiç şüphem yok.. :KK34:

:) 5. takim'da su an kac uye kaldi bilemiyorum (ben de izindeyim) ama 1 ay icinde mezuniyet beklentisi olan toplam 3 uyemiz daha var. su an aktif olan uyelerin cogu cok aktif degil malesef. yani takimimiza gelmeyi kabul ederseniz, hemen hemen yeni bir takim actiginizda olusturacaginiz muhabbet ortamini olusturabilirsiniz :) malesef su an takimimizin aktif katilimda bulunacak, kurallari bilen aktif uyelere cok ihtiyaci var. yeni uye alsak da takimin su anki halinde onlar da bu pasif katilimi benimseyecekler, yine takimi canlandiramayacagiz. (ben okuldaki islerimin yogunlugu nedeniyle ayrildim izne, yoksa yeni uyelerin de aktif katilmasini saglama konusunda takimima yardimci olmak icin elimden geleni yapardim)
Ne güzel bi mesaj bu.. :KK71:

Inşallah utaniriz hep birlikte püsküüt um.bende katılıyorum hepimiz Üzgünüz bildirim haftaya kalsın.
İnşallah gogocum..

Aynen öyle ustu örtülecek 5 gun sonra bomba bi baherle gundem degisecek suçlu sadece formaliteden bulundurduklari is güvenliği uzmanina kalacak . Kader diyecek aileleri çünkü yillarca basimiza gelen herşeyi kaderden bildik. :KK43:
Evet, evet suçlu bulundu.. Kader!
Cezası müebbet..
Herkes dağılabilir..

Otokraside yaşamanın tek yoludur belki de determinist olmak........... ayh neyse.. sustum ben..

5. takım olarak bekliyoruz arkadaşlar

Aslına bakarsanız bu konu bizi bir kaç saat için de çok yordu :KK52: hepimiz bir an için çok hoş olacağını düşündük..Fakat biraz farklı yönlerini düşününce 5. takımda değil 7.takımda olmaya karar verdik...
Düünceleriniz ve davetiniz için çok teşekkür ediyoruz..sizin takımın motivesi için dışarıdan elimizden gelen yardımı da yapmaya hazırız bunu da belirtelim...

Biz eski bir kaç üye olarak adlandırılsakta tamı tamına altı kişiyiz ve yeni üye olarak aramıza katılacak iki arkadaşımız daha var, sizin takımda pek az sayılmaz bu yüzden kalabalık kalabalık ortalığı karıştırmayalım dedik :KK52: takım için de hepimiz birbirimizi iyi tanıyoruz özel hayatlarımıza kadar indiğimiz zamanlar oldu fakat şimdi farklı arkadaşlarla beraber olursak takım motivemizi koruyamayacağımızdan korkuyoruz açıkçası.. alıştığımız düzeni mutlaka değiştirmemiz gerekecek hem bizim takım hem sizin takım için söylüyorum bunu... bu yüzden biz ayrı olarak devam etmek istiyoruz..emeği geçenlere teşekkürü borç biliriz :KK16::KK16:

Aslına bakarsanız bu konu bizi bir kaç saat için de çok yordu :KK52: hepimiz bir an için çok hoş olacağını düşündük..Fakat biraz farklı yönlerini düşününce 5. takımda değil 7.takımda olmaya karar verdik...
Düünceleriniz ve davetiniz için çok teşekkür ediyoruz..sizin takımın motivesi için dışarıdan elimizden gelen yardımı da yapmaya hazırız bunu da belirtelim...

Biz eski bir kaç üye olarak adlandırılsakta tamı tamına altı kişiyiz ve yeni üye olarak aramıza katılacak iki arkadaşımız daha var, sizin takımda pek az sayılmaz bu yüzden kalabalık kalabalık ortalığı karıştırmayalım dedik :KK52: takım için de hepimiz birbirimizi iyi tanıyoruz özel hayatlarımıza kadar indiğimiz zamanlar oldu fakat şimdi farklı arkadaşlarla beraber olursak takım motivemizi koruyamayacağımızdan korkuyoruz açıkçası.. alıştığımız düzeni mutlaka değiştirmemiz gerekecek hem bizim takım hem sizin takım için söylüyorum bunu... bu yüzden biz ayrı olarak devam etmek istiyoruz..emeği geçenlere teşekkürü borç biliriz :KK16::KK16:

siz bilirsiniz kalliste ama bu süreçte bize de yardımcı olursanız sevinriz en azından 2 hafta daha ben iptalim :26::26:

püsküüt merhabalar
bu hafta bildirim olmaması ile ilgili bir sorum olacak..

biz bu hafta listemizi teslim edecektik. hepimizi eski üye oldugumuzdan eksi kilolarla başlayacağımız için haftaya yeni bir başlangıc yaaprız diyorduk. fakat etaplar birleştirilirse bu durumu nasıl hallederiz? hem artılar hem eksiler böyle bir ortalama mı almıs olacağız?

Bi'tek izin dönüşü eski kiloyla başlanıyor.. onun dışında güncel kilonuzla yani bi yerde yeni üye gibi liste hazırlayacaksınız zaten.. yanlış bilmiyorsam aranızda izinle ayrılan yoktur.. Dolayısı ile ilk bildiriminizi haftaya yapmış olursunuz, diye düşünüyorum.. Bir de ne olur ne olmaz diskalifiye listesine de bakın.. listede adı olan varsa oylama yapılması gerekiyo ki bu uygulama detayları karar defterimizde yazıyo.. öyle dağınık yazıyorum ki farkındayım.. zor topluyorum lafları.. umarım açıklayıcı yazabildim..

Sadece benim hazırladığım "bugüne kadar, kim, kaç kilo verdi?" listesinde her zaman ilk giriş tarih ve kilonuz görünüyor.. o da zaten benim kayıtlarımla ilgili..

:KK14: Ne demiş ne demiş..
Şöyle demiş..
"Biz eski bir kaç üye olarak adlandırılsakta"
Bu adlandırmayı ben yaptım.. :KK17: Yoktu bi maksat.. isimleri tek tek hatırlayamam eksik yazarım diye özellikle böyle yuvarladım.. bi'de malum kafalar başka yerde.. sırf 7.takımda neler oluyor, denmesin diye kısa bir açıklamaydı işte..

Son düzenleme:
Şöyle demiş..
Bu adlandırmayı ben yaptım.. :KK17: Yoktu bi maksat.. isimleri tek tek hatırlayamam eksik yazarım diye özellikle böyle yuvarladım.. bi'de malum kafalar başka yerde.. sırf 7.takımda neler oluyor, denmesin diye kısa bir açıklamaydı işte..

Hah valla biliyodum bu cevabı okuyacağımı, maksat olmadığı apaçık ortadaydı zaten niye güzel vaktini harcadın açıklamaya :eek:
Püsküütüm hala içimde biliyormusun takım üyemi ilk haftadan kalori bombası yemek tarifleriyle kandırışın :mad:
Burada maksat muzurluktu :KK70:
Bir gün intikamımı alacağım ama....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hah valla biliyodum bu cevabı okuyacağımı, maksat olmadığı apaçık ortadaydı zaten niye güzel vaktini harcadın açıklamaya :eek:
Püsküütüm hala içimde biliyormusun takım üyemi ilk haftadan kalori bombası yemek tarifleriyle kandırışın :mad:

ahaha eskiden takimlar arasi rekabet cok yuksekti galiba :KK70:

Hah sevindim bu mesaja..
Seni kıracağıma kafamı kırarım kallisim sefgilim.. :KK16:

ahaha eskiden takimlar arasi rekabet cok yuksekti galiba :KK70:
Kimse alınmasın ama.. sahiden çok keyifli günler geçirmiştik buralarda.. Eğlenerek kilo veriyorduk, dahası bir çok insan birbirini tanıyordu.. takımlar kendi içlerine kapalı değildi şimdiki kadar..

Arkadaşlar merhaba....

Ben bildiğiniz gibi bir kaç gün önce yarışmaya geri dönen eski yarışmacılar arasındayım... bizim bir sorunumuz var .... takım arkadaşlarımızdan bijoux 5.takımda yarışırken karnesini alıp mezun olmuştu....takımın çoklu mezun vermesinden sonra 5.takım kalan üyeleri dağıldı... bijoux arkadaşımız bir süre sonra 4. takımda paylaşım yapmış ve listelere yeniden girmiş... fakat araştırdığımda gördüm ki takımdan bir haftalık izin isteme süreci yanlış algılanmış olacak ki.. 231. etapta paylaşımda bulunmadığından dolayı diskalifiye listesine girmiş...
Yeni kurallar gereği sizin oylamanıza ihtiyacımız var bijoux arkadaşımız 7.takımda bizimle beraber şu an ve listelere girebilmek için onayınızı beklemekte...
Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum...:KK16:

Arkadaşlar merhaba....

Ben bildiğiniz gibi bir kaç gün önce yarışmaya geri dönen eski yarışmacılar arasındayım... bizim bir sorunumuz var .... takım arkadaşlarımızdan bijoux 5.takımda yarışırken karnesini alıp mezun olmuştu....takımın çoklu mezun vermesinden sonra 5.takım kalan üyeleri dağıldı... bijoux arkadaşımız bir süre sonra 4. takımda paylaşım yapmış ve listelere yeniden girmiş... fakat araştırdığımda gördüm ki takımdan bir haftalık izin isteme süreci yanlış algılanmış olacak ki.. 231. etapta paylaşımda bulunmadığından dolayı diskalifiye listesine girmiş...
Yeni kurallar gereği sizin oylamanıza ihtiyacımız var bijoux arkadaşımız 7.takımda bizimle beraber şu an ve listelere girebilmek için onayınızı beklemekte...

Bence sakıncası yok 1.ve 4.takım adına. Sevgiler.

Arkadaşlar merhaba....

9. takım olarak sakıncası yok ... saglıklı kılo vermeler...

Arkadaşlar merhaba....

3.takim adina evet diyorum hicbir sakinca yok

merhabalar .....

püsküüütüm benim mezun oldugum 165 etap ortalıkda yok :KK9: nasıl mezun olduysam artık listeleri süpürmüşüm :KK9:
baktım ama göremedim .yeni takımım içim bu bilgi gereklimi arkadaşlarımı yormayım ,senide ..:KK31:

Bi'tek izin dönüşü eski kiloyla başlanıyor.. onun dışında güncel kilonuzla yani bi yerde yeni üye gibi liste hazırlayacaksınız zaten.. yanlış bilmiyorsam aranızda izinle ayrılan yoktur.. Dolayısı ile ilk bildiriminizi haftaya yapmış olursunuz, diye düşünüyorum.. Bir de ne olur ne olmaz diskalifiye listesine de bakın.. listede adı olan varsa oylama yapılması gerekiyo ki bu uygulama detayları karar defterimizde yazıyo.. öyle dağınık yazıyorum ki farkındayım.. zor topluyorum lafları.. umarım açıklayıcı yazabildim..

Sadece benim hazırladığım "bugüne kadar, kim, kaç kilo verdi?" listesinde her zaman ilk giriş tarih ve kilonuz görünüyor.. o da zaten benim kayıtlarımla ilgili..

Şöyle demiş..

PÜSKÜÜTÜM mesajını yeni okudum canım .. sanırım gerek yok eski kilolarımızın kaydına :KK34:

Püsküütüm sonra unuturum diye aklımdayken hatırlatmak istedim dün takım arkadaşların eski bilgilerine ulaşmaya çalışırken listeleri karıştırdım biraz..gözüme mezunların karnelerinin olduğu başlıkta açıklama takıldı..2005 te yarışmaya başladığımız yazıyor ama yarışma 2007 de başladı...:KK70::KK70::KK70:

merhabalar .....

püsküüütüm benim mezun oldugum 165 etap ortalıkda yok :KK9: nasıl mezun olduysam artık listeleri süpürmüşüm :KK9:
baktım ama göremedim .yeni takımım içim bu bilgi gereklimi arkadaşlarımı yormayım ,senide ..:KK31:
aebenim.. hatırlar mısın bi aralar eski mesajları silmemiz gerekiyodu.. o döneme denk gelmiştir muhtemelen..
ve bu arada seni de yeniden buralarda görmek çok güzel.. gerçi haksızlık etmeyeyim.. hiç elini çekmedin üzerimden.. :KK16: :KK19:
PÜSKÜÜTÜM mesajını yeni okudum canım .. sanırım gerek yok eski kilolarımızın kaydına :KK34:
Aynen öyle..
Püsküütüm sonra unuturum diye aklımdayken hatırlatmak istedim dün takım arkadaşların eski bilgilerine ulaşmaya çalışırken listeleri karıştırdım biraz..gözüme mezunların karnelerinin olduğu başlıkta açıklama takıldı..2005 te yarışmaya başladığımız yazıyor ama yarışma 2007 de başladı...:KK70::KK70::KK70:
Lazım olan bilgileri sor kallisim bendeki excel dosyalarından pıtadanak bulur söylerim.. Boşuna yorulmayın bi sürü bilgi toplamak için..
2005 mi.. hmm.. dua edin 1885 yazmamışım.. herkes hava alıyo dönüyo ben burada küflendim ayol..:KK37:
Hemen düzelteyim.. Teşekkürler.. :KK16:

merhabalar .....

Aman aman aman kimlerde gelmiş tekrar listelere :KK54::KK54::KK54::KK54::KK52:

akrebim senle ben hep buralardayız zaten canımya . :KK9: bırakamadık bir türlü ...:KK9:
evet canım hazır eski arkadaşlarıda bulmuşken son bir kez silkeleneyim dedim :KK34:

İyi etmişsin canım.. Birlikte gitsin kilolar inş.

X