Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

DUYURU

Eski yarışmacılarımızdan bir kaç arkadaşımız geri dönüyor..
7. takımı açacaklar, bilginize kızlar..

DUYURU

çok güzel haberler bunlar :21:

Karatay spor eft olumlama birde tibet yogası eklendiii daha ne olsunnn:KK76::KK76: haftada bir kaçamak hakkımı kulşlanacağım sanırım bu beslenme düzeninde nedense mide kabul etmiyor kaçamakları
sen gitme ki zaten ya :KK4:

DUYURU:

5. Takım 360. Etap bildiriminde Sevda_M dlı yarışmacımınız mezun olma talebini iletmişti. Ben de etap değerlendirme raporunda yarışmacımızın hedefinin 65 kilo olduğunu, mezuniyet anında hedef revizesi yapamadığımı iletmiştim, dolayısı ile mezuniyet karnesini hazırlamamıştım.

Dün, 5. Takım kaptanmız toplight, bana özel mesaj yazarak, yarışmacının hedefinin 70 olduğunu, 65 kiloya indirildiğini hatırlayamadıklarını ifade etti.

Bunun üzerine, ilgili revize mesajını 2013 ve 2014 yılı listelerinde aramakla beraber bulamadım.

Sonuç olarak; ilgili bilgi tamamen benim hatamdan kaynaklanmaktadır.
Yarışmacımızın hedefi 70 dir. Ve bu hedefi yarışmaya girdiği tarihte iletmiş olup daha sonra da herhangi bir revize talebinde bulunmamıştır.

Yol açtığım karmaşadan ötürü gerek yarışmacımız Sevda_M den, gerekse 5. Takımdan özür dilerim.

Arkadaşımızın karnesini hazırladım.
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=126756&page=42&p=35295723#post35295723

Kendisini tebrik ediyor, kilosunu korumasını temenni ederek sağlıklı günler diliyorum. :KK9: :KK19: :nazar:

Son düzenleme:
Günaydın puskuutum ve taakim kaptanlarim;
Bir avuc kömür için ekmek paradi icin ihmalkarligin sonucu can verenlere allahtan rahmet diliyoruz

Takim olarak bu hafta yarismanya ara verilmesini teklif ediyoruz tabi herkesin kendi fikri ama bir cogumuzun akrabalarini yitirdik en azindan biz bildirim yapmayacagix cezamiza da raziyiz ...

Süper bir haber.:KK9::KK9::KK64::KK62::119: Peki kim bunlar çok merak ettim :KK9:
7. takımın kapısından bakıver.. :KK34:

Bir avuc kömür için ekmek paradi icin ihmalkarligin sonucu can verenlere allahtan rahmet diliyoruz

Takim olarak bu hafta yarismanya ara verilmesini teklif ediyoruz tabi herkesin kendi fikri ama bir cogumuzun akrabalarini yitirdik en azindan biz bildirim yapmayacagix cezamiza da raziyiz ...
Sana da günaydın.. (Ne kadar ayarsa gün bu aymazlıkların içinde tabii)

Yok öyle ceza falan..
Yastayız.. Hepimizin başı sağ olsun..

Bu ülkede BUNUN DA ÜSTÜ ÖRTÜLÜR.. Allah beni utandırsın, amin.

Aksi bir fikri olan yoksa, 361. etapla 362. etabı birleştirelim ve haftaya yani 362. etapta farkları ikiye bölerek bildirimde bulunalım.

Ülkemizin başı sağolsun ........ vede bol sabır diliyorum ......

DUYURU

püsküüt üm bizim takım çok mezun verdi ve şu aralar ben maalesef pek takımla ilgilenemiyorum bunda ayın 24 ünde isg sınavımın olmadı ve işlerimin yoğunlaşması var takımı canlandırmak adına yeni üye almayı düşündük ama ben de kaptan yardımcıları da şu anda izinde olmamıza ragmen takım boşta kalmasın diye uğramaya çalışıyoruz ama pek motivasyon kalmadı 7. takım yerine bizim takıma (5. takıma) gelseler zaten mezun olanlar olduğu için takımda fazlasıyla boş yer var bu konuda ne dersiniz? En azından ben takıma dönene kadar başı boş kalmaz takımın:26::26::26:
DUYURU:

5. Takım 360. Etap bildiriminde Sevda_M dlı yarışmacımınız mezun olma talebini iletmişti. Ben de etap değerlendirme raporunda yarışmacımızın hedefinin 65 kilo olduğunu, mezuniyet anında hedef revizesi yapamadığımı iletmiştim, dolayısı ile mezuniyet karnesini hazırlamamıştım.

Dün, 5. Takım kaptanmız toplight, bana özel mesaj yazarak, yarışmacının hedefinin 70 olduğunu, 65 kiloya indirildiğini hatırlayamadıklarını ifade etti.

Bunun üzerine, ilgili revize mesajını 2013 ve 2014 yılı listelerinde aramakla beraber bulamadım.

Sonuç olarak; ilgili bilgi tamamen benim hatamdan kaynaklanmaktadır.
Yarışmacımızın hedefi 70 dir. Ve bu hedefi yarışmaya girdiği tarihte iletmiş olup daha sonra da herhangi bir revize talebinde bulunmamıştır.

Yol açtığım karmaşadan ötürü gerek yarışmacımız Sevda_M den, gerekse 5. Takımdan özür dilerim.

Arkadaşımızın karnesini hazırladım.
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=126756&page=42&p=35295723#post35295723

Kendisini tebrik ediyor, kilosunu korumasını temenni ederek sağlıklı günler diliyorum. :KK9: :KK19: :nazar:
teşekkür ederim canım eline sağlık

Yok öyle ceza falan..

Aksi bir fikri olan yoksa, 361. etapla 362. etabı birleştirelim ve haftaya yani 362. etapta farkları ikiye bölerek bildirimde bulunalım.

eriğim haklısın canım ülke olarak gerçekten perişan durumdayız ülke bir tarafa ben şahsım adıma çok etkilendim allahım kalanlara sabır versin
valla püsküütüm bende maalesef seninle aynı fikirdeyim bunun üstü örtülür olanlar nice ccanlara ve ailelerine olur allahım onlara sabır ve dayanma gücü versin

püsküüt üm bizim takım çok mezun verdi ve şu aralar ben maalesef pek takımla ilgilenemiyorum bunda ayın 24 ünde isg sınavımın olmadı ve işlerimin yoğunlaşması var takımı canlandırmak adına yeni üye almayı düşündük ama ben de kaptan yardımcıları da şu anda izinde olmamıza ragmen takım boşta kalmasın diye uğramaya çalışıyoruz ama pek motivasyon kalmadı 7. takım yerine bizim takıma (5. takıma) gelseler zaten mezun olanlar olduğu için takımda fazlasıyla boş yer var bu konuda ne dersiniz? En azından ben takıma dönene kadar başı boş kalmaz takımın:26::26::26:

teşekkür ederim canım eline sağlık

eriğim haklısın canım ülke olarak gerçekten perişan durumdayız ülke bir tarafa ben şahsım adıma çok etkilendim allahım kalanlara sabır versin
valla püsküütüm bende maalesef seninle aynı fikirdeyim bunun üstü örtülür olanlar nice ccanlara ve ailelerine olur allahım onlara sabır ve dayanma gücü versin

toplightcım.. haklsıın son etapta 3 mezun birden verdiniz.. :nazar:
Bu konuda bir yorum yapamıyorum ben.. Yeni bir başlangıç için yeni bir takım istiyor olabilir arkadaşlarımız..
Son söz onlarındır..

Not: Kallisim sefgilim 5 dedi duydun mu (yazıyla beş) :emir_bebek:

toplightcım.. haklsıın son etapta 3 mezun birden verdiniz.. :nazar:
Bu konuda bir yorum yapamıyorum ben.. Yeni bir başlangıç için yeni bir takım istiyor olabilir arkadaşlarımız..
Son söz onlarındır..

Not: Kallisim sefgilim 5 dedi duydun mu (yazıyla beş) :emir_bebek:

Duydum gözlerim yerinden fırladı püsküütüm :))

Takımda değerlendirme yapalım arkadaşlarımıza ulaşır bilgi veririz..ilgi için teşekkür ediyoruz...

5 mi? benimki de fırladı açıkcası..bakalım konuşalım..

o zaman bu konuda diğer arkadaşlara danışıp haber verelim sizlere..

ben de kısaca tanıtayım kendimi.. yarışma ilk kuruldugunda burdaydım.. yarışmayla yaklaşık 20 kg verdim incecik oldum hatta sitede basarı hikayem bile var. hamile kalınca mezun oldum. hamilelikte 35 kg aldım 25 ini veridm 10 unu bir türlü veremiyorum ve ta ta burdayım :KK17:

Son düzenleme:

Takımda değerlendirme yapalım arkadaşlarımıza ulaşır bilgi veririz..ilgi için teşekkür ediyoruz...

5 mi? benimki de fırladı açıkcası..bakalım konuşalım..

o zaman bu konuda diğer arkadaşlara danışıp haber verelim sizlere..

ben de kısaca tanıtayım kendimi.. yarışma ilk kuruldugunda burdaydım.. yarışmayla yaklaşık 20 kg verdim incecik oldum hatta sitede basarı hikayem bile var. hamile kalınca mezun oldum. hamilelikte 35 kg aldım 25 ini veridm 10 unu bir türlü veremiyorum ve ta ta burdayım :KK17:

:) 5. takim'da su an kac uye kaldi bilemiyorum (ben de izindeyim) ama 1 ay icinde mezuniyet beklentisi olan toplam 3 uyemiz daha var. su an aktif olan uyelerin cogu cok aktif degil malesef. yani takimimiza gelmeyi kabul ederseniz, hemen hemen yeni bir takim actiginizda olusturacaginiz muhabbet ortamini olusturabilirsiniz :) malesef su an takimimizin aktif katilimda bulunacak, kurallari bilen aktif uyelere cok ihtiyaci var. yeni uye alsak da takimin su anki halinde onlar da bu pasif katilimi benimseyecekler, yine takimi canlandiramayacagiz. (ben okuldaki islerimin yogunlugu nedeniyle ayrildim izne, yoksa yeni uyelerin de aktif katilmasini saglama konusunda takimima yardimci olmak icin elimden geleni yapardim)

Yok öyle ceza falan..

Inşallah utaniriz hep birlikte püsküüt um.bende katılıyorum hepimiz Üzgünüz bildirim haftaya kalsın.

Yok öyle ceza falan..

Aynen öyle ustu örtülecek 5 gun sonra bomba bi baherle gundem degisecek suçlu sadece formaliteden bulundurduklari is güvenliği uzmanina kalacak . Kader diyecek aileleri çünkü yillarca basimiza gelen herşeyi kaderden bildik. :KK43:

5. takım olarak bekliyoruz arkadaşlar

Aynen öyle ustu örtülecek 5 gun sonra bomba bi baherle gundem degisecek suçlu sadece formaliteden bulundurduklari is güvenliği uzmanina kalacak . Kader diyecek aileleri çünkü yillarca basimiza gelen herşeyi kaderden bildik. :KK43:

eriğim şu an a sınıfı iş güvenliği için sınava hazırlanıyorum ama içimden çalışmak gelmiyor hele ki maden yönetmeliğini okuyupda 15 yaşında bir madencinin öldüğünü duyunca içimden ne çalışmak geliyor ne birşey yapmak

13 tane isg uzmanı varmış olan seninde dediğin gibi sadece o uzmanlara olacak soma holding gene işine devam edecek:KK47::KK47::KK47::KK47:

X