Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

teşekkürler püsküüt düzeltmeyi yaptım ben... genel sıralamayı etkilemedi yine 2. oluyoruz... ama moni nin diğer taraftan da düzeltmesi gerekecek genel listeyi heralde ben karıştırmak istemedim :KK1: daha dikkatli olurum artık aklıma gelmemişti hiç arkadaşın izinli olabileceği...

tatlım.. sonuç listeleri başlığında düzeltilmesi gereken bir yer varsa hatayı yapan takım yapıyor gerekli düzeltmeyi.. usulümüz hep böyle.. genel sıralama değişmiyorsa mesele yok.. ama yanlış aklımda kalmadı ise bireysel sıralama değişiyor olmalı.. dalin listedeydi gibi kalmış aklımda..
ona bakıp, düzeltirsen sevinirim..

takımınıza yeni bir üye alırken, öncelikle diskalifiye listesinde kontrol edersiniz..
sonra da sonuçları paylaştığımız listede üyenin nickini yazarak arama yaptırırsanız, eğer bir vakitler yarıştı ise orada zaten çıkar bilgisi..
izin detay bilgileri vs.. bulamazsanız da bana sorabilirsiniz her zaman.. arşivler bende neticede.. :KK34:

tatlım.. sonuç listeleri başlığında düzeltilmesi gereken bir yer varsa hatayı yapan takım yapıyor gerekli düzeltmeyi.. usulümüz hep böyle.. genel sıralama değişmiyorsa mesele yok.. ama yanlış aklımda kalmadı ise bireysel sıralama değişiyor olmalı.. dalin listedeydi gibi kalmış aklımda..
ona bakıp, düzeltirsen sevinirim..

takımınıza yeni bir üye alırken, öncelikle diskalifiye listesinde kontrol edersiniz..
sonra da sonuçları paylaştığımız listede üyenin nickini yazarak arama yaptırırsanız, eğer bir vakitler yarıştı ise orada zaten çıkar bilgisi..
izin detay bilgileri vs.. bulamazsanız da bana sorabilirsiniz her zaman.. arşivler bende neticede.. :KK34:

düzeltmeyi yaptım püsküüt... bireyselde derecesi yoktu dalin in o kısmı aynen bıraktım... evet eksiklerimiz çok maalesef karıştırdık bu hafta listeyi iyice... şu arama kısmını hemen deniyorum birdaha yapmayalım bu hataları enazından..

348. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

3. TAKIM :126:
Ufak bir detay ama dikkat etmekte fayda var. Açıklama notlarında hata yapmayalım ki geri dönüş yapmak gerektiğinde kafalar karışmasın.
kelebek.hill adlı üyemiz, yeni üye değildir. Bu nedenle de açıklamanın "diskalifiye edilmiş olan üye geri döndü" denmesi daha doğru olurdu.
Püsküütcügüm dün o kadar isim vardiki,listeyi takima getirememistim..kelebekhill de kendisi kendini listeye eklemisti hatta:KK17:
karsisina ne yazildigina dikkat bile etmeden kendimi listeye ekleyip ciktim..

bundan sonra daha dikkatli oluruz canim:KK16:

Ellerine sağlık monicim.. :KK71:

Püsküüt bu mesajı beğendi.. :KK34:

Sahiden de en zorlanarak yaptığım iş.. tek tek kilo giriyorum ya.. ciddi zaman alıyor..
ama merakını kaybetme, ayda bir yapılıyor da olsa bu listeye ilgi duyman güzel bi'şey benim için..

Yok tatlım.. listenin altındaki açıklama bölümünde yazıyor zaten.. sadece konuşmuştuk paylaşımda bu konuyu ama bir neticeye bağlamadık, eski düzende devam ediyo..

Hadi ya ayni şekilde mi devam ediyor, ben değişti zannetmiştim.
Geri dönmek için kendime yer ayarlıyorum da :KK1:

düzeltmeyi yaptım püsküüt... bireyselde derecesi yoktu dalin in o kısmı aynen bıraktım... evet eksiklerimiz çok maalesef karıştırdık bu hafta listeyi iyice... şu arama kısmını hemen deniyorum birdaha yapmayalım bu hataları enazından..
Ellerine sağlık..
Aslında normali.. üyelerin eski durumlarını belirtmesi ama bazen onlar da unutabiliyor bu ayrıntıyı..

Püsküütcügüm dün o kadar isim vardiki,listeyi takima getirememistim..kelebekhill de kendisi kendini listeye eklemisti hatta:KK17:
karsisina ne yazildigina dikkat bile etmeden kendimi listeye ekleyip ciktim..

bundan sonra daha dikkatli oluruz canim:KK16:
Teşekkür ederim cevap için pegasusuğum..

Hadi ya ayni şekilde mi devam ediyor, ben değişti zannetmiştim.
Geri dönmek için kendime yer ayarlıyorum da :KK1:
:KK1:

Ellerine sağlık..
Aslında normali.. üyelerin eski durumlarını belirtmesi ama bazen onlar da unutabiliyor bu ayrıntıyı..

Teşekkür ederim cevap için pegasusuğum..

:KK1:

bende aynı şekilde olmalı diye düşünüyorum ki takım kaptanlığı da yapmış dalin ama olan oldu... ben gözden kaçırmıycam artık... bana iyi ders oldu bu birçok konuda...

DUYURU

2007 yılından bu yana devam eden Cuma Zayıflama Yarışmasında, haftalık etaplarda birinci olan arkadaşlarımızın zayıflama sırları ayrı bir başlık altıda toplandı:

Birinciler Sırlarını Paylaşıyor! / Cuma Zayıflama Yarışması
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=678962

348. etap itibariyle, haftanın birincileri sırlarını bu başlık altında paylaşmaya başlayabilirler. Bu haftanın birincisi 13. Takımdan gubsej arkadaşımızdan da paylaşımını ilgili başlıkta yapmasını rica ediyorum.

Başlığın oluşturulmasında emeği geçen bütün arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ederim.
Bende bu sorunun cevabını arıyordum moni ye de mesaj atmıştım meger burda yazıomuş:)hemen paylaşıyorum teşekkürler püsküüt:)

Kızlar.. iki ayda bir yaptığım takım analizleri tamamdır.. :122:

Az önce 13. takımı http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=267230&page=26&p=34081558#post34081558 ve 14. takımı
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=267230&page=26&p=34081650#post34081650 tamamladım..

Yarın yoğun bir iş günü.. uğrayamam büyük ihtimal..

Sizlerden ricam.. her ne kadar elimden geldiğince özen göstermiş olsam da hata yapma ihtimalim var.. Takım kontrollerinizi yapın lütfen, hata varsa genel analiz öncesinde düzelteyim..

Genel analizi, etap raporuna eklerim..

Görüşmek üzere.. :KK55:

X