Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Yokkkk SOS im benim defne gecen hafta beni izinli yazin demis bildirim yaptigi icin ben izinli yazmamisim yani arkadas gecen haftadan izinli yazilmaliydi. Belki püsküüt gecen haftadaki listede izinli gosterebilir
Anladim canim..püsküüt 1 haftaligina tatile gitti,döndügünde görür mesaji mutlaka

Ahhhhh Monicim ahhhhhh
Sorunda tam Burda iste benim hatamdan dolayi bir hafta daha izin yapmak istermi.oda hakli hata benim gunah benim dert benimmmm( buda neset abiden duygularima tercuman) tek umurumda can simidim püsküüt suan.

Dert bir degilki usta,
Katilimi atiralim topik senlensin diye resmen pusuda beklersin üye cagirmak icin.aman burayi sessiz gorupte motivasyonu dusup kacmasin diye takima Kamp kurarsin.sonra ses seda Yok ne oldu pirrrrrrr üctu.sonra özelden bir mesaj alirsin eskilerden geliyom takima der hadi Gel diskalifiyede olsa kaptanlarimiz cicidir, Halden anlar listeye girmene izin verir dersin.koca hafta aha geliyom, geldim, suyum buyuum dér yazar.kendine teselli edersin.tabiii bu arada Merak ediyon sorununu bekliyon.ama yokkkkk hatun kk ya girrer gozunu soka soka.gelipte ya vazgectim diye bir Haber vermez.
Kotu kadin müzeyyen olmak istiyorum artik.hicbir diskalifiye uyeyi ne takima girmesi icin ugrasacam, nede baska takim icin onay verecem.
Cok yazdim ya pazar sabahi ne doluymusum boyle
Neyseeeeee kotu kadin müzeyyen olarak hepinizi seviyorum sanal arkadaslarim.
Iyi pazarlarrrrrrr

Son düzenleme:
Berilcigim hemen kestirip atma canim..
hani belki vardir baska takimda diskalifiye oldugundan haberi olmayan bir üye..denemededir belki..belki yarismak icin cok isteklidir..hemen niye onay vermem diyonki

Berilcigim hemen kestirip atma canim..
hani belki vardir baska takimda diskalifiye oldugundan haberi olmayan bir üye..denemededir belki..belki yarismak icin cok isteklidir..hemen niye onay vermem diyonki

Gozumun bebegide olsa vermiyecem bananeeee
Bu son salak yerine konmam oldu.
Hemde pegasusum Canim yarismaya baslarken Kabul edilen kurallarin icinde yaziyor.mutlaka yarisirkende püsküütün diskalifiye listesini felan duymustur.beni saf yerine koyup iyi niyetimi kullan arkadas bir zamanlar kaptan yardimcida olmus.bu ne perhiz bu ne lahana tursusu

Son düzenleme:
sevgili takım kaptanı arkadaşlarım bu hafta püsküüt izinde olduğundan 346. etap raporu hazırlanmadı ee rapor hazırlanmayınca bireyselde birinci olan arkadaşımız vazgeçmekyok bizim takımda birinciliği nasıl kazandığını yazmadı raporun hazırlanmasını mı bekleyelim yoksa ben arkadaşımıza söyleyeyim liste hazırlanmadan buraya açıklamasını yazsın mı?:26::26::26::26:

Canim listeyi beklemesine gerek yok..Bence söyle arkadasa yazsin bu haftaki basarisini...

Herkese Merhaba,

Gecen haftanin bireysel birincisi olarak basarimin sirrini paylasmam gerekiyormus. Birinci olmamda iki onemli faktor vardi:

1) diyetimin ilk haftasindaydim
2) 100.6 kilo ile basladim.

Bunun disinda 3 ana 3 ara ogun beslenerek ve her gun yaklasik 1 saat eliptik bisiklette orta hizda calisarak verdim 2.4 kiloyu. Sabahlari uyanir uyanmaz elma sirkeli, balli ilik su da iciyorum. Diyet konusunda da strese girmemek icin hicbir yasak olmadan, gunluk toplam kalori miktarini esas alarak yemek istedigim her sey yiyerek besleniyorum.

Herkese bol saglikli, incecik gunler diliyorum :)

Iyi geceler kizlar
Püsküütümüz henüz gelmedigi icin bir konuda fikrinizi almak istiyorum.malum iki hafta once izne ayrilma istegini görmedigim ve normal listeyle bildirim yaptigim arkadasimi gecen haftada izinli olarak listeledim.buda bir hataydi tabiki....ama sonuc etkilenmedi allahtan.
Arkadasim bu cuma listede olmak istiyor haklida.püsküüt gelseydi bir care bulurdu bana.en azindan izinli ibaresini iki cuma onceye kaydirirdi belki ki, buda bana yeterdi.
Benim hatam yuzunden defnenin bir hafta daha izinli olmasini motivasyonunun dusmesini istemem.sonucta benim hatam.egerki cumaya Kadar püsküüt gelipte bir fikir vermezse..... Defneyi izninizle listeye almak istiyorum.sanirim bu durum kimseyi rahatsiz etmez.tum kk kaptanlari olarak hepinizden destek bekliyorum.
Hepinize iyi geceler.
Püsküüt lütfen gelllllll

Son düzenleme:

canım daha önce benim başıma gelmişti hemde 2 defa... aynen 1 hafta fazladan izinli olmuştum... çok bişey değiştirmiyor sonuçta verdiği kilo izinli olduğu süreye bölünüyor fark eden birşey yok ki.. e izinli diye takımdan uzak kalmasına da gerek yok yine paylaşımını yapar biz hiç bildirmemiştik bile fazladan iznimi yapmıştım olup bitmişti...

Listeye girmek istiyor ayrica bende benim yuzumden oldu diye sucluluk duyuyorum

Listeye girmek istiyor ayrica bende benim yuzumden oldu diye sucluluk duyuyorum

Tatlım gerek yok böyle aşırı duygusallığa. Alınmış bir kural var ve biz takım kaptanları bu kurallara uymak durumundayız..

Değişen bişi yok sadece bir hafta daha beklcek liste alımı..Ben bu yüzden izin konusuna çok sıcak bakmıyorum, çok önemli olmadığı sürece izin vermiyorum takım üyelerine.

Kızlar günaydın..

Hala İstanbuldayım ben.. Uzadı tatilim.. Pazartesi dönüş yolunda olacağım..
Ancak bugün listeler için zaman ayırabileceğim.. Gün içerisinde yavaş yavaş eklerim..

Birikmiş mesajları okudum..

Pegasuscum, hem her soruya doğru bir şekilde cevap yazdığın için hem de iyi tatiller dileklerin için teşekkürler..

hedefcim, profil ayarlarında (sanırım seçenekleri düzenle bölümünde) gerekli ayarlamayı yapabiliyorsun.. beğeni maillerini almıyorsun o zaman..

akrepcim, senin 14. takımla ilgili son düzeltmen 18:00 sonrasına kalmış.. bunu kabul edemiyorum biliyorsun.. etap raporuna kaynak aldığım liste her zaman 18:00 kuralına göre hazırlanmış olan oluyor.. Dolayısı ile bu kuralı ihlal etmemeye özen gösterelim lütfen..
Ayrıca 14. takım liste hazırlama görevini de yerine getirmemiş bu hafta.. Bu iki konu, senin ellerini onların üzerinden çekmemen gerektiğini gösteriyor, henüz rayına oturmamışlar demek ki.. biraz daha zamana ihtiyaçları var bana göre..

monicim, ellerine sağlık.. Zaten performans cezası gereği haftalardır siz hazırlıyorsunuz listeyi.. yine size kalmış..

berilcim, uzun mesajlardan çıkarttığım özette umarım yanlışlık yapmıyorum.
345. etapta defne izinli olacağını söylüyor ama bildirimini yapıyor. Bu durumda zaten izinli sayamayız..
olayın sorumluluğu sana deği de, defneye ait görünüyor.. dolayısı ile izinli görünecek bu hafta da..
hem bi de şu var.. defne 344. etapta izinden yeni dönmüş.. ve kilosu ona göre de bölünmüş.. 345. etapta izili saydık mı bu durum 344. etabı da etkiler.. konuyu daha fazla dallanıp budaklandırmamak daha iyi.. uzadıkça bulanıyo sular..

toplightcım, dikkatin ve özenin için teşekkürler..

Not: Atladığım olmadı umarım.. Şimdi listeyi alıp, kaçıyorum.. gün içerisinde bitirdikçe eklerim..

Son düzenleme:
Kızlar, performans uygulaması cezasına göre haftalık sonuç listesini karar defterimizde güncelledim.

Ceza alan takımımız 8.takım. Takip eden dört etap sonuç listesini hazırlamaları gerekiyor.

Ancak; 346. etapta 14. takımın yerine liste hazırladıkları için 4 haftalık ceza sürelerinden bunu düştüm. Yani önümüzdeki 3 hafta 8.takım liste hazırlayacak, sonra sıra yine 14. takımdan başlayarak devam edecek.

Karar defterine bu şekilde işledim, yanlış yaptığımı düşünmeyeseniz diye de açıklamak istedim..

Aylık sıralama listesini yapmayı da yetiştirince geçen haftanın raporunu yayımlayacağım.. :126:

moni bunu beğendi

eline sağlık püsküütüm,iyi tatiller diliyorum

346. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=37798&page=1026
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
1) Performans uygulaması 4.tur / 8.hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=638656&page=5&p=33880760#post33880760

2) 322.etapta izne ayrılan üyeler kural gereği diskalifiye oldular: rabyas / sura260511 / sewil087 / bitanemo / Zeynazy
Üyeleriniz izinden döndüğünde veya yeni üye aldığınızda lütfen öncelikle Diskalifiye Listesi topiğini kontrol etmeyi alışkanlık haline getiriniz.

3) Ayda bir hazırladığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz. Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
İlk 10'a 4 üyesini yerleştiren 3. takıma tebrikler!
Bir önceki listeye göre kilo alan üyelerin durumunu ile işaretledim. Bilginize.
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=246132&page=9&p=33891672#post33891672

2. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2.takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 346. Etap birincisi; 5.Takımdan Vazgecmekyok arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

toplight bunu beğendi ama bireysel listesinde ilk kilosu6 sene önceki kilosu olduğu için en alt sırada kendisinin en fazla kilo almış olarak görünmesini hiç beğenmedi :26::26::26::26:

CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 347. ETAP SONUÇ LİSTELERİ
31 Ocak -7şubat 2014

***3.TAKIM 347.ETAP***

NoRaaa66,8 /66,6/0,20/ 0,30%) izinli
sekerkiz6776/75/1/%1, 32)
sahgull70,3 /68,5/1,8/2,56%)
Sweetdimple75,5 /74,4 /1,1/1,46%)
pegasus0767,8 /66,9 /0,9/1,33% )
Valkyrie89 : (81,6/79,9/1,7 /%2, 08)
kelebekolacam : ( 80/79,4/ 0,6/ %0,75)
sevilay80 71,2 / 70.1/ 1.1/ % 1.54)
erigim64,8 /64, 8/0, 0 / %0, 0)kilosu sabit
sulofe89 / 87,8/1,2/%1,35)
mrv5534: (65,5/64,3 /1,2/ %1,83)

3. Takim Ortalaması :% 1,32

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…