Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

öhhöm öhöm ben geldim ama pek hoş gelmedim :18::18: tanışık kişiler varsa önce temiz bir fırça iyi olur diye düşündüm !!:26:
Hoş geldin..
Nasıl yani.. 60 ı geçtim ne demek?
Mezuniyet kilon 44,4 senin ama ya.. :18:

Gençler listeler hazır Kilo veren herkesi tebrik ediyorum.

Veremeyenleri de esefle kınıyorum

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=153328&p=33682327#post33682327
Malum sebeplerden dolayı beğeni gönderemiyorum.. (da fena sıkıldım bu işten ama..)
Ellerine sağlık tatlım..

Hoş geldin..

Malum sebeplerden dolayı beğeni gönderemiyorum.. (da fena sıkıldım bu işten ama..)
Ellerine sağlık tatlım..
Ne demek canım rica ederim. Büyük bir zevkle hazırladım. Bu beğeni işi gerçekten çok ama çok kötü

345. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=37798&page=1020&p=33679656#post33679656
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
1) Performans uygulaması 4.tur / 7.hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=638656&page=5&p=33685482#post33685482

2) 321.etapta izne ayrılan üye olmadığı için, ilgili kapsam diskalifiyesi yapılmamıştır.
Üyeleriniz izinden döndüğünde veya yeni üye aldığınızda lütfen öncelikle Diskalifiye Listesi topiğini kontrol etmeyi alışkanlık haline getiriniz.

2. TAKIM :126:
Yeni üye olarak bildirdiğiniz "nurceng" eski yarışmacımızdır.
184. etapta 68,5 kilo ile yarışmacı olmuş ve 200. etapta, 2.takımda yarışmaktayken 57,4 kiloyken kendi isteğiyle ayrılmıştır.
Bu bilgileri arşiv niteliğinde paylaşıyorum, sizin yapmanız gereken herhangi bir şey yok.
Sadece yeni üye olarak değil, eski üye geri döndü açıklamasıyla bildirim yapsanız daha iyi olurdu.

4. TAKIM :126:
Yeni üye olarak bildirdiğiniz "Merve10er" eski yarışmacımızdır.
246. etapta 74,7 kilo ile yarışmacı olmuş ve 254. etapta, 6.takımda yarışmaktayken 69,9 kiloyken kendi isteğiyle ayrılmıştır.
Bu bilgileri arşiv niteliğinde paylaşıyorum, sizin yapmanız gereken herhangi bir şey yok.
Sadece yeni üye olarak değil, eski üye geri döndü açıklamasıyla bildirim yapsanız daha iyi olurdu.

9. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 9.takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 345. Etap birincisi; 4.Takımdan Merve10er arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

çok güzel herkesin nekadar verdiğini buradan görmüş oldum.bende bu hafta güzel verdim.ancak 2 haftadır veremiyordum birden giti.bende sevindim.umarım buhaftada en az 1 kg kaybederim.benim kilo verme hızım ayda 2 kg.haftada yarım kilo civarında.sporu artırdığımdan vermem ilk başta durdu sonradan birden gitti.bende şok oldum.

ani kilo kaybından yana deyilim hızlı giden hızlı gelir.ben bu diyetleri uygulayıp her seferinde ağzımın payını alan bir vatandaş olarak şimdi diyetisyen kontrolünde yavaş yavaş vermeyi tercih ediyorum.o yüzden az kaybetmeye üzülmüyorum.nitekim kocaman binalarda küçücük taşlardan inşa ediliyor

Kesnlikle sana katılıyorum tatlım az gitsin öz ve kalıcı gitsin bende her hafta süper kilolar veremeiyorum fakat kaplmbağa misali gşdiyor çok şükür

Hoş geldin..

evet sorma sorma !! kendimden utanıyorum o kadar uğraştım emek verdim kilo verip aldığım kıyafetlerin hiç biri olmuyor.. daha önüne geçmezsem neler olacağını düşünemiyorum bilee.. zaten tutamaz olmuştum boğazımı şehir dışında üniversite kazanınca hepten koptu. yok gidecen ye yok geldin ye yok üzüldüm yiyorum yok sevindim yiyorum yok onun doğum günü yok bunun ısrarı sonuç bu. ibretlik halim şu kk'ya onca uğraşıp verdim belli bir süre de güzelce korudum ama sonra????

yaklaşık 3 haftadır ağlama krizlerini durduramaz oldum

Son düzenleme:

Yok, yok..
hemen toparlıyoruz bünyeyi sengcim..

Olan olmuş artık.. bi'an önce çık bu ruh halinden ki zaten buraya dönme kararın da bu yönde attığın en önemli adım olmuş bana göre..
Bak şimdi bırakalım bunları ve şu bilgiye odaklanalım..

Daha önce 72,2 kiloyla yarışmaya giriş yaptın ve dile kolay 27,8 kilo vererek 44,4 kiloya indin ve mezun oldun..
Yuvarlak 30 diyelim buna..
Bu inanılmaz bir başarı.. ve bunu sen başardın sengcim..

Bu cepte..

Nasıl zayıfladığını biliyorsun, neden kilo aldığını da biliyorsun.. Yani; yapman gerekenleri ve yapmaman gerekenleri biliyorsun.. Bu da cepte..

E bunlar cepteyken yeniden başarmaman için hiçbir engel yok..

Bak ben de bu yarışmanın ilk mezunuyum.. Verdiğim kiloyu koruyamadığım için yeniden yarıştım bu sene.. ve yeniden kilo verdim.. ama bu sefer kiloyu korumanın vermekten de zor olduğunu bilerek devam ediyorum yaşantıma.. Yani senin anlayacağın hep diyet modu..

Mideleri, işkembeye çevirmeden önce düşünecektik bunları.. ama madem kilo aldık bi'kere.. Eğer bunu korumayı beceremezsek yeniden kilo almamız çok kolay.. Yani tek/ilk değilsin bu tecrübede..

Ha'di bakalım, kolay gelsin..
Sağlıklı zayıflamalar diliyorum.. ve sana inanıyorum..

çok sağ ol püsküütcüm söylediklerin iyi geldi gerçekten.. Ve korumak kiloyu vermekten daha zormuş diyen bir diyetzedeyim artık bende

Arkadaslar dukan ve karatay diyetlwrini sagliksiz bulzyormusunuz

Tatlım takımda kızlar ayarlamış, kaptan yardımcım hazırlamış sunmuş listeyi sağolsun/sağolsunlar..
Nurceng hamile kalıp, bebiş olduktan sonra dönünce, yeni üye olarak yzılmıştır bu yüzden..
Ellerine sağlık şekercim

Ellerine sağlık canımm tşklerr
Ne demek canım rica ederim seve seve hazırladım

Püsküüt' ün dediklerinden sonra diyecek hiç bir şey bulamadım. Sen başaramayacaksın da kim başaracak. Bak bende buralardayım hala. Demek ki bu kadar üzülmeye gerek yok. Sen en kısa zamanda halledersin güveniyorum sana.

Beğenzede olarak çok beğendim mesajını. Bu arada bende ikinci mezuniyet kilomu koruyabilmek için çok uğraşıyorum. Ama arada bırakınca hoppp yine yapışıyor kilolar. Daha şimdiden 2 kilo fazlam var Korumak gerçekten çok ama çok zormuş

"beğenzede"

Sorma.. Çok çok zor hem de..
Gram gram giden kilolar adeta kilo kilo geri gelmeye çalışıyo..
Sanırım.. ömür boyu diyet..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…