Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

333. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/37798-cuma-zayiflama-yarismasi-uyelerinin-paylasim-alani-968.html#post32481149
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL

1) Aylık olarak hazırladığım ve yeni bir düzenleme yaptığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz. Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
İlk 10'a üçer üyesini 5. ve 8. takıma tebrikler! :nazar:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/246132-cuma-yarismasinda-bugune-kadar-kac-kilo-verdi-8.html#post32494395

2) 309. etapta izne ayrılan üyeler diskalifiye edilmiştir: zulaley / Akabe / ysfmir
Üyeleriniz izinden döndüğünde veya yeni üye aldığınızda lütfen öncelikle Diskalifiye Listesi topiğini kontrol etmeyi alışkanlık haline getiriniz.

4. TAKIM :126:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 4. takıma isabet etti.
Benim hesabıma göre takım toplam ortalamanız %0,97 çıkıyor. Önemli bir fark değil ama yine de hesaplama biçiminizi kontrol ederseniz iyi olur, görüşündeyim.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 333. Etap birincisi 14. Takımdan Ryeo arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
6. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

püsküt beril77 bizim takımdan değil canım gözünden kaçmıştır büyük ihtimal.. bizim takımdan iki kişi var listende...

Tatlım kim kaç kilo verdi listesinde tüm izinlileri kaldırsak daha bi nefes almazmı hem liste hem bizim gözler vee en önemlisi senin gözler:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
bende katılıyorum izin süresi iki hafta olan da var 3-4 ay gelmeyen de var listede olmaması daha mantıklı oluyor böylelikle
Bu açıdan bakınca doğru..

İzinden dönenlerin bir çoğu havaya karışıyor.. ve bir de diskalifiye zamanlamasına yakalanıp listeden çıkarılıyorlar.. Yani aslında listeden siz çakmasanız da her hafta birkaç satır siliniyor..

Yani evet, izinliyse kaptırsın kardeşim derecesini.. Bize ne ayol? :KK60:

E tamam o zaman, hatta ben editleyeyim listeyi..

İç ses: İş yükü falan azalmıyor, orası külliyen yalan albayım..

katılıyorum... mesela biricikoglumertug bizim takımdan bi arkadaş ve 328. etaptan beri izinli daha ne kadar izinli kalacak bilmiyorum ... belki geler belki gelmez ama listeleri de seni de bizim gözümüsü de doldurmazsa hepimiz daha rahat ederiz diye düşünüyorum
Kızlar, bireysel sıralama listemizi istekleriniz doğrultusunda yeniden düzenledim.. :126:

Şimdi..

Aklıma JUJU geldi.. JUJUcum yanlış hatırlamıyorsam sen de bir dönem, yarışmaya tekrar dönüşlerde ikinci dönüş kilosu kullanılsa, gibi bir şey demiştin.. Ya sendin, ya da Turuncuydu.. İnanın hatırlayamıyorum..

Sizce bunu nasıl yaparız?

İkinci kez katılan arkadaşlar durumlarını bildirsinler olmazsa.. ben de editleyeyim ve giriş kilosu olarak son giriş kilolarını yazayım.. Bunu da yapınca liste komple değişecek herhalde.. :KK60:

Neyse.. dökülün taşları bakalım..

İç ses: Ay karanlık, albayım..
(bilmem demiş te olabilirim dememişte... dün ne yediğimi hatırlamıyorum ben balık hafızam var ondan kilo alıyorum belkide
:KK52:)

makul ve mantıklı... ben mesela hedefe ulaştım 62 ile ayrıldım ... sonra 2-3 yıl içerisinde kilo aldım ama başlangıç kilom 62 son bidirimim 76 gibi bişi olmuştu ve haksızlık gibi gelmişti bana...

neyse ben buna bir süre verilmeli diyorum 2-3 hafta izinli yazıp homini gırtlak yiyip için kilo alıp gelenleri kapsamasın... gerçekten hedefe ulaşamadan ayrılmış ve aradan baya bir zaman geçmiş ve geri dönmek isteyenleri kapsasın derim...

Püsküütüm bişii sorucam :KK3:
Avatarında neden ööle hüzünlü bakmışsınki :KK19:
Harika bir şiir okumuş gibi veya yememen gereken şeeleri hüpletmiş gibii :KK9: ikincisi olsun litfen :KK53: ikincisi dimi :KK34:

Ne yazık ki ikincisi değil akrebim..
Düşmüşüm şiirlere.. Yolum yok gayrı..

:KK71:

püsküt beril77 bizim takımdan değil canım gözünden kaçmıştır büyük ihtimal.. bizim takımdan iki kişi var listende...

bende katılıyorum izin süresi iki hafta olan da var 3-4 ay gelmeyen de var listede olmaması daha mantıklı oluyor böylelikle

katılıyorum... mesela biricikoglumertug bizim takımdan bi arkadaş ve 328. etaptan beri izinli daha ne kadar izinli kalacak bilmiyorum ... belki geler belki gelmez ama listeleri de seni de bizim gözümüsü de doldurmazsa hepimiz daha rahat ederiz diye düşünüyorum

(bilmem demiş te olabilirim dememişte... dün ne yediğimi hatırlamıyorum ben balık hafızam var ondan kilo alıyorum belkide
:KK52:)

makul ve mantıklı... ben mesela hedefe ulaştım 62 ile ayrıldım ... sonra 2-3 yıl içerisinde kilo aldım ama başlangıç kilom 62 son bidirimim 76 gibi bişi olmuştu ve haksızlık gibi gelmişti bana...

neyse ben buna bir süre verilmeli diyorum 2-3 hafta izinli yazıp homini gırtlak yiyip için kilo alıp gelenleri kapsamasın... gerçekten hedefe ulaşamadan ayrılmış ve aradan baya bir zaman geçmiş ve geri dönmek isteyenleri kapsasın derim...

Hata yapma olasılığım var.. Gözlerim karışmıştı haftasonu çünkü.. :KK53: beril77 konusunu düzelteyim hemencik..

Elbette, standart izin kulllananları takip etmek mümkün değil..
Benim bahsettiğim kapsam mezun olup giden, mezun olmadan ayrılan, uzun süre izinde kalan dönen..

Yalnız bu durumu listedeki bilgilere adapte edebilmem için şöyle yapalım..

1- Şu andaki listede giriş bilgisini (tarih ve kilo olarak) güncellememi isteyen varsa bana iletsin.
2- Bundan sonra bu kapsamdaki üye geri döndüğünde son giriş bilgileriyle eklerim listeye..

Uygun mudur?

Hata yapma olasılığım var.. Gözlerim karışmıştı haftasonu çünkü.. :KK53: beril77 konusunu düzelteyim hemencik..

Benim bahsettiğim kapsam mezun olup giden, mezun olmadan ayrılan, uzun süre izinde kalan dönen..

1- Şu andaki listede giriş bilgisini (tarih ve kilo olarak) güncellememi isteyen varsa bana iletsin.
2- Bundan sonra bu kapsamdaki üye geri döndüğünde son giriş bilgileriyle eklerim listeye..

Uygun mudur?

Bence uygundur.:KK17:

Uygun mudur?

şöyle bir sorum var.. bu uygulamadan yararlanmak isteyen yarışmacı mesela kaç etap boyunca yarışmadan ayrı kalmış olmak zorunda????

mesela ben bu hafta iki izinli üye girişi yapacağım.. biri iki hafta diğeri 7 hafta yarışmadan ayrı kaldı.. bu iki kişiyi kapsamayacaktır büyük ihtimal ama işte kaç etap olduğunu belli etsek mi...

şöyle bir sorum var.. bu uygulamadan yararlanmak isteyen yarışmacı mesela kaç etap boyunca yarışmadan ayrı kalmış olmak zorunda????

mesela ben bu hafta iki izinli üye girişi yapacağım.. biri iki hafta diğeri 7 hafta yarışmadan ayrı kaldı.. bu iki kişiyi kapsamayacaktır büyük ihtimal ama işte kaç etap olduğunu belli etsek mi...

JUJUcum izin konusuyla konunun zaten alakası olmadığı için etap konuşmaya da gerek yok.

Biz şu anda ayrılıp geri dönen üyelerden bahsediyoruz. Geçerli uygulamada misal sen zayıflamıştın yarışmadan ayrıldın.
Kilo aldın, döndün. Tekrar yarışmacı oldun.
Biz güncel uygulamada ne yapıyoruz? Senin döndüğün değil de yarışmaya ilk girişindeki kilonu baz alıyoruz değil mi?
İşte ben de diyorum ki bu tip durumlarda; ikinci kez dönüş yapan üyede ilk kayıt tarihindeki kilosunu değil de, ikinci kayıt tarihli kilosunu alalım diyorum.
Böylece sözkonusu üyeler listemizin - haneli bölümünde yer almaktan kurtulabilirler ve moral verici olabilir..

Yoksa dediğim gibi izinle konunun zaten uzaktan yakından ilgisi yok. Niye yok.. Çünkü karne hazırlarken de giriş tarih bilgisini kullanıyorum. İyice karışır o zaman her şey..

O halde ben yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için kapsamı daraltıp tanımlayayım..

"Mezun olarak olsun ya da olmasın, yarışmadan ayrılan üyeler geri dönüş yaptıklarında; sıralama listesinde geri dönüş kiloları başlangıç kilosu olarak alınır."

Misal şimdi aklıma gelenler sen varsın, Laydline var, akrep var.. ondansonnacuma pegasus var.. sonnacuma beril77 var.. Ay ne bileyim bi'sürü var aslında yani..

Neyse işte.. Şuandamevcutdurumdanrahatsızolangiller parmak kaldırsın, bakarız..

İç ses: İnsanlar hem tehlikeli oyunlar oynamak hem de yara almamak istiyorlar, albayım..

tımamsss anladım....

çoğunluğa uyarım...

çok bişey farketmiyor benim için kilo vereyim de başlangıcım önemli değil sonuca bakarım

JUJUcum izin konusuyla konunun zaten alakası olmadığı için etap konuşmaya da gerek yok.

Biz şu anda ayrılıp geri dönen üyelerden bahsediyoruz. Geçerli uygulamada misal sen zayıflamıştın yarışmadan ayrıldın.
Biz güncel uygulamada ne yapıyoruz? Senin döndüğün değil de yarışmaya ilk girişindeki kilonu baz alıyoruz değil mi?
İşte ben de diyorum ki bu tip durumlarda; ikinci kez dönüş yapan üyede ilk kayıt tarihindeki kilosunu değil de, ikinci kayıt tarihli kilosunu alalım diyorum.
Böylece sözkonusu üyeler listemizin - haneli bölümünde yer almaktan kurtulabilirler ve moral verici olabilir..

Yoksa dediğim gibi izinle konunun zaten uzaktan yakından ilgisi yok. Niye yok.. Çünkü karne hazırlarken de giriş tarih bilgisini kullanıyorum. İyice karışır o zaman her şey..

O halde ben yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için kapsamı daraltıp tanımlayayım..

"Mezun olarak olsun ya da olmasın, yarışmadan ayrılan üyeler geri dönüş yaptıklarında; sıralama listesinde geri dönüş kiloları başlangıç kilosu olarak alınır."

Misal şimdi aklıma gelenler sen varsın, Laydline var, akrep var.. ondansonnacuma pegasus var.. sonnacuma beril77 var.. Ay ne bileyim bi'sürü var aslında yani..

İç ses: İnsanlar hem tehlikeli oyunlar oynamak hem de yara almamak istiyorlar, albayım..

Püsküüt' cüm ben halimden çok memnunum neden mi? Ben yarışmaya ilk girdiğimde 82 li kilolardaydım. İkinci girişimde 73,6 ile girdim. Doğal olarak bu benim yüzdemi etkiledi. Şuan sen benim ikinci giriş kilomu baz alırsan listede ben ikinci sıradan aşağılara düşerim. Bu da benim için hiç iyi olmaz :KK19: Yani benim işime gelmiyor bu uygulama :KK9:

Merhaba :) bu hafta bireyselde birinci olmuşum ve bunun nasıl olduğunu anlatıcam aslında ben bayramdan önce 59.9dum bayram haftasında spor yapamamıştım yaklaşık 1 yıldır haftanın 7 günü( tabii ki arada bazı olaylardan dolayı yapamadığım oldu) spor yapan biriyim ve bir gün bile spor yapmasam vücudum hemen su tutuyor benim adet düzenimde sorun olduğu için ilaç kullanıyorum bundan mı bilemiyorum ama vücudum çok su tutuyor ve kabızlık sorunu yaşıyorum bayram dönüşü +3,5 çıkmıştım bu haftaysa -3,1 çıktım spora geri dönünce ve reglim bitmesiyle vücudumdaki ödemi ve kabızlık dolayısıyla oluşan posadan kurtulmuş oldum birde ben sporu çok sevdiğimden elimde imkan olunca normalden fazla yaptım bununda etkisi vardır yediklerimede aşırı dikkat ettim ve protein ağırlıklı beslendim ve böylelikle 3,1 vermiş oldum
bu süreçte yanımda olan ve motive olmamı sağlayan takım arkadaşlarımı unutmamalıyım :) teşekkürler

Bu konu hakkında hiç rahatsızolmayangillerdenim ben:KK9: nedenmi ??
Püsküüt' cüm ben halimden çok memnunum neden mi? Ben yarışmaya ilk girdiğimde 82 li kilolardaydım. İkinci girişimde 73,6 ile girdim. Doğal olarak bu benim yüzdemi etkiledi. Şuan sen benim ikinci giriş kilomu baz alırsan listede ben ikinci sıradan aşağılara düşerim. Bu da benim için hiç iyi olmaz :KK19: Yani benim işime gelmiyor bu uygulama :KK9:
İştee bu yüzdeennn :KK9:
Ben de 3. sıraya yükselmişim ayol :KK76::KK76::KK76: Hiiç aşağılara inemem, inmek istemem:KK12::KK12:

Ayy çok mutlu oldumm 3. sırada kendimi görünce :KK52::KK52::KK52:

Birde aklıma ne takıldı hani jujunun söylediği biricikoğlu olan arkadaş izinli değilmiydi :44: ben onu ilk sırada gördüm nedenki :44:

ben cok rahatim sahsen,bu hafta listeye yeniden alinacagim ve gecen defakinden daha fazla oldugum icin hic bu kadar rahat olmamistim:KK52:

Bu konu hakkında hiç rahatsızolmayangillerdenim ben:KK9: nedenmi ??

İştee bu yüzdeennn :KK9:
Ben de 3. sıraya yükselmişim ayol :KK76::KK76::KK76: Hiiç aşağılara inemem, inmek istemem:KK12::KK12:

Ayy çok mutlu oldumm 3. sırada kendimi görünce :KK52::KK52::KK52:

Birde aklıma ne takıldı hani jujunun söylediği biricikoğlu olan arkadaş izinli değilmiydi :44: ben onu ilk sırada gördüm nedenki :44:

O-hooo hatalarımı taksit taksit söylemeyiniz..
Bilmemkaçıncıkere düzelteyim yine madem..

(O zamanlar dilbilgisi yoktu, yaprak koparıyorduk, albayım..)

Sen hangi kitabı okuyosun bakiim şu an :KK16: Benim şu an okuduğum kitap askerli çatışmalı savaşlı olunca şu albayım kelimesi beni kitabımın sayfaları arasına sürüklüyor :103:

...ve imzalara da beğeni butonu olsaydı yüss puanlık beğeni gelirdi senin imzalara tatlişkom :KK16::KK54:

Püsküüt' cüm ellerine sağlık canım :KK16::KK16: Yarışmaya 2. girişim ve ikisinde de 1. liğe çıkabildim :nazar: Yüs puan bana. :KK9:

Akrep cim bizim yarış kızıştı iyice :KK60::KK60::KK60:

BUGÜNE KADAR KİM, KAÇ KİLO VERDİ ? :nazar:

1 . LaydLiNe *13.Takım* / 18,80 / 22,84% / 20.01.12 / 82,30 / 63,50
2 . akrep33 *2.Takım* / 11,00 / 14,67% / 15.08.08 / 75,00 / 64,00

Sen hangi kitabı okuyosun bakiim şu an :KK16: Benim şu an okuduğum kitap askerli çatışmalı savaşlı olunca şu albayım kelimesi beni kitabımın sayfaları arasına sürüklüyor :103:

...ve imzalara da beğeni butonu olsaydı yüss puanlık beğeni gelirdi senin imzalara tatlişkom :KK16::KK54:

Dikkatin de kaçmaz hiçbir şey..

Şu anda Yılmaz Özdil / Beraber yürüdük biz bu yıllarda kitabını okuyorum..

Ama "albayım" başka.. Başucu kitaplarımdan biri: Oğuz Atay / Tehlikeli Oyunlar

Püsküüt' cüm ellerine sağlık canım :KK16::KK16: Yarışmaya 2. girişim ve ikisinde de 1. liğe çıkabildim :nazar: Yüs puan bana. :KK9:

Allem ettiniz kallem ettinizi listeyi kaç kere düzelttirdiniz sonunda ilk ikiye yerleştiniz, ne diyeyim.. :KK60:

Şaka bir yana.. Kocaman tebrikler ikinize de! :KK71: :nazar:

(Umut, görüldüğü yerde kurşuna dizilmelidir, değil mi albayım?)

Allem ettiniz kallem ettinizi listeyi kaç kere düzelttirdiniz sonunda ilk ikiye yerleştiniz, ne diyeyim.. :KK60:

Şaka bir yana.. Kocaman tebrikler ikinize de! :KK71: :nazar:

(Umut, görüldüğü yerde kurşuna dizilmelidir, değil mi albayım?)
Çok teşekkürler Püsküüt' cum şaka yapmadık dediğin gibi allem edip kallem edip kaptık ilk sıraları. :KK60::KK60::KK60: Bu arada akrep le yarışıyoruz bakalım kim birinci olacak bu hafta :KK52:

Aman Allahım ikincimi olmuşummmm :118::124::124:

***8.TAKIM 334.ETAP***

Moni(92,7/ 91,9/ 0,8 /% 0,86 )
Nice15( 63,9 / 64,3 / -0,4/ % -0,63)
sky87 (93,0/ 93,0 / 0 / % 0)kilosu sabit
iris ( 64,1/ 64,0/ 0,1/% 0,16)
alsen (66,4 /65,8 /0,6 / % 0,90)
cirkinordekyavrusu (65,1/ 0 / 0 /% 0)izinli
adayaren38 (66,7/ 67,0/ -0,3 /% -0,45 )
rabia1984 (84,2/ 0 / 0/% 0)kendi isteği ile ayrıldı
maviask (53,6/ 53,6 / 0/% 0)kilosu sabit
phalanx(64,4/ 64,0 / 0,4/% 0,62 )
koizumirisa ( 105,5 / 103,7 / 1,8 /% 1,71 )
mermalade (91,0 / 90,0 / 1/ % 1,1 )
benbirtaneyim ( 72.4/ 66,2/0,89 /% 1,22 )izindeyken kapanan 12.takımdan transfer oldu,kilosu 7 ye bölündü

8. TAKIM ORTALAMASI:% 0,42

canlarım çok özür dileyerek bu şekilde paylaştım,benden sonraki takım kaptanımın gerekli düzeltmeleri yaparak paylaşmasını afınıza sığınarak istiyorum:KK17:
doktora gidiyorum ve çok geç kaldım,teşekkür ederim.listemi bile kontrol edemedim:KK5:

En Büyük TÜRKİYECuma Zayıflama Yarışmaları 333. Etap Sonuç ListeleriEn Büyük TÜRKİYE
(25 Ekim - 1 Kasım 2013)
***3.TAKIM 334.ETAP***
NoRaaa(71/71 /0 / 0%)sabit
sekerkiz67(80,5/ / / %)Bildirimde bulunmadi
sahgull(72,2/71,5 /0,7 /0,97%)
bluebootle(60,3/59,4 /0,9 /0,75%)Yeni üye,hedef 52 kilosu 2 ye bölündü
Sweetdimple(85/84,6 /0,4 /0,47 %) Yeni üye hedef 65

3.TAKIM ORTALAMASI %0,44

***8.TAKIM 334.ETAP***

Moni(92,7/ 91,9/ 0,8 /% 0,86 )
Nice15( 63,9 / 64,3 / -0,4/ % -0,63)
sky87 (93,0/ 93,0 / 0 / % 0)kilosu sabit
iris ( 64,1/ 64,0/ 0,1/% 0,16)
alsen (66,4 /65,8 /0,6 / % 0,90)
cirkinordekyavrusu (65,1/ 0 / 0 /% 0)izinli
adayaren38 (66,7/ 67,0/ -0,3 /% -0,45 )
rabia1984 (84,2/ 0 / 0/% 0)kendi isteği ile ayrıldı
maviask (53,6/ 53,6 / 0/% 0)kilosu sabit
phalanx(64,4/ 64,0 / 0,4/% 0,62 )
koizumirisa ( 105,5 / 103,7 / 1,8 /% 1,71 )
mermalade (91,0 / 90,0 / 1/ % 1,1 )
benbirtaneyim ( 72.4/ 66,2/0,89 /% 1,22 )izindeyken kapanan 12.takımdan transfer oldu,kilosu 7 ye bölündü

8. TAKIM ORTALAMASI:% 0,42

X