Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kızlar bir hatam varsa uyarın lütfen..

Moninin son paylaştığı listeyi baz alarak etap raporunu hazırlayacağım. Sonrasında buse8 ekleme yapmış ancak her iki mesajda da 9.takımları karşılaştırdım. merilinin açıklama satırı dışında bir fark göremedim. buse8 mesajında, sizin de konuştuğunuz gibi 3.takım yer almadığından bir basamak geriye gidip moninin mesajını baz aldım.

Bilginize,

Kızlar bir hatam varsa uyarın lütfen..

Moninin son paylaştığı listeyi baz alarak etap raporunu hazırlayacağım. Sonrasında buse8 ekleme yapmış ancak her iki mesajda da 9.takımları karşılaştırdım. merilinin açıklama satırı dışında bir fark göremedim. buse8 mesajında, sizin de konuştuğunuz gibi 3.takım yer almadığından bir basamak geriye gidip moninin mesajını baz aldım.

Bilginize,

canım ben geçen hafta bildirim yapamamıştım o yüzden buse benim bildirimimin yanına kilosu ikiye bölündü yazmıştı ama yanlış hatırlamıyosam moni kilosunu neden ikiye böldüğünü de belirt demişti o yüzden kilom değişmedi sadece açıkmama değişti. biz dağılmanın eşiğinden döndüğümüz için buseyle hesaplamaları falan yeni öğreniyoruz o yüzden bazen ayrıntıları kaçırabiliyoruz :)

canım ben geçen hafta bildirim yapamamıştım o yüzden buse benim bildirimimin yanına kilosu ikiye bölündü yazmıştı ama yanlış hatırlamıyosam moni kilosunu neden ikiye böldüğünü de belirt demişti o yüzden kilom değişmedi sadece açıkmama değişti. biz dağılmanın eşiğinden döndüğümüz için buseyle hesaplamaları falan yeni öğreniyoruz o yüzden bazen ayrıntıları kaçırabiliyoruz :)

Tahmin ettim tatlım, önemli değil..

buse8 mesajında kaptan olduğunu belirtmiş. Yeni yönetim kadronuz nedir? Sen yardımcı kaptan mısın?

Bana bu konuyu da paylaşım alanında iletirseniz, hem diğer takımlar bilgilenir hem de karar defterinde gerekli güncellemeyi yapabilirim. :126:

buse8 mesajında kaptan olduğunu belirtmiş. Yeni yönetim kadronuz nedir? Sen yardımcı kaptan mısın?

Bana bu konuyu da paylaşım alanında iletirseniz, hem diğer takımlar bilgilenir hem de karar defterinde gerekli güncellemeyi yapabilirim. :126:

aslında tam olarak bi seçim yapmadık sanırım. şuan kaptan buse gibi görünüyo ben ne olduğumu bilmiyorum ama bugün netleştirip sana iletirim canım :)

aslında tam olarak bi seçim yapmadık sanırım. şuan kaptan buse gibi görünüyo ben ne olduğumu bilmiyorum ama bugün netleştirip sana iletirim canım :)

meraba hanımlar bızım takım dagılma aşamasındayken stubbroon kaptanlık yapamıyacagınıda belırtıkten sonra takım dagılmaması adına ben kaptan olabılırım dıye mesaj yazdım kimsedende olumsuz bır mesaj gelmeyınce takımla ilgılenmek bana kaldı ....:44: olumsuz cevap almayıncada kaptan oldum yani sanıyorum yani gibiyimmm:KK1::KK1::KK1::KK1: merilicigimde hesaplamalardan anlarım diiyince el birligiyle altından kalkırız bu işin dedik ..kızlarla bugun konuşup burada paylaşırız

328. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-941.html#post32079695
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

GENEL

1) Ayda bir hazırladığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz. Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
İlk 10'a 4 üyesini, yerleştiren 13.takıma tebrikler! :nazar: Yanlış hatırlamıyorsam bu bir sıralama rekoru! :KK9:
Bir önceki listeye göre kilo alan üyelerin durumunu :KK20: ile işaretledim. Bilginize.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-8.html#post32092827

2) 304. etapta izne ayrılan olmadığından yeni bir diskalifiye olmamıştır.
Üyeleriniz izinden döndüğünde veya yeni üye aldığınızda lütfen öncelikle Diskalifiye Listesi topiğini kontrol etmeyi alışkanlık haline getiriniz.

2. TAKIM :KK9: :nazar:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

4. TAKIM:KK19: :KK9: :nazar:
4.Takım üyelerinden zeynep_canan mezun oldu.
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-40.html#post32090864

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 328. Etap birincisi 14. Takımdan Humeyrasağlam arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
6. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

günaydın ve güzel hafta sonları diliyorum herkeze
bugun benim dogum günüm . :) dogumgünümün oldugu hafta basarıyla ve istedigim kiloya ulasıpta mezun olarak ayrılmak gercekten cok güzel. benim kadınlar kulübü ile tanısmam gecen mart ayında kız kardeşim sayesinde eşimin banan zeynep zayıfla demesi bende bu kararı almama en büyük sebep oldubir gün kadınlar kulübünde gezerken kaptanınız pegasus gel dedi ve benim maceram böyle başladı ve iyiki cagırdı kaptnım spora başladım ama diyet yapmıyordum sürekli ac geziyordum kiloda vermiyordum ve diyetisyene gitmeye karar verdim . nisan ayında diyetisyenle saglıklı sekilde kilo vermelerim başladı haftada 2 2.5 kiloya yakın veriyordum ve bu beni inanılmaz motive etti hergün takımıma acıklamalar yazmak ve onlarla sohbet etmek bana terapi gibi geldi ve en ara sıra kilo vermelerim durdu gram gram gitti ama ben pes etmedim sabırla diyetimi yapmaya devam ettim diyetisyenimin söylediginin dısına hic cıkmadım nefsımın istedigi hiç bir seyi yemedim. sonunda 42 yasında cıtır bir anne oldum 20 yasında kızım var ve ben ondan daha zayıf oldum :) benim hikayem böyle hepinize saglıklı kilo vermeler başarılar diliyorum mezun oldum ama takımımı bırakmadım bırakamıyorumda cünki onları cok seviyorum...

slm hanımlarr ben 9. takım kaptanı buse8......yardımcım ise merili arkadaşım... gecen haftaki karşıklıklar için özür dilerimm bu hafta daha iyi olucaz ...yardımcı olan dıger takım kaptanlarına ve yardımcılarına sonsuz teşekkür ederimmm:13:

günaydın ve güzel hafta sonları diliyorum herkeze
bugun benim dogum günüm . :) dogumgünümün oldugu hafta basarıyla ve istedigim kiloya ulasıpta mezun olarak ayrılmak gercekten cok güzel. benim kadınlar kulübü ile tanısmam gecen mart ayında kız kardeşim sayesinde eşimin banan zeynep zayıfla demesi bende bu kararı almama en büyük sebep oldubir gün kadınlar kulübünde gezerken kaptanınız pegasus gel dedi ve benim maceram böyle başladı ve iyiki cagırdı kaptnım spora başladım ama diyet yapmıyordum sürekli ac geziyordum kiloda vermiyordum ve diyetisyene gitmeye karar verdim . nisan ayında diyetisyenle saglıklı sekilde kilo vermelerim başladı haftada 2 2.5 kiloya yakın veriyordum ve bu beni inanılmaz motive etti hergün takımıma acıklamalar yazmak ve onlarla sohbet etmek bana terapi gibi geldi ve en ara sıra kilo vermelerim durdu gram gram gitti ama ben pes etmedim sabırla diyetimi yapmaya devam ettim diyetisyenimin söylediginin dısına hic cıkmadım nefsımın istedigi hiç bir seyi yemedim. sonunda 42 yasında cıtır bir anne oldum 20 yasında kızım var ve ben ondan daha zayıf oldum :) benim hikayem böyle hepinize saglıklı kilo vermeler başarılar diliyorum mezun oldum ama takımımı bırakmadım bırakamıyorumda cünki onları cok seviyorum...

Sağlık ve keyif dolu, uzun bir ömür diliyorum. :KK71:

Hikayeni paylaştığın için teşekkürler. Mezunlar topiğimizin ilk mesajına ekliyorum şimdi.. :126:

slm hanımlarr ben 9. takım kaptanı buse8......yardımcım ise merili arkadaşım... gecen haftaki karşıklıklar için özür dilerimm bu hafta daha iyi olucaz ...yardımcı olan dıger takım kaptanlarına ve yardımcılarına sonsuz teşekkür ederimmm:13:

Hayırlı olsun ikinize de.. :nazar:

Takımı toparladığınız, taşın altına elinizi uzattığınız için teşekkürler..

Sağlıklı ve keyifli kilo vermeler diliyorum.

9. takım kapanmadığı için çok mutlu oldum. Bir kez de ben teşekkür ediyorum sizlere. Böyle duyarlı davrandığınız için. :KK16:

9. takım kapanmadığı için çok mutlu oldum. Bir kez de ben teşekkür ediyorum sizlere. Böyle duyarlı davrandığınız için. :KK16:

ne demek canımm .... başkalarına bir faydamız olacaksa ne mutlu bize ....bizleri yalnız bırakmdıgın icinde bizde sana teşekkur ederiz tatlımmmm:KK16:

:KK71:Günaydın,

Ekim ayı geldi ve takım analizleri bugün itibariyle başladı. Zaman buldukça bütün takımların analizlerini sırayla yapmayı ve en geç bu ayın sonuna kadar da bitirmeyi planladım.

Analizdeki genel mantık şu:
Başlangıç olarak iki ay önceki etap baz alınıyor. Yeni açılan takımlar için elbette açıldıkları etap baz olacak.
İki ay önceki listede yer alan yarışmacıların güncel etaptaki kilolarına bakıyor ve analizini yapıyorum.
İki ay önce listede olan ama şimdi ayrılmış/izinli olan yarışmacıların da bilinen son kilolarına bakıyorum.

2. takımın analizini az önce yayımladım. Hatam varsa lütfen uyarınız:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...larinin-analiz-raporlari-24.html#post32136974

:KK71:Günaydın,

Ekim ayı geldi ve takım analizleri bugün itibariyle başladı. Zaman buldukça bütün takımların analizlerini sırayla yapmayı ve en geç bu ayın sonuna kadar da bitirmeyi planladım.

Analizdeki genel mantık şu:
Başlangıç olarak iki ay önceki etap baz alınıyor. Yeni açılan takımlar için elbette açıldıkları etap baz olacak.
İki ay önceki listede yer alan yarışmacıların güncel etaptaki kilolarına bakıyor ve analizini yapıyorum.
İki ay önce listede olan ama şimdi ayrılmış/izinli olan yarışmacıların da bilinen son kilolarına bakıyorum.

2. takımın analizini az önce yayımladım. Hatam varsa lütfen uyarınız:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...larinin-analiz-raporlari-24.html#post32136974

eline sağlık püsküüt ben bir şey soracağım malum kurban bayramı 9 gün olarak resmileşti ayın 18 inde kilo bildirimi yapılacak mı yoksa ramazan bayramındaki gibi etaplar birleştirilecek mi?

eline sağlık püsküüt ben bir şey soracağım malum kurban bayramı 9 gün olarak resmileşti ayın 18 inde kilo bildirimi yapılacak mı yoksa ramazan bayramındaki gibi etaplar birleştirilecek mi?
İyi oldu konuyu açtığın..
Hemen Ekim ayı programımızı yazayım:

4 Ekim - 329. Etap - rutin bildirim :126:
11 Ekim - 330. Etap - rutin bildirim :126:
18 Ekim - 331. Etap - bayram tatili nedeniyle bildirim yok :KK52:
25 Ekim - 332. Etap - farklar ikiye bölünerek bildirim yapılacak :126:

..ve böyle gider. :KK34:

İyi oldu konuyu açtığın..
Hemen Ekim ayı programımızı yazayım:

4 Ekim - 329. Etap - rutin bildirim :126:
11 Ekim - 330. Etap - rutin bildirim :126:
18 Ekim - 331. Etap - bayram tatili nedeniyle bildirim yok :KK52:
25 Ekim - 332. Etap - farklar ikiye bölünerek bildirim yapılacak :126:

..ve böyle gider. :KK34:

Püsküüt bu konuyla alakalı değil ama ben birşey sormak istiyorum. Takım olarak uzun zamandır paylaşım konusunda sıkıntı çekiyoruz o yüzden belirli kurallar koyduk. İlk hafta 25 mesaj yazmayan sarı kart alacak 2. hafta diskalifiye edilecek. Takımda ki herkes de kabul etti. Şimdi ben bu kurallara uymayanları diskalifiye edebilir miyim? Yani sonuçta genel kural olmadığı için bi danışmak istedim.

Püsküüt bu konuyla alakalı değil ama ben birşey sormak istiyorum. Takım olarak uzun zamandır paylaşım konusunda sıkıntı çekiyoruz o yüzden belirli kurallar koyduk. İlk hafta 25 mesaj yazmayan sarı kart alacak 2. hafta diskalifiye edilecek. Takımda ki herkes de kabul etti. Şimdi ben bu kurallara uymayanları diskalifiye edebilir miyim? Yani sonuçta genel kural olmadığı için bi danışmak istedim.

Canım bu senin takım içi kuralların paylaşımda danışmana gerek yok..İnsiyatif kullanmakda kuralı uygulamakta senin elinde:KK34:

Soruyu akrep33 doğru yanıtlamış Mercani..

Paylaşımı yüksek tutmak ilk amaç ve bu amaç doğrultusunda da, otoriter tutum yerine aynen senin uyguladığın gibi alınan her yeni takım içi karar, takım üyelerine de onaylatıldıkta sonra uygulamaya koyulur.

Takım yönetimi, takım içinde oylamaya sunduğu her karar için gerekli yaptırımı uygulamakta serbesttir. Bazı takımlarda, takım iç kurallrı takım topiğinin ilk mesajında yayımlanıyor ve yeni gelen üyelere de ilgili link verilerek bilgilendiriliyor. Şİmdi hatırlayamıyorum, sizin takımın ilk mesajında da böyle bir uygulama yaptık mı?

Sonuç olarak; eğer böyle bir editleme yapmamı istersen takım iç kurallarını bana iletirsin. Ben de gerekli düzenlemeyi yaparım. :!26:

X