Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Çok güldürdün beni çok yaşa e mi?
Kahkaha attım resmen, elim de dikişimde tabii..

Ama bak iyi ki "hayır" durumunu düşünmüşüm. Ankete göre 1 kişi var hayır diyen.. Dilerim o üyenin olduğu takıma sıra gelmeden hedefime ulaşmış olurum..

Sadece bir hafta misafir olma sebebim de şu:
Her hafta yeni bir takıma karşı yeni bir sorumluluk hissetmeyi ve listede az bile olsa hep kilo veriyor olmayı hedefliyorum.
Ama aynı takımda kalırsam bir hafta alırım, bir hafta veririm, bahanem olur..
Kalan kilomu, bu şekilde düzenli verebilirim diye düşünüyorum.

Mesajında çok ince dokunuşlar vardı.. Hepsini aldım, binlerce teşekkürler..

Not: Senin teklifine sıcak baktığımı ifade etmiştim. Ama köşemde sakin sakin düşüneyim diye de söylemiştim. Geçen hafta yatakta uzanmış ve tavanı seyrederken aklıma bu geldi. Tasarladım, düşündüm, biraz tırstım.. Sonra cesaretimi topladım ve mesajımı yazdım.

bence 1 hafta olayını bir kez daha düşün. tavanına sor. oylamaya da sunabiliriz. ben burada senin en yüksek menfaatini gözetmek zorundayım kendime bakıyorum. eğer gezici kumpanya gibi her hafta bir yerden bir yere gezsem başarısız olma ihtimalimi çok düşünmezdim. amaan nolacak derdim kilo vermesem hatta alsam dahi beni 10 hafta görmeyecekler ne de olsa derdim..

Ama 2 rakamı candır. 2 beraberlik demektir. Kilo veremediğin yada aldığın hafta, diğerinde telafi edebilme şansı demektir. Kilo verdiğin her hafta başka takıma geçmeye hakkın olsun. Veremedin miydi ceza olarak takımda bir hafta daha kal. Tamam bu olsun bak bunda anlaşalım

püsküüt selam canım,benimde kullanıcı adım değişti.ben 8.takım kaptan yardımcısı xay,

eski kullanıcı adım: xay
yeni kullanıcı adım:moni

birde benim yüzümden bir karışıklık olsun istemem,not alırsan sevinirim

püsküüt selam,

sen aynı benim durumumdasın..
benim de birkaç kilom kaldı, üstelik bacağımdaki problem nedeniyle eskisi gibi sıkı bir spor programım yok..
durumunu çok iyi anlıyorum..
gizli kalmasını istemişsin ama benim için sorun yok, oyumu evet olarak kullandım..
sağlıklı bir şekilde kilolarını vermen dileğiyle..
sevgiler

Ben 9.Takım ile ilgili düzeltmeleri yaptım ve listeyi olması gereken şekli ile sonuç listelerine ekledim.Ortalamaları etkileyen bir durum olmadı.Kaptanmımız adına her hafta listeleri ben hazırladığım için acemiliğine gelmiş sanıyorum.

Ben yinede sansimi deneyeyim dedim
Bide sey dicektim,senin hedef kilon cok yok ya,bu hafta liste sirasi 5. takimda,sen 5.takimdan baslican diyelim,biz en sona kaliyoruz,bizde hic yarismicanmi yani?
Hedefine ulassanda bizede bekleriz

Son düzenleme:

Tekrar teşekkürler sana pegasus

Püsküüttt..hiç bir soru kalmadı kafamda, çok teşekkürler. Hiç üşenmeden anlatıyorsun her şeyi herkesee Ben de kuralları sevdiğimden dolayıı takdirlerimi sunarr başarılarının devamını dilerim.

Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim..

Ben de senin sağlıkla kilo vermeni diliyorum. Dilerim bacak problemin geçicidir.

Bi'mukabele..

Teşekkürler.

Şu satırda bir problem var. "Kilosu sabit" açıklaması yanlışlıkla yazıldı sanırım.

btlbetul(65/64,5/0,5/%0,77)Kilosu Sabit.

Ben yinede sansimi deneyeyim dedim
Bide sey dicektim,senin hedef kilon cok yok ya,bu hafta liste sirasi 5. takimda,sen 5.takimdan baslican diyelim,biz en sona kaliyoruz,bizde hic yarismicanmi yani?
Hedefine ulassanda bizede bekleriz

Ay ben seni yerim!

Gitmiş de hangi takımdan başlayacağıma bakmış..

Vallahi pegasuscum zaman ne gösterir bilemiyorum. Bugün doktor kontrolüm vardı. 1 ay spor yasak. Spor olmayınca, ağır diyet de yapmayınca ne kadar sürer hedefe ulaşmam bilemiyorum.. Bekleyelim, görelim..

ne kadınsın yahu ,hayranım bu huyuna

selam arkadaşlar, pat diye girdim kusuruma bakmayın

püsküütüm ben guruplarda olmadıgım için oy kullanmadım .ama her hafta ayrı gurupda olmak istemek ince hesap, sanada yakışır hani.
demek hasta yatagında bunları düşündün bir an kendi halimden utandım
...iyi fikir aslında .tek zor yanı her hafta ayrı arkadaşlarla yazışmak onları tanımaya çalışmak olacak sanırım . bu arada cafeyede sıra gelir umarın .yoksa seni takip etmek için takım takım gezmeyim .
sevgiler canım .en kısa zamanda hedefine gelip kilo koruma topigi açmanı bekliyorum

Son düzenleme:
Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim..

Ben de senin sağlıkla kilo vermeni diliyorum. Dilerim bacak problemin geçicidir.

Bi'mukabele..

doktor geçici olduğunu söyledi, laktik asit baldırlarımda ödem yapıp ağrı veriyor..bir de menisküs zedelenmesi vardı,o geçti çok şükür..sadece dinlenmem gerekiyor..arada pilates yapıyorum..
sana da geçmiş olsun..
en yakın zamanda bizim grupta görüşmek üzere :)

Aebenim mecburdum böyle bir şey yapmaya..
Ekimden bu yana verdiğim 10 kilo, şimdi sırf spor yapmıyorum diye boşa gitmesin..
Cafedeki ortam zaten motive etmemeye başlamıştı.
Dilerim işe yarar bu uygulama..
En azından her Cuma liste hazırlayacağım için bu cendereden bir an önce kurtulmak için düzenli kilo vermek için bir itkim olacak diye ümit ediyorum.
O topikte birlikte olmayı hayal ediyorum. Ha'di aebenim! Sen de harakete geç artık lütfen..
Çok sevindim geçici olmasına. Yoksa moral bozmak işten değil.
Dilerim ikimiz de en kısa sürede kurtuluruz bu sporsuz yaşamlardan.. Sağlığımıza kavuşur, hoplamaya zıplamaya başlarız.
Bende katılmak istiyorum yarismaniza ne yapmak lazım :)
Başvurular buradan.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...ayiflama-yarismasina-katilmak-isteyenler.html
İlk mesajı okuyarak, ona göre başvuru mesajınızı yazabilirsiniz.

Kesınlıkle katılmalısın.
Mısafır ol bıze:))
Yalnız mısafırperverlık ayagına bızden ıkramlar bekleme:))

Arkadaşlar oylama katılımcı sayısı henüz 53. (52 evet, 1 hayır)
Aktif yarışmacı sayımız 100 civarında.
Sağlıklı sonuç alabilmemiz adına herkesin oy kullanmasını rica ediyorum. Takım topiklerinizde, bu konuyu bir kez daha hatırlatın lütfen..

Utandim bak simdi:78:
Insallah en kisa sürede ulasirsin.
Sagligina kavus sporuda eklersin,sorun degil

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…