Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

merhaba,
4. takımda sizin de farkettiğiniz üzere toparlanma sorunu yaşıyoruz. Üç kişi kaldık aslında pegasus arkadaşın da interneti geç açılacakmış ben sonra gelirim demişti yani kendisi halen izinli. Biz şu an takımda 3 kişi kaldık ve biri zaten benim kardeşim, diğer arkadaş da oldukça zayıfladı. Biz, hakkımız baki kalmak üzere yani yarın bir gün başka bir takıma eklenebilme hakkımız saklı kalmak üzere şimdi ayrılmak istiyoruz. Uygun mudur?
sevgiler...

takimlar arasi konusulsa takimlara katilmak isteyen yeni gelecek arkadaslari 4. gruba kaydirsak olmaz mi?
belki yeni arkadaslar yeni kan yeni heyecan olur diye dusunuyorum

merhaba,
4. takımda sizin de farkettiğiniz üzere toparlanma sorunu yaşıyoruz. Üç kişi kaldık aslında pegasus arkadaşın da interneti geç açılacakmış ben sonra gelirim demişti yani kendisi halen izinli. Biz şu an takımda 3 kişi kaldık ve biri zaten benim kardeşim, diğer arkadaş da oldukça zayıfladı. Biz, hakkımız baki kalmak üzere yani yarın bir gün başka bir takıma eklenebilme hakkımız saklı kalmak üzere şimdi ayrılmak istiyoruz. Uygun mudur?
sevgiler...
Kural gereği, yarışmadan kendi isteğiyle ya da mezun olarak ayrılanlar 6 ay süre ile geri dönüş yapamıyorlar.
Karar defterini inceleyerek; izne ayrılarak mı çıkarsınız yoksa ayrılır mısınız ona karar verirsiniz.

Benim sorum şu:
4. takım kaptanı takım olarak izne ayrıldıklarını ve 19 ocakta döneceklerini söylemişti.

Son bildirim listeniz :
***4. TAKIM 288. ETAP***.
tubis87: ( 69.3 / 68.7 / 0.6 / %0.87).izinli.
tfneyll: ( 56.8 / 57.9 / -1.1 / -%1.94 ).izinli.
pegasus07: (63.0 / 64 / -1.0 / -%1.59).izinli.
zeburus: ( 72.1 / 71.0 / 1.1 / %1.53).izinli.
topraks: ( 78.6 / 79.7 / -1.1 / -%1.40).izinli.
eftelya_blue: ( 65.4 / 65.4 / 0 / %0).kilosu aynı, izinli.
ozgekrd: (86.0 / 86.0 / 0 / %0 ).kilosu aynı, izinli.
yumukum: ( 83.0 / 83.0 / 0 / %0 ).kilosu aynı, izinli.

Bu listede yer alan, sizin dışınızdaki arkadaşlar bu durumda yarışmadan ayrılmış mı oluyor? Haberiniz var mı? Görüştünüz mü?

62,3 ile ayrılmıştım... bebiş için tedavilere başladım ve o aylarda almaya da başladım ama işte kısa sürede değil yıllar oldu... o psikoloji ile de sanırım yemeye devam ettim ve kilo artışımda ben anlamadan arttıkça arttı ... sonrasında baktım bebek olmuyor ama ben şişiyorum bıraktım detaviyi kafama dank etti ama almış bulundum... burası tapınak gibi oldu bana... inşallah bu sefer de başarıcam 62 leri değil 65 görsem de yetecek bana
sen azimli hatunsun jujum istersen yaparsın :KK34:
bende ismini hatırlıyorum eskilerden

canım bebek için sorun ne bilmiyorum ama
antepte bir merkez var micro enjeksiyon sanırım ankara ve istanbulda da var
2 arkadaşım sıfır ihtimal olmasına rağmen ilk denemelerinde hamile kaldı
bir araştır istersen

kadisim mesajını çalıyorum heberin olsun .:KK9:

bende ismini hatırlıyorum eskilerden

canım bebek için sorun ne bilmiyorum ama
antepte bir merkez var micro enjeksiyon sanırım ankara ve istanbulda da var
2 arkadaşım sıfır ihtimal olmasına rağmen ilk denemelerinde hamile kaldı
bir araştır istersen
bir oğlum var belkide bundan ötürü tüp bebeğe uzak duruyorum.. çok yıprandım bu süreçte herkesin sormasından felan bunaldım şimdi eşimde bende artık düşünmüyoruz diyoruz sorana ama eşim tedavi görüyor 6 ay sürecek o arada bende kilolarımı vereyim istiyorum sonrasında aşılama olucak ondan sonra bakıcam artık... senin dediğin sani konukoğlu mu neydi o hastane mi...
Ona gerizekalılık demeyelim aslında Püsküüt'cüm ama denecekte bişey bulamıyorum. Bile bile zehirlenmeye ne denilebilir ki? Tam 15 yıl içtim o mereti. 31 yaşındayım. Hayatımın yarısını onu içmek için harcadım. Ve en büyük pişmanlığım kızıma hamileyken içmiş olmam. Ama allaha şükür 04.04.2011 tarihinde bıraktım. Şuan karnımdaki bebeğim için çok mutluyum ki sigarasız bir ortamda filizlendi sigarasız bir ortamda doğacak. İlk kızımın pişmanlığı hala içimde. Öyle bir tiryakiydim ki anlatsam destan olur. Ama bıraktım allaha şükür. İlaç yardımıyla oldu ama sonuçta tam tamına iki yıl olacak sigarayı bırakalı. Ve ne tesadüftür ki bu bebişimin 04.04.2013 tarihinde doğma ihtimali var. Eğer içinde biryerlerde bu sigaraya keşke hiç başlamamış olsaydım dediysen eğer görüşelim bu konuyu seninle.

Zaten o zamanlar öyle bir durum yoktu ki canım. İstersen onlarada birlikte destek çıkalım. Ben yardıma hazırım. :KK16:

ben girdim takıma şöyle bi baktım pek kalmaya istekli gibi değiller....

bir oğlum var belkide bundan ötürü tüp bebeğe uzak duruyorum.. çok yıprandım bu süreçte herkesin sormasından felan bunaldım şimdi eşimde bende artık düşünmüyoruz diyoruz sorana ama eşim tedavi görüyor 6 ay sürecek o arada bende kilolarımı vereyim istiyorum sonrasında aşılama olucak ondan sonra bakıcam artık... senin dediğin sani konukoğlu mu neydi o hastane mi...

Püsküüt liste yazmış yaaa canım. Ordakilerin birçoğunun bu istekten haberi yok sanırım. Yazan arkadaş bir cevap verecektir mutlaka. Başkalarının hakkında karar vermek sanırım doğru değildir.:26:

Püsküüt liste yazmış yaaa canım. Ordakilerin birçoğunun bu istekten haberi yok sanırım. Yazan arkadaş bir cevap verecektir mutlaka. Başkalarının hakkında karar vermek sanırım doğru değildir.:26:

ben geldiğimden beri ara ara bakıyorum 1-2 kişi anca geliyorud... püskütün dediğine göre 19 ocak tarihine kadar izinlilermiş hala gelen giden yok... cumaya kadar da netleşir ama sanmıyorum

Son girişimde vakit azlığından cevap yazamamıştım mesajlarınıza kızlar.. :KK34:
yapma püsküütüm ,gerçekden içiyormusun o illeti .:26::26:
Aebenim sana denk gelmedi demek ki.. hatta 63 kiloyla mezun olduğumda hemen ertesinde sigara bıraktığım için bir ay içinde 66 kiloya geri çıkmıştım, diye yazmıştım bir kaç yerde. Beceremediğimi de ekleyerek.. :KK60:
canım ne desem sen zaten biliyosun ve görüyosun
:26:
bırakman öncelikle azaltman temennisiyleeeee
kadiscim azaltmak bırakmanın bir yolu mu bilmiyorum ama ason bir yıldır günde 5-6 tane içiyorum. (eskiden 1.5 paket içerdim) ve en önemlisi artık içime çekmiyorum.. istesem de çekemiyorum zaten. Böyle takılıyorum şimdilik. Keyif alarak.. :KK14:
Ona gerizekalılık demeyelim aslında Püsküüt'cüm ama denecekte bişey bulamıyorum. Bile bile zehirlenmeye ne denilebilir ki? Tam 15 yıl içtim o mereti. 31 yaşındayım. Hayatımın yarısını onu içmek için harcadım. Ve en büyük pişmanlığım kızıma hamileyken içmiş olmam. Ama allaha şükür 04.04.2011 tarihinde bıraktım. Şuan karnımdaki bebeğim için çok mutluyum ki sigarasız bir ortamda filizlendi sigarasız bir ortamda doğacak. İlk kızımın pişmanlığı hala içimde. Öyle bir tiryakiydim ki anlatsam destan olur. Ama bıraktım allaha şükür. İlaç yardımıyla oldu ama sonuçta tam tamına iki yıl olacak sigarayı bırakalı. Ve ne tesadüftür ki bu bebişimin 04.04.2013 tarihinde doğma ihtimali var. Eğer içinde biryerlerde bu sigaraya keşke hiç başlamamış olsaydım dediysen eğer görüşelim bu konuyu seninle.

Zaten o zamanlar öyle bir durum yoktu ki canım. İstersen onlarada birlikte destek çıkalım. Ben yardıma hazırım. :KK16:
Senin adına sevindim laydline cım.. Tebrikler. :KK9:
Tarihlerin tesadüfü de hoş olmuş doğrusu..
İki yıl güzel bir süre.. Eşim de bırakalı iki seneye yaklaşıyor.
Lulut paşamız kalp krizi geçirdiğinden beri evde zaten sigara içmek yasak.. Ben de bu havada balkon, cam kenarı öyle amele gibi içiyorum işte.. :KK14: :KK1:
Kafada bitirmek lazım önce. Destek alternatifi sonraki aşama. Benim kafada bitmiyor. Boşuna demiyorum gerizekalılık etkisi var diye.. :KK53:

Bence de öyle..
Takım kaptanı tubişin böyle habersizce bırakıp gideceğini düşünmüyorum ben.. Sesi çıkar diye ümit ediyorum.

Senin adına sevindim laydline cım.. Tebrikler. :KK9:
Tarihlerin tesadüfü de hoş olmuş doğrusu..
İki yıl güzel bir süre.. Eşim de bırakalı iki seneye yaklaşıyor.
Lulut paşamız kalp krizi geçirdiğinden beri evde zaten sigara içmek yasak.. Ben de bu havada balkon, cam kenarı öyle amele gibi içiyorum işte.. :KK14: :KK1:
Kafada bitirmek lazım önce. Destek alternatifi sonraki aşama. Benim kafada bitmiyor. Boşuna demiyorum gerizekalılık etkisi var diye.. :KK53:

Bence de öyle..
Takım kaptanı tubişin böyle habersizce bırakıp gideceğini düşünmüyorum ben.. Sesi çıkar diye ümit ediyorum.

Çok teşekkürler Püsküüt'çüm. :KK16:Bu konuda anlatacak çok şeyim var. :KK9:Ama bir cümleyle özetlemem gerekirse sigarayı bıraktığım an sanki dünyam başıma yıkılacak gibi düşünürdüm hep. Hatta her gece yatarken son sigaramı içer sabaha sigarayı bırakıyorum kararı alırdım. Sabah gözümü açar açmaz hiç birşey yemeden hemen bir sigara yakardım. Anlayacağın sadece uyurken bıraktım bu zamana kadar. Hatta ilk bırakacağım gün eşim inanmamıştı bana. Hiç kimse inanmamıştı. O derece tiryakiydim. Üç arkadaş başladık ikimiz bıraktık birisi başlamadı bile ilaca. Sonra diğer arkadaş tekrar başladı ama allaha şükür ben başlamadım. Hatta benden bir ay sonra eşimde bıraktı. Şimdi tertemiz bir evde yaşıyoruz. İnşallah sende kafanda bitirirsin biran önce bu işkenceyi. :26:

kandiliniz kutlu olsun arkadaslar
dualariniz kabul olsunnnnnnnnnn
dua etmek icin acilan elleri rabbim bos cevirmesin

Kural gereği, yarışmadan kendi isteğiyle ya da mezun olarak ayrılanlar 6 ay süre ile geri dönüş yapamıyorlar.
Karar defterini inceleyerek; izne ayrılarak mı çıkarsınız yoksa ayrılır mısınız ona karar verirsiniz.

Benim sorum şu:
4. takım kaptanı takım olarak izne ayrıldıklarını ve 19 ocakta döneceklerini söylemişti.

Son bildirim listeniz :
***4. TAKIM 288. ETAP***.
tubis87: ( 69.3 / 68.7 / 0.6 / %0.87).izinli.
tfneyll: ( 56.8 / 57.9 / -1.1 / -%1.94 ).izinli.
pegasus07: (63.0 / 64 / -1.0 / -%1.59).izinli.
zeburus: ( 72.1 / 71.0 / 1.1 / %1.53).izinli.
topraks: ( 78.6 / 79.7 / -1.1 / -%1.40).izinli.
eftelya_blue: ( 65.4 / 65.4 / 0 / %0).kilosu aynı, izinli.
ozgekrd: (86.0 / 86.0 / 0 / %0 ).kilosu aynı, izinli.
yumukum: ( 83.0 / 83.0 / 0 / %0 ).kilosu aynı, izinli.

Bu listede yer alan, sizin dışınızdaki arkadaşlar bu durumda yarışmadan ayrılmış mı oluyor? Haberiniz var mı? Görüştünüz mü?

merhaba,
öncelikle ben önümüzdeki günlerde yani 6 aydan daha kısa bir zamanda bir takıma dahil olabilirim diye düşünmüştüm, kendi takımımı kaptanımız gelmeden idare edebilecek durumda değilim. Bu durumda izinli olarak devam etmem daha doğru olacak sanırım.
Diğer arkadaşlara gelince, bizim telefon ya da başka iletişim araçları ile birbirimize ulaşma durumumuz söz konusu değil dolayısıyla kimse için bir şey diyemiyeceğim belki de dönecekler ama toplu olarak izine ayrıldıktan sonra döneceğimiz tarihte çoğu kişi gelmedi, yanlış birşey yapıp birilerine de engel olmak istemiyorum. Sadece pegasus internetinde sorun olduğunu açılınca geleceğini gelene kadar izinli yazılmasını istemişti. Diğer arkadaşlar da kuralları bildikleri için belki zamanları içinde geleceklerdir bilemiyorum. Bu nedenle bir işlem yapılacaksa eftelya blue (benim kardeşim) ve benim için izinli yazılarak devam edebiliyorsak edelim diyoruz.

merhaba,
öncelikle ben önümüzdeki günlerde yani 6 aydan daha kısa bir zamanda bir takıma dahil olabilirim diye düşünmüştüm, kendi takımımı kaptanımız gelmeden idare edebilecek durumda değilim. Bu durumda izinli olarak devam etmem daha doğru olacak sanırım.
Diğer arkadaşlara gelince, bizim telefon ya da başka iletişim araçları ile birbirimize ulaşma durumumuz söz konusu değil dolayısıyla kimse için bir şey diyemiyeceğim belki de dönecekler ama toplu olarak izine ayrıldıktan sonra döneceğimiz tarihte çoğu kişi gelmedi, yanlış birşey yapıp birilerine de engel olmak istemiyorum. Sadece pegasus internetinde sorun olduğunu açılınca geleceğini gelene kadar izinli yazılmasını istemişti. Diğer arkadaşlar da kuralları bildikleri için belki zamanları içinde geleceklerdir bilemiyorum. Bu nedenle bir işlem yapılacaksa eftelya blue (benim kardeşim) ve benim için izinli yazılarak devam edebiliyorsak edelim diyoruz.

topraks, teşekkürler bilgilendirme için.

Sonrasında herhangi bir tatsızlık yaşanmaması adına; bireysel bildirimleri dikkate almam gerektiğini düşünüyorum.

Senin talep ettiğin şekilde; seni ve eftelya blue arkadaşımızı "izinli" yazarım. Diğer arkadaşlar da herhangi bir bildirimde bulunana kadar izinli görünmeye devam ederler. Zaten kural gereği, izinli olmanın da belli bir üst limiti var. Süre uzarsa, kendiliğinden diskalifiye olunuyor.

Geri dönüş yaptığınız son etapta listenizde zeburus arkadaşımız da vardı. O da mı izinli sayılmaya devam edecek, anlamadım.

Ve son olarak.. takımdaki boşluk nedeniyle ayrılıyorsanız eğer; başka bir takıma transfer olabilir ve bu isteğinizi başvuru topiğinde dile getirebilirsiniz. Bu da aklınızda olsun lütfen..

Sonrasında herhangi bir tatsızlık yaşanmaması adına; bireysel bildirimleri dikkate almam gerektiğini düşünüyorum.

Senin talep ettiğin şekilde; seni ve eftelya blue arkadaşımızı "izinli" yazarım. Diğer arkadaşlar da herhangi bir bildirimde bulunana kadar izinli görünmeye devam ederler. Zaten kural gereği, izinli olmanın da belli bir üst limiti var. Süre uzarsa, kendiliğinden diskalifiye olunuyor.

Geri dönüş yaptığınız son etapta listenizde zeburus arkadaşımız da vardı. O da mı izinli sayılmaya devam edecek, anlamadım.

Ve son olarak.. takımdaki boşluk nedeniyle ayrılıyorsanız eğer; başka bir takıma transfer olabilir ve bu isteğinizi başvuru topiğinde dile getirebilirsiniz. Bu da aklınızda olsun lütfen..

merhabalar.birkaç gündür sadece olanları takip edebildim ne yazıkki dahil olamadım.benide izinli sayarsanız sevinirim.umarım bu süre içinde bizde toparlanırız..

canım adını unutttum şu an
ama 2 arkadaşında eşlerindeydi sorun sıfırdılar yani ama bu yöntemle en hızlı spermleri falan seçiyolar yumurtaları da aynı şekilde 5-6 milyar gibi bi para
sonuçta tüp bebek mi oluyor bilmiyorum ama yöntem micro enjeksiyon

teşekkür ederim, bu ara iş, ev ve kafa durumum biraz karışık, topralamaya çalışıyorum. En kısa zamanda kendimi toparlayıp bir transfer isteğinde bulunmayı düşünüyorum. İlginize tekrardan teşekkür ederim:)

canım adını unutttum şu an
ama 2 arkadaşında eşlerindeydi sorun sıfırdılar yani ama bu yöntemle en hızlı spermleri falan seçiyolar yumurtaları da aynı şekilde 5-6 milyar gibi bi para
sonuçta tüp bebek mi oluyor bilmiyorum ama yöntem micro enjeksiyon

klinikten kliniğe değişiyor tedavi görümceme 15 bine mal olmuştu... tutmadı 1 ay sonra doğal yolla hamiye kaldı... şu aşamada maddi olarak böyle bir sürece hazır değilim zaten... eşimin tedavisinin bitmesini bekliyorum birde yaşım 35 olursa en azından iki embriyo koyulucak şans dahada artıcak şimdi bi tane koyuyolar aklımdan geçen 35 e kadar aşılama vs yöntemleri denemekti...

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYECUMA zayiflama YARIŞMASI 293. ETAP SONUÇ LİSTESİ En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

( 18 Ocak -25 Ocak )​

***3. Takım 293.Etap***
S_A ( 76,9 / 75,5 / 1,4 / % 1,82)
Yakar76 ( 64,6 /63,9/ 0,7/%1,08 )
se_zen ( 57,0 / 56,5 / 0,5 / 0,88 % )
Gırgırına ( 90,0/ 90,6 /-0,6 / % -0,33) gecen hafta bildirimde bulunmadigi icin sonuç 2 ye bölündü
nidah ( 60.0 / 59.3 / 0,7 / %1,17)
Ilginnur( 78.1 /0,00/ 0,00% ) kilosu aynı
mattika ( 70,7 / 69,8 / 0,9 / % 1,27 )
hilal6030 (69.7 / 68,6 / 1,1 / %1,58 )
ekino ( 78.1 / 78 / 0.1 / % 0.13 )
mihracee ( 65 / 64,4/ 0,6 / %0,46 ) Gecen hafta bildirimde bulunmadigi icin verdigi kilosu ikiye bölündü

3. Takım ortalamas: 0,806 %

klinikten kliniğe değişiyor tedavi görümceme 15 bine mal olmuştu... tutmadı 1 ay sonra doğal yolla hamiye kaldı... şu aşamada maddi olarak böyle bir sürece hazır değilim zaten... eşimin tedavisinin bitmesini bekliyorum birde yaşım 35 olursa en azından iki embriyo koyulucak şans dahada artıcak şimdi bi tane koyuyolar aklımdan geçen 35 e kadar aşılama vs yöntemleri denemekti...

Sen daha iyi bilirsin canim.bir cocugun varmis zaten zayifla keyfine bak canim.

X