Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

1.38 den sonrası 5e kadarsa 1.38 olarak kalır ama 5 ve yukarıysa 1.39 olarak yuvarlanır bu sonuca göre iki takımda bence 1. ve iki takımında ortalamaları bence doğru son rakamlarını yazmaya gerek yoktu diye düşünüyorum:KK34:
Kişisel görüşüme göre; ladyline nın yaptığı mantıklı.
Çünkü 3. basamak her iki takımın oranında da 5 ten aşağıda olduğu için aynı yere yuvarlanıyorlar. :KK34:
Bu durumda da aynı sırayı paylaşacaklar. Bunun özellikle 1. cilik olduğunu düşünürsen önemli bir detay olacaktır. 3.basamağa göre derece alınacak bu durumda.

Arkadaşlar ben bişey önermek istiyorum hazır yeri gelmişken. Daha önce en son bildirim saati neye göre ayarlandı bilmiyorum ama 16:30 bana çok erken geliyor. Ben bu saatin biraz daha ileriye çekilmesini öneriyorum. Hem böylelikle iki ayağımız bir pabuca girmez. Umarım yerinde bir öneri olur bu. :26:
Çok uzun bir süre 21:00 olarak kalmıştı. 21:30 da listelerin son saatiydi. Çoğu zaman bu saate kalınmıyordu zaten.
Ama daha sonra çalışan arkadaşlar, iş çıkışı internete giremeyeceği için liste hazırlama sırası gelince sorun yaşayanlar sıkıntılarını paylaşarak bu saatin erkene alınması yönünde öneri sundular. Diğer bütün kararlar gibi bu karar da zamanında oylandı ve kabul edildi.
Sen de öneri olarak oya sunarsan, takımların evet/hayır mesajlarıyla birlikte daha gerçekçi bir sonuca ulaşılabilir diye düşünüyorum.

Öneri:
xxxx
1. Takım: Evet / Hayır
xxxx

şeklinde..

Kişisel görüşüme göre; ladyline nın yaptığı mantıklı.
Çünkü 3. basamak her iki takımın oranında da 5 ten aşağıda olduğu için aynı yere yuvarlanıyorlar. :KK34:
Bu durumda da aynı sırayı paylaşacaklar. Bunun özellikle 1. cilik olduğunu düşünürsen önemli bir detay olacaktır. 3.basamağa göre derece alınacak bu durumda.

Çok uzun bir süre 21:00 olarak kalmıştı. 21:30 da listelerin son saatiydi. Çoğu zaman bu saate kalınmıyordu zaten.
Ama daha sonra çalışan arkadaşlar, iş çıkışı internete giremeyeceği için liste hazırlama sırası gelince sorun yaşayanlar sıkıntılarını paylaşarak bu saatin erkene alınması yönünde öneri sundular. Diğer bütün kararlar gibi bu karar da zamanında oylandı ve kabul edildi.
Sen de öneri olarak oya sunarsan, takımların evet/hayır mesajlarıyla birlikte daha gerçekçi bir sonuca ulaşılabilir diye düşünüyorum.

Öneri:
xxxx
1. Takım: Evet / Hayır
xxxx

şeklinde..

O zaman ben hemen önerimi oylamaya açıyorum. Çok teşekkürler :KK16:

Arkadaşlar yukarda da bahsettiğim gibi cuma günleri listelerin paylaşım alanına eklenmesinin en son saati olan 16:30 un, en geç 18:00 olarak değiştirilmesini ve genel sıralama listesinin ise ertesi gün yani cumartesi en geç saat 12:00 ye kadar yapılması için konuyu oylamanızı istiyorum. Şimdiden teşekkürler. :KK16:

1. Takım Evet / Hayır
2. Takım Evet / Hayır
3. Takım Evet / Hayır
4. Takım Evet / Hayır
5. Takım Evet / Hayır
6. Takım Evet / Hayır
7. Takım Evet / Hayır
8. Takım Evet / Hayır
9. Takım Evet / Hayır
13. Takım Evet

Arkadaşlar yukarda da bahsettiğim gibi cuma günleri listelerin paylaşım alanına eklenmesinin en son saati olan 16:30 un, en geç 18:00 olarak değiştirilmesini ve genel sıralama listesinin ise ertesi gün yani cumartesi en geç saat 12:00 ye kadar yapılması için konuyu oylamanızı istiyorum. Şimdiden teşekkürler. :KK16:

1. Takım Evet / Hayır
2. Takım Evet / Hayır
3. Takım Evet / Hayır
4. Takım Evet / Hayır
5. Takım Evet / Hayır
6. Takım Evet / Hayır
7. Takım Evet
8. Takım Evet / Hayır
9. Takım Evet / Hayır
13. Takım Evet

Son düzenleme:

1. Takım Evet
2. Takım Evet / Hayır
3. Takım Evet / Hayır
4. Takım Evet / Hayır
5. Takım Evet / Hayır
6. Takım Evet / Hayır
7. Takım Evet
8. Takım Evet / Hayır
9. Takım Evet / Hayır
13. Takım Evet

çalışan, okuyan ve geç saatte pc başına geçebilen kaptanlarımız var ve zorlanıyorlar :26: bence olmuşken 20.30 olsun son bildirim saati, 18.00 değil. tabi bir öneri sadece. :KK17:

:KK42:

çalışan, okuyan ve geç saatte pc başına geçebilen kaptanlarımız var ve zorlanıyorlar :26: bence olmuşken 20.30 olsun son bildirim saati, 18.00 değil. tabi bir öneri sadece. :KK17:

:KK42:

Olaya sadece kaptanlar açısından bakmayalım bence. Çünki takımlar sadece kaptanlardan ibaret değil. Bence takımda ki her üye gerektiği yerde kaptanın yapabildiği herşeyi yapabilmeli. Senin ve birçok diğerleri gibi. Burda saat kararlaştırmaya kalkarsak eğer bu işin içinden çıkamayız. Ben şimdilik 18:00 olarak düşündüm ne çok erken ne çok geç. Önce böyle deneriz baktık düzen oturdu saat tıkır tıkır işliyor böyle devam eder. Olmadı yine sorun yaşadık o zamanda başka bir yöntem deneriz. Bence şimdilik 18:00 olarak kalmalı. :26:

1. Takım Evet
2. Takım Evet / Hayır
3. Takım Evet / Hayır
4. Takım Evet / Hayır
5. Takım Evet
6. Takım Evet / Hayır
7. Takım Evet
8. Takım Evet / Hayır
9. Takım Evet / Hayır
13. Takım Evet

292. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

8. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 8. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok. :KK9: :nazar:

13. TAKIM
Üyelerinizden aysecig için bilgi aktarıyorum.
Etap listenizde belirtmiş olduğunuz tartı değişimi kaynaklı 1 kiloluk artış, üyemizin yarışmaya başlangıç kilosuna eklenmiştir.
Böylece başlangıç kilosu 63 kilodan, 64 kiloya yükselmiştir, bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 292. Etap birincisi 7.Takımdan Azerikizi arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz. :KK71: :nazar:

CEZA PUANI
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287.etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.200 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.

1. Takım Evet
2. Takım Evet / Hayır
3. Takım Evet / Hayır
4. Takım Evet / Hayır
5. Takım Evet
6. Takım Evet / Hayır
7. Takım Evet
8. Takım Evet / Hayır
9. Takım Evet / Hayır
13. Takım Evet

merhaba ben 6. takım üyesiyim. kaptanımız izine ayrıldı. ama sanırım o da evet derdi. bilginize

1. Takım Evet
2. Takım Evet / Hayır
3. Takım Evet / Hayır
4. Takım Evet / Hayır
5. Takım Evet
6. Takım Evet / Hayır
7. Takım Evet
8. Takım Evet / Hayır
9. Takım Evet
13. Takım Evet

Son düzenleme:

1. akım Evet
2. Takım Evet / Hayır
3.takım Evet
4. Takım Evet / Hayır
5. Takım Evet
6. Takım Evet / Hayır
7. Takım Evet
8. Takım Evet / Hayır
9.Takım Evet
13. Takım Evet

Son düzenleme:

1. akım Evet
2. Takım Evet / Hayır
3.takım Evet
4. Takım Evet / Hayır
5. Takım Evet
6. Takım Evet / Hayır
7. Takım Evet
8. Takım Hayır
9.Takım Evet
13. Takım Evet

1. akım Evet
2. Takım Evet / Hayır
3.takım Evet
4. Takım Evet / Hayır
5. Takım Evet
6. Takım Evet / Hayır
7. Takım Evet
8. Takım Hayır
9.Takım Evet
13. Takım Evet

Oylama listesinin son durumuna göre 6 adet EVET oyu bulunmaktadır.
Genel oylama kuralımıza göre; takım sayısının yarısının bir fazlası, oyları karar niteliğine çevirir.
Şu anda mevcut takım sayımız 10 adet olduğu için 6 adet EVET oyu ilgili öneriyi karar niteliğine çevirmiştir.

İlgili düzeltmeyi Karar Defterimize ekliyorum.

Öneri için 13. takım kaptanı Laydline a ve oylamaya katılan takım yönetimlerine teşekkürler.

Kızlar kusura bakmayın Cuma günü kızımı hastaneye yatırdık..Hastane dönüşü eşim de hastalandı..Kayınbabama bakıyorum o zaten hasta idi..
Buralara uğramaya hiç fırsatım olmadı..
Gelebilseydim oyum evetti tabiki ve liste saatini en geç 21:00 olmasını isterdim ayrıca.. Akşam iş çıkışı saatleri çünkü şu an ki gündemde olan saatler..En azından eve dönüldüğünde bakılabilirdi..

Kaptan yardımcımın da oğluşu hastanedeydi ameliyat olmuştu..
Tekrar kusura bakmayın kızlar:KK17:

Kızlar kusura bakmayın Cuma günü kızımı hastaneye yatırdık..Hastane dönüşü eşim de hastalandı..Kayınbabama bakıyorum o zaten hasta idi..
Gelebilseydim oyum evetti tabiki ve liste saatini en geç 21:00 olmasını isterdim ayrıca.. Akşam iş çıkışı saatleri çünkü şu an ki gündemde olan saatler..En azından eve dönüldüğünde bakılabilirdi..

geçmiş olsun cnm allah şifa versin:KK54:

Büyük geçmiş olsun akrebim.. :KK71: :nazar:
Hem ailene hem de kaptan yardımcının oğluna.
Dilerim her şey yoluna girmiştir.

Saat konusuna gelince, yürürlüktekinde aksama olduğunu düşündüğünüz an her kuralı öneri ve oylamaya sunabilirsiniz.
Yarışma sizin, kurallar sizin.

Ben sadece sekreterya işlerine bakıyorum. Oylama dışı bıraktığım sadece iki konu var.
1- Mezuniyet karnesi
2- Aylık bireysel sıralama listesi
Her ikisi de benim gönüllü olarak hazırladığım listeler, dolayısı ile kendi mantığıma göre hazırlıyorum. Uygun görmediğim durum olunca da -örneğin karne- hazırlamıyorum.

Yeri gelmişken bir kez daha yazmak istedim.

geçmiş olsun cnm allah şifa versin:KK54:
Çok teşekkür ederim canım:KK16:

Büyük geçmiş olsun akrebim.. :KK71: :nazar:
Hem ailene hem de kaptan yardımcının oğluna.
Dilerim her şey yoluna girmiştir.

Saat konusuna gelince, yürürlüktekinde aksama olduğunu düşündüğünüz an her kuralı öneri ve oylamaya sunabilirsiniz.
Yarışma sizin, kurallar sizin.

Ben sadece sekreterya işlerine bakıyorum. Oylama dışı bıraktığım sadece iki konu var.
1- Mezuniyet karnesi
2- Aylık bireysel sıralama listesi
Her ikisi de benim gönüllü olarak hazırladığım listeler, dolayısı ile kendi mantığıma göre hazırlıyorum. Uygun görmediğim durum olunca da -örneğin karne- hazırlamıyorum.

Yeri gelmişken bir kez daha yazmak istedim.

Canım canım canımm:KK69: çok teşekkürler :KK16:

Yazdığına iyi ettin tabiki. Senin yazmalarını okumayı özlemişim:KK54:

Gelemiyorum cafeye, akşam yemeği cıss topiğine(adını unuttumda:KK53:)

Kızımı okula göndermedim bugün de, eşim daha iyi gibi..

Benmi :KK39:

Ben tam gaz durumlarındayım çünkü cumartesi günü, şubat 18 e kadar kızkardeşimle iiddiaya girdik 5 kilosuna..
Kendinden çok emin ama kilo verme konusunda beni henüz tanımıyor, nasıl pis ve gıcığım bu konuda bilmiyor:KK53:

bişel soracağım bayadır uzak kaldığım için olsa gerek bazı şeylerde yeniyim... bu ceza puanı ne demek

X