Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

293. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. :KK71::nazar:

3. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 3. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok. :KK9: :nazar:

7. TAKIM
Üyelerinizden Azerikizi için bilgi aktarıyorum.
5 Kasım 2010 tarihinde ve 70 kilo ile yarışmamıza katılan azerikizi geçen süre zarfında 15,10 kilo vermiştir.
Kendisini başarısı nedeniyle tebrik ediyorum. :KK71: :nazar:
Yarışmacımız mezun olma hedefini 50 kilo olarak belirtmiştir. Güncel kilosu olan 54.9 dur.
Kural gereği; yarışmacılarımızın karneye hak kazanabilmeleri için hedeflerine %80 oranında ulaşmaları gerekmektedir.
Yarışmacımızın hedefini gerçekleştirme oranı ise %75.5 dir. Bu nedenle karne alamaz. İsterse karne alana kadar yarışmacı olmaya devam edebilir. Bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 293. Etap birincisi 7.Takımdan Azerikizi arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz. :KK71: :nazar:

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların bugün ve gelecekteki üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287.etap değerlendirme raporu)
7. Takım : 1 Ceza Puanı (292. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.200 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Bu kuralın istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

tmm cnm ben kendisine ileteceğim teşekkürler açıklaman için:KK34::KK16:

bir sorum olacak....

takıma davet ettiğim bir arkadaşım listeye dahil olamadan tatile çıkması icap etti... takıma yazmaya başladığında 62,7 ile başlangıç kilosunu kaydetmiştim.... 1. hafta eklenmedi 2. hafta eklenmedi ve bu hafta yani 3. haftasında takım listesine dahil etmek istiyorum şuanda kilosu 63,7 yani 1 kilo almış... şimdi ben aldığı kiloyu 3 e bölüp öyle yazacağım değilmi..

3.hafta
chentiq ( 62,70 / 63,70 / -0,33 / % -0,53 ) Yeni Üye Hedef:57

yukarıdaki gibi mi ekleyeceğim

bir sorum olacak....

takıma davet ettiğim bir arkadaşım listeye dahil olamadan tatile çıkması icap etti... takıma yazmaya başladığında 62,7 ile başlangıç kilosunu kaydetmiştim.... 1. hafta eklenmedi 2. hafta eklenmedi ve bu hafta yani 3. haftasında takım listesine dahil etmek istiyorum şuanda kilosu 63,7 yani 1 kilo almış... şimdi ben aldığı kiloyu 3 e bölüp öyle yazacağım değilmi..

3.hafta

Canım zaten listeye henüz dahil etmemişsin..Bu haftaki kilosunu baz alarak haftaya dahil et listeye olsun bitsin..

bir sorum olacak....

3.hafta

Rutin uygulama şu:
Yarışmacı, takım yönetiminin belirlediği deneme süresini tamamladıktan sonra listeye eklenir.
Listeye eklenirken; ilgili etabın başlangıç kilosu deneme süresinin başladığı ilk kilosudur.
Etap bitiş kilosu da reel kilosudur.
Aradaki fark (artış/azalış), yarışmacının takımda geçirdiği deneme süresine bölünür.
Yarışmacı listesine doğru bilgi girişi yapılabilmesi açısından da ilgili satıra (yeni üye-giriş tarihi x-kilosu xe bölündü-hedefx) şeklinde açıklama eklenir.

Bunu sorman iyi olmuş. Senin hesaplama yöntemin rutine uygun ve doğru olanı.
Bunu da karar defterinde yazılı hale getireyim ki; keyfi uygulama yapılmasın.

Son düzenleme:
Merhaba , dun uye oldum siteye, ben bugunden itibaren zayıflama kararı aldım ve sizinle birlikte yarısmaya kAtılmak istiyorum, oyunun ayrıntılarını bilmesem de...

İkinci dogumumdan sonra aldıgı kilolar kaldı , dogumdan sonra 80 kiloydum, suan 73 kilo olarak bugun egzersizle birlikte dikkat tmeye de baslaadım.. Olmak istediğim kilı 63 yani 10 kilo vermek istiyorum, 26 yasındayım ve boyum 168 cm

Hangi gruba kAtılayım?

Rutin uygulama şu:
Yarışmacı, takım yönetiminin belirlediği deneme süresini tamamladıktan sonra listeye eklenir.
Listeye eklenirken; ilgili etabın başlangıç kilosu deneme süresinin başladığı ilk kilosudur.
Etap bitiş kilosu da reel kilosudur.
Aradaki fark (artış/azalış), yarışmacının takımda geçirdiği deneme süresine bölünür.
Yarışmacı listesine doğru bilgi girişi yapılabilmesi açısından da ilgili satıra (yeni üye-giriş tarihi x-kilosu xe bölündü-hedefx) şeklinde açıklama eklenir.

Bunu sorman iyi olmuş. Senin hesaplama yöntemin rutine uygun ve doğru olanı.
Bunu da karar defterinde yazılı hale getireyim ki; keyfi uygulama yapılmasın.

Tatlım keyfi kelimesine takılıp üstüme alındım..

Deneme süresini bir hafta yaptığımız için, arkadaş da zaten katılmadan tatile çıkmış.. Zaten yeni üye bu hafta gelmiş tatilden.. Bu haftaki kilosu başlangıç kilosu olur haftaya başlar düşüncesi daha mantıklı dimi..
Takımın deneme süresi 3/4 hafta gibi uzun bir süre ise bilemem tabi..

merhaba arkadaslar
ben 4. takimdanim
bildiginiz üzere bir süre önce izine ayrilmistik ve o arada benim net im kapandi,yeniden aclmasi da 4 hafta sürdü,geri geldigimdede takimin kapandigini okudum ve sok oldum
bilenler bilir,biz gercekten de cok uyumlu bir takimdik
ben takimimin böyle kapanmasina razi degilim,bu yüzden yeni üyelerle takimi yeniden ayakta tutmaya calisacagim,ama bi sorunum var,maalesef haftalik liste hesaplamayi,ve genel liste yapmayi bilmyorum,hatta yüzde bile hesaplayamiyorum,ögrenme kapasitem var ama,bu konuda bana yardmci olacak diger takim kaptanlari varmidir?

simdiden tesekkürler:KK71:

Merhaba , dun uye oldum siteye, ben bugunden itibaren zayıflama kararı aldım ve sizinle birlikte yarısmaya kAtılmak istiyorum, oyunun ayrıntılarını bilmesem de...

İkinci dogumumdan sonra aldıgı kilolar kaldı , dogumdan sonra 80 kiloydum, suan 73 kilo olarak bugun egzersizle birlikte dikkat tmeye de baslaadım.. Olmak istediğim kilı 63 yani 10 kilo vermek istiyorum, 26 yasındayım ve boyum 168 cm

Hangi gruba kAtılayım?

merhaba
katilamk istiyorsan bu basliga yazmalisin
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasina-katilmak-isteyenler-387.html

merhaba arkadaslar
ben 4. takimdanim
bildiginiz üzere bir süre önce izine ayrilmistik ve o arada benim net im kapandi,yeniden aclmasi da 4 hafta sürdü,geri geldigimdede takimin kapandigini okudum ve sok oldum
ben takimimin böyle kapanmasina razi degilim,bu yüzden yeni üyelerle takimi yeniden ayakta tutmaya calisacagim,ama bi sorunum var,maalesef haftalik liste hesaplamayi,ve genel liste yapmayi bilmyorum,hatta yüzde bile hesaplayamiyorum,ögrenme kapasitem var ama,bu konuda bana yardmci olacak diger takim kaptanlari varmidir?

Ben yardimci olurum canim elimden geldigince.kapatmayalim.optum seni.Ayrica hesaplama yapmak pek kolay.hemen kavrarsin.

Tatlım keyfi kelimesine takılıp üstüme alındım..

Deneme süresini bir hafta yaptığımız için, arkadaş da zaten katılmadan tatile çıkmış.. Zaten yeni üye bu hafta gelmiş tatilden.. Bu haftaki kilosu başlangıç kilosu olur haftaya başlar düşüncesi daha mantıklı dimi..
Takımın deneme süresi 3/4 hafta gibi uzun bir süre ise bilemem tabi..

Üstüne alınmakla hata yapmışsın. :KK34:

Yazılı hale getirmeyince, takımlar farklı uyguluyor olabilirler. Geçmiş sonuç listelerine bakılırsa bahsettiğim bildirim kuralına uyan bir çok takım olduğu da görülecektir.

Aramızdaki yaklaşım farklı. Sen olaya yaklaşmışsın ben genel olarak ele almışım.

Senin de dediğin gibi, deneme süresi takımdan takıma değişen bir uygulama. Ancak kural anlamında baktığımızda; nasıl izne ayrılıp da aldığı verdiği kiloyu izin süresine bölüyorsak, deneme süresini de bölmeliyiz ki haksızlık olmasın.

Buraya kadar yarışma mantığıyla konuştum.
Kişisel görüşüme gelince, yeni üyenin deneme süresinin bir hafta tutulmasını son derece dayanaksız olduğunu düşünüyorum. Sizler yarışma genelinin listeleriyle uğraşmadığınız için fark etmiyor olabilirsiniz. Yeni üye diye gidip exceldeki listelerime iki ayrı yere, yok kilosuymuş yok başlangıç tarihiymiş vs. kayıt tutuyorum. Sonra bir bakıyorum kaybolmuş, gitmiş. Diskalifiye olmuş vs.
Bu nedenle de deneme süresinin 2 haftadan az olmaması gerektiğini düşünüyorum. Ben kaptan olsam 4 hafta yapardım hatta. Yaz-boz oynamazdık boş yere..

merhaba arkadaslar
ben 4. takimdanim

bende dilim döndüğünce yardımcı olurum...

Üstüne alınmakla hata yapmışsın. :KK34:

Yazılı hale getirmeyince, takımlar farklı uyguluyor olabilirler. Geçmiş sonuç listelerine bakılırsa bahsettiğim bildirim kuralına uyan bir çok takım olduğu da görülecektir.

Aramızdaki yaklaşım farklı. Sen olaya yaklaşmışsın ben genel olarak ele almışım.

Senin de dediğin gibi, deneme süresi takımdan takıma değişen bir uygulama. Ancak kural anlamında baktığımızda; nasıl izne ayrılıp da aldığı verdiği kiloyu izin süresine bölüyorsak, deneme süresini de bölmeliyiz ki haksızlık olmasın.

Buraya kadar yarışma mantığıyla konuştum.
Kişisel görüşüme gelince, yeni üyenin deneme süresinin bir hafta tutulmasını son derece dayanaksız olduğunu düşünüyorum. Sizler yarışma genelinin listeleriyle uğraşmadığınız için fark etmiyor olabilirsiniz. Yeni üye diye gidip exceldeki listelerime iki ayrı yere, yok kilosuymuş yok başlangıç tarihiymiş vs. kayıt tutuyorum. Sonra bir bakıyorum kaybolmuş, gitmiş. Diskalifiye olmuş vs.
Bu nedenle de deneme süresinin 2 haftadan az olmaması gerektiğini düşünüyorum. Ben kaptan olsam 4 hafta yapardım hatta. Yaz-boz oynamazdık boş yere..

:KK16:

Gayet mantıklı düşünce..bu hafta gelen üyelerimi bu Cuma değilde haftaya Cuma dahil ederim listeye, hem böylelikle ak ve kara belli olur:128:

püssküütcügüm topraks,eftelya_blue ve zeburus isimli üyelerin bilgilerini yazabilirmisin ? en son hangi etapta izine ayrilmislar?

bide bisey daha soracaktim,ben 288. etapta kilomu bildirerek izine ayrilmistim,bu halde hesaplarken kilomu 6 ya bölmem gerekiyor degilmi,bu konuda biraz acemiyim kusura bakma:KK50:

püssküütcügüm topraks,eftelya_blue ve zeburus isimli üyelerin bilgilerini yazabilirmisin ? en son hangi etapta izine ayrilmislar?

bide bisey daha soracaktim,ben 288. etapta kilomu bildirerek izine ayrilmistim,bu halde hesaplarken kilomu 6 ya bölmem gerekiyor degilmi,bu konuda biraz acemiyim kusura bakma:KK50:

canısı biz kilomuzu bölerek geçen hafta bildirim yapmıştık bizimki bölünmiycek sanırım

canısı biz kilomuzu bölerek geçen hafta bildirim yapmıştık bizimki bölünmiycek sanırım

Arkadaşların bildirimleri en son 292.etapta
***4. TAKIM 292. ETAP***

zeburus: (71.0/68,6/2,4/0,85%)288. etapta ayrılan üyenin kilosu 4'e bölündü
topraks: ( 79.7/79,1/0,6/0,19%)288. etapta ayrılan üyenin kilosu 4'e bölündü
eftelya_blue: ( 65.4 /67,6/-2,2/-0,84%)288. etapta ayrılan üyenin kilosu 4'e bölündü

4. TAKIM ORTALAMASI: 0,06%

Geçen etapta, takım sorunları nedeniyle izne ayrılacaklarını söylediler. Listelerini de, yardım amacıyla Laydline düzenledi diye hatırlıyorum.
Dolayısı ile etap başlangıç kilosu olarak 292. etap bilgileri alınacak ve +/- fark da doğal olarak ikiye bölünecek.

Sana gelince...
288.etapta 64,00 kg ile izne ayrılmışsın.
294 - 288 : 6
Senin kilondaki +/- fark altıya bölünecek.

Bunlar bendeki kayıtlı bilgiler. İtirazı olan her zaman parmak kaldırabilir. :KK34:

***4. TAKIM 292. ETAP***

eftelya_blue: ( 65.4 /67,6/-2,2/-0,84%)288. etapta ayrılan üyenin kilosu 4'e bölündü

Geçen etapta, takım sorunları nedeniyle izne ayrılacaklarını söylediler. Listelerini de, yardım amacıyla Laydline düzenledi diye hatırlıyorum.
Dolayısı ile etap başlangıç kilosu olarak 292. etap bilgileri alınacak ve +/- fark da doğal olarak ikiye bölünecek.

Sana gelince...

Bunlar bendeki kayıtlı bilgiler. İtirazı olan her zaman parmak kaldırabilir. :KK34:
doğrudur teşekkür ederiz ben yanlış hatırlamışım arada bir haftayı kaçırmışım

***4. TAKIM 292. ETAP***

Sana gelince...

tmm cnm tesekkürler

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYECUMA zayiflama YARIŞMASI 294. ETAP SONUÇ LİSTESİ En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
En Büyük TÜRKİYE( 25 Ocak - 31 Ocak )En Büyük TÜRKİYE

***3. Takım 294.Etap***

S_A(75,5/75,3/0,2/0,26%)
Yakar76 ( 63,9/63,5/0,4/%0,63)
se_zen ( 56,5 / 56,0/0,5/0,88%)
Gırgırına ( 90,6 / 90,6 / 0 / % 0,00) kilosu aynı
nidah ( 59.3 / 59,3 /0,00/0,00% ) izinli
Ilginnur( 78.1 /59,3/ 0,00% ) izinli
mattika ( 69,8 / 69,5 / 0,3 / %0,43 )
hilal6030 ( 68,6 / 68,7 / -0,1 / %-0,15 )
ekino ( 78 / 77,1 / 0,9 / % 1,15 )
mihracee ( 64,4/64,7/-0,3/-0,47%)

3. Takım ortalamas:0.27%

X