Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

püskütcüm o link aynı sayfayı açıyor bi kontrol edermisin

Kontrol ettim. Linkte sorun görünmüyor bende.
Linki tıklayınca ben 283.etap değerlendirme raporuna ulaşıyorum. Konunun açıklaması da o raporun ilk bölümünde "genel" adı altında yer alıyor.
Bir daha bakar mısın lütfen?
Baktın olmadı, 283. etap diye arama yaptırabilirsin bu başlık altında.

Ya da uğraşma linkle..
Kopyalıyorum:

GENEL
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım takım kırmızı kart alacaktır.
Kırmızı kart alan takımların bugün ve gelecekteki üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır.
Ceza puanı durumları etap raporunda paylaşılacaktır.
Bu konuya dikkatinizi rica ederim.

işte o sayfa bende çıkmadı da ondan dedim mevcut sayfa geldi ...... yordum seni teşekkürler bilgilendirme için

Kızlar kusura bakmayın Cuma günü kızımı hastaneye yatırdık..Hastane dönüşü eşim de hastalandı..Kayınbabama bakıyorum o zaten hasta idi..
Buralara uğramaya hiç fırsatım olmadı..
Gelebilseydim oyum evetti tabiki ve liste saatini en geç 21:00 olmasını isterdim ayrıca.. Akşam iş çıkışı saatleri çünkü şu an ki gündemde olan saatler..En azından eve dönüldüğünde bakılabilirdi..

Kaptan yardımcımın da oğluşu hastanedeydi ameliyat olmuştu..
Tekrar kusura bakmayın kızlar:KK17:

Gecmis olsun kizin nasil oldu simdi ve diger hastalar.

Kızlar kusura bakmayın Cuma günü kızımı hastaneye yatırdık..Hastane dönüşü eşim de hastalandı..Kayınbabama bakıyorum o zaten hasta idi..
Buralara uğramaya hiç fırsatım olmadı..
Gelebilseydim oyum evetti tabiki ve liste saatini en geç 21:00 olmasını isterdim ayrıca.. Akşam iş çıkışı saatleri çünkü şu an ki gündemde olan saatler..En azından eve dönüldüğünde bakılabilirdi..

Kaptan yardımcımın da oğluşu hastanedeydi ameliyat olmuştu..
Tekrar kusura bakmayın kızlar:KK17:
canım çok geçmiş olsun..
Büyük geçmiş olsun akrebim.. :KK71: :nazar:
Hem ailene hem de kaptan yardımcının oğluna.
Dilerim her şey yoluna girmiştir.

Saat konusuna gelince, yürürlüktekinde aksama olduğunu düşündüğünüz an her kuralı öneri ve oylamaya sunabilirsiniz.
Yarışma sizin, kurallar sizin.

Ben sadece sekreterya işlerine bakıyorum. Oylama dışı bıraktığım sadece iki konu var.
1- Mezuniyet karnesi
2- Aylık bireysel sıralama listesi
Her ikisi de benim gönüllü olarak hazırladığım listeler, dolayısı ile kendi mantığıma göre hazırlıyorum. Uygun görmediğim durum olunca da -örneğin karne- hazırlamıyorum.

Yeri gelmişken bir kez daha yazmak istedim.

püsküüt senin değerin farklı yahu :)

Gecmis olsun kizin nasil oldu simdi ve diger hastalar.

canım çok geçmiş olsun..

Çok teşekkür ederim kzlar :KK16:

Kadiscim kızımdaki öksürüğü saymazsam daha iyi gibi..Boza aldım bugün bimden, üzerine tarçın atıp karıştırdım bir çay bardağının yrısın içirdim oyunlarla diğer yarısını da ben içtim..İlk defa tadıyoruz bozayı ve ben çok sevdim..Öksürüğe de çok iyiymiş..
Sanki faydası oldu gibi daha rahat uyudu sanki kızım..
Diğer hastalar; eşim daha iyi hamdolsun, kayınbabam da koah hastası işte ne kadar iyi olunabilirki..Sigara bitirmiş ciğerleri..
(sigara içenlere duyurulur)

Kadiscim kızımdaki öksürüğü saymazsam daha iyi gibi..Boza aldım bugün bimden, üzerine tarçın atıp karıştırdım bir çay bardağının yrısın içirdim oyunlarla diğer yarısını da ben içtim..İlk defa tadıyoruz bozayı ve ben çok sevdim..Öksürüğe de çok iyiymiş..
Diğer hastalar; eşim daha iyi hamdolsun, kayınbabam da koah hastası işte ne kadar iyi olunabilirki..Sigara bitirmiş ciğerleri..

Diyorsun ya; sigara içenlere duyurulur diye..

Bence sigara içmenin henüz tespit edilmemiş, görmezden gelinen başka bir etkisi daha var.
O da insanı git gide daha gerizekalı bir hala getirmesi.

Bunları duymak, sigara içmenin zararlarını bilmek bile sigara içmeyi bıraktıramıyorsa o insan gerizekalı olmuştur zaten.

Annemi kanserden, babamı da koah hastalığından kaybettim. Her ikisi de günde paketlerce sigara içerdi.
Bu örneğe rağmen hala içmeye devam ettiğime göre ben gerizekalıyım.

Sigara içenlere duyurulur!

Bence sigara içmenin henüz tespit edilmemiş, görmezden gelinen başka bir etkisi daha var.

Bunları duymak, sigara içmenin zararlarını bilmek bile sigara içmeyi bıraktıramıyorsa o insan gerizekalı olmuştur zaten.

Annemi kanserden, babamı da koah hastalığından kaybettim. Her ikisi de günde paketlerce sigara içerdi.

yapma püsküütüm ,gerçekden içiyormusun o illeti .:26::26:

burdan uzaklaştıgınız için jujum .
yoksa yeni bir bebiş oldu ? en son hatırladıgımda 60lı rakamlardaydın .:KK14:

62,3 ile ayrılmıştım... bebiş için tedavilere başladım ve o aylarda almaya da başladım ama işte kısa sürede değil yıllar oldu... o psikoloji ile de sanırım yemeye devam ettim ve kilo artışımda ben anlamadan arttıkça arttı ... sonrasında baktım bebek olmuyor ama ben şişiyorum bıraktım detaviyi kafama dank etti ama almış bulundum... burası tapınak gibi oldu bana... inşallah bu sefer de başarıcam 62 leri değil 65 görsem de yetecek bana

O zaman tüm sigara içenlere akıllı olmaya bugün bir adım atın diyeliimmi zuzum..

Yaşamı kendi ellerinizle dipsiz kuyuya çevirmeyin..

Kayınbabam gittikçe eriyor..Öksürdükçe tıkanıyor nefes alamıyor..Akciğerlerini bitirmiş zamanında içtiği paket paket sigaralarla..

Bi kere bayan olarak hiç yakışmıyor bizlere..Çevremizi temizliyoruz ciğerlerimizi, nefesimizi, dişlerimizi, cildimizi, saçlarımızı, tırnaklarımızı neden kirletiyoruz???

merhaba,
4. takımda sizin de farkettiğiniz üzere toparlanma sorunu yaşıyoruz. Üç kişi kaldık aslında pegasus arkadaşın da interneti geç açılacakmış ben sonra gelirim demişti yani kendisi halen izinli. Biz şu an takımda 3 kişi kaldık ve biri zaten benim kardeşim, diğer arkadaş da oldukça zayıfladı. Biz, hakkımız baki kalmak üzere yani yarın bir gün başka bir takıma eklenebilme hakkımız saklı kalmak üzere şimdi ayrılmak istiyoruz. Uygun mudur?
sevgiler...

4. takımın kapanacak olmasına üzüldüm şimdi.... keşke önce bilseydim bu durumu orayı canlandırırdım ben
4. takımda kaptanlık yapmıştım çünkü...:KK50:

kilo almış bir şekilde dönmek benim için utanç verici olsa da tanıdık birilerini görmek güzel...:KK19:
bende ismini hatırlıyorum eskilerden

62,3 ile ayrılmıştım... bebiş için tedavilere başladım ve o aylarda almaya da başladım ama işte kısa sürede değil yıllar oldu... o psikoloji ile de sanırım yemeye devam ettim ve kilo artışımda ben anlamadan arttıkça arttı ... sonrasında baktım bebek olmuyor ama ben şişiyorum bıraktım detaviyi kafama dank etti ama almış bulundum... burası tapınak gibi oldu bana... inşallah bu sefer de başarıcam 62 leri değil 65 görsem de yetecek bana

canım bebek için sorun ne bilmiyorum ama
antepte bir merkez var micro enjeksiyon sanırım ankara ve istanbulda da var
2 arkadaşım sıfır ihtimal olmasına rağmen ilk denemelerinde hamile kaldı
bir araştır istersen

canım ne desem sen zaten biliyosun ve görüyosun
:26:
bırakman öncelikle azaltman temennisiyleeeee

Ona gerizekalılık demeyelim aslında Püsküüt'cüm ama denecekte bişey bulamıyorum. Bile bile zehirlenmeye ne denilebilir ki? Tam 15 yıl içtim o mereti. 31 yaşındayım. Hayatımın yarısını onu içmek için harcadım. Ve en büyük pişmanlığım kızıma hamileyken içmiş olmam. Ama allaha şükür 04.04.2011 tarihinde bıraktım. Şuan karnımdaki bebeğim için çok mutluyum ki sigarasız bir ortamda filizlendi sigarasız bir ortamda doğacak. İlk kızımın pişmanlığı hala içimde. Öyle bir tiryakiydim ki anlatsam destan olur. Ama bıraktım allaha şükür. İlaç yardımıyla oldu ama sonuçta tam tamına iki yıl olacak sigarayı bırakalı. Ve ne tesadüftür ki bu bebişimin 04.04.2013 tarihinde doğma ihtimali var. Eğer içinde biryerlerde bu sigaraya keşke hiç başlamamış olsaydım dediysen eğer görüşelim bu konuyu seninle.

4. takımın kapanacak olmasına üzüldüm şimdi.... keşke önce bilseydim bu durumu orayı canlandırırdım ben
4. takımda kaptanlık yapmıştım çünkü...:KK50:

Zaten o zamanlar öyle bir durum yoktu ki canım. İstersen onlarada birlikte destek çıkalım. Ben yardıma hazırım. :KK16:

Geçmiş olsun Akrep'cim inşallah hepsi biran önce şifa bulur. :KK16:

X