Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

tamam canım sorun değil... gerek yokmuş zaten..

eline sağlık listeler için...

takımımı ve innukumu gönülden kutluyorum..

dereceye giren takımları ve arkadaşları tebrik ediyorum en baştada canım arkadaşım roseberryi

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar...
2010 eylül ayından bu yana bu yarışmada önce 9. takım sonra 1. takım üyesi olarak azimli bir şekilde kilo vermekteyim. Bu güne kadar bu yarışma sayesinde yaklaşık 14 kilo verdim. Zaman zaman motivasyonum düşsede, kaçamak yapsamda takım kaptanım ve arkadaşlarım sayesinde yılmadan hedefime doğru yürüyorum..
Geçen hafta cuma günü tartıda yine kilo almış olduğumu gördüğüm zaman takım kaptanım ve canım arkadaşım maibeyaz ın uygulamış olduğu dukan diyetini bende yapmaya karar verdim ve hiç vakit kaybetmeden kitabı aldım o günden bu yana büyük bir zevkle kilo vermeye başladım..ilk evresinde yaklaşık 2 kg sonraki 4 günde ise her gün yaklaşık 100-400 gr arası kilo vermeye başladım. Üstelik son 2 gün regli döneminde olmama rağmen oldukça tatmin edici bir sonuç elde ettim bu hafta..
Bu diyeti gerçekten çok sevdim. Bu diyetten haberdar olmamı sağlayan hasretim34 e ve maibeyaz a sonsuz teşekkürler...

215.etap listelerinde herşey yolunda.. İletmem gereken hiçbir sorun yok.. Herkesin ellerine sağlık..

mutedeyyin listeler için ellerine sağlık canım..

215.etap derecelerini paylaşan arkadaşları tebrik ediyorum..

innuk paylaşım için teşekkürler ve tebrikler..

püsküt abla
5.takımı kardeş takımlarımız sayesinde toparladık kurtardık
ben ve duyguege kendi isteğiyle ayrıldı dedik geçen hafta ama
ayrılamadık ben kaptanlığın başında duyguda takımda paylaşımlarda
lequim da başka takım arayışındaydı ama gerek kalmadı
yeni üyelerle ve eski kalan üyelerin gayretiyle attlattık bu badireyide
biz bu 3 üye 5. takımda yarışmaya devam ediyoruz
burdan bize destek olan diğer takım arkadaşlarımıza
özellikle 1. takım kaptanı ve üyelerine çok çok teşekkür ediyoruz

Teşekkür ederim canım..İlk defa yaptım.Belki bi yanlışlık olmuştur dedim ama olmamış. :81:
Püsküüt'cüm; şunu söylemek istiyorum.. 9. takımda,yani benim takımımda yarışan LOLAVİNİA adlı bir arkadaşımız var.Ancak onun Cumartesi günü, siteden 2. üyelik istendiğini gördük.Bu durumun sebebini biliyor musun?
Birde bu durumda arkadaşımız takımdan cıkmış mı olacak Bunu istemeyiz,çünkü çok iyi paylaşım yapıyordu.Nasıl halledicez bu durumu?

Son düzenleme:
Püsküüt cüm 1. takımın kaptan yardımcısını innuk olarak değiştirir misin rica etsem...

Eskiden 2.üyelik almak üyelikten uzaklaştırma cezası verilen bi durumdu.. Şimdi nasıl bilemiyorum.. Moderatörlüğü bırakalı yıllar oldu çünkü..
Tabii bu konu KK yı ilgilendiren bi'şey neticede.. Bizi bağlamaz..
belki de isim değiştirmek istemiştir ve yeni ismiyle devam edecektir..
Bunlara doğru cevabı da lolavinia verir/verecektir zaten..
Biz sadece listelerimizde, yarışmada hangi ismi kullanacaksa onu yazacağız o kadar..
Yanlış anladıysam daha açık yaz olur mu canım?
Püsküüt cüm 1. takımın kaptan yardımcısını innuk olarak değiştirir misin rica etsem...
Notumu aldım tatlım..
Başka değişiklikler olursa diye zırt pırt listeyi düzeltmemek için haftada bir ekliyorum değişiklikleri.. Haberin olsun. Unuttum sanma..

yok hayır yanlış anlaşılmamışım :) ancak sunu demek istiyorum.Lolavinia bizimle henüz irtibata geçmedi. Ve bu cuma olmazsa takımda ne yapacagız? Cıkaracak mıyız? Yoksa dönene kadar geri dönmek üzere ayrıldı diye cıkarayım mı?

Takım içi diskalifiye sebepleri kaptanlara ve oluşturulmuşsa eğer takım iç tüzüğüne bağlı bir konu..
Takım üyelerini sizler tanıyorsunuz.. Benim tanıdığım kişi sayısı 10 u geçmiyor herhalde burada..
Dolayısı ile niyet, bugüne kadar gösterilen tavır, motivasyon katkısı, sorumluluk.. Olası her aksiliği, işte bu kavramlar parantezinde sizin (kaptan, yardımcı ve takımın diğer üyeleri) değerlendirmesi daha uygun ve rasyonel..

Beni aşar.. karar sizin..

Peki.. Teşekkürler canım...

Arkadaşlar ben tatildeyim ve cuma günü girmem imkansız. şu anda otelin internetinden girdim zar zor çekiyo. inşallah bunu gönderene kadar internet kesilmez. takımda kaptan yardımcım yok maalesef ve ben giremezsem bildirim yapılmaz diye korkuyorum. sizden ricam aranızdan biri bu cuma benim yerime bildirim yapabilir mi acaba?

sevgili püsküüt.....
7. takımdan arkadaşımız nev81 in hedef kilosunun 55 olarak değiştirilmesini rica ediyoruum....arkadaşımız verdikçe daha çok azmetti ....dikkate alırsan seviniiriim......
kırmızıgül izne ayrıldığından şimdilik takım bana emanet.........saferan.........

buralarda olursak bizde ilgileniriz canım...keyfine bak.....

ben ilgilenirim inşallah canım... sen keyfine bak

***6.TAKIM 216 ETAP***

07papatya ( 55.3/55/0.30/%0.54 )
dineva (66/64.5/1.50/%2.27 )
ayers (64.3/62.2/2.1/%3.27 )
fatıma38 (58.2/58/0.20/%0.34 )
bulbul (62.5/61.9/0.60/%0.96 )
aykızz (68.2/67.7/0.50/%0.73 )
sumifer (61/61/0.0/%0 0.)
havvaesen (68.3/68.3/0.0/%0.0 )
zehra_s (63.6/63.6/0.0/% 0.0. )
mydarling (67.7/67.7/0.0/%0.0 )
sibelce0 (58.8/58.8/0.0/%0.0. )
camdankalp (76.2/77.3/-0.27/%-0.36 )212,etapta kilo bildirimi yapıp izne ayrılmıştı...kilosu 4 e bölündü.

6.TAKIM TOPLAM KİLO (770.1/766/4.9/%64 )

tatlım camdankalbin hesaplamasında düzeltme yapmıştım..sen benim kontrolü beklemeden buraya atmışsın listeyi
6.TAKIM 209.ETAP **
07papatya ( 55.3/55/0.30/%0.54 )
dineva (66/64.5/1.50/%2.27 )
ayers (64.3/62.2/2.1/%3.27 )
fatıma38 (58.2/58/0.20/%0.34 )
bulbul (62.5/61.9/0.60/%0.96 )
aykızz (68.2/67.7/0.50/%0.73 )
sumifer (61/61/0.0/%0 0.)
havvaesen (68.3/68.3/0.0/%0.0 )
zehra_s (63.6/63.6/0.0/% 0.0. )
mydarling (67.7/67.7/0.0/%0.0 )
sibelce0 (58.8/58.8/0.0/%0.0. )
camdankalp (76.2/77.3/-0.28/%-0.37 )

6.TAKIM TOPLAM KİLO (770,1/765,2/4.9/%64 )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…