Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

tesadüfen sonuç listelerinde senin adını görünce merak edip açtım topiği ve listeni, mesajını gördüm

canım inan bana; benim kusura bakıp bakmamam ve listenizin iyi ya da kötü olması hiç önemli değil şu an..

1.liste paylaşımlarını paylaşım alanına ekliyoruz..sonuç listelerinin hazırlandığı topiğe sadece liste hazırlayan arkadaş sonuçları ekliyor..diğer arkadaşlar listelerini o topiğe eklemiyor..

2.liste paylaşımlarında son saat 16:30 ve sen listeyi yanlış topiğe eklemekle kalmamış saat 20:00 de eklemişsin..

3.takım içi emir komuta zinciri nasıl işliyor bilmiyorum ama bu gibi durumlarda kardeş takıma da not bırakıyoruz olmadı paylaşıma not bırakıyoruz canım..

bu hafta cezalı takım ikiye yükseliyor o zaman..3. takım ve 9. takım

son söz püskütümün

günaydınlar
bişey sormak istiyorum geçen hafta uzun süredir paylaşımda ve bildirimde bulunmayan bi üyeyi
triendy21 i diskalifiye ettik
kendisi geri dönmek istiyor gerçi ben bu konularda biraz katıyım fazla esneklik düzeni ve motivasyonu bozuyo diye
diğer arkadaşlarım oy çokluğuyla dönsün derse muhtemelen dönecek ama
bilmediğim şu diskalifiye ettiğimiz üyeyi geri alabiliyo muyuz yoksa belli bi süresi var mı

Yanlış anlamadıysam eğer..
8. takım kaptanı uruz yerine AySeCeYLin arkadaşımızı yazdım..
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...smasi-nedir-karar-defteri-4.html#post19323417

bu hafta cezalı takım ikiye yükseliyor o zaman..3. takım ve 9. takım

son söz püskütümün

Son söz söyleme yetkisinde görmüyorum kendimi.. Ben vır vır eden bir kural hatırlatıcıyım sadece..

Ceza derken.. Bu tip durumlarda takımlar ilgili etabın dışında kalıyorlar.. Tabii bir sonraki hafta, tek haftalık kilo kayıplarını listelemeye dikkat edecekler, bu husus önemli.

İki hafta üst üste bildirim yapmayan takım diskalifiye oluyor.
Başka bir ceza yok eğer yanlış hatırlamıyorsam.. Karar defterimizde yok ama bir dönem bildirim yapmayan takıma ertesi hafta listeleri hazırlama cezası vermiştik. Bilemiyorum şu anda bunu uygulamak ne kadar mantıklı.. Bildirim yapan diğer takımların bir arada karar vereceği şeyler bunlar..

Yarışma anlamında soruyorsan eğer; yanlış anlaşılmalardan kaynaklı diskalifiyelerde arkadaşlarımızı geri alındığı zamanlar oluyor.. Bunun için bir zaman/koşul vs yok. Sadece ilgili etabın listesinde açıklama yapılıyor o kadar..
Diskalifiye etme kararı nasıl takıma aitse, geri alma kararı da yine takıma ait.
Kişisel olarak soruyorsan benim için diskalifiye sebebi önemli.. geçerli bir nedeni olmaksızın paylaşımda olmayan üyeyi ben diskalifiye eder ve geri de almam.

Ben hiçbir hafta listeyi eklememe gibi bi tedbirsizlik yapmamıştım.Ancak bu hafta acilen cıkmak zorunda oldugum için ekleyemedim ve geldiğimde eklenmediğini fakettim.Dediğin gibi yanlış yerede eklemişim.Arkadaşlarımda liste belirtilecegi saatte topikte değillerdi.Bir daha böyle bir tedbirsizlik yapmam inşallah.Tekrar kusura bakmayın...

ben 3. takım diskalifiye olmasın derim..acemiliklerine verelim..kardeş takımı da daha yakından ilgilensin..gerekirse bizler de ilgileniriz..

2. takım kaptanı olarak benim fikrim bu :82:

akrep ablacim bencede diskalifiye suanki durumda gereksiz..kurallarimiza gore, kilo bildiriminde bulunmayan takimlar ilk seferde ceza aliyor ve gelecek etap'a katilamiyor..bence kuralimiza uyalim derim.

7.takim kaptani olarakta benim fikrim bu.

Son düzenleme:
günaydın herkese ben 8. takımın yeni kaptanıyım.yardımcımda papatya89 olarak değişti bilgilenize...

ben 3. takım diskalifiye olmasın derim..acemiliklerine verelim..kardeş takımı da daha yakından ilgilensin..gerekirse bizler de ilgileniriz..

2. takım kaptanı olarak benim fikrim bu :82:

canım 3. takımın kardeş takımı biziz. kardeş takım daha yakından ilgilensin sözünü kabul etmiyorum. 3. takımada sorabilirsiniz ben bu olay için elimden geleni yaptım onlarda biliyor. tabi sen bilmiyorsun sanki ilgilenmemiş gibi olduk ama öyle değil bu durum bizimle alakalı değil. geçen hafta gelip cuma günü yardımcı olup olamayacağımızı sordular bende cumadan önce gidip o gün memlekette olacağımı vaktimin çok olmayacağını öğle 12 ye kadar herkesin bildirimi yaptığı taktirde listeyi hazırlayacağımı söyledim ama benim bu mesajıma cevap veren olmadı. cuma günü gittim saat 12 yi geçtiği halde bildirim yapmayanlar vardı. kaç mesaj yazdım. bir kişi bile mesajıma cevap vermedi. ben daha önceden belirttim o gün vaktimin olmayacağını. geçmişe baktığımda hatice ben yapacam yazmış. benim dışarı çıkmam lazım. mesajlarıma cevap veren yok. haticede ben yapacam diye yazdığı için ben çıktım ancak akşam eve geldim baktım 3. takım yapmamış elektrik gittiği için hatice yapamamış.
bu konuda bir hatamızın olduğunu düşünmüyorum. kardeş takım daha fazla ilgilensin sözünüde kabul etmiyorum.

13. takım olarak, ben de diskalifiye olmamalarından yanayım. zor zamanlar geçiriyorlar ama bu dönemi atlatacaklardır inşallah. biraz koordinasyona ihtiyaç var ve üye sayısı artırımı yapmalılar bence.

kardeş takım daha fazla ilgilensin sözünüde kabul etmiyorum.

canım sen bana neden gerildin onu anlamadım doğrusu
yazdıklarımı tarafsız bir şekilde okursan size karşı söylenmiş suçlayıcı bir kelimem yok zaten..
ben genel anlamda söyledim ve sen kabul etsen de etmesen de kardeş takımlar birbiriyle ilgilenmek zorunda..
bu kuralı bizler aldık..
neden?
ufak tefek pürüzler olmasın iki kardeş takım birbirini tamamlasın diye..
benim bildiğim budur ama yanlış biliyorsam uyarın beni arkadaşlar.yanlışı birlikte düzeltelim..

üstelik cümlemin devamında kardeş takım dan sonra paylaşım dedim hep
çünkü
kardeş takımdaki olası mazeretleri de göz önünde tuttum..
benim amacım işleyişin doğru bir biçimde ve tüm takımlarla devam etmesi..
onu bunu suçlamak kişisel anlayışıma ters zaten..

günaydın herkese ben 8. takımın yeni kaptanıyım.yardımcımda papatya89 olarak değişti bilgilenize...

hayırlı olsun canım..
hadi bakalım güzel güzel incelin ve inceltin
yok edin tüm ordan burdan fışkıran bizi bize ve aynalara küstüren o kadaar cicilere gerilerden baktıran yaşımız küçük olsada bize abla teyze dedirten sevgilimize eşimize çoluğumuza çocuğumuza konu komşuya işyerine yollara caddelere en küçüğünden en büyüğüne tüm alışveriş yerlerine bizi maskara yapan piss kara yağları

teşekkür ederim cnm inş.
bu arada bizim kardeş takımımız 6. takımdı sanırım kapandı oda,şimdi bizim kardeş takımımız yok mu

Son düzenleme:
selamlar püsküüt'cüm,

13. takımdan _ferdici_ isimli üyenin hedef kilosu 60, canım. listede bildirememiştik, kusurumuza bakma lütfen

tamam canım teşekkürler zaten hesap işlerinde biraz zorlanabilrim öğrenene kadar kontrol edersiniz artık,siz kaçoncı takımsınız cnm

2. takım şekerim

püskütüm bitter çukulatalı meleğimm 8. takımı da kardeş olarak aldık tatlım:102:

Merhaba arkadaşlar ben 3. takım kaptan yardımcısıyım cuma sabah birkaç arkadaşımız kilosunu bildirmemişti onları bekledim girip girip baktım öğleden sonra da dışarıda işim vardı gitmeden bildirim yapacaktım takım arkadaşlarıma da yapabileceğimi söyledim ama elektrikler gitti bekledim bekledim gelmedi çok üzgünüm gerçekten dışarı çıktım okula gittim içim içimi yedi ama bi internet cafeye girecek vakit bulamadım bütün hepsi benim hatam kardeş takımımızın da bi hatası yok

Bütün takımlardan özür dilerim tekrarlanmaması için elimizden geleni yapacağız

Püsküütcüm anlayışın için çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…