Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

kızlar listeler hazır inş bir hata yapmamışımdır
dereceye giren takımları ve bireyselde derece alan üyeleri tebrik ediyorum
başta kendimi ve takımımı tabi

kızlar haftanın bireyselde birincisi olarak neler yaptığımı anlatayım

ben bu pazartesi tartıldığımda 103.5 çıkmıştım
elma diyetine başladım menüm hergün aynı idi

kahvaltı saat 8 de
bir dilim kepek ekmeği
kk kadar peynir
3-4 yeşil zeytin
yarım domates
yarım salatalık
1 bardak şekersiz çay

saat 10 da bir yeşil elma
saat 12 de bir yeşil elma
saat 14 de bir yeşil elma
saat 16 da bir yeşil elma
saat 18 de bir yeşil elma

başka bişey yemiyorum
bu 4 gün boyunca leslie ile yürüdüm bende walk and kick adlı yarım saatlik bir videosu var onu yaptım ve her gün 2.5 litre su içtim. böylelikle 4 günde 4.1 kilo verdim.

pek sağlıklı bir diyet değil biliyorum ama kendime gelmem lazımdı

Evet bugünlerde aynı diyet benimde aklımdan geçmiyor değil... Bende 85 kilodayken bu diyeti yapmıştım.9 günde 4 kilo vermiştim.Ama ben spor yapmıyordum birde öğle öğünümde vardı.Salı günü pazar kurulsun da bende alayım bu hafta... :)) Çok pahalı olduğu için alamıyoruz da ama madem sen 4 kg vermişsin bende verebilirim değil mi? Aklımdaydı.Tam da böyle bir yazı iyi geldi..

aynalarcım ellerine sağlık canım ayrıca birinciliğinden dolayı tebrik ediyorum seni..

haftanın birincisi olan takımını ve bireysel birincisi gülümüde ayrıca kutluyorum..

bireysel ve genel derecelerdeki arkadaslarıda tebrik ediyorum..

verirsin canım ama bu diyette önemli olan sonrası verdiğin kiloları koruyabilmek daha öncede ben bu diyeti yapmıştım ve vermiştim ama pis boğazın biri olduğum için koruyamadım

verirsin canım ama bu diyette önemli olan sonrası verdiğin kiloları koruyabilmek daha öncede ben bu diyeti yapmıştım ve vermiştim ama pis boğazın biri olduğum için koruyamadım

evet ben verdiğim o 4 kiloyu almadım daha inş. almam :)

kızlar listeler hazır inş bir hata yapmamışımdır
dereceye giren takımları ve bireyselde derece alan üyeleri tebrik ediyorum
başta kendimi ve takımımı tabi
ellerine sağlık canım..
vee harika kilo vermişsin tebrik ediyorum senisüpersinbu şekilde sağlam bir irade ile devam et yaza çıtır bir şeker olursun canikom

ayy sorma bende bu yeşil elmalarla karnemi almıştım ama o boğazın aynosondan bende de olunca hoooppp fazlasıyla geri geldi

tüm dereceye giren takımları ve bireyselde dereceye giren çıtır şekerleri çok ama çok tebrik ediyorumm
hadi kızlar yaza az kaldı ve biz süper olucaaz istediğimiz kıyafetleri alıp içinde salınıp durucaz :92::92::92: kıskananlar daa çatır çatır çatliicaaakmesela eltile görümceler kuzenler yüzümüze gülüp arkamızdan kuyu kazan arkadaşlaar
hoop hooopppp hadin kızlar hafta sonu kaçamaklarına son yiceklerinizi sabah yiyin akşamları yarı aç dolaşın acıktığınızda dolaba koşmak yerine açın müziği dans edin temizlik yapın:92::92::92::92:

206. Etap derecelerini paylaşan arkadaşlarımı ve takımları tebrik ediyorum.
Aynalarcım ellerine sağlık canım, paylaşım için de ayrıca teşekkürler.. Bu önemli kuralı ihmal etmediğin için ayrıca teşekkürler..

5. Takım
Duyguege kim? Yeni üye mi?
Bi'de adını etap ve hedef listesinde farklı yazmışsınız. Duyguege mi? Duyuege mi? Yüzlerce kişilik listede arama yaptığım için bir harf bile yeri geliyor önem kazanıyor çünkü..

13. Takım
roseking35 arkadaşımızın baskül değişikliği nedeniyle oluşan 1 kiloluk artışı, yarışmaya başlangıç kilosuna eklenmiştir.
Böylece 12 Nisan tarihinde 70 kilo ile yarışmaya başlamış olan arkadaşımızın başlangıç kilosu 71 olarak düzenlenmiştir.
Bilginize.

Oylamada son durum:
1. Takım Kabul
2. Takım Kabul
3. Takım Kabul
4. Takım Kabul
5. Takım ??
7. Takım Red
8. Takım Kabul
9. Takım ??
13. Takım ??
14. Takım Red

Gözümden kaçmışsa eğer özür dilerim ama görebildiğim kadarı ile 5. / 9. ve 13. takımlar oylamaya henüz katılmamışlar.
Kural gereği yarıdan bir fazla oy, önerinin sonuçlanması için yeterli. Şu anda 5 kabul ve buna karşı da 2 red oyumuz var. Sürümcemede kalmadan konuyu bir an önce kapatmak adına oylamaya henüz katılmamış takımlardan ivedilikle yanıt rica ediyorum.

Hedef listelerinizi ilettiğiniz için hepinize teşekkürler..
Konuyla ilgili sadece 9. Takıma bir sorum var.. Asya27 benim listelerimde yok. Geçmişi kontrol edince de sizin takıma 205. etapta girdiğini gördüm. Listede "yeni üye" ibaresini eklemeyi unuttuğunuz için ben de listeme kayıt etmemişim.. Yanılıyor muyum?

Hedef kilo listesini oluşturmamız, yeni bir uygulama olduğu için alışana kadar bazı aksaklıkların olması normal.. Bu hafta etap listelerinde, yeni üyelerin ve izinden dönen üyelerin hedef kilolarının yazılmadığını fark ettim.
Gerek takımlar, gerekse kardeş takımlar bu iki konuda hedef kilo belirtmeye lütfen dikkat etsinler.. Geri dönen arkadaşlarımızın ve yeni üyelerimizin hedef kilolarını mutlaka etap listelerine not olarak ekleyin lütfen..
Göstereceğiniz özen için şimdiden teşekkür ediyorum.

Dolayısı ile excel de tuttuğum listenin yeni görünümü şu oluyor.. (listenin rastgele bir yerini alıntıladım)

Böylelikle, yarışmacı hangi tarihte kaç kiloyla yarışmaya girmiş, izne ayrıldıysa hangi etapta ve hangi kiloyla ayrılmış ve hedef kilosu kaç..

İyi hafta sonları.. Sağlıkla kalın..

Püsküütcüm, dünkü yaptığımız bildirimde S_A adlı üyeyi paylaşım yapmadığı için diskalifiye olarak yazmıştık. Bildirim yaptığımız gün gelip internetinin bozulduğunu,bu yüzden paylaşım yapamadığını ama şimdi düzeltip geri geldiğini söyledi. Böyle bi durumda ne yapılır bilmiyorum ama diskalifiyeyi geri alma şansımız var mı acaba?

tatlım 13. takım oylamaya katılmıştı..toplam 6 kabul var şekercim.. 2 red 2 de oy kullanmayan takım var..

Yeniden kontrol ettim..
Problem şuradan doğmuş..

neyneyse mesajında kendi takımının oyunu yazarken, sanki 8. takım da oy kullanmış gibi görünmüş.. Oysa 8.takımdan ses çıkmamış..

e doğal olarak ondan sonraki takımlar, neyneysenin mesajını kullanmaya devam etmiş olmalılar ki 8. takım oy kullanmadığı halde öyleymiş gibi gözükmeye devam etmiş..

Sonuç olarak:

Henüz oy kullanmamış takım sayısı 3. Bunlar:
5. Takım
8. Takım
9. Takım

Şu ana kadar kabul sayısı 5, red sayısı 2

Bahsettiğim karışıklığın mesajları da şöyle:

neyneyseden önceki son mesaj şu:

neyneyse eklerken yanlışlıkla 8. takım da oy kullanmış gibi görünmüş.. Yanlışlıkla silindi sanırım.. Ya da ben göremiyorum hala..

Yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan diskalifiyelerde, yarışmacıyı aynen bu şekilde paylaşım alanına açıklama yaparak geri alabilirsiniz canım..

Karar size aittir. Yetki sizde.. Bize sadece açıklama yapıyorsunuz..

Not: Aklıma geldi.. Böyle bir konusu vardı 2. takımın. Diskalifiye edilen üyeyi geri almışlar ama açıklama yapmamışlardı. Ben hala bekliyorum..

4 .takimdan lilineva bu hafta girmisti bizim listeye,ben bu hafta alinacagini bildigim icin hedef listesine onuda eklemistim,bu yüzden ayriyetten yeni üye yazisinin yanina hedef kilosunu yazmadim.belirtmek istedim

ablacım duyguege yeni üye 5. takımda
bi harf hatamız olmuş yeni gördüm kusura bakma
oylamıyı da takıma sunucam takımı yeni devraldığım için bilgim yoktu
takyon verdi sanıyodum en kısa sürede dönücem sana

Son düzenleme:
püsküüt'çüm,
ben 13. takımın kaptanıyım ve de 8. takımın vekil kaptanıyım uruz, bu başlıkta, işlerinin yoğunluğundan ötürü takım kaptanları dönene kadar 8. takıma vekillik yapacak bir gönüllü istemişti. ben de yardımcı olabileceğimi söyledim. yani 8. takımın kararını da ben ekledim. oy çokluğuyla bu kararı "kabul" ettiler. 13. takımı da bildirdim. biz de "kabul" ettik.

Öneri:

Cuma zayıflama Yarışması'ndan kendi isteğiyle ayrılan veya hedeflediği kiloya ulaşıp mezun olarak ayrılan yarışmacılar, ayrıldıkları tarihten itibaren 6 ay süre için tekrar yarışmacı olma hakkını kaybeder.

1. Takım Kabul
2. Takım Kabul / Red
3. Takım Kabul / Red
4. Takım Kabul
5. Takım Red
7. Takım Red
8. Takım Kabul
9. Takım Kabul / Red
13. Takım Kabul
14. Takım Red

Not: Geri dönmek üzere ayrılan, bu dönemde de "izinli" kabul edilen yarışmacılar, öneri kapsamı dışındadır. Bu yarışmacıların koşulları ilgili takım kaptanınca belirlenir ve denetlenir.

bu öneriyi 5. takım oy çokluğuyla red etmiştir.

ah be şekerim.. ben burada gördüğümde bir isim gördüğümde hatırlamıyorum ki kim hangi takımın kaptanı, yarışmacısı.. :26:
dört sene önce biliyordum herkesi de o kadar çok değişiklik olan bir yer ki.. takım kaptanları listesine bakarak hatırlıyorum çoğu zaman itiraf edeyim..
senin mesajında da iki takım için birden oy kullanılınca bu karmaşa doğdu.. önce listeye bakıp kontrol etseymişim de farketmezdi aslında.. bu sefer de 8. takım oy kullanmamış, herhalde yanlışlık yapıldı diye mesaj yazardım eminim..

Altına küçücük bi'not ekleseydin de kaos yaşamasaydı şu yorgun bünye

Amonra / 5. Takımdan gelen red oyuyla son durum aşağıdaki gibi olmuştur. (amonranın mesajında 2. ve 3. takımın oyları yok olmuş)

Oylamada son durum:
1. Takım Kabul
2. Takım Kabul
3. Takım Kabul
4. Takım Kabul
5. Takım Red
7. Takım Red
8. Takım Kabul
9. Takım ??
13. Takım Kabul
14. Takım Red

Kabul oyu sayısı: 6
Red oyu sayısı: 3

9. Takımdan kararını beklemeye gerek yok..
Öneri 6 kabul oyu ile kabul edilmiştir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…