Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

akrep abla inan yazdikllarin bizi cok uzdu..cunku ne meyve nede minnos bir art niyetle yada onceden planlayarak bize katilmadilar...kilo aldiklari icin ben takimimiza davet ettim.hem onlar icin hemde paylasimlarin daha bol olacagina inandigim icin.bu konunun daha fazla uzamasini istemiyorum ve daha fazla kimse kimseyi kirmasin...biz 7.takim olarak yanlis anlasildik...karne konusuda puskuutun karari o konuda elbet hakli sonucta vakit ayiriyor..

canım ben 7. takmla alakalı kırıı bir söz yazmadım ki..konuyla alakalı görüşümü paylaştım sadece..
sizler neden telaş ettiniz onu da anlamadım:26:

püsküüt'cüm,

13. takım olarak hedef kilo listemiz:

file76 : 65
Sakaleynmaster : 57
ebruli_hayat : 65
sementa33 : 60
neyneyse : 60
dryrgp : 65-70 arası
yagmurcini3 : 65
roseking35 : 50

1. takım hedef kilo listesi

maibeyaz=>50
shryvz=>63
senemmesut=>75
burcak34=>55
innuk=>54
sudem34=>68
shipdiptis=>55
rabia1984=>65
asl35=>68
bucakmağduru=>62
makeup=>62

4.TAKIM HEDEF LISTESI

hasretim34 hedef 55
deniz1984 hedef 69
nidah hedef 58
anna-maria hedef 60
gizemm hedef60

mersa hedef75
ohcanimadegsinhedef58
obur hedef68
lilineva hedef55
lethem hedef47

ansaa hedef 70
bijoux hedef62

Öneri:

Cuma Zayıflama Yarışması'ndan kendi isteğiyle ayrılan veya hedeflediği kiloya ulaşıp mezun olarak ayrılan yarışmacılar, ayrıldıkları tarihten itibaren 6 ay süre için tekrar yarışmacı olma hakkını kaybeder.

1. Takım Kabul / Red
2. Takım Kabul / Red
3. Takım Kabul / Red
4. Takım Kabul
5. Takım Kabul / Red
7. Takım Kabul / Red
8. Takım Kabul / Red
9. Takım Kabul / Red
13. Takım Kabul / Red
14. Takım Kabul / Red

Not: Geri dönmek üzere ayrılan, bu dönemde de "izinli" kabul edilen yarışmacılar, öneri kapsamı dışındadır. Bu yarışmacıların koşulları ilgili takım kaptanınca belirlenir ve denetlenir.

7. takım hedef kilo listesi

tutku2012 ......izinli
cemre2010......52
ceyce ........... 60
saferan ..........70
azerikizi ..........50
kirmizigül06......50
doga3.............75
frangipani........55
ganfed ...........47
Minaver...........izinli
julia__ .......... 52
minnoş prenses......55

izinli arkadaşlarımızı daha sonra bildiririz...teşekkürleeer....

Öneri:

Cuma zayıflama Yarışması'ndan kendi isteğiyle ayrılan veya hedeflediği kiloya ulaşıp mezun olarak ayrılan yarışmacılar, ayrıldıkları tarihten itibaren 6 ay süre için tekrar yarışmacı olma hakkını kaybeder.

1. Takım Kabul / Red
2. Takım Kabul / Red
3. Takım Kabul / Red
4. Takım Kabul
5. Takım Kabul / Red
7. Takım Red
8. Takım Kabul / Red
9. Takım Kabul / Red
13. Takım Kabul / Red
14. Takım Kabul / Red

Not: Geri dönmek üzere ayrılan, bu dönemde de "izinli" kabul edilen yarışmacılar, öneri kapsamı dışındadır. Bu yarışmacıların koşulları ilgili takım kaptanınca belirlenir ve denetlenir.

karar takım arkadaşlarımızın oy çokluğuyla alınmıştır..........

Öneri:

Cuma zayıflama Yarışması'ndan kendi isteğiyle ayrılan veya hedeflediği kiloya ulaşıp mezun olarak ayrılan yarışmacılar, ayrıldıkları tarihten itibaren 6 ay süre için tekrar yarışmacı olma hakkını kaybeder.

1. Takım Kabul / Red
2. Takım Kabul / Red
3. Takım Kabul / Red
4. Takım Kabul
5. Takım Kabul / Red
7. Takım Red
8. Takım Kabul
9. Takım Kabul / Red
13. Takım Kabul
14. Takım Kabul / Red

karar takım arkadaşlarımızın oy çokluğuyla alınmıştır..........

Son düzenleme:
akrep33 / 50
banusultan / 60
turab571 / 52
meden / 59
hindirella / 58
zulaley / 68
Poseidon83 / 55
SUKRANbursa / 50
çitlenbikbesyo / 50
aybukeeselam / 50

seni çok seviyorum melek sefkilim benimm

Aynalarcım.. Bu alt konu diye düşünüyorum.. Ana konumuz, önerinin hedeflediği yarışmacının kendi isteğiyle (hedefine ulaşarak ya da henüz ulaşmadan) ayrılmış olması..
Ayrıldıysa madem kafasına göre geri dönmesin diyorum ben.. Buna kural getirmeyi öneriyorum.
Yoksa yarışır haldeyken, başka takıma transfer olmak zaten kural dışı değil.. Sadece ilgili etapta listemizde bu tip değişiklikleri beyan ediyoruz o kadar..

8. takımın hedef kilo listesi:

gulsenbasak : 60
nuvanda : 53
batuhanim : 60
elif190 : 55
papatya89 :55
lamamma :65
AySeCeYLin :55
xetrax :56

Öneri:

1. Takım Kabul
2. Takım Kabul / Red
3. Takım Kabul / Red
4. Takım Kabul
5. Takım Kabul / Red
7. Takım Red
8. Takım Kabul
9. Takım Kabul / Red
13. Takım Kabul
14. Takım Kabul / Red

1. takım oy birliğiyle kabul ediyor püstküütcüm... çok yerinde bir karar olmuş canım...

ben bu gün kendi evime geçeceğim... ben dönene kadar 1. takıma innuk ve bucak mağduru bakacak...
kardeş takımlarımızdan ricam sık sık bizim takıma uğrayıp yardım edebilirler mi acaba...

ben bu gün kendi evime geçeceğim... ben dönene kadar 1. takıma innuk ve bucak mağduru bakacak...
kardeş takımlarımızdan ricam sık sık bizim takıma uğrayıp yardım edebilirler mi acaba...

tabiki yardım eder şekercim..gözün arkada kalmasın

yazan:kardeş takımlardan biri

9. Takım Üyelerinin Hedef Tablosu
Arseda: 68
Asya27: 48
Edda1985: 59
Fadime02: 70
Fangy: 65
Fitsema: 65
Hoppidicik: 70
Mursh: 65
Mütedeyyin: 50
Soffty: 55

Son düzenleme:
Öneri:

1. Takım Kabul
2. Takım Kabul / Red
3. Takım Kabul / Red
4. Takım Kabul
5. Takım Kabul / Red
7. Takım Red
8. Takım Kabul
9. Takım Kabul / Red
13. Takım Kabul
14. Takım Red

bu öneriyi 14. takım oy çokluğuyla red etmiştir.

14. Takım Hedef Kilo Listesi

aynalar --- 50
pinkcat87 --- 55
triptofan --- 65
roseberry --- 60
irras --- 75
fdm --- 64
selinay2002 --- 58
aysen_34 --- 60
anşaaa --- 4. Takıma geçti
nev81 --- 7. Takıma geçti

7. takım hedef kilo listesi

cemre2010......52
ceyce ........... 60
saferan ..........70
azerikizi ..........50
kirmizigül06......50
doga3.............75
frangipani........55
ganfed ...........47
Minaver...........58
julia__ ............52
minnoş prenses..55
meyvenull..........52
nev81...............65

listemizi güncelliyorum bu şekilde değerlendirirseniz sevinirim ....teşekkürler....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…