Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili arkadaşlar,

Sabit konularda artış olması sizler için bir sakınca yaratıyor mu?

Sizden gelen cevaba göre düzenleme yapacağım.

Benim açımdan sabit konu sayısındaki fazlalık sıkıntı yaratmıyor.
Eşit özgür adil ve barış içinde dünya ve yurt özlemiyle bayramınızı kutlarım sevgili arkadaşlar
Teşekkür ederim ,senin de bayramın kutlu olsun.Bayram mesajına bayıldım bu arada
Babana da çok çok geçmiş olsun.

Sevgili arkadaşlar,

Sabit konularda artış olması sizler için bir sakınca yaratıyor mu?

Sizden gelen cevaba göre düzenleme yapacağım.

Benim açımdan da bir sıkıntı yok Tek sıkıntım senin tatilde bile kendine iş çıkarmaya çalışman
Yap güzel bir kahve kendine otur balkonda kitap oku be kuzum Nasılsa cuma yine iş çıkaracağız sana

Sevgili drdotty kaptanlığın hayırlı olsun canım hep başarılı olmanız dileğiyle kaptinn canım gitmiyorsun yine buradasın nasılsa
evet ben buralardayım canım uzun süre de gidemicem sanırım :))

sağlık olsun canım drdotty kendi işini kendi halletti sağolsun topladı referansları :)

Yok tatlım iş değildi o zaten. Sabitlemeleri, konular arka sayfada kalıyor diye sağ olsun Kazen yapmış. Ben de sizlerin fikrini sormuş oldum.
Sabitlemek veya kaldırmak bir tık atmak sadece. Zaman bile almıyor. Pıtıcık.

Sürdüğüm oje kurusun diye beklerken KK ya girmiştim.

Ama etap işlerine ara vermek iyi oldu. Yarışma ile ilgili dosyalar fena karışmıştı, etap sonrası genelde bunalmış olduğumdan yapamıyordum. Bu tatil sürecinde onları toparlamış oldum.

Yine ben..

Parmak kaldırma yöntemi ile belirlenen arkadaşlarıma hazırladığım, yarışma içerisindeki kilo verme süreçlerini gösteren sürpriz grafikleri içeren mesajları paylaşım alanından alıp, grafiklerin yer aldığı Grafiklerle Cuma Yarışması başlığımıza taşıdım.

Hafızam beni yanıltmıyorsa bugüne kadar beş kişiye sürpriz hazırlamışım. Unuttuğum varsa lütfen iletin.

...ve yeri gelmişken;

İlk kim parmak kaldırıyor bakalım?

beni
benim diyet sürecim bebek tedvileri ile beraber sürdü çok kötü bir süreçti diyet sürecim ama yine de istiyorum desem ayıp olur mu size ?

Eveeeeet ilk parmak senin.
Sürprizin 3 vakte kadar hazır olur.

Ucundan kaçırmışsın. Senden hızlılar varmış.
Bir sonraki anonsu bekle.

beni

benim diyet sürecim bebek tedvileri ile beraber sürdü çok kötü bir süreçti diyet sürecim ama yine de istiyorum desem ayıp olur mu size ?
Ayıpla işimiz yok.
Tek kriter hızlı olmak.
Sen de bir sonraki anonsu bekle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…