Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Bu ne güzel bir tevafuk oldu tam izinden döndüğüm, yeniden kendime inandığım gün :KK36: izinli gözüküyorum şu an inş bi sorum teşkil etmiyordur bu di mi seaBahAR seaBahAR :KK15:

Güncel durumundan bağımsız hazırlıyorum tatlım.. İster izinli ol, ister mezun olmuş ol, fark etmez.
Buraya adım attığın ilk günden başlayıp tek tek basaraktaaaan badeee süzerekteeeennnnn :KK75:

Ne güzel denk gelmiş.

Güncel durumundan bağımsız hazırlıyorum tatlım.. İster izinli ol, ister mezun olmuş ol, fark etmez.
Buraya adım attığın ilk günden başlayıp tek tek basaraktaaaan badeee süzerekteeeennnnn :KK75:

Ne güzel denk gelmiş.
Oh çok sevindim :KK68:önceden nasıl yol kastettiğim gözümün önüne gelirse, bundan sonrası için daha çok motive olurum inş. Şimdiden ellerine sağlık bizim için yoruluyorsun :KK19:

yine kaçirdim bir kaç dakikayla :KK70: hadi gözün aydın canım :KK66:
:KK70: saol canım şanslı günümdeyim galiba :KK48:

Eveeeeet ilk parmak senin. :KK9:
Sürprizin 3 vakte kadar hazır olur.

Ucundan kaçırmışsın. Senden hızlılar varmış.
Bir sonraki anonsu bekle. :işsiz:

Ayıpla işimiz yok.
Tek kriter hızlı olmak. :KK55:
Sen de bir sonraki anonsu bekle.
Saniyelerle kaçırdım yaaa:silah:
Bundan sonra gözümü hep açık tutarım :KK53:
Şansın hep açık olsun Zereno

püsküütüm, benim yeni kızçeler de çok özlemişler Aeben ablalarını.:cry:
Hani belkim gelir de 10. takımı şenlendirir.:KK23: Çok güzel olurdu sankim.:KK36:

aeben aeben
:KK200:

Ya var ya nasıl da güzel düşünmüşsün monişim. :KK200: :KK9:

Gelir mi ki?

aeben aeben im.. hassas böreğim? Nasıl olsa listeye girmene daha vakit var.. sen de bu arada 10. takımla kaynaşırsın, ne dersin?

Sevgili arkadaşlar,

Analiz genel sonuçlarını Çarşamba günü ekleyeceğim.
Bilginize.

:KK54:

Sabırsızlıkla bekliyorum bakalım ne kadar güzel bir şey gelecek :KK200:

Yine ben.. :silah:

Parmak kaldırma yöntemi ile belirlenen arkadaşlarıma hazırladığım, yarışma içerisindeki kilo verme süreçlerini gösteren sürpriz grafikleri içeren mesajları paylaşım alanından alıp, grafiklerin yer aldığı Grafiklerle Cuma Yarışması başlığımıza taşıdım.

Hafızam beni yanıltmıyorsa bugüne kadar beş kişiye sürpriz hazırlamışım. Unuttuğum varsa lütfen iletin.

...ve yeri gelmişken;

İlk kim parmak kaldırıyor bakalım?

Eki Görüntüle 2158240
Harika bir fikir olmuş, ellerine emeğine sağlık :KK36:

Ya var ya nasıl da güzel düşünmüşsün monişim. :KK200: :KK9:

Gelir mi ki?

aeben aeben im.. hassas böreğim? Nasıl olsa listeye girmene daha vakit var.. sen de bu arada 10. takımla kaynaşırsın, ne dersin?
Biraz zaman çukulatalım.:KK200:
Naapim sen koydun bana hassas börek adını, daha sık uğrarım.:KK60:

Merhaba arkadaşlar,

Büyük bir acıyla sınanıyorum.
Kocam kalp krizi geçirdi ve kaybettik.

Bana biraz zaman..
Başın sağolsun Bahar’cım:dua: Allah eşine rahmet eylesin.
Ne denir ki bilemedim:KK43:
Allah sana ve tüm ailene dayanma gücü versin.Keşke yapabileceğimiz birşeyler olabilseydi.

X